touw oorzaak extra stormschade i g vm PZC Albert Heijn gaat weer in de aanval lÉSS» I Werk in uitvoering Jan Smit regeert in Zeelandhallen erzekeraars rekenen in Zeeland op vijf miljoen euro aan claims K V kv.nl Feyenoord uit Uefa Cup gegooid Gratis waterpark en kinderclub www.gobest.nl Vochtproblemen? MHiMpROinasr Reizen l Daar moetje naar toe. ^.Van Jole 1 15 «ejaargang no. 17 jag 20 januari 2007 nummer €1,85 SSV'65 strikt Andriessen B-De storm van don- Ig heeft veel schade jinreniorcaaken door- bouirregels slecht wor- Kgeleefd. In totaal ver- aakte de storm voor miljoen euro schade, ilind neemt hiervan vijf pavoor zijn rekening. onderzoeksinstituut ti, het ingenieursbureau dak- en gevelwerken BDA Ê®chade aan gevels vol- Sl onnodig. De bouwers van "den met stormschade heb- met zo nauw genomen id? regels, of het toezicht op töKproces schiet tekort. -2end is dat de storm voor doe aan gevels van nieuwe- saiwen heeft veroorzaakt. LM betrapt urn-fraudeur S-ZLM Verzekeringen in Braveert een klant die giste- ]bi onrechte stormschade lijn schutting had gemeld. II een medewerker het ver- ikd genoteerd, schakelde Ibtzijn telefoon niet goed Zo hoorde de ZLM-mede- bde triomfantelijke mede- djjt vierhonderd euro was ka. De ZLM stuurde met- ie-expert naar het irade klant. Daar trof hij fey geen mooie, maar wel büacte schutting aan. meuzenaar it miljoen KEUZEN - Een 75-jarige icr van de gemeente Ter ra heeft in de Lotto de iprijs van een miljoen euro m.De bejaarde man wil km blijven, volgens de Lot- rijs is gisteren uitgereikt op kiltokantoor in Rijswijk, wrdvoerster van de loterij Nat de prijswinnaar on- sa'jnhoge leeftijd nog vier a per week werkt, omdat Kisioen ontoereikend is. ratelde: 'Dat mij dit nog rakomen. Ik heb al een cl van mijn benen en nu eindelijk minder gaan af." dd is overigens niet belas- "1- Twee weken geleden f«n Vlissinger ook al een eiljoen in de Lotto. Advertentie „Dat komt omdat er steeds va ker gebruikt wordt gemaakt van lichtere gevelplaten", aldus ad junct-directeur Chris van der Meijden van BDA. Zowel BDA als TNO stellen ech ter dat aan het gebruikte materi aal niets mankeert, dus de fou ten zitten in het ontwerp, het ge brekkige onderhoud of het niet nakomen van de bouw nor- men.De instituten vinden dat er serieus nagedacht moet worden over de terugkeer van de hoofd constructeur op de bouw. De storm richtte in Zeeland voor vijf miljoen euro schade aan. Dat is de vooxdopige schat ting van verzekeraars. De mees te claims betreffen weggewaai de dakpannen, omgewaaide schuttingen en schade aan au to's. Gisteren liep het storm bij ZLM Verzekeringen in Goes. Aan het eind van de middag na derde het aantal schademeldin- gen de tweeduizend. Volgens di recteur schade M. Schroevers zijn die samen goed voor één mil joen euro. Ook Interpolis noteert rond de één miljoen euro schade in de provincie. Deze verzekeraar heeft tot nu toe achthonderd meldingen uit j Zeeland gekre gen, waarvan tweehonderd van bedrijven en boeren. Schroevers van de ZLM komt voor de pro vincie uit op een totaal schade bedrag van rond de vijf miljoen euro. „ZLM en Interpolis heb ben rond de veertig procent van de Zeeuwse verzekeringsmarkt in handen. Als wij samen zo'n twee miljoen euro moeten uitke ren, is het rekensommetje snel gemaakt." ZLM heeft 25 medewerkers van andere afdelingen ingezet, Inter polis 120 extra medewerkers. ZLM en Interpolis blijven van daag telefonisch bereikbaar. pagina 13 herstel schade slachtoffers busongeval Tholen pagina 19 storm slaat stuk uit dijk weg opslag, weg voorraad door Rolf Bosboom GOES - Al tijdens het tweede nummer wordt hem een rode knuffel toegeworpen. 'Lieve Jan. Elk concert geniet ik van jou', staat erop. Afzender: Greet. En het blijft niet bij knuffels. Later volgen ook foto's, rozen en zelfs slipjes. Maat XL. Dat dan weer wel. Jan Smit is hot, (Advertentie) management search zoekt voor ADZ een Hoofd Stafdiensten blijkt vrijdagavond maar weer eens, tijdens het eerste van twee optredens in de Zeelandhallen in Goes. Het zijn tevens de eer ste concerten in het nieuwe deel van het complex. De enorme zaal, met een niet tegenvallende akoestiek, blijkt behoorlijk te voldoen. De verhoogde capaci teit - 5000 mensen gisteren - is nog wel wennen, getuige de for se files rond de hallen. Het programma begint daar door twintig minuten te laat, met eerst een optreden van Nick Simon, de 'nieuwste sensatie' uit Volendam. Ze worden intens toegejuicht, maar het is nog niets vergeleken met de oorver dovende ontvangst die Jan zelf een nummer of zeven later ten deel valt. „Eindelijk zijn we