Banen JobTrack.nl Ben jij de juiste collega Loon adviseur Jurist Arbeidsrecht/Sociaal Verzekeringsrecht standplaats C BAKKER B.V Technisch tekenaar m/v (fulltime) BeWa Functie o. Medewerker invordering RHUn Constructie Draaier frezer conventioneel Bankwerker monteur Allround constructie-bankwerker lassei Leerling bankwerker monteur WE/NCO A Kijk ook op 20 JANUARI 2007 Schipper f| OAZ Wie zijn wij? Schipper accountants en adviseurs en dochteronderneming OAZ bedrijfs- en organisatieadviseurs zijn met 250 medewerkers en 7 vestigingen één van de meest toonaangevende accountants- en advieskantoren in Zuidwest- Nederland. Ondanks onze omvang en snelle groei weten wij onze persoonlijke en informele bedrijfs cultuur te behouden. Hierdoor voelen medewerkers zich snel thuis bij onze organisatie. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een: vestiging Oud-Beijerland De functie: Je adviseert onze klanten uit het mkb van klein tot groot op het gebied van lonen. Je bent verantwoordelijk voor de juiste verloning van deze klanten en stuurt hierin de medewerkers lonen aan. Je adviseert over optimaal gebruik van de wettelijke mogelijkheden en signaleert adviesvragen. Je werkt hierin samen met de Jurist Arbeidsrecht. De functie: Je ondersteunt onze klanten uit het mkb van klein tot groot bij het oplossen Van problemen op het gebied van arbeidsrecht en sociaal verzekeringsrecht. Je adviseert over optimaal gebruik van de wettelijke mogelijkheden en voert zonodig juridische procedures. Afhankelijk van je ervaring verzorg je de advies trajecten zelfstandig danwel samen met één van de drie anderè adviseurs arbeidsrecht/sociaal verzekeringsrecht die bij ons werken. Je verricht deze werkzaamheden voor onze verschillende vestigingen in Zuidwest Nederland. Wie beu jij? Voor de functie van Loonadviseur beschik je over minimaal een hbo werk- en denkniveau. Je hebt kennis van lonen, sociaal verzekeringsrecht en arbeids recht opgedaan door relevante werkervaring en aanvullende opleidingen. Voor de functie van Jurist beschik je over een afgeronde universitaire opleiding Nederlands Recht. Jé hebt bij voorkeur enkele jaren relevante werkervaring opgedaan in een brede juridische adviespraktijk. Wij zoeken voor beide functies een collega die flexibel en creatief is, cliënt- en resultaat gericht, adviesvaardig en beschikt over een gezonde dosis ondernemerschap. Wat hebben wij te bieden? We bieden een afwisselende functie met goede doorgroeimogelijkheden in een professionele organisatie. Er heerst bij ons een prettige en informele werksfeer, met ruimte voor persoonlijke inbrengen initiatief. Verder hebben we natuurlijk uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb jij het in je? Aanvullende informatie over de functie van Loonadviseur wordt graag gegeven door Pieter Kole, manager Lonen. Informatie over de functie van Jurist wordt gegeven door Liesbeth Mijnsbergen, Jurist Arbeidsrecht/Sociaal Verzekeringsrecht. Zowel Pieter als Liesbeth zijn te bereiken op telefoon nummer 0113-239400. Actuele informatie over ons bedrijf en openstaande vacatures kun je vinden op onze website: www.schipperoaz.nl. Als je denkt dat jouw inzet een bijdrage levert aan de tevredenheid van ónze klanten, reageer dan binnen twee weken! Stuur je sollicitatie met CV naar de afdeling PZ t.a.v. Jolanda van der Velden, Postbus 8,4460 AA Goes of via e-ma.il: jvandervelden@schipperoaz.nl www.onderriernendoejesamen.nl MACHINEFABRIEK EN REPARATIEBEDRIJF Machinefabriek W.Bakker BV is een metaalverwerkend bedrijf, gespecialiseerd in r.v.s. installaties en machinebouw voor de schelpdiervisserij. Sinds 1924 ontwikkelen wij unieke installaties die technische kennis combineren met ervaring in het kweken en verwerken van schelpdieren. In