stuurjan.nl -REBUS- Bouw mee aan een toekomst voor weeskinderen niet opnemen PZC Voorkom brandwonden bij baby's en peuters! www.brandwonden.nl Even je hoofd vrijmaken Even wat anders: collecteren in defriss buitenlucht. Een mooie kans om je hoof te maken. En de kans om je in te zetten 3,5 miljoen mensen met een hersenzie of psychische aandoening. Metuwhuli kunnen we meer veelbelovende onderz financieren en projecten steunen dieh> leven van patiënten veraangenamen. Bel 030-297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting Nederland en het Fonds Psychische Gezondheid. Wereldwijd geven we wees kinderen een toekomst met een liefdevol thuis, onderwijs en medische zorg. Wilt u ook meebouwen? Kijk voor meer informatie op www.soskinderdorpen.nl of bel (020) 408 01 90. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat heden, zacht en kalm. van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Pieternella Meulblok sinds 13 oktober 1965 weduwe van Anthonie jan Maartense in de leeftijd van 101 jaar. Een speciaal woord van dank aan het personeel van zorgcentrum 'Poelwijck' voor de liefdevolle verzorging. Wolphaartsdijk: YV.E. Maartense Wilhelminadorp: E.W. van Zoelen-Maartense H. van Zoelen Oost-Souburg