ITlensen Ook voor uw familieberichten is de PZC uw krant tL\u maandag 22 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberiehten@pzc.nl Overleden If tears could build a stairway And memories a lane I'd walk right up to heaven And bring you home again. Omringd door liefde en warmte is tot ons groot ver driet veel te vroeg van ons heengegaan mijn lieve vriend, beloved son, brother en zwager Edward Peter Lilden Kelly London, t Leiden, 1 April 1961 18 January 2007 's-Gravenpolder (NL): Laura Ullingswick (U.K.): Diana and Nicholas Petersborough (U.K.): Daniel Spijkenisse (NL): Paulien en Bob Laura Stroosnijder Mrs Diana Kelly Seringestraat 6 Aventine House 4431 DZ's-Gravenpolder Ullingswick HR1 3JG Netherlands United Kingdom Dinsdag 23 januari is er gelegenheid om afscheid van Edward te nemen van 19.30-20.30 uur in Rouwcen- trum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Woensdag 24 januari om 14.00 uur wordt de crema tieplechtigheid gehouden in het crematorium. Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. A memorial service and interment will be held at a later date in Ullingswick (U.K.) Wij vinden het fijn indien u deze advertentie als een persoonlijke uitnodiging beschouwd. Verslagen zijn wij door het overlijden van Edward Partner van onze lieve nicht Laura Oom Adri en Lenie Oom Jan en Tante Jannie Oom Leen en Tan te Adri Tante Leu en Oom Dies Nieuwdorp/Heinkenszand, 18 januari 2007 Ontroerd namen wij kennis van het overlijden van Edward Vriend van onze nicht Laura Neven, nichten, achterneefjes en nichtjes de Vos en Hannewijk Nieuwdorp/Heinkenszand, 18 januari 2007 Geschokt zijn wij door het onveiwacht overlijden van Edward Kelly partner van onze collega Laura Stroosnijder We wensen Laura heel veel sterkte met het verlies van Edward. Bovenschoolse directie en collega's Openbaar Onderwijs Borsele. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Edward partner van onze juf Laura Wij wensen Laura en de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. MR/OR, leerlingen en ouders OBS de Reiger Wij ontvingen het droevige bericht, dat Edward de levenspartner van onze lieve collega Laura is overleden. Wij wensen haar en de familie veel sterkte. Stan en Carla, Marleen en José, Conny en Hans, Annet en Frank, José en Willem, Lia en Antoon, Coby en Dig, Simone en Peter, Lia, Ilona en alle stagiairs. Vrijdag bereikte ons het bericht, dat de levenpartner van juf Laura van onze fusieschool OBS de Reiger is overleden. Wij wensen Laura en de familie sterkte met dit verlies. Leerkrachten en leerlingen OBS de Octopus Geschokt hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons gewaardeerd lid Edward Kelly i Wij wensen Laura en familieleden veel sterkte, in deze 1 moeilijke tijd. Leden en bestuur van Tennis Vereniging Goblin i We wensen Laura veel sterkte toe met het overlijden i van haar partner Edward Want zovelen als er door den Geest Gods geleid worden, die zijn kinderen Gods. Romeinen 8 vers 14 Na vele jaren van moedig en geduldig lijden is over leden mijn geliefde vrouw, mijn schoondochter en onze lieve vriendin Maatje Bolle-Otte 6 december 1954 20 januari 2007 Oostdijk: Sjaak Bolle Oosterland: A.J.Bolle-Dorst Oostdijk: Pieter en Marieke Beekman Oostdijk: Mart en Clara van Burg Bolwerk 16,4415 AA Oostdijk De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. woensdag 24 januari om 13.30 uur in de 'Ichtuskerk', Clercqswegje 12 te Kruiningen. De begrafenis zal aansluitend om plm. 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in één der zalen van het kerkgebouw aan de J.W. Friso- straat 1 te Krabbendijke. Geen bloemen. Én* sfrf een 'even van hai'd werken en oprechte V \J/% zorg voor allen die hem werden toe- /wj vertrouwd is geheel onverwachts van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorg zame vader en onvergetelijke opa Adriaan Pieter van de Vreede -Ad- echtgenoot van Ria Schijf in de leeftijd van 59 jaar. Dankbaar zijn wij ook voor alle liefde en zorg voor een ieder die hem zo dierbaar is geweest. C.G. van de Vreede-Schijf Ëlla en Adriaan Ilona, Harm, Pieter, Charlotte Andre en Wendy «P Bowy Roosendaal, 19 januari 2007 van Goghlaan 28 4703 JB Roosendaal Ad ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta de Groen, Bergrand 236 te Roosendaal, waar u de gelegenheid krijgt om afscheid van hem te nemen op dinsdag 23 januari van 19.00 uur tot 19.45 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 24 januari om 11.00 uur in de PGR de Kruiskerk, St. Lucasplein te Roosendaal. Na de dienst gaan wij Ad begeleiden naar de algeme ne begraafplaats, Rucphensebaan 95 te Roosendaal. Schriftelijk condoleren voor aanvang van de dienst in de kerk en persoonlijk na de