0 Ik ben nieuwsgierig, veelzijdig, kleurrijk, leerzaam, informatief k be ID T PZC schouwen ©lïlensen ,nl AIdbirtrlijlt, pmpier en l^trhn! papieren karton VV loot? I donderdag 25 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotse- j ling overlijden van onze medewerker Jacobus Maria Eversen Sinds 1971 was lack werkzaam bij het toenmalige Hoechst. lack is tijdens zijn loopbaan bij ons altijd een j zeer gewaardeerde collega geweest in de DMT i fabriek. De laatste maanden was Jack met pre-pensioen, helaas I heeft hij hier met zijn gezin maar kort van kunnen I genieten. j Wij wensen Joke en Corina heel veel sterkte toe met I dit grote verlies. Management Team en medewerkers INVISTA Polyester B.V. Goes, 21 januari 2007 Heden overleed onze geliefde zwager en oom Pieter Reijnoudt Cathrien Reijnoudt-Kodde Wannes Reijnoudt Cathrien Klaasse-Reijnoudt Sam Klaasse Neven en nichten Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De vrouw, moeder en oma van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed van ons bent heengegaan zeggen wij: bedankt voor al wat je hebt gedaan Verdrietig zijn wij na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Maatje Hubrina Jacoba van der Weele-Fierens in de leeftijd van 67 jaar. Rinus van der Weele Ina en René Remco in liefdevolle herinnering Jordi Sjaak en Carla Dennis Sabine Jacolies en André Martin Sander 24 januari 2007 Jacob Catsstraat 11 4318 BA Brouwershaven De afscheidsdienst zal maandag 29 januari om 13.30 uur gehouden worden in de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de be graafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.50 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de kerk. - Geen bezoek aan huis Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van mijn schoonzus en onze tante Matty van der Weele-Fierens M. Oosterling-van der Weele J. Oosterling f Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, 24 januari 2007 Het leven is als een roos zo teer, steeds vallen er blaadjes en dat doet zeer. En opeens ben je aan het laatste blaadje toe, sluit nu maar je ogen, want je was zo vreselijk moe. Wij zijn erg verdrietig om het gemis van mijn zus, schoonzus en onze tante Matty van der Weele - Fierens Zierikzee: Huib Fierens Riet Fierens - van der Weele Kamperland: Diny Witkam - Fierens Steven Witkam Dinique en Chimaine Zierikzee: Marianne't Jong - Fierens André't Jong Arjan en Jolanda Zierikzee: Jacolien Mol - Fierens Jos Mol Melissa Lange Blokweg 25,4301NW Zierikzee 24 januari 2007 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze jachtvriend de heer J.N. van Hijfte (Jean) IJzendijke Zijn persoonlijke inzet, stiptheid en weidelijkheid zal door ons gemist worden. Moge de naaste familie veel sterkte ontvangen in deze i moeilijke dagen. Namens de jachtcombinaties Veere en Middelburg, d.d. 22 jan. 2007 C. Pouwer Bericht ontvangen van het overlijden van Mw. Korstanje-de Pagter Zij is jaren ouderling geweest van onze gemeente. Wij wensen Marja veel sterkte en Gods nabijheid toe. de Nederlands Hervormde gemeente Oudelande Op 25 januari 2007 is overleden te Oosterhout onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Bep Pikard-de Neef weduwe van Marius Jan Pikard in de leeftijd van bijna 84 jaar. We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor nu en later. Goes: F.E. de Neef-Eversdijk Krabbendijke: A. de Neef-van Drunen Wemeldinge: J.J. de Neef-Bras Aalten: J.P. van Driel-de Neef M. van Driel Neven en nichten Bedroefd delen wij u mede dat, na een goed leven, rus tig en kalm is ingeslapen onze geliefde vader en opa Frans Houg weduwnaar van Zoetje Houg-Heijboer Zaamslag, 30 maart 1920 Terneuzen, 24 januari 2007 Arnemuiden: Henk en Marian Marieke en Daan Wouter Middelburg: Hans en Katja Simone Eva Stuvesande216 4532 MJ Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 27 januari om 15.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Frans Houg Jaap Houg José Houg-van Jole Dick Houg Nelly van der Bij-Houg Ria Houg-Simons Neven en nichten Terneuzen, 24 januari 2007 Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenlino.nl vind! u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief llkunt op dé site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelhérnjngskaaii o( rouwboeket versturen, Eert kléine moeite ;eri toch vaak een grote troost. Informatief Op Mensertlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct ot indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op hel gebied van uitvaar; én.afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant _ll_ "Ik heb je geen veilige reis feU maar we! een behouden In alle rust is overleden j onze lieve, sterke MammamoederomawJ Wil Weiier Wilhelmina Maria Jacoba Gerarda van Grim,, Sinds 1985 gehuwd met Karei J. Weiier Sinds 1980 weduwe van Gerard J. Bi 's Hertogenbosch 18 oktober 1920 22 Vlissingen: Karei J. Weiier Oost-Souburg: Jan en Margit Bergen-Lane® Vlissingen: Haiko Tilburg: Tijmen en Nathalie Leiden: Wietske en Dick Leiden: Sanne Den Haag: Joop en Pauline van Dienst-V Utrecht: Marlies Den Haag: Eveline en Beren Acilia-Roma: Margot Weiier en kinderen Wil is bij Jan en Margit, Kanaalstraat 89 ten Souburg. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen opvrijfo januari van 19.00 tot 20.30 uur. De uitvaartdienst zal gehouden worden opat 27 januari om 11.00 uur in de H. Willig Rhijngeesterstraatweg 35. 2541 BR Oegstgeea Aansluitend zal Wil worden bijgezet in hei fa graf op het parochiekerkhof. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condokra "La France", Rhijngeesterstraatweg 43 (j kerk), Correspondentieadres: Kanaalstraat 89,4388 BL Oost-Souburg We zullen onze buurvrouw Koos van der Jagt-Dronkers missen in de Nadorstweg. Corrie Jansen-Rcefe Ko Jansen! Truus Visser Huiben Hernia K« Dankbetuiging De vele hartverwarmende blijken van medeleven heengaan van onze lieve moeder, schoonmoeder,! over-oma Clazina Pieternella van der Hulle-van der Scheldt Tante Sientje hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danWiflii ons goed gedaan. Piet en Ct® William en W Tess.Pjet, 20 januari 2007 Donkereweg 14 4317 AN Noordgouwe Oók deze krant werd gedrukt op verantwoord en gerecycled papier. Meer weten? Kijk op onze website. informatiecentrum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30