de loop der jaren zijn wij uitgegroeid tot marktleider op het gebied van verwerkingsinstallaties op visserschepen. Wij maken voornamelijk speelsystemen en verwerkingslijnen voor schelpdierverwerkende bedrijven, zowel nationaal als internationaal. Wij verzorgen het gehele traject: van innovatief ontwerp tot doordachte constructie, van bedrijfsklare installatie tot uiteindelijke ingebruikname. Ook het optimaliseren van bestaande installaties behoort tot onze werkzaamheden. Op korte termijn hebben wij plaats voor een: De persoon die wij zoeken voldoet aan de volgende eisen: MTS HTS-niveau (werktuigbouwkunde) Ervaring met AutoCad, Inventor, Word en Excel Goede beheersing van de Engelse taal Affiniteit met onze branche is een pre De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: ontwerpen tekenen van constructies bestellen van benodigde materialen overleg met klanten en leveranciers Wij bieden: goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden een informele, collegiale werkomgeving Schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt voor 1 februari 2007 zenden aan: Machinefabriek W. Bakker B.V., t.a.v. dhr. A.J. Houtekamer, Postbus 4, 4400 AA Yerseke Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Het Samenwerkingsverband SaBeWa (Samenwerkins Belastingen en Waardebepaling) is per 1 januari 2007 gestart als "nieuw gemeentelijk belastingkantoor" voor de gemeenten Borsele, Goes, Kapelle en Tholen. Wij zorgen ervoor, dat de gemeentelijke belastingenheffing inclusief de invordering en de Wet Waardering onroerende zaken voor deze gemeenten klantgericht, tijdig en kwalitatief goed wordt uitgevoerd. Kennis van de materie en ervaring met werken met geautomatiseerde systemen is uiteraard een vanzelf sprekendheid. I Voor deze nieuwe organisatie zoeken wij een aantal enthousiaste collega's m/v, die ons team komen versterken zoals: Functie a. Gegevensbeheerder voor 18 uur p.w Functie b. Medewerker heffen voor 36 uur p.w. Functie c. Medewerker waarderen voor 36 uur p.w. voor 36 uur p.w. (parttime voor 20 uur behoort tot de mogelijkheden) Functie e. Administratief medewerker voor 18 uur p.w.. Voor de inhoud van de functie en het daarbij behorende salarisniveau kun je onze website www.sabewa.nl raadplegen. Ook kun je voor verdere informatie telefonisch contact opnemen met de directeur, dhr. J. van der Steen, telefoon 0113-249625. Schriftelijke reacties binnen 14 dagen zenden aan de Directeur SaBeWa, Postbus 2048, 4460 AAA Goes onder vermelding van vacature functie a t/m e. of per e-mail naar.- vacatures@goes.nl. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Geen acquisitie. INTERIEUR TölNDECORATJE beRIVA is een import en export groothandel die trendy en eigentijdse tuin- en interieurdecoraties ontwerpt en produceert. BERIVA levert uitsluitend aan diverse nationale en internationale vakhandel. Naast het basisbedrijf in Goes beschikt BERIVA over 2 Cash Carry vestigingen te Aalsmeer en Venlo. Wij zoeken een inzichtelijke MAGAZIJN CHEF - voor leidinggevende taken in ons 4.000 m2 magazijn en onze werkplaats te Goes - in een internationaal actief bedrijf met een jong team van medewerkers - met leidinggevende capaciteiten en goed inzicht en overzicht op orderpick werkzaamheden Wij bieden een zeer afwisselende fulltime baan met veel variatie - waarin je verantwoordelijk bent voor het algehele overzicht in onze magazijnen en de assemblage afdeling - waarin je leiding geeft aan een team van orderpickers in combinatie met montagewerkzaamheden - waarbij je zorg draagt voor de volledige behandeling en controle van klantorders en bestellingen - waarbij je beheerder bent van alle interne transportmiddelen, gereedschappen en beursmaterialen - waarbij je tevens voor BERIVA o.a. periodiek