PZC 1 uurtje werken Autisme Van der Hooft Bezorgers gevraagd! PZC heeft nog enkele wijken vnj in Kapelle. ARENSMA leven in een were die je niet begrijpt imniMug Uitvaartzorg FLYING DOCTOi Selfsupporting!' Tel. 0900-AUTISME (0900-288 47 63) 0.25 p/mfn. Het leven en de docc- makelijk meteHca>,;- Maar déze wetehsch$ definitieve afscheid vr. bare met tot een afeet voudige zaak Hce o ■iémand ook is geweer.', lijden komt toch b:;»a,- .onverwacht. In de bief, tussen overlijden enu^ er veel worden geregel,;; bestaanden staan vcy aantal belangn|ke bal juist op een moment dï?- de boventoon .cc- professionele ste. dan van wezenli Hooft .Uitvaartic;) i steun, in de vomi persoonlijk advies er, ce; j voor een uitvaart c- I de-.overledene en i I bestaanden. Al meerdt. i .Uw vertrouwen m een persoonlijkebeg; I Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voorjor: en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076-531 23 14. Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Led; Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Op hel scheepje van je leven ben je kapitein naast god om de juiste koers te varen langs de klippen van het lot. wij wensen je daarom bij dag en nacht, behouden vaart, en goede wacht. Bedroefd om de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons om ringde, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man. onze zorgzame pa. opa en overgroot opa Johannes Jasperse In de leeftijd van 76 jaar Vlissingen: T. Jasperse-van de Ketterij Colijnsplaat: Cees Mieneke jasperse- de Smit Anita Robert Marcel Vlissingen: Bennie Bangon Jasperse-Khunsanthia Pascal Jamy Middelburg: Ineke jack Sinay-jasperse Jessica Albert, Yaiza Jordy Vlissingen: Marian John van Westende- Jasperse Daniël Ziarali Esmee 25 januari 2007 Piet Heinkade 78 4381 NH Vlissingen Geen bloemen Gelegenheid om afscheid te nemen, zaterdag 27 januari van 16.00 uur tot 16.30 uur. en op maandag 29 januari van 10.30 uur tot 11.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op maandag 29 januari om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie condoleren in genoemd uitvaartcentrum te Vlissingen. verloren uit het zicht maar nooit uit het hart mijn lieve Opa jan Esmee Lieve Opa Ik heb zulke mooie tijden met u gehad. Ik heb met u gevoetbald, samen ver gelopen Samen op fiets, Samen krabben vangen U was me alles er was niemand waar ik zoveel van hou en u blijft voor altijd in me hart U betekent zoveel voor mij. Ik zal je missen opa Jan. Daniel Vaarwel lieve Opa Jasperse Pascal - jaimy Rust zacht opa Anita, Robert Marchel Ik heb vannacht een ster uitgezocht Voor mijn opa die moest gaan Een ster voor iemand zó bijzonder Dat hij eigenlijk alleen moet staan Nu kijk ik naar de sterren En huil ik naar de maan Dan straalt daar weer die éne ster Dus is mijn opa eigenlijk nooit weggegaan. Ik zal u missen opa Jessica Albert jordy Te klein, ben ik om te begrijpen Te klein, ben ik om te weten Te klein, ben ik om u te verliezen Groot ben ik om van u te houden. Dag lief opa-tje Kusje van Yaiza Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Johannes -Jan- Jasperse Echtgenoot van Tannetje van de Ketterij Briton-Ferry South Wales: Hendrik Jasperse Rotterdam: Lena van de Vaart - Jasperse Vlissingen: Lieven Jasperse Vlissingen: Jacomina de Troye - Jasperse Frans de Troye Neven en nichten Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Jan Jasperse Bets en Paul Kees en Rika t jan en Willy Lieven t Rinus Blazina en Piel Joop en Riet Neven en nichten Wij wensen Tanny en de kinderen veel sterkte toe. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepass moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. Na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve Ome Jan We wensen tante Tanny, kinderen en kleinkinderen heel veel kracht toe in dit zware verlies. Dicky en Robert, Sanne Maaike en Erwin Bas en Jean-Paul Teunis Bianca 25 januari 2007 Jan wat zullen we je missen Op ons rondje, en ons praatplekje Boven op de Eilanddijk. Tanny veel sterkte. Wil en Sarina Jo en Annie Arieen Ina Gré Grootjans Na 46 jaar hele goede en fijne buren van elkaar te zijn geweest is helaas overleden onze buurman Jan Jasperse Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Fam. Hartog Fam. Meerman Fam. van der Vliet - Enige en algemene kennisgeving - In verpleeghuis Buitenrust (afd. Zeester) is na een liefdevolle verpleging overleden mijn lieve vrouw, moeder, onze oma, overoma en mijn zus en schoon zus Wilhelmina Jacoba de Schipper-Looij In de leeftijd van 83 jaar. Jan de Schipper Helmy Slroosnijder-de Schipper Co Stroosnijder Ethel en Bert Michel Danny Jeannot en Yolanda Lauren Nova Betty den Engelsman-Looij Rinus den Engelsman Boy Middelburg, 24 januari 2007 Correspondentieadres: Vrijlandstraat 28 k 302 4337 EE Middelburg De crematieplechtigheid zal in familiekring plaats vinden. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van mevrouw W. Weiier-van Griensven Wij wensen de heer K.J. Weiier en familie veel sterk te toe. Namens de V.v.E. appartementencomplex "Rosenburg" Verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mee dat op 20 januari 2007 mijn lieve man. onze zorgzame vader en schoon vader, opa en overgrootvader Johannes Antonius van der Plank na een kortstondige moeizame laatste levensfase rus tig is ingeslapen op de respectabele leeftijd van 88 jaar. Goes: Janny van der Plank-Meijler Castricum: Arno van der Plank joke van der Plank-Stitzinger Tamara Dana Perpignan (F): Paul Zilliox Rian Zilliox-van der Plank Erik en Isabelle Edgar Myrtille Gaston Oosterhout: Jan Piet van der Plank Annalies van der Plank-Nijkeuter Ruben en Tavie Onze dank gaat vooral uit naar Dr. Slager en de Stichting Thuiszorg Nederland, voor de goede en liefdevolle verzorging. J.A. van de Goeskade 16/05 4461 BH Goes Op zijn verzoek heeft de crematie in familiekring plaatsgevonden. Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Reijnoudt Cathrien Reijnoudt-Kodde Wannes Reijnoudt Bep Sinke Cathrien Klaasse-Reijnoudt Sam Klaasse Neven en nichten uitvaar(verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veersewcg 36,4332 BG Middelburg interna, wwwdegrootdekam .ui Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. vrijdag 26 januari 2007 Zoo Gij bestaat, en God zijt, moet het wezen, dat ik U zie; dat, zonder doek, entwaar, ik schouwen kan. en, schouwende, in 'tnadezen, van bij U zie en eeuwig op U staar! Guido Gezelle Na een rijk, afwisselend leven is onze geliefde man, vader, schoonvader, opa en overgrootopa na een lan ge reis op z'n eindbestemming aangekomen. Adriaan Boudewijn Nieuwenhuijse sinds 28 november 1991 weduwnaar van Ginie Reurich Ridder in de Orde van Oranje Nassau Goes, 5 december 1912 Middelburg, 24 januari 2007 Adriaan, we zullen je missen! Middelburg: Cobi v.d. Heide-Antheunisse kinderen en kleinkinderen Middelburg: Magda de Vlieger-Nieuwenhuijse Leo de Vlieger -in herinnering- Voorhout: Christiaan de Vlieger Ragnhild Davidse Roros, Noorwegen: Rianne de Vlieger Johan Rodenburg Sirjansland: Geertrui Nieuwenhuijse Piet Flikweert Soest: Beatrijs Wouterse Walter Juijn Daan Juijn Guusje Juijn Leiden: Boudewijn Nieuwenhuijse Mirjam Schenk Singapore: Joost Nieuwenhuijse Wai Han Wong Zwolle: Ruud Nieuwenhuijse Leiden: Matthijs Nieuwenhuijse Frederike Nieuwenhuijse Utrecht: Els Nieuwenhuijse Dirk Dekker Joris Dekker Eva Dekker Van Kleffenslaan 5 4334 HA Middelburg Adriaan is thuis. U kunt daar afscheid van hem nemen tot en met zondag 28 januari tussen 16.00 en 18.00 uur. De dankdienst wordt gehouden in de Nieuwe Kerk, Groenmarkt 1, dinsdag 30 januari om 13.00 uur. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van Adriaan en condoleren van de familie van 11.30 tot 12.45 uur. De crematieplechtigheid vindt aansluitend in besloten kring plaats. We zijn erg dankbaar voor de liefdevolle zorg en aandacht van de verpleging van "Zorgstroom"". Adriaan hield van rozen. Lieve Adriaan, lieve opa Ad, We zijn heel blij datje al die tijd deel hebt uitgemaakt van onze familie als de partner van Cobi. Auke, Angele, Joke, Corinne, Marten Jan, Aagje, Hans, Hermien, Stijn, Eline, Freek, Liz, Anna, Jelle, Jet, Geesje, Mare, Loïs, Lotte, Tati, Auke, Felia, Meike, Lisa, We zullen je missen. In Ad Nieuwenhuijse verliezen wij een goede vriend; wij zullen hem missen. Willem Antheunisse Ada Antheunisse-van de Vrede Els Etty-Antheunisse Richey Etty Maxim Terra Carien Antheunisse Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3. 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl het alfabet van Zeeland Dankbetuiging Voor al uw brieven, telefoontjes en persoonlijke blijken van medeleven die ik ontvangen heb na het overlijden van mijn lieve vrouw Dora Dronkers-de Nooijer zeg ik u hartelijk dank. Dirk Dronkers Vlissingen, januari 2007 Daar het voor mij onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor het hartverwarmend meeleven in het verdriet dat mij is overkomen door het zo plotseling over lijden van mijn innig geliefde, zorgzame man Jan Verkamman zeg ik u allen langs deze weg heel hartelijk dank. M. Verkamman-van de Velde Bruinisse, januari 2007 Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mail: kokhome@hetnet.nl www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Rouwcentrum: Bosseweidc 2, 's-Gravenpolder uitvaartverzorgin; Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING» GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELW TELEFOON 0111-412877 Autisme is een ernstige handicap. De MVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Bilthoven: giro 479 UZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12