Koster Mu2ie lill KORTINGEN tot op veel artikelen Kennisgeving PKB PROFILE „.Zierikrtze* PZC Ruimte voor de Rivier RINUS ROON Nieuw DDRLè vrijdag 26 januari 2007 r0w*e voor de ""'or y„ff- '•uimte Ae rWier ^000®..-.^::::;""-' De Tweede Kamer der Staten-Ceneraal heeft op 7 juli 2006 met de Planologische Kernbeslissing (PKB) deel 4 van Ruimte voor de Rivier ingestemd. De Eerste Kamer heeft dat op 19 december 2006 gedaan. De PKB Ruimte voor de Rivier is het plan van het kabinet voor een nieuwe aanpak van de bescherming van het rivierengebied. De PKB ligt ter inzage van 25 januari 2007 tot en met 7 maart 2007, daarmee is de PKB-procedure afgerond. De PKB treedt, op grond van artikel 2a, achtste lid van de Wet op de ruimtelijke ordening, in werking op de dag volgende op de terinzagelegging, namelijk op 26 januari 2007. Tegen de PKB of onderdelen daarvan is geen bezwaar of beroep mogelijk. In de vervolgprocedure, waarin de maatregelen worden uitgewerkt in planstudies, is veelal wel inspraak mogelijk. Inhoud PKB deel 4 Ruimte voor de Rivier De PKB kent twee doelstellingen: het beter beschermen van het rivierengebied tegen overstromingen door het creëren van meer ruimte voor de rivier en het verbeteren van de ruimtelijke kwaliteit van het rivierengebied. De PKB is een gezamenlijk initiatief van VenW, LNV en VROM en omvat ongeveer 40 maatregelen langs de IJssel, de Neder-Rijn, Lek, Waal en het benedenstroomse deel van de Maas. Voor deze maatregelen zijn locatie en het soort maatregel (dijkverlegging, ontpoldering of uiterwaardvergraving) in de PKB vastgelegd. Waar voorheen sprake was van dijkversterking om het rivierengebied tegen overstromingen te beschermen, wordt nu gekozen voor rivierverruiming en dijkversterking waar dit niet mogelijk is. De maatregelen moeten uiterlijk in 2015 zijn uitgevoerd. Als gevolg van klimaat verandering zullen naar verwachting ook daarna investeringen nodig blijven. Het kabinet heeft daarom in de PKB reeds enkele gebieden gereserveerd om ook in de toekomst rivierverruiming mogelijk te maken, indien dat nodig mocht zijn. Waar kunt u PKB deel 4 Ruimte voor de Rivier inzien? Het document kunt u inzien op de volgende locaties: Bibliotheken van: Ministerie van LNV, Bezuidenhoutseweg 73, 's-Gravenhage Ministerie van VROM, Rijnstraat 8, 's-Gravenhage Ministerie van V&W, Plesmanweg 1 -6, 's-Gravenhage Rijkswaterstaat Oost-Nederland, Gildemeesterspleïn. Arnhem Rijkswaterstaat Utrecht, Zoomstede 15, Nieuwegein Rijkswaterstaat Zuid-Holland, Boompjes 200, Rotterdam Rijkswaterstaat Noord-Brabant, Zuidwal 58, 's-Hertogenbosch Rijkswaterstaat Zeeland, Poelendaelesingel 18, Middelburg Provinciehuizen in de provincies: Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Noord-Brabant en Zeeland. Gemeentehuizen in de gemeenten: Aalburg, Alblasserdam, Albrandswaard, Amerongen, Arnhem, Barendrecht, Bergambacht, Bergen op Zoom, Bernisse, Beunigen, Breda, Bronckhorst, Brummen, Buren, Cappelle a/d IJsseJ, Cromstrijen, Culemborg, Deventer, Dirksland, Doesburg, Dordrecht, Drimmelen, Druten, Duiven, Ede, Epe, Etten-Leur, Geertruidenberg, Geldermalsen, Giessenlanden, Goedereede, Gorinchem, Graafstroom, 's-Gravendeel, Halderberge, Hardinxveld- Giessendam, Hattem, Heerde, Hellevoetsluis, Hendrik-ldo-Ambacht, 's-Hertogenbosch, Heumen, Heusden, Houten, Usselstein, Kampen, Korendijk, Krimpen a/d IJssel, Leerdam, Liesveld, Lingewaal, Lingewaard, Lith, Lochem, Lopik, Maasdriel, Maassluis, Middelharnis, Millingen a/d Rijn, Moerdijk, Neder-Betuwe, Nederlek, Neerijnen, Profile Tyrecenter Rinus Roon maakt deel uit van de totale Profile Tyrecenter-orga- nisatie met meer dan 220 vestigingen in de Benelux. Profile Tyrecenter Rinus Roon is een jonge organisatie met ruim 20 medewerkers en vestigingen in Sommelsdijk, St Maartensdijk en Zierikzee, gespecialiseerd in banden voor alles wat rijdt. Door vertrek van een medewerker en een explosief groeiend werkaanbod hebben we in de afdeling truck/landbouw/grondverzet, vestiging Zierikzee, op korte termijn