in Zeeland", zegt hij. „We gaan er een feest van maken." Die belof te maakt hij, achteloos bijna, waar. Hij is misschien niet de al lerbeste zanger en ook geen top- entertainer, maar de show is ge likt, mooi uitgelicht en met vol op gebruik van videoschermen. (Advertentie) fet-Brabant door Dylan de Gruijl DEN HAAG - Albert Heijn lan ceert maandag onverwacht een extra ronde in de prijzenoorlog. De marktleider verlaagt dui zend artikelen blijvend in prijs, zoals koffie, snoep, deodorant en margarine. Concurrenten C1000, Plus, Dirk van den Broek en Jumbo zeggen direct te volgen. Het nieuwe offensief komt als een verrassing. Albert Heijn kon digde eind vorig jaar nog aan de prijzenoorlog op een lager pitje te zetten. Volgens directeur Dick Boer waren de doelen be reikt: een beter prijspeil en meer vertrouwen van klanten. Sinds de keten dé prijzenslag in 2003 begon, is dé omzet omhoog geschoten. Tegelijk werd een nieuwe ronde niet uitgesloten. Het concern heeft altijd gezegd de prijzen van concurrenten structureel in de gaten te hou den en zonodig te reageren. Met de nieuwe prijzenslag mikt NYON - De beroepscommissie van de Europese voetbalunie (Uefa) heeft Feyenoord voor de rest van het seizoen geschorst in het Uefa Cuptoernooi. De Rot terdamse club is gestraft voor de hevige supportersrellen op 30 november in Nancy. Feyenoord dient ook een boete van 60.000 euro te betalen. Feyenoord mist door de schor sing de twee duels in de derde ronde tegen Tottenham Hot spur. Volgens een woordvoerder loopt de club nu een bedrag tus sen één en twee miljoen euro aan inkomsten mis. ANP pagina 21 Europese schorsing geldt alleen dit seizoen l$ii« anieCollege :iijn College •tlebeek College ■jtaat College nnsentuin College iidius College tó College loomiliet College (Advertentie) (Advertentie) vjww.rocwb.nl I www.murprotec.nl tel.08 00-68 777 68 (Advertentie) Elke week in de zaterdagkrant Advies en Management Andre Joosse fotografeert wat rest Vele hits over liefde en smart ko men langs, zoals Laura, Cupido, Als de morgen is gekomen en de klassieker - nog van vóór de baard in de keel - Ik zing dit lied voor jou alleen. Elk num mer wordt uitbundig meegezon gen. Vanavond lopen de Zee landhallen opnieuw vol voor Jan Smit. foto Willem Mieras Albert Heijn op gezinnen met kinderen. Bij die doelgroep doet de marktleider het nog altijd een minder dan concurrenten als Jumbo en Dirk van den Bx'oek. „AH verkoopt in die markt zo'n 30 procent minder dan andere supermarkten", zegt marktonderzoeker Joop Holla. De verlagingen van maandag lo pen op tot 10 procent en betref fen voornamelijk A-merken. Zo worden Sun vaatwastabletten, Mona-toetjes en Becel pro-activ goedkoper. Ook de prijzen van artikelen van het eigen merk worden aangescherpt. GPD pagina 7 AH gedaagd voor sportdrankje V, Oud-Vossemeer blijft een plezierig dorp Nederlanders gewond in Uruzgan Door een zelfmoordaanslag langs een weg in Uruzgan zijn gistei'en vijf Nederlandse militairen gewond geraakt. Toen de Nederlandse patrouille langsreed, blies een man in een witte auto zichzelf op. Twee militairen hebben ern stige verwondingen aan hun gezicht. De drie anderen zijn lichtgewond. Vier militairen zijn opgenomen in het eigen ziekenhuis op Kamp Holland. Eén militair is vervoerd naar Nederland. De laatste tijd vinden veel aanslagen plaats in Uruzgan. Peijs overlegt over wegenvignet Minister Karla Peijs (Verkeer) spreekt volgende maand met haar Belgische collega's over het wegenvignet dat Bel gië wil invoex-en. Dat heeft haar woordvoerder vrijdag la ten weten. Vorige week vroeg Peijs België per brief al om meer informatie over het voornemen. Zeeuws-Vlamingen reageerden eerder veront waardigd op het Belgische plan, omdat zij vaak door België moeten rijden. Varia: 2; Binnenland: 3; Feiten Meningen: 4; Buiten land: 5; Economie: 7; Radio Televisie: 9 en 11; Werk in Uitvoering: 10; Zeeland: 13, 15, 17, 18 en 19; Sport: 21 en 23; Reportage: 25, 26, 27, 29 en 31; Wonen: W1, W3 en W5; Trends: W9 en W11; Jong: W13; Reizen: W15, W17 en W21 (Advertentie) telefoon: tos maanden genn proefabonnement gehad. O Noteert u mij voor een vast abonnement. De eerste 10 weken ontvang ik de krant voor €15,- Daarna wil ik betalen: per maand met automatische incasso 21.50)". per kwartaal met automatische incasso 61.50)*. CU per jaar met automatische incasso 236.-)" met gratis PZC-paraplu Kijk op wwwpzc. nl/abonneren. bel gratis 0800 -0231231 of stuur deze bon naar PZC. afdeling lezersservice Antwoordnummer 713.4460 WB Goes 8"711688"555547' het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 1