PZC PZC 1 uurtje werken per dag MIDDAGWIJK VRIJ Gebeurtenissen deel je op Bezorgers gevraagd! PZC heeft nog enkele wijken vrij in Kapelle. Bezorgers gevraagd! PZC heeft nog een middagwijk w in Ylissingen. Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! depressief Wat nu? Kies voor een prettiger leven. rr'-iiWiflE j -ïncr We zullen onze buurvrouw Koos van der Jagt-Dronkers missen in de Nadorstweg. Corrie Jansen-Roelse Ko lansen t Truus Visser Huib en Herma Koel Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uiir, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van onze medewerker Jacobus Maria Eversen Sinds 1971 was Jack werkzaam bij het toenmalige Hoechst. Jack is tijdens zijn loopbaan bij ons altijd een zeer gewaardeerde collega geweest in de DMT fabriek. De laatste maanden was Jack met pre-pensioen, helaas heeft hij hier met zijn gezin maar kort van kunnen genieten. Wij wensen Joke en Corina heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Management Team en medewerkers INVISTA Polyester B.V. Goes, 21 januari 2007 Het leven is als een roos zo teer, steeds vallen er blaadjes en dat doet zeer. En opeens ben je aan het laatste blaadje toe, sluit nu maar je ogen, wantje was zo vreselijk moe. Wij zijn erg verdrietig om het gemis van mijn zus, schoonzus en onze tante Matty van der Weele - Fierens Zierikzee: Huib Fierens Riet Fierens - van der Weele Kamperland: Diny Witkam - Fierens Steven Witkam Dinique en Chimaine Zierikzee: Marianne't Jong - Fierens André 't Jong Arjan en Jolanda Zierikzee: Jacolien Mol - Fierens Jos Mol Melissa Lange Blokweg 25,4301NW Zierikzee 24 januari 2007 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze jachtvriend de heer J.N. van Hijfte (Jean) IJzendijke Zijn persoonlijke inzet, stiptheid en weidelijkheid zal door ons gemist worden. Moge de naaste familie veel sterkte ontvangen in deze moeilijke dagen. Namens de jachtcombinaties Veere en Middelburg, d.d. 22 jan. 2007 C. Pouwer A. Adriaanse Bericht ontvangen van het overlijden van Mw. Korstanje-de Pagter Zij is jaren ouderling geweest van onze gemeente. Wij wensen Marja veel sterkte en Gods nabijheid toe. de Nederlands Hervormde gemeente Oudelande Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Frans Houg Jaap Houg José Houg-van Jole Dick Houg Nelly van der Bij-Houg Ria Houg-Simons Neven en nichten Temeuzen. 24 januari 2007 r= Ik heb je geen veilige reis beloofd, maar wel een behouden thuiskomst II In alle rust is overleden onze lieve, sterke MammamoederomaWil Wil Weiier Wilhelmina Maria Jacoba Gerarda van Griensven Sinds 1985 gehuwd met Karei J. Weiier Sinds 1980 weduwe van Gerard J. Bergen 's Hertogenbosch Vlissingen 18 oktober 1920 22 januari 2007 Vlissingen: Karei J. Weiier Oost-Souburg: Jan en Margit Bergen-Langenberg Vlissingen: Haiko Tilburg: Tijmen en Nathalie Leiden: Wietske en Dick Leiden: Sanne Den Haag: Joop en Pauline van Dienst-Weiler Utrecht: Marlies Den Haag: Eveline en Beren Acilia-Roma: Margot Weiier en kinderen Wil is bij Jan en Margit, Kanaalstraat 89 te Oost- Souburg. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 26 januari van 19.00 tot 20.50 uur. De uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 27 januari om 11.00 uur in de H. Willibrordkerk. Rhijngeesterstraatweg 55,2541 BR Oegstgeest. Aansluitend zal Wil worden bijgezet in het familie graf op het parochiekerkhof. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "La France". Rhijngeesterstraatweg 45 (naast de kerk). Corresponden t iead res Kanaalstraat 89,4588 BL Oost-Souburg Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdek binnendienst op nummer: 076-531 23 14. Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepass moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076-531 23 14. Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bi| aanmelding te identificeren. Indien van toepas: moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. Heden overleed onze geliefde zwager en oom Pieter Reijnoudt Cathrien Reijnoudt-Kodde Wannes Reijnoudt Cathrien Klaasse-Reijnoudt Sam Klaasse Neven en nichten Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 giro 7 800 800 3 geef I s om li dif ff kind I Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden het alfabet van Zeeland donderdag 25 januari 2007 het alfabet van Zeeland Op 23 januari 2007 is overleden te Oosterhout onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Bep Pikard-de Neef weduwe van Marius Jan Pikard in de leeftijd van bijna 84 jaar. We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor nu en later. Goes: F.E. de Neef-Eversdijk Krabbendijke: A. de Neef-van Drunen Wemeldinge: J.J. de Neef-Bras Aalten: J.P. van Driel-de Neef M. van Driel Neven en nichten Bedroefd delen wij u mede dat, na een goed leven, rus tig en kalm is ingeslapen onze geliefde vader en opa Frans Houg weduwnaar van Zoetje Houg-Heijboer Zaamslag, 30 maart 1920 Temeuzen, 24 januari 2007 Arnemuiden: Henk en Marian Marieke en Daan Wouter Middelburg: Hans en Katja Simone Eva Stuvesande216 4532 MJ Temeuzen De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 27 januari om 15.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant 21.00 uur (10 cpm) Lijdt u net als 250.000 andere Nederlanders aan eenfflO depressieve stoornis? Leiden uw stemmingswisselingen M oncontroleerbaar gedrag en vreemde gedachten tijdens!* manische en depressieve episodes? Dan vindt u veel baat bij medicijnen en therapie, man«l bij contact met lotgenoten. De VMDB is een bondgenoot voor zowel patiënten ais drtó betrokkenen. Als patiënt blijft u waarschijnlijk last ondervinden wn" sloornis. maar als lid van de VMDB kan uw leven wel wi stabieler worden. En dus prettiger. U leert, net als uw betrokkenen, hoe u zich kunt «pss tegen verslechtering. U hoort welke medicijnen en thi zijn. hoe anderen met de ziekte omgaan en welke infont>3! Bij onze Lotgenotenlijn kunt u met al uw vragen terecit Op onze Landelijke Bijeenkomsten wisselen patiënten.W nen en behandelaars informatie en ervaringen uit. In de Regionale Contactgroepen wordt dit verder op mat toegesneden. We geven een fraai kwartaalblad uit, geschrea door lezers en andere deskundigen. Veel publicaties vindt'J op www.vmbd.nl Vraag gratis informatie aan of word lid. Stuur de bon op. Bellen, faxen en e-mailen kan ook. y Vereniging voor Manisch Depressieven en Betrokkenen VMDB Postbus 24076 3502 MB Utrecht T 030 - 280 30 30 F 030 - 280 28 80 E vmdb@nsmd nl I www.vmdb.nl Cr^" JA, ik wapen mij tegen de manisch-depressieve stoornis. Ik word lid van de VMDB voor per jaar (minimaal 20,-). Stuur mij gratis informatie en een acceptgiro voor mijn betaling. Stuur mij eerst meer gratis informatie. Leden ontvangen 4x per jaar het kwartaal blad PLUSminus, uitnodigingen voor vijf Landelijke Bijeenkomsten en deelname aan Regionale Contactgroepen Knip de bon uit en stuur deze 2onder postzegel in een envelop naar: VMDB, Antwoordnummer 52034,3502 W

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10