begrafenis in de eerder genoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen dan gelieve u deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bestuur, leden en trainers van volleybalvereniging Sgravo Volkomen onveiwacht is mijn lieve broer en maatje overleden Ad van de Vreede Het is voor mij een troost, dat je op Zijn tijd over leden bent. Kloetinge: Tineke van de Vreede Volkomen onverwacht is onze zorgzame zwager overleden Ad van de Vreede Wij wensen onze zus en haar kinderen Gods kracht toe voor de moeilijke tijd die komen gaat. Familie Schijf Hij vertrouwt je toe aan Zijn engelen, die over je waken waar je ook gaat. Psalm 91 vers 11 Verdrietig geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn vrouw en mijn moeder Gesina Agatha Sies-Hoogenraad Ineke in de leeftijd van 64 jaar. Goes: Izak Sies Rilland: René Sies Breda, 19 januari 2007 Attleestede 5106,4463 ES Goes De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 25 januari om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Beveianden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 12.30 uur. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de 'Oosterkerk', ingang J.D. van Mellestraat te Goes. Geen bezoek aan huis. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn, ziek-zijn is omgegaan, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Rinus Driedijk Baarland, - f Goes, 16 december 1941 20januari 2007 Baarland: Huib en Nel Hilvarenbeek: Jan en Maria Tilburg: Wim Breda: Piet en Ellin Neven en nichten Correspondentieadres: Nieuweweg 47,4435 RJ Baarland Woensdag 24 januari zal om 19.30 uur een avond wake worden gehouden in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, daarna is er gelegenheid tot afscheid nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 25 januari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Burcht', gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Psalm 89:27 Hij zal tot Mij zeggen: Gij zijt mijnVader, rhijn God en de rots van mijn fieiL Van ons heengegaan is onze broeder Jan Bart We zijn dankbaar dat hij voor velen de liefde van de Here Jezus zichtbaar heeft gemaakt in zijn leven. Wij bidden God om troost en kracht voor zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Baptistengemeente "De Fontein" te Middelburg Bedroefd hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer Henk van Noppen Wij zijn dankbaar voor het werk dat hij als betrokken mens voor de Protestantse Gemeente Vlissingen heeft gedaan als penningmeester van de ZWO-com- missie. Namens de Algemene Kerkenraad, R.J.ten Broeke Namens de ZWO-Commissie, J.W. Huijbregtse Geschokt hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Henk van Noppen Vele jaren voorzitter en coördinator van het KWF Kankerbestrijding afd. Vlissingen Wij wensen Nel en de kinderen veel sterkte bij dit verlies. Namens KWF Kankerbestrijding J. Daamen J. de Bree D. Langeraar - Wyckmans Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze schoonzus, tante en peettante Martha van Gerven -tante Mart- echtgenote van Gilles Menheere op 19 januari 2007 in haar woonplaats Roosendaal. Correspondentieadres: Basaltdijk 5,4706 DP Roosendaal Haar warme, hartelijke en opgewekte persoonlijk heid zullen wij allen erg missen en wensen Gilles, Jos en Ad en de kinderen Sander en Stefan heel veel kracht en sterkte toe dit groot verlies te verwerken. Middelburg: Piet en Corrie Menheere-de Baar Goes: Anita en Frank Elba (It.): Mirjam en Claudio Amsterdam: Bianca en Ruud Middelburg: Claudia en Frangois en: (klein)kinderen Wat hij heeft bereikt hebben zijn handen hem ge geven. Nu is hij tot groot verdriet uit onze handen geglipt. Dag allerliefste maatje, papa en opa Edial Dekker in zijn 80ste levensjaar. 26 mei 1927 t 19 januari 2007 Gerrie Dekker-Timmerman Alberdina en René Niek Willenden en Ronald Kasper Luna Felice Kenau Hasselaarstraat 477 4382 AS Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 23 januari van 19.00 tot 20.00 uur in zijn eigen huis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 24 januari om 13.00 uur in de aula van het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dappere ondergane behandelingen, is nu toch overleden onze lieve moeder, oma en overgroot moeder en schoonzus Francina de Jonge-Harinck - Sie'n weduwe van M.H.J. (Rinus) de Jonge 11 oktober 1921 t 20 januari 2007 Kloetinge Vlissingen Middelburg: Familie J.M.G. de Jonge Vlissingen: Familie S.G. de Jonge Sint Laurens: Familie G.