plaats voor een Bandenmonteur (m/v> en leerling bandenmonteu r<m/v) Deze monteurs zijn met name werkzaam op de vestiging Zierikzee maar kunnen tevens ingezet worden voor montage en service op locatie of op andere vestigingen. Ervaring in één van deze functies kan een pré zijn, maar mensen met een gedreven technische belangstelling, kennis en interesse voor de doelgroep landbouw, grond verzet en transport worden in het bijzonder uitgenodigd te reageren. De medewerker(ster)s die wij zoeken zullen bereid moeten zijn om wanneer nodig technische en/of commerciële opleidingen/trainingen te volgen. Klantvriendelijk- en gericht, eerlijk, zelfstandig, flexibel, stressbestendig, hoge inzet, ambitie, teamgeest en verantwoordelijkheidsgevoel zijn kernwoorden die onontbeerlijk zijn. Wij bieden de juiste personen een uitstekend salaris en arbeidsvoorwaarden vol gens de cao voor de bandenbranche, een prettige werksfeer en een goed toe komstperspectief. Telefonische informatie en/of eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven kunnen bin nen 1 week na het verschijnen van dit blad worden gericht aan onderstaand adres ter attentie van Rinus Roon. Vissersdijk 46 Tel. 0111-417040 Nieuwegein, Nieuw-Lekkerland, Nijmegen, Olsten Wijhe, Oosterhout, Oostflakkee, Oud-Beijerland, Overbetuwe, Papendrecht, Renkum, Rheden, Rhenen, Ridderkerk. Rijnwaarden, Rotterdam, Rozenburg, Schoonhoven, Schiedam, Sliedrecht, Spijkenisse, Steenbergen. Strijen, Tholen, Tiel, Ubbergen, Utrecht, Veenendaal, Vianen, Vlaardingen, Voorst, Waalwijk, Wageningen, Werkendam, West Maas en Waal, Westervoort, Westvoome, Wijchen, Wijk bij Duurstede, Woudrichem, Zaltbommel, Zederik, Zevenaar, Zutphen, Zwijndrecht, Zwolle. (Openbare) bibliotheken in de gemeenten: Arnhem, Bergen op Zoom, Breda, Culemborg, Deventer, Dordrecht, Dussen, Gorinchem, Gouda, Hank, 's-Hertogenbosch, Kampen, Nieuwegein, Nijmegen, Rotterdam, Schiedam, Schoonhoven, Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Sleeuwijk, Tholen, Tiel, Utrecht, Vlaardingen, Zaltbommel, Zutphen, Zwolle. Kantoren van de waterschappen: Hoogheemraadschap van Delfland, Phoenixstraat 32, Delft Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden, Poldermolen 2, Houten Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard, Maasboulevard, Rotterdam Waterschap Aa en Maas, Pettelaarspark 70, 's-Hertogenbosch Waterschap Brabantse Delta, Bergschot 69-1Breda Waterschap Groot Salland, Dokter van Thienenweg 1Zwolle Waterschap Hollandse Delta, Johan de Witstraat 40, Dordrecht Waterschap Rijn en IJssel, Liemersweg 2, Doetinchem Waterschap Rivierenland - locatie Tiel, Prinses Beatrixlaan 25, Tiel Waterschap Rivierenland - locatie Lienden, Verburghweg 1Lienden Waterschap Vallei en Eem, Fokkerstraat 16, Leusden Waterschap Veluwe, Steenbokstraat 10, Apeldoorn Waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1Middelburg Opvragen van documenten en nadere informatie: De volledige tekst van PKB deel 4 is te vinden op de internetsite van de landelijke projectorganisatie Ruimte voorde Rivier: www.ruimtevoorderivier nl. Daarnaast is PKB deel 4 digitaal beschikbaar op CD-ROM. U kunt deze CD-ROM en de papieren versie van de documenten aanvragen via www.ruimtevoorderivier.nl of telefonisch via 030 - 603 35 14. De documenten worden u dan tegen kostprijs toegestuurd. Voor inlichtingen over de doorlopen inspraakprocedure kunt u contact opnemen met het Inspraakpunt Verkeer en Waterstaat, telefoon (070) 351 96 04. Fortuinstraat 20 4611 NP Bergen op Zo» Tel. (0164) 253508 5-delig drumsèT 6-laags berken incl. standaards €599) 7-delig met dubbele basdrum 699, Ook Hayman Pearl Premier en Mapsi Digitale drumstellen Hayman Rolao Grote collectie gebruikte piano's vanaf 495,- Diqitale piano's gewogen toets vanaf 495,- NIEUW Carlmann piano Zwart hoogglans 5 jr garantie 2495, Digitale Yamaha vleugel zwart hoogglans 2995 n Foto Back LaogeZelke17 4381EW tflissingen tel.:0118-412300 www.fotoback.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 20