O Mensen/nol (j Gebeurtenissen deel je op wmmiwmvmMMmHm fZC schouwen IPHh Giro 999 Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uwrejj Zoek, vind en reageer! 6 HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DEI Help Afrika om zelf een menswaardig besta; op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTOR! Liberia: niet om aan te zien Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 dinsdag 23 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden tEen onverwacht bericht, een grote schok. Ie zou zoveel willen doen, maar je staat machteloos. Verbijsterd en nog niet beseffend wat ons is over komen, is plots uit ons leven weggenomen mijn lief, maatje, levenspartner, zoon, broer, zwager, oom en schoonzoon Wilfried de Krijger in de leeftijd van 41 jaar. Biervliet: Josien Dijksterhuis Noa Zef Biervliet: H.E. de Krijger C.C.M. de Krijger-Traas Goes: Rian Dieleman-de Krijger loop Dieleman Maaike logehem Hoek: Jan Dijksterhuis Hermien Dijksterhuis-van Unen Hoek: John Dijksterhuis 21 januari 2007 Geuzenstraat 12 4521 CC Biervliet Gelegenheid tot afscheidnemen in het rouwcentrum "De Ridder", Hughersluys 22, te Temeuzen, op woensdag 24 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De Eucharistieviering, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 25 januari om 14.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Onbevlekte Ontvangenis te Biervliet, waarna de begrafenis op het R.K. kerkhof aldaar. Gelegenheid de familie te condoleren na de begrafe nis in de Gentsche Poort, Gentsestraat 94 te Bier vliet. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze neef Wilfried de Krijger Ooms en tantes Neven en nichten Heinkenszand, 21 januari 2007 Geschokt, verbijsterd en erg verdrietig zijn we nu Wilfried niet meer bij ons is. We bewaren een warme liefdevolle herinnering aan hem. We wensen Josien. ouders, schoonouders en verdere familie veel liefs toe. Peter, Suzie, Iris en Isabelle Hennie, Arthur, Esmée, Savannah en Liam Wilma en Sander 21 januari 2007 I Geschokt en diepbedroefd hebben wij kennisgeno men van het overlijden van Edward partner van onze gymjuf Laura Wij wensen Laura en haar familie veel sterkte in het omgaan en verwerken van dit plotselinge verlies. Leerlingen, ouders, collega's. Ouderraad en Medezeggenschapsraad van OBS 't Opstapje te Driewegen Zo mooi en warm was ons samenzijn. Zo oneindig wreed is deze afstand. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotseling heengaan van mijn lieve, zorgzame man en vader Jacobus Maria Eversen Jack Geboren Overleden 24 april 1946 21 januari 2007 Goes Goes Joke Eversen-Jongenelen Corina Eversen Jacob Catsstraat 18,4461 XM Goes Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 26 januari van 12.50 tot 15.00 uur in rouwcentrum 'De Beve- landen'. Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid. waarbij u wordt uitgenodigd, plaatsvinden in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 5 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 15.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het cremato rium. Jack hield veel van bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wemeldinge: de Neef-Bras Middelharnis: Kees de Neef Jeanne Lauwerijssen Merel Martijn n Driewegen: Ij Elly en Henk Meyvogel Sandra en Daniël Rick Alice Dylan lustin William I David Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Na een leven vol zorg en aandacht voor zijn gezin en medeleven met velen is in alle rust ingeslapen Johannes Nicolaas van Hijfte IJzendijke, 5 december 1955 t IJzendijke, 20 januari 2007 IJzendijke: G.E. van Hijfte-Vervaet Breskens: C. Broeren-van Hijfte J. Broeren Eva Stijn Brugge: A. van Hijfte S. van Hijfte-Adriaens Laure St. Martens-Latem: J. van Hijfte Met veel dank aan dr. Vanhauwenhuyse en de Privazorg voor hun goede zorgen. IJzendijke, 20 januari 2007 Correspondentieadres: Willemsweg89 4515 RG IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 24 januari van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 25 januari om 10.50 uur in de r.-k. kerk O.L.V. Ter Hemelopneming te IJzen dijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Mauritshof, MauritswegS te IJzendijke. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer E. Dekker De heer Dekker is van 1958 tot 1986 als docent bouwtechniek aan onze toenmalige school Swanen- burgh verbonden geweest. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe bij hel dragen van dit verlies. Namens Bestuur, management en medewerkers van Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond Mevrouw R.W. van Oost afdelingsleider VMBO "zacht g uit het leven" Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen berichten wij dat - toch nog onverwachts - van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Apola Weerpas-Slootmans 08-08-1927 tl 7-01-2007 Vlissingen: Louis Th. Weerpas Vlissingen: Ank en Bert Speelberg-Weerpas Amsterdam: Cathalijne Groningen: Rosanne Maassluis: Louis Weerpas "Weg onrust, weg angsten" Zoals mama het wilde hebben we haar begraven in kleine kring op de Noorderbegraafplaats. 