|.M. Geschiere-de Jonge Vlissingen: Familie M.S. de Jonge Vlissingen: Familie P.A. de Jonge Vlissingen: T. de Jonge Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in Verzorgingstehuis 'Ter Reede' en de zorg van huisarts dr. FA. van de Berg. Correspondentieadres: M.S. de Jonge Callenfel-sstraat 21 4381 TE Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 24 januari van 19.00 lol I9..30 uur in uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Industriewèg 20 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 25 januari om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid lol condoleren in de aula van voornoemd uitvaartcentrum. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Na een zorgzaam lev en is toch nog plotseling over leden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Elizabeth Maria Midavaine-Geerse sinds 29 juni 2001 weduwe van Pieter Willem Midavaine Geboren te Koudekerke Overleden te Vlissingen op 24 december 1920 op 19 januari 2007 Oost-Souburg: Wim en Janny Midavaine Jeanine en Johan Marcella en Adri Naomi, Yasmin Nicole en Jurgen Melisande, Duncan Middelburg: Lies en Dick Mondeel Cisca en Mike Lynn, Britt Veere: Cocky en Aad Vos Arthur Maurits Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de "Thuiszorg" en de crisisopvang van Zorgcentrum "Ter Reede" te Vlissingen. Middelburg, Koudekerkseweg 132 Correspondentieadres: Willem Alexanderstraat 6 438S JB Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 24 januari van 15.00 tot 15.15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar een korte bijeenkomst worden gehouden. Vervolgens zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Bets Midavaine-Geerse Ons medeleven gaat uit naar de familie. Luxemburg: Lou en Margaret Geerse Middelburg: Bregt den Hollander-Geerse Vlissingen: Dirk en Nel Geerse Amherm'Chris Geerse Den Helder: Diederik en Annie Geerse Australië: Goos en Willy Geerse Neven en nichten Vlissingen, 19 januari 2007 li Tevreden met wat zij had dankbaar voorwal zij mo'cht bescheiden waar het haarzelfbejjj Veilig in Jezus armen. Verdrietig, maar heel dankbaar dat wij haarzni in ons midden mochten hebben, delen wijum!}' onze lieve moeder en oma van ons is heengeg^ Maria Adriana Henderina Meulmeester - Kriek weduwe van Willem Meulmeester in de leeftijd van 92 jaar Janny van Pienbroek - Meulmeester Guillaam van Pienbroek Miranda en ErikRomy, 'Lisa Carin en fan, Ramon, Wendy Riny van der Male - Meulmeester Piet van der Male Erwin en Muriel la, Wesley, Celim Ronald en Ingrid Rinus Meulmeester Janny Meulmeester - Maas Marianne en Martin, Simone lU Wilfred en Nicolle, Niels, Ma'ritli lan Meulmeester Tamara Meulmeester - Daniëlsche Ferdi en Tamara Kevin Brendan Vlissingen, 20 januari 2007 Correspondentieadres: Rossinilaan 15 43S4 MB Vlissingen Gelegenheid tol afscheid nemen op clonderda" nuari 'van 12.15 uur tot 12.45 uur in uitvaarten» Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 teh singen. Aansluitend zal daar om 13.00 uur een dienst: den gehouden, waarna wij mama begeleiden: haar laatste rustplaats op de algemene begraaf^ .te Vlissingen. Na afloop is er in het uitvaartcentrum tot condoleren. Verdrietig, hebben wij afscheid genomen van oudste zus, schoonzus en tante Marie Kriele Sjaan Lena Rinus en Janny Klaas Neven en nichten Vlissingen, 20 januari 2007 Met droefheid namen wij kennis van het overlijd van onze lieve schoonzus en tante Marie Meulmeester-Kriek j in de leeftijd van bijna 93 jaar. Vlissingen, L. Szymanski-MeulmeesKrl Vlissingen J. de Vries-Meulmeester j neven en nichten i In Memoriam In herinnering Hanna 22-01-1 Je sterven, je ziekte- ze hebben mij een slag toegebracht, hebben gemaakt dat ik van slag ben, Je sterven, je ziekte- ze hebben me in een onbekend land gebracht, hebben me vaste grond ontnomen. Jou zoele ik, mijzelf zoek ik: Wie kan ik nu zijn. Je sterven, je ziekte- ze heb ben mij diep Verwond', Mij doen wankelen. Om verder te kunnen, Zoek ik. Dag en nacht- Rob, Thea en; lm f, Mensenlinq.nl; dé site met alle] overlijdensberichten uit uwregi) Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenlinq.nl vindt.u een compléét overzicht van alle Overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige Wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie :én kunt u deze bekijken; Ervaar het levensverhaal vanöëöverledene. Interactief ::U. kunt op de site het condoléance bericht lézen en sen bericht .achterlaten, -•waarinndbuw-medeleven betuigt. Bovendien kunt u via dé site.; direct eert deèlnerningskaart óf .rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak "een; grote troost. - Informatief Op: Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen, die .direct pf indirect, te maken hebben roet overlijden. Aile adressen op .liet gebied van uitvaart en afscheid kwordén.qpde:,siie vermeld. Een. initiatief van Provinciale Zeeuwse GosEto

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10