O PZC 1^1 Jflensen q.nl tic Gebeurtenissen deel je [Reumafonds VEI In India leven 15.000 meisjes in een achterhuis. Bezorgers gevraagd! PZC heeft nog een middagwijkvri in Vlissingen. dinsdag 23 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden r'Een onverwacht bericht, een grote schok. Je zou zoveel willen doen, maar je staat machteloos. Verbijsterd en nog niet beseffend wat ons is over komen, is plots uit ons leven weggenomen mijn lief, maatje, levenspartner, zoon, broer, zwager, oom en schoonzoon Wilfried dc Krijger in de leeftijd van 41 jaar. Biervliet: losicn Dijksterhuis Noa Zef Biervliet: H.E. de Krijger C.C.M. de Krijger-Traas Goes: Rian Dieleman-de Krijger loop Dieleman Maaike Jogchem Hoek: Jan Dijksterhuis Hermien Dijksterhuis-van Unen Hoek: |ohn Dijksterhuis 21 januari 2007 Geuzenstraat 12 4521 CC Biervliet Gelegenheid tot afschcidncmcn in het rouwcentrum "De Ridder", Hughersluys 22, te Terneuzen, op woensdag 24 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De Eucharistieviering, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 25 januari om 14.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Onbevlekte Ontvangenis te Biervliet, waarna de begrafenis op het R.K. kerkhof aldaar. Gelegenheid de familie te condoleren na de begrafe nis in de Gentsche Poort, Gentsestraat 94 te Bier vliet. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze neef Wilfried de Krijger Ooms en tantes Neven en nichten Heinkenszand, 21 januari 2007 Geschokt, verbijsterd en erg verdrietig zijn we nu Wilfried niet meer bij ons is. We bewaren een warme liefdevolle herinnering aan hem. We wensen losien, ouders, schoonouders en verdere familie veel liefs toe. Peter, Suzie, Iris en Isabelle Hennie, Arthur, Esmée, Savannah en Liam Wilnia en Sander 21 januari 2007 I Geschokt en diepbedroefd hebben wij kennisgeno- men van het overlijden van Edward partner van onze gymjuf Laura Wij wensen Laura en haar familie veel sterkte in het omgaan en verwerken van dit plotselinge verlies. Leerlingen, ouders, collega's. Ouderraad en Medezeggenschapsraad van OBS 't Opstapje te Driewegen Zo mooi en warm was ons samenzijn. Zo oneindig wreed is deze afstand. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotseling heengaan van mijn lieve, zorgzame man j en vader Jacobus Maria Eversen Jack - Geboren Overleden 24 april 1946 21 januari 2007 Goes Goes Joke Eversen-Jongenelen Corina Eversen Jacob Catsstraat 18,4461 XM Goes Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 26 januari van 12.50 tol 15.00 uur in rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene 1 Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid. waarbij u wordt uitgenodigd, plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 5 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 15.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het cremato rium. Jack hield veel van bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Na een leven vol zorg en aandacht voor zijn gezin en medeleven met velen is in alle rust ingeslapen Johannes Nicolaas van Hijfte IJzendijke, 5 december 1955 t IJzendijke, 20 januari 2007 IJzendijke: G.E. van Hijfte-Vervaet Breskens: C. Broeren-van Hijfte J. Broeren Eva Stijn Brugge: A. van Hijfte S. van Hijfte-Adriaens Laure St. Martens-Latem: J. van Hijfte Met veel dank aan dr. Vanhauwenhuyse en de Privazorg voor hun goede zorgen. IJzendijke, 20 januari 2007 Correspondentieadres: Willemsweg 89 4515 RG IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 24 januari van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 25 januari om 10.50 uur in de r.-k. kerk O.L.V. Ter Hemelopneming te IJzen dijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer E. Dekker De heer Dekker is van 1958 tot 1986 als docent bouwtechniek aan onze toenmalige school Swanen- burgh verbonden geweest. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens Bestuur, management en medewerkers van Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond Mevrouw R.W. van Oost afdelingsleider VMBO "zachtg uit het leven" Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen berichten wij dat - toch nog onverwachts - van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Apola Weerpas-Slootmans 08-08-1927 t 17-01-2007 Vlissingen: Louis Th. Weerpas Vlissingen: Anken Bert Speelberg-Weerpas Amsterdam: Cathalijne Groningen: Rosanne Maassluis: Louis Weerpas "Weg onrust, weg angsten" Zoals mama het wilde hebben we haar begraven in kleine kring op de Noorderbegraafplaats. 4382 LL Vlissingen, 22 januari 2007 Singel 19 "Gijzijt het licht, Heer, van mijn hart. Wanneer het in de dood verstart, dan zijt Gij nog mijn leven. Na een moeizame levensavond, is in bijzijn van zijn dierbaren, rustig ingeslapen mijn lieve man, onze lieve (schoon)vader en opa Johannes de Neef in de leeftijd van 80 jaar. Wemeldinge, t Wemeldinge, 2 augustus 1926 21 januari 2007 Wemeldinge: Maarssen: J.J. de Neef-Bras Jaap en Lisette de Neef-Hovius Middelhamis: Ruben Kees de Neef Lennart Jeanne Lauwerijssen Kimberley Merel Yerseke: Martijn MiadeNeefen Ad de Visser Driewegen: Melissa Elly en Henk Meyvogel Tessa Sandra en Daniël Wendy Rick Yerseke: Alice Lineke en Bert Hoogerland Dylan Man'in Justin Kirstin William Culemborg: David Janina de Neef Sonny Molenstraat 15,4424 AH Wemeldinge Onze dank en waardering gaan uit naar de medewerkers van Allévo en de huisartsenpraktijk Wemeldinge. Mijn man, onze (schoon)vader en opa is thuis, al waar gelegenheid is tot afscheid nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 25 januari om 15.00 uur in dorpscentrum "De Wemel". Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in "De Wemel"". Voor ons is het een vreselijk gemis, dat onze trotse opa er niet meer is. Merel. Martijn, Sandra en Daniël, Wendy. Rick. Alice, Dylan. David, Ruben. Lennart. Kimberley, Melissa, Tessa, Marvin, Justin, William, Kirstin. Sonny Wij zijn ook trots op jou. Bedankt Lieve Opa Heden is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Johannes de Neef (Jo) We wensen Jo en de kinderen veel sterkte voor nu en later. Goes: F.E. de Neef-Eversdijk Oosterhout (N-B): B. Pikard-de Neef Krabbendijke: A. de Neef-van Drunen Aalten: J.P. van Driel-de Neef M. van Driel Neven en nichten Heden ging ons voor naar het Vaderhuis onze zwager J. de Neef Dat die wetenschap onze zuster, haar kinderen en kleinkinderen mag zijn tot een bron van troost en kracht. J. Smits-Bras W. Bras W. Bras-Moelker Neven en nichten Na het overlijden van onze eigen (groot)ouders heb ben zij ons opgenomen in hun eigen gezin. Het doet ons dan ook groot verdriet dat wij nu afscheid moeten nemen van onze oom Johannes de Neef Wij wensen tante Jo en de kinderen veel sterkte toe. Kapelle: Huib en Marleen Dalebout - Bras Christiaan, Marijn en Elias Wemeldinge: Jaco Jan Bras Kapelle, 21 januari 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar 'gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36.4332 BG Middelburg internetwww.dcgrootdckam. n I Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Aangepaste vakanties voor iedereen! Vanaf 2005 zijn de vakanties van het Reumafonds voor IEDEREEN die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs! Cultuur, natuur of zon en strand voor elk wat wils en met alle comfort voor mensen die min der mobiel zijn. In Europa en in Nederland, zoals het bungalowpark Groot Stokkert op de Veluwe. Bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl of bel de afdeling reizen om de gids te bestellen: T 020 589 64 85 Info Hotel en bungalowpark Groot Stokkert: T 038 447 24 00 Sterk in beweging Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site hel condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de sile direct een deelnemingskaarl of roüwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote tfoost. Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant VLISSINGEN G E M EEüfl Stemmen bij volmacht De burgemeesters van Middelburg, Veere en Vlissingen maken bekend dat hetó-ij kiezing van de leden van de Provinciale Staten van Zeeland op woensdag 7 een kiezer is toegestaan bij volmacht te mogen stemmen. Daarbij gelden devd bepalingen. A. Machtiging door schriftelijke aanvraag 1Bij de afdeling Publiekszaken van de gemeenten zijn kosteloos formulieren vaW voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk 21 februari 2007 door de kiezer worden bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij op dinsdag 23 januari 20)7= kiezer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd wanneer het aan de verzoeker is toegesta-3 in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 4. Degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op era 23 januari 2007 als kiezer zijn geregistreerd. 5. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewjs. De volmachtstem dient tegelijk met de eigen stem te worden uitgebracht. B. Machtiging door overdracht van de stempas 1De kiezer kan ook, na ontvangst van de stempas, tot en met de dag van desfrjj zelf een andere kiezer machtigen voor henyhaar te stemmen. Dit geschiedt stempas, voorzien van de benodigde handtekeningen, aan die kiezer over te'ja 2. Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet op dinsdag 23 januari200?i dezelfde gemeente zijn geregistreerd als de kiezer die de volmacht geeft 3. De aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zijn/naa-* stem, in de gemeente waar hij/zij staat ingeschreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan twee volmachten aannemen. Een volmachtgevers» bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Stemmen in een stembureau naar keuze Tevens maken zij bekend dat het bij de verkiezing van de leden van de Provincial van Zeeland op woensdag 7 maart 2007 een kiezer is toegestaan zijn/haarster brengen in een stembureau naar keuze (buiten de gemeentegrenzen, maar v/el in Zsea Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Schriftelijke aanvraag 1. Bi) de afdeling Publiekszaken van de gemeenten zijn kosteloos formulieren baar voor verzoekschriften om in een stembureau naar keuze (binnen ZeeN- de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift, alsmede de stempas (indien reeds verstrekt), moetuiterty 21 februari 2007 door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van gemeente, waar hij/zij op dinsdag 23 januari 2007 als kiezer is geregistreerd 3. Het verzoek wordt met ingewilligd, wanneer het de verzoeker is toegestaan®! volmacht aan de stemming te mogen deelnemen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing op de oproepingskaartgesfei die daardoor wordt omgezet in een kiezerspas. B. Mondelinge aanvraag 1. De kiezer dient hiertoe, na ontvangst van de stempas, uiterlijk 2 maart 2007tfe stempas over te leggen bij de afdeling Publiekszaken van zijn/haar gemeente? 23 januari 2Ö07. 2. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing op de oproepingskaartgested die daardoor wordt omgezet in een kiezerspas. Nadere inlichtingen worden verstrekt door afdeling Publiekszaken van uw gemeet Dinsdag, 23 januari 2007 De burgemeesters voornoemd, mr. J.M. Schouwenaar drs. R.J. van der Zwaag mevrouw A. van Dok-van Weele Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 5131783 Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India. Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076-531 23 14. Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van to moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12