fff. i/AlvP44<f Pté*/ PZC niet opnemen HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE Ml I stuurjan.nl word ook collectant www.krantindeklsi Eén miljoen extra spaarlampen in Nederland en daarmee het klimaat een flinke hand helpen. Dat wil Greenpeace^ haar nieuwe klimaatcampagne bereiken. Bekende Nederlanders als Sophie Hilbrand, Gijs Wanders en Winston Pes j geven op 1 miljoenspaarlampen.nl het goede voorbeeld. Doe ook mee: koop spaarlampen, ga naar de site en maakk: op een weekend lichtstad Parijs! www. 1 miljoenspaarl a mpen.r Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leid» Tel 071-5769476 of www.amref.n! AMREF FLYING DOCTOg jt Selfsupporting -REBUS- Prediker 3:14 Diep zijn wij getroffen door het overlijden van onze broer, zwager en oom. J. van Doeselaar Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderert, klein- en achterldeinkinderen, wie wij veel sterkte toewensen. Axel: G. van Doeselaar F. van Doeselaar-de Kraker Tanny Corry en Rinus Als de wereld om je heen steeds vager wordt. Als er onrust is en pijn. Dan is het goed dat er nu vrede kan zijn. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze zorgzame moeder, oma-en overbma Johanna Groen-Keizer sinds 15 augustus 1984 weduwe van Arend Groen in de leeftijd van 84 jaar. Kloetinge: Corry en Leo van Sluis-Groen Arlo en Vivian Jeroen Yerseke: Ard en Pleunie Groen-Mijnster Mandy en Bert, Karei, Geertje, Maarlje Sander Marien en Manuela Hester en Cameron Goes, 16 januari 2007 Ter Weel Correspondentieadres: Damstraat 127 44Ó1 A W Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P. D. Zijlstra, wordt zaterdag 20 januari om 13.00 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 12.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Unit 5 uit Ter Weel te Goes voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Intens verdrietig over de grote leegte die zij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg, waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Maatje Nuyens -Corrie- levenspartner van W. van Harsselaar 12 mei 1947 1 17 januari 2007 Willem Marco en Marion Jeanet en Martien Maikel, Lianne Elena en Martin Deborah en Richard Amber, Leon Vera en Jos faro, Mila Keetenstraat 14 4301 WB Zierikzee Zaterdag 20 januari zal er een herdenkings-samen- komst gehouden worden in de zaal van de Chr. Ge- ref. kerk aan de Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Wanneer u deze samenkomst wenst bij te wonen, wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw ge legenheid de familie te condoleren. Mam Door een onzichtbare draad blijven wij steeds met jou verbonden. Van jou hebben wij heel veel zorg en ook liefde ondervonden. Niemand hoeft zich ooit af te vragen of wij jou op handen dragen. Marco en Marion Jeanet en Martien Elena en Martin Deborah en Richard Intens verdrietig moesten wij plotseling afscheid nemen van mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Cornelia Maatje Nuyens Corrie P.M. Nuyens t J.A. Nuyens-Vane Adrie en Corry Patrick Jhonny en Desiree Esmee, Zoë Kees en Anneke f Perry Toon en Sjaan Michel Tamara en Geerd Remco Rinus Leny Jacqueline Jolanda Matty Marlijn Joyce Anja en Cor Sabine en Paul Kevin Peter en Yvonne Naomi Je stapte uit het leven, om ons bevrijding te geven. Bewust heb je ons veriaten, niet wetend hoeveel gemis en verdrietje hebt achtergelaten. Catharina Helena de Hullu Toos Axel t Hilversum 1 januari 1944 15 januari"2007 Mirjam de Moor en Antoine Erkemeij Martijn de Moor Willem de Moor Correspondentieadres: Lorentzweg 51-A 1221 EE Hilversum Moeder is overgebracht naar het Uitvaartcentrum 'Dekker Zn.', Van Riebeeckweg 45 te Hilversum, alwaar geen bezoek. Zaterdag 20 januari komen wij om 11.30 uur samen om haar te gedenken in de aula van de Noorderbegraafplaats, Laan 1940-1945 te Hilversum. Van 11.00 tot 11.20 uur diezelfde dag is er in de aula gelegenheid om afscheid te nemen. Na de aulaplechtigheid begeleiden wij moeder naar haar laatste rustplaats, aldaar. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. jouw tijd van gaan is voor ons te vroeg gekomen Maandag bereikte ons het droeve bericht van het plotseling overlijden van mijn lieve dochter, onze zus, schoonzus en tante Toos (Carina) de Hullu Corrie de Hullu-de Putter Irene de Hullu Leen en Giristianne de Hullu-de Block Debby en Sjoerd Roald Axel, 18 januari 2007 De stilte die jij achterlaat De pijnen die je leed Mijn pijn die nooit meer o vergaat Jouw liefde die ik nooit vergeet Ieder ge voel, ver drie t dat wordt gesust Nu ik weet dat jij in vrede rust. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat op 72- jarige leeftijd is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Adriaan Jacobus Schrier Corrie Schrier-Simpelaar Hans Ineke en Eddy Marjolein' Lisanne Ronald en Miranda Middelburg, 16 januari 2007 Meestoof 17 4331VD Middelburg De overledene is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Er is aldaar gele genheid tot afscheid nemen op zaterdag 20 janu ari a.s. van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condole ren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Overleden Hat geluk is van glas; juist als kei eindelijk glanst, breekt het stuk.... Met grote verslagenheid geven wij u hennis van het plotseling overlijden van Cees van Luyk in de leeftijd van 55 jaar. Sehoondijke: J.M. de Back-Beun IJ. de Back Oosthurg: Ko en Carin van Luyk Pascal Jacky en Mirjam Prisci/la Middelburg: Wendy en Jeroen de Visser Joyce, Mattkijs, Tlijmen Vliss ingen: Elvin van Luyk Thailand: John en Prajira de Bach 15 januari 2007 Correspondentieadres: Grote Beer 34d, 4501 ER Oosthurg Cees is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, 'alwaar geen bezoek. De crematiepleclitigheid zal plaatshebben op maandag ■2,2 januariom 14.00 uur in het crematorium ."Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het.crematorium. Vertrek van het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" om 13.00 uur. Zij die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Papa Uit mijn zicht, maar niet uit mijn hart! Wendy Even je hoofd vrijmaken Even wat anders: collecteren in de frisse buitenlucht. Eenrr,:.: kans om je hoofd vrij te maken. En de kans om je in tezettenc 3,5 miljoen mensen meteen hersenziekte of psychische aard., Met uw hulp kunnen we meer veelbelovende onderzoekenlinn en projecten steunen die het leven van patiënten veraangw: Bel 030-297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting Nedeikni en het Fonds Psychische Gezondheid. öVfefU,Ê66£N DoWSOimTÉW vP.ACMTwAGt.WS LflSSÊW „ofSovwtWkUWlÉk DtktWS WiTDttCW J/ifcT DtvkEN *»AA*-DOÉW 4jÊÊli ARTSEN iK, ZONDER Gtltkli WWW.ARTSENZONDERGREN®1" donderdag 18 januari 2007 r Bedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, delen wij u mede dat toch nog onver wachts -is overleden mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma Anny Claessens echtgenote van Cor Schelfhout in de leeftijd van 79 jaar. Kloosterzande: C.P. Schelfhout Melick: Theo Schelfhout Miriam Hou ben David Seheveningen: Karen Schelfhout Li lia na Mena Jason Kees Westervoort: Leo-Victor Schelfhout Iris Julian 16 januari 2007 Hu ls ter weg 21 4587 EA Kloosterzande De avondwake zal worden gehouden op vrijdag 19 januari om 19.00 uur in de kapel van woonzorgcen trum Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Klooster zande. Gelegenheid tot afscheid nemen van Anny na de avondwake in voornoemd woonzorgcentrum. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden in de H. Martinuskerk van de paro chie Ter Duinen te. Kloosterzande op zaterdag 20januariom 13.30 uur. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Schriftelijke condoleance voor de uitvaartdienst in de kerk. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan van Doeselaar We verliezen in hem een trouw en zeer betrokken lid van onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden schaakvereniging S. Landau Heden bereikte ons het bericht dat is overleden mijn geliefde schoonzus en onze tan te Pieternella Maartense-Meulblok Ons medeleven gaat uit naar de familie. Wolphaartsdijk: K. Meulblok - Vleugel Neven en nichten "En telkens weer zullen wij je tegenkomen Daar het onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Henk Simons Willen wij u hartelijk danken. Lenie Simons van Kan Kinderen en kleinkinderen Jan Peter leidt een noodhulpproject na een natuurramp. Hij hoeft niet na te denken over het bieden van huip. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Dankbetuiging Dankbetuiging Lieve mensen, Na de ziekte en het overlijden van onze lieve vrouw, moeder, oma en zuster Tannetje Cok-de Visser mochten wij een kolossaal aantal blieven, kaarten en persoonlijk overgebrachte mondelinge bewijzen van medeleven en bemoediging ontvangen. Het is voor ons ondoenlijk om iedereen persoonlijk bericht te sturen en daarvoor te bedanken. Vandaar dat wij op deze wijze onze hartelijke dank aan u allen willen overbrengen. Het heeft ons goed gedaan en zal ons zeker helpen om het grote verlies te verwerken. Bei Cok Kinderen en kleinkinderen en de fam. de Visser Kruiningen Januari 2007 De vele en vaak buitengewoon hartelijke blijken van me deleven en belangstelling die u heeft betoond na het over lijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Elizabeth Kik-Bogers Bep waren hartverwarmend en bemoedigend. Uw persoonlijke bezoek, aanwezigheid tijdens de begra fenis, brief, bloemen of telefoontje hebben wij bijzonder gewaardeerd. Voor dit alles onze welgemeende dank. De heer D. Kik Hans en Ellen Linda, Mart Brouwershaven, januari 2007 Blijf op <Je .fS'- i.., AoojW Docenten jannen (estoa+erfaal downloaden - kik- Krant in de Klas Oma is de liefste oma die wij kennen, zij deed altijd leuke dingen om ons te verwennen, Wat lekkers was er ook altijd te vinden. Lieve Oma, wij hopen je altijd aan ons te binden. Eén héééëél dikke zoen! Maikel, Lianne je prinsesje Amber, Leon Voor uw medeleven en deelneming, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Willem Nicolaas van der Wielen betuig ik u, mede namens kinderen en kleinkinderen, mijn oprechte dank. W. van der Wielen-van der Weele Ouddorp, januari 2007 In Memoriam OPLOSSING: Neem geen kind op schoot als u hete thee drinkt! Thee is oorzaak nr. 1 van brandwonden bij baby's en pe Gillis Bronke Kijk in de lucht, Kijk naar de zee Waar we ook lopen. Je loopt met ons mee. Jenny en de kinderen 18-01-2006 18-01-2007 TK3*mn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40