met upnemeH- Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Wij hebben een zoon Rinze Avne van der Bijl Rinze is geboren op 17 januari 2007 Irene van der Schaaf Coert van der Bijl Schendersweg 5 4322 TD Scharendijke Wij zijn blij en gelukkig met de geboorte van Juliette 17 januari 2007 Leonard, Kristel en Stein Pekaar-Leendertse Breeweg 96,4401 BS Yerseke Haarmode Pardouce Dankbaar en blij zijn wij in ons gezin met de geboorte van Giel Gilles Michiel, Diane en Sanne de Bruin Korte Ring 7 4311 AP Bruinisse Tel.,0111-483543 Bezoek graag binnen de kraamdagen. Overleden Hou Hake She BOigh ©oad 0 Sake She flow ©oad Sou IBe Bn Scotland IBefore &2e Donald b&arijke, ©indy, jjo and ©renda Na een arbeidzaam leven, is tot ons grote verdriet van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Jacobus Blaas (Ko) Aagtekerke, 4 september 1934 t Emmeloord, 17 januari 2007 De laatste jaren van zijn leven heeft hij moedig gedragen. Emmeloord: L. Blaas-de Visser Emmeloord: Ria Emmeloord: Adrie en Raimonda Mirjam, Benjamin, Annemarie Amsterdam: Janneke Rotterdam: Carla Emmeloord: facco en Sandra Erwin Emmeloord: Kees-Jan Wij danken alle medewerkers van verpleeghuis Talma Hof voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Ria Blaas Dr. W.M. Verhaarlaan 73 8302 KS Emmeloord De samenkomst voorafgaand aan de begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 23 januari om 14.00 uur in de aula op de begraafplaats aan de Espelerlaan 69a te Emmeloord. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Voorafgaand aan de samenkomst is er van 13.00 tot 13.50 uur in de aula gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Na de begrafenis is er in de ontvangkamer op de begraafplaats gelegenheid de familie te ontmoeten. Woensdag 17 januari overleed onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Blaas Aagtekerke Emmeloord 04-09-1934 17-01-2007 Oostkapelle: F. Blaas J.N. Blaas-Blaas Meliskerke: S. Blaas H.J. Blaas-Maljers Grijpskerke: J. Blaas C.A. Blaas-v. Genderen Neven en nichten Oostkapelle 17-01-2007 De mens zijn dagen zijn als het gras, maar de HEER is trouw aan wie Hem liefhebben. (Ps. 103:15a, 17a) Intens bedroefd om zijn te vroege afscheid, maar op recht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons en anderen gedaan en betekend heeft, de len wij u mede dat geheel onverwachts van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Henk van Noppen echtgenoot van Nel van Noppen-Aamoutse 04-12-1934 f 18-01-2007 Vlissingen: Nel van Noppen Middelburg: Erik van Noppen Vlissingen: Ans en Gerrit van Noppen-Boerma Sander en Melissa Koudekerke: Paul en Annemiek van Noppen Robin, Jochem en Sjoerd Kenau Hasselaarstraat 485 4382 AS Vlissingen Er is dinsdag 23 januari 2007 gelegenheid tot af scheid nemen van 10.00 tot 10.30 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur een uit vaartdienst worden gehouden in de St. Jacobskerk, Branderijstraat te Vlissingen. De begrafenisplechtig heid zal plaatsvinden om 12.30 uur op de Alg. begraafplaats, Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Mochten bekenden van Henk geen uitnodiging van ons hebben ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons betekend Plotseling uit ons leven verdwenen Blijf je in onze harten leven Lieve Opa Ik heb hier geen woorden voor, voor wat je voor ons allemaal hebt gedaan. Je stond altijd klaar voor onze problemen. Bedankt voor alles, je bent de liefste Opa die ik ken. Melissa Sander Heden bereikte ons het droevige bericht dat op 72- jarige leeftijd is overleden onze zwager en oom Ko Blaas Aagtekerke: C.J. Peper-de Visser Domburg: S. de Visser Neven en nichten 17 januari 2007 Tot ons groot verdriet delen wij u mede dat plotseling is overleden onze lieve zwager en oom. Hendrik Laurens