4382 LL Y'issingen, 22 januari 2007 Singel 19 "Gijzijt het licht, Heer, van mijn hart. Wanneer het in de dood verstart, dan zijt Gij nog mijn leven. Na een moeizame levensavond, is in bijzijn van zijn dierbaren, rustig ingeslapen mijn lieve man, onze lieve (schoon)vader en opa Johannes de Neef in de leeftijd van 80 jaar. Wemeldinge, t Wemeldinge, 2 augustus 1926 21 januari 2007 Maarssen: Jaap en Lisette de Neef-Hovius Ruben Lennart Kimberley Yerseke: Mia de Neef en Ad de Visser Melissa Tessa Wendy Yerseke: Lineke en Bert Hoogerland Man>in Kirstin Culemborg: Janina de Neef Sonny Molenstraat 15,4424 AH Wemeldinge Onze dank en waardering gaan uit naar de medewerkers van AUé\>o en de huisartsenpraktijk Wemeldinge. Mijn man, onze (schoon)vader en opa is thuis, al- waar gelegenheid is tot afscheid nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 1 25 januari om 15.00 uur in dorpscentrum "De 'j Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. 3 Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de I; algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in "De ;j Wemel"". !j Voor ons is het een vreselijk gemis, 8 dat onze trotse opa er niet meer is. Merel, Martijn, Sandra en Daniël, Wendy. Rick, Alice, - Dylan, David, Ruben. Lennart, Kimberley, Melissa, Tessa, Marvin, Justin, William, Kirstin. Sonny J Wij zijn ook trots op jou. Bedankt Lieve Opa Heden is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Johannes de Neef (Jo) We wensen Jo en de kinderen veel sterkte voor nu en later. Goes: F.E. de Neef-Eversdijk Oosterhout (N-B): B. Pikard-de Neef Krabbendijke: A. de Neef-van Drunen Aalten: J.P. van Driel-de Neef M. van Driel Neven en nichten Heden ging ons voor naar het Vaderhuis onze zwager J. de Neef Dat die wetenschap onze zuster, haar kinderen en kleinkinderen mag zijn tot een bron van troost en kracht. J. Smits-Bras W. Bras W. Bras-Moelker Neven en nichten Na het overlijden van onze eigen (groot)ouders heb ben zij ons opgenomen in hun eigen gezin. Het doet ons dan ook groot verdriet dat wij nu afscheid moeten nemen van onze oom Johannes de Neef Wij wensen tante Jo en de kinderen veel sterkte toe. Kapelle: Huib en Marleen Dalebout - Bras Christiaan, Marijn en Elias Wemeldinge: Jaco Jan Bras Kapelle, 21 januari 2007 Heden ontvingen wij het bericht dat mijn broer, onze zwager, oom en oudoom Pieter Marinus van der Bijl is overleden. Zonnemaire Palmerston North, Nieuw Zeeland 9 augustus 1925 19 januari 2007 Zierikzee: M.F. van der Bijl (in herinnering) M.J. van der Bijl-van de Sluis Voorburg: L. van der Bijl G.J. van der Bijl-Groenenberg Linschoten: Ria en Evert Bas. Gijs Voorburg: Dirkina en Michiel Daan, Pim, Koen Prinses Beatrixlaan 66 2275 XP Voorburg De bewoners van het Seniorencomplex "De Veste" hebben met leedwezen kennisgenomen van het nog vrij plotselinge overlijden van hun medebewoonster Mevrouw Matty Kesteloo-Dekker Wij verliezen in haar een zeer gewaardeerd lid en een meelevend medemens uit onze woongemeenschap. Wij wensen de kinderen en de familie veel sterkte toe met dit verlies. Namens ons allen, Het bestuur van de Bewonersclub Zierikzee, 22 januari 2007 "Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven maar doe mij in de oogst geloven waartoe ik dien... Verdrietig, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg voor ons allen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Maarten Willem Janse gehuwd geweest met Elizabeth de Graaf t 1982 in de leeftijd van 88 jaar. Zierikzee, Piet en Nelleke Janse-Dorreman Greetje en Kees, Mandy, Pascal, Mickey Carolien, Soraya, Matthijs, Daniël Michel en Anna, Diana, Jonas Zierikzee, Jan en Ria Janse-van der Reest Mark Emiel Eelco-Jan en Cassandra Greetje t 1951 Oosterland, Jannyen Hans Goudzwaard-Janse Ellen en Daniël, Lisa, Nick Dana en John, Joey, Marit Zierikzee, Gerard en Marja Janse-de Valk Nathalie en Rajesh Ricky en Karolina 21 januari 2007 Rodedorp 4 4501 HV Zierikzee De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 26 januari in de Geref. kerk, St. Domusstraat 55 te Zierikzee, aanvang 15.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 15.00 tot 13.55 uur gelegen heid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerscweg 36:4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere, si ISSoï MkggjSl Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 SAMEN VOOR DARFUR Help de vluchtelingen van Soedan Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt, Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Op Mensenlinq hl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld Een initiatief van Provinciale Zeeuwse )j. Selfsupporting* j "...siju dochter en haar can zijn toen vermoord. Nu zit ik met hun baby. Roe moet ik die in leven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." "...en toen zeiden ze tegen mijn vader dat hij bij ons op schoot moest liggen. Ze sneden zijn hoofd eraf. We zijn drie dagen blijven zitten met dat hoofd..." Tineke Ceelen, Stichting "Ik bespaar u de foto 5 mensen. Hun gezichten spokes hele dag door mijn hooid- springt zowat wat doen. D ooi- Stichting Vluchteling, Den Haag www.vluchteling.org WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28