zal deelnemen aan opbouw en afbraak werkzaamheden tijdens diverse (internationale vakbeurzen in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland - die flexibiliteit, communicatieve vaardigheid, inzet en consequent handelen van je vraagt Tevens hebben we plaats voor gemotiveerde MAGAZIJN MEDEWERKERS najaar) - voor oplettende orderpickers die snel en correct de bestellingen voor onze diverse nationale en internationale klanten kunnen verpakken en verzendklaar kunnen maken - de werkzaamheden worden afgewisseld met: het laden en lossen van containers en vrachtauto's, aanvullingswerkzaamheden in het magazijn te Goes en de vestigingen te Aalsmeer en Venlo, opbouw en demontagewerkzaamheden tijdens diverse (internationale beurspresentaties en montagewerkzaamheden in onze werkplaats Beschik je over voldoende eigen inzicht, goede sociale vaardigheden en ben je niet bang verantwoording te nemen reageer dan schriftelijk op onderstaand adres. Meer bedrijfsinformatie is te vinden op onze internetsite www.beriva.com. (acquisitie niet gewenst) BERIVA, postbus 284, 4460 AR, Goes. E-mail: info@beriva.com AUTO CENTRUM GOES B.V. Vraagt voor haar front-office After-Sales: Een Eerste Service-adviseur m/v Onze huidige Eerste Service-adviseur gaat eind dit jaar met pensioen. Rekening houdend met een inwerkperiode zoeken wij nu al naar een nieuwe opvolger. Deze funktionaris vervult binnen ons bedrijf een zeer belangrijke rol: Hij/zij is als het ware hèt visitekaartje van onze After-Sales afdeling. Tot zijn/haar taken behoren onder meer: Communicatie met klanten adviseren van klanten, interne communicatie met o.a. onze technici, het maken van offertes voor onze After-Sales afdeling, het inplannen van werkzaamheden in onze werkplaats en administratieve werkzaamheden waaronder fakturatie, urenverantwoording, garantieclaims etc. Enkele steekwoorden, die samen een goede profielschets vormen van onze nieuwe Eerste Service-adviseur: - Betrouwbaarheid - Uitstekende communicatieve eigenschappen (in woord en geschrift) - MBO opleidings-/denkniveau - Gedegen auto-technische kennis en - inzicht - Representatieve verschijning - Stressbestendig - Organisatievermogen - Leidinggevende capaciteiten en overwicht - Leeftijdsindicatie 25 - 40 jaar - Ervaring in een soortgelijke job is zeker een aanbeveling maar geen must Wij bieden U: - Een boeiende, zeer afwisselende job - Een honorering passend bij het niveau - Een prettige en levendige werksfeer - Uitstekende toekomstperspectieven Sollicitaties schriftelijk met C.V. Te richten aan onderstaand adres. E-mai ldirectie@autocentrumgoesn l Renault Auto Centrum Goes B.V. T.a.v. Dhr. M. de Dreu Marconistraat 3 4461 HH GOES Tel.: 0113-247900 http://www.autocentrumgoes.nl Nevenvestiging: Auto Centrum Walcheren B.V. <3 LABRUJÈRE STAALBOUW BV Meesters in staal Staalconstructiewerk Knip-zet- en laswerk in staal RVS en aluminium Werktuigbouwkundig onderhoud Machinale bewerkingen Ampèreweg 4, 4338 PT Middelburg Telefoon 0118-623651 Web-site www.labrujerestaalbouw.nl E-mail info labrujerestaalbouw.nl Ben jij die all-round constructiebankwerker meewerkend voorman ter versterking van ons team in de werkplaats of werktuigkundig monteur t.b.v. onderhoudswerkzaamheden aan sluizen en bruggen die aan een nieuwe uitdaging toe is, of gewoon wel eens zou willen verande ren van werkkring? Dan is hier je kans, want wij zijn namelijk nog steeds op zoek naar goede en gemotiveerde vakmensen!!! Wij bieden een aantrekkelijke, afwisselende, uitdagende baan binnen een dynamisch bedrijf, dat inzet en prestatie weet te waarderen, middels een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie binnen 7 dagen aan bovenstaand adres t.a.v. de directie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Lagendijk Constructie B.V. is een constructiebedrijf, gespecialiseerd in hei produceren van auto- en storekranen, het inbouwen van motoren en overig onderhoud voor de scheepvaart. Al meer dan 25 jaar zijn wij toonaangevend in het ontwerpen en fabriceren scheepskranen. Door uitbreiding en groei van onze activiteiten hebben wij per direct plaalsvooj onderstaande functies. En een Functie-eisen: - Opleiding LTS MTS niveau. - Het volgens werktekeningen kunnen werken, maar ook kunnen improviseren - Sterke zelfstandigheid, die goed in teamverband kan opereren. Spreekt een van bovenstaande vacatures u aan stuur of e-mail dan uw sollicitatie naar onderstaand adres. Lagendijk Constructie B.V. Choorhoekseweg 3, 4424 NW Wemeldinge. E-mail: info@laaendiik-constructie.nl Voor informatie, kijk op onze website: www.laaendiik-constructie.nl of bel met dhr. P.D. Ocké 0113-621385. GOED VOOR VRIJ WERK! Uitzendbureau Deinco B.V. is een regionaal, zelfstandig uitzendbureau dat vf actief is op de arbeidsmarkt. Deinco is vooral gespecialiseerd in het léveren van medewerkers aan diverstÖ bedrijven in Vlissingen-Oost. Vanaf 2007 zullen wij ook medewerkers gaan lever»!»! jeugdzorg. Wij zoeken op korte termijn een Vestigingsmedewerker Omdat wij een kleine organisatie zijn, is de inhoud van deze functie zeer veelzijdig! nieuwe medewerker moet zelfstandig en in teamverband kunnen werken en commat zijn ingesteld. De werkzaamheden zullen met name bestaan uit het onderhouden va relaties met de bestaande klanten en het aanbrengen van nieuwe opc Daarnaast verzorg je de werving, selectie en plaatsing van uitzendkrachten. Tevensa je diverse administratieve werkzaamheden, zoals salarisverwerking, corresponds archivering, etc. verrichten. Wij bieden een boeiende en wisselende werkomgeving met een goede sal; afhankelijk van leeftijd en ervaring. De werkuren per week kunnen in overleg worden vastgesteld maar moeten m 32 uur bedragen. Je moet wel bereid zijn om bereikbaarheidsdiensten te draaien, Ben jij degene die gedreven is en geen van 9.00 tot 17.00 uur mentaliteit heeft,ir.it HBO werk- en denkniveau en in het bezit van rijbewijs-B? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie met c.v. voor 3 februari a.s. naar:' Uitzendbureau Deinco B.V. Postbus 5011 4380 KA Vlissingen 0118-413010 BEN JIJ DE ALL-ROUND MEDEWERKER die net zo betrouwbaar is als de nieuwe Nissan modellen? dé Nissan dealer voor Zeeland. Voor een nieuwe Nissan, een occasion of service weten heel wat mensen ons te vinden. Vanwege het gigantische succes van de Nissan NOTE en ore Nieuwe flitsende modellen, zoals de Micra, Qashqai, Murano.ei de 350Z Roadster, zijn wij voor onze vestiging in Goes opzoa naar een enthousiaste all-round medewerker. Afwisselend werk in een dynamisch bedrijf Ben jij onze nieuwe all-round medewerker, dan kun je een bijzonder afwisselende baan verwachten. Naast alle voorkomende werkzaamheden, haal je bijvoorbeeld het erie moment onderdelen op. En breng je op een ander moment juist weer klanten weg. In de tussentijd zorg je ervoor dat ons uitgebreide occasion- en huurwagenpark er tip-top uitziet. Wij zoeken j(j Wij zijn op zoek naar een dynamische medewerker tot 30j& die genoeg drive heeft om onze groei bij te houden. Rijbewy B, affiniteit met de autobranche en een servic.egerieHIe instelling maken voor ons het plaatje compleet. Geïnteresseerd? Stuur dan je reactie met CV binnen één week naar: Auto Sturm B.V. ta.v. Hans Sturm, Noordweg 467, 4333 KE MIDDELBURG, of bel naar Hans op 0118-61 20 42. Mailen kan ook naar hans@autosturm.nl Auto Sturm Goes B.V. Amundsenweg 39, 4462 GP GOES Tel.: 011 3-60 20 OO www.autosturm.nl Acquisitie naar aanleiding van deze adve

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8