van Noppen (Henk) echtgenoot van Nel Aarnoutse Heerlen Corrie Hoefman-Aarnoutse Freek Hoefman Edmonton Adrie Aarnoutse f (Canada) Tannie Aarnoutse-van Dixhoorn Aardenburg Ad Aarnoutse-Aarnoutse t Piet Aarnoutse Nort Moor Jan Aarnoutse t (Duitsland) Janny Aarnoutse-v.d. Ham Middelburg Rie Janse-Aarnoutse Gerard Janse Vlissingen Francien de Nooyer-Aarnoutse Jaap de Nooyer neven en nichten Wij wensen Nel, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met het verlies van man, vader en opa. Zomaar weg, zomaar weg je grapjes, zomaar weg, maatje van en voor iedereen. Zomaar weg. Dag lieve "pa" oom Henk Bedankt voor alles. Ik wens Nel, Erik, Ans en Gerrit, Paul en Annemiek, hun kinderen en verdere familie en vrienden heel veel sterkte met dit verlies. Jullie (schoon)zus, tante en vriendin letje Lieve Ome Henk We gaan je vreselijk missen, Rust zacht Dees,Yvonne en Lucky Na 60 jaar vriendschap en vele vakanties samen is onze goede vriend Henk van Noppen plotseling overleden. Wij wensen Nel en de kinderen veel sterkte toe. Korrie en Rinus de Klerk en de kinderen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Henk van Noppen We hebben hem leren kennen als een warme per soonlijkheid. Nel en familie wensen we veel sterkte toe. Fam Vader Bowling en Partycentrum De Kruitmolen Middelburg Geschokt en verslagen hebben wij het bericht ont vangen dat Henk van Noppen lid van onze vereniging en oud-bestuurslid van de BVM en oud-bestuurslid van Bowlingvereniging Biggekerke plotseling is overleden. Voor ons was Henk een warm, hartelijk en altijd op gewekt persoon. We wensen Nel en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Bowlingvereniging Middelburg Overleden Christa Anni Margarete van der Have-von Fehrn -Christa- 17 juli 1931 19 januari 2007 echtgenote van: Tonny van der Have moeder van: Nelleke en Rijk Heieen en Geeraard Hans (in herinnering) Ellen en Johnny oma van: Ronnie en Nicole, Ricardo Christian en Elvira Marianka en Theo, Amy, Candy Arnout Tonny José en Graham Jan "Vredelust", kamer 125 Damstraat 68,4401 AJ Yerseke Christa is opgebaard in hel mortuarium van "Vredelust", alwaar maandag 22 januari van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang mortuarium via de Molenlaan. De crematieplechtigheid wordt dinsdag 23 januari om 13.00 uur gehouden in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegen heid tot condoleren. Onze dank en waardering gaan uit naar de medewer kers van "Vredelust", dokter Kuper en dokter Mak voor alle goede zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Dag lieve oma Christa mijn grote vriendin Wij hadden iets speciaals Wat zal ik je missen. Liefs Amy Met verdriet, maar ook met bewondering voor de moed en het karakter waarmee. ze de lange lijdens weg gegaan is, geven wij u kennis van het overlijden van ons schoonzusje en tante Christa Anni Margarete von Fehrn echtgenote van onze broer Tonny van der Have Leiden: Han en Martha Zierikzee: Hanna en Leen Yerseke: Addie en Piet Joop en Nel Neven en nichten Enige algemene kennisgeving Na een moeilijke laatste levensfase is overleden in het Slotervaart ziekenhuis te Amsterdam, mijn schoonzus Mia Hamers Sluis 12-02-1924 t Amsterdam 16-01-2007 De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 23 januari 2007 om 12.15 uur, in het crematorium van Uit- vaartpark "Westgaarden" Ookmeerweg 273, 1067 SP Amsterdam. Correspondentieadres: M.G. Hamers-Becker Lange Wolstraat 107 4524 CA Sluis Nog niet helemaal beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede, 'dat, slechts 12 dagen na het over lijden van zijn vrouw, nu plotseling is overleden onze vader, schoonvader en opa Pieter Antonius Markenhof Piet weduwnaar van Catharina Markenhof - Gortzak Schalkwijk, 16 november 1923 t Sas van Gent, 18 januari 2007 Wij zijn het personeel van 'De Redoute' dankbaar voor de goede zorgen. Almere: Peter en Thea Markenhof - Roest Sylvia, Elize Lelystad: Hetty en Hans Beugelink - Markenhof Zaamslag: Hanneke Markenhof Hulst: Jan-Willem Markenhof en Rosita de Moor Jorn Axel: Joke en Herman Zegers - Markenhof Marianne, Frank, Marvin Sas van Gent: Tineke en Robby Hemelsoet - Markenhof Brenda, Remco De Redoute, Rijsenburg 2, 4551 ITT Sas van Gent Correspondentieadres: Amaliastraat 4,4551 HP Sas van Gent U kunt afscheid nemen van pa in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op maandag 22 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 23 januari om 13.30 uur in de aula van het crema torium te Terneuzen, Bellamystraat 28 c. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula van bovengenoemd crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, delen wij u mede dat vredig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Helena Lugtenburg-Rouw -Corrie- in de leeftijd van 84 jaar. Vlissingen: H. Lugtenburg Vlissingen: Henk en Heieen Matthijs en Chantal Inge en foël Arno Vlissingen: Annie en Dragan Ljubiea en Michel Mojca en Chris Middelburg, 18 januari 2007 Correspondentieadres: Anjelierenlaan 74 4382 VH Vlissingen Er is een mogelijkheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 23 januari van 12.00 tot 12.15 uur, in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve mam en oma Zullen we nog eens samen winkelen? Zullen we nog eens naar Amerika vliegen? Wat zou dat leuk zijn Bedankt voor alle rozijntjes, knuffels en zakjes chips. Wij blijven bij je in gedachten. veel kusjes, Theo, Marga, Pascal en Linda Enige en algemene kennisgeving Herinner mij zoals ik was, maarniet in sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Wij stellen u in kennis dat is overleden Maria Bernardina Willaert weduwe van Gustaaf D'haene Geboren te Sas van Gent, 1 maart 1921 Overleden te Oostburg, 16 januari 2007 Oostburg: Piet en Agnes Een speciaal woord van dank aan Dr Bruggeman en de thuiszorg die het mogelijk maakten dat ma in haar vertrouwde omgeving kon blijven. Correspondentieadres: P. D'haene Helsinkistraat 7, 4501 KJ Oostburg. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, na een moeizame laatste levensfase, is ontslapen in zijn Here en Heiland onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Maris Johannis Goudzwaard weduwnaar van Neeltje Overbeek Zierikzee, 2 september 1920 Goes, 19 januari 2007 Kloetinge: Lia Vane-Goudzwaard Jaap Vane Natalie Mariska en Jo-Annes Nunspeet: Maris Goudzwaard Mieke Goudzwaard-Hanse Annemieke en Marc, David, Deborah Lilian en Henk Marc en Irena Kees en Esther Andrea Susanne Correspondentieadres: Oostmolenweg 84 4481 PL Kloetinge De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op woensdag 24 januari om 12.30 uur in de 'Maranathakerk', Bergweg 43Ate Goes. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.45 tot 12.15 uur. Aansluitend zal om ca. 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er vanaf ca. 15.45 uur gelegen heid de familie persoonlijk te condoleren in boven genoemd kerkgebouw. Aan uw voeten Heer, is de hoogste plaats; daarom kniel ik neer bij U. Om bij U te zijn, is de grootste eer; daarom buig ik mij voor U. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve Opa Goudzwaard Wij zijn bovenal dankbaar voor de mooie herinne ringen die hij ons achterlaat. Natalie Mariska Jo-Annes Annemieke Mare David Deborah Lilian Henk Marc Irene Kees Esther Andrea Susanne Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Maris J. Goudzwaard Goes: P. Flikweert A. Flikweert - Overbeek Zierikzee: P. Overbeek N.T. Overbeek - Bouwman Neven en nichten Heden overleed onze schoonzuster Maria Marijs weduwe van Pieter de Meulmeester j. van Oorschot-de Meulmeester M. de Meulmeester-Koppejan B. de Ridder Neven en nichten Arnemuiden, 17 januari 2007 Na 35 jaar liefde en vriendschap zullen we je erg mis sen Geertruida Snoep-Dorrepaal Lieve Trui rust zacht. Rien en Mina Salm en kinderen Yerseke, 18 januari 2007 Dankbetuiging Dankbetuiging Ongelooflijk veel belangstelling heeft Guust tijdens zijn ziekte. Hartverwarmend waren de vele kaarten, uw mut na het overlijden en uw aanwezigheid bii afscheid van onze broer, schoonbroer en Guust de Bruijn Wij willen iedereen langs deze weg hartelijkd t |GH Onze oprechte dank gaat ook uit naar de mefej kou van verpleeghuis De Blaauwe Hoeve', in hei bijzat «ai afdeling Duindoorn, voor de liefdevolle vr— Hulst, januari 2007 dit Uit aller naam: T, Pike,M Uw blijken van medeleven tijdens de ziekteenn^ overlijden van onze lieve zoon Cor hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troostpi ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persooèl schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprei dank. Jacques en Janneke Jansen van Rosendaal-vandeRepj St. Kruis, januari 2007 j De hartelijke wijze van medeleven en de ling na het overlijden van mijn man, vader.schocw grootvader en overgrootvader Jacobus Dingemanse willen wij u graag hartelijk bedanken. Zij biedec troost in het besef dat hij voor eenieder die bi gekend bijzonder was. D. Dingemanse-Geélhoed Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, januari 2007 Voor de vele blijken van belangstelling na helt? ff lijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Antonia Geus weduwe van Adrianus van den Dries willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost Familie van denDnes 's-Heerenhoek, januari 2007 Dankbetuiging Voor uw belangstelling en medeleven ons betoco na het overlijden van onze lieve zorgzame ral schoonvader en opa Abraham Johannes Duininck betuigen wij u hiermede onze oprechte dank, Vooral dank aan het personeel van yerplsèi De Stelle. Bijzondere dank aan uitvaartzorg Monuto,1 voor de keurige en passende afscheidspled' Kinderen, klein- en achterkleinklr Cadzand, januari 2007 t Voor al uw blijken van medelevend! zowel persoonlijk als schriftelijk i T mochten ontvangen, na het overlijdt! 1 onze moeder en oma Mattie Flipse willen wij u oprecht dank zeggen. Namens defs Dries Flipse Middelburg, januari 2007 Het medeleven dat wij mochten ontvangen bij licit den van onze moeder, schoonmoeder, grootmoe overgrootmoeder Mientje Koens heeft ons goed gedaan. Wij zeggen u hartelijk dank. Namensonsd Anton Koen Ovezande, januari 2007 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel 1 belangstelling en medeleven te hebben ontwu j na het overlijden van Willem Jeroon ICrocké Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Mede namens verderéSB j Breskens, januari 2007 In plaats van kaarten Voor de vele blijken van belangstelling na heto: van onze lieve, zorgzame moeder en oma Johanna Adriana Kuijpers-Kesselaai willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Marijn Kuijpers Beppie en Johan de Pundert-Kuijftf en kleinkinderen Hansweert, januari 2007 Pa Voor de zeer vele en hartelijke blijken van en medeleven die wij, zowel persoonlijk als senfu van u mochten ontvangen na het plotselinge"' van onze'innig geliefde zoon en broer Martin Kuzee zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. Het zal ons gemis niet kleiner maken, wel Ij»1 heel goed gedaan en is het ons tot steun dat hieii bleken dat Martin niet alleen voor ons, maarM de familie- en vriendenkring veel heeft betekend. Adrie en Mia Kuzee-vanFtë ,6 Bart en Rebecca Lilian en Marco Waarde, januari 2007 Voor meer familieberichten zie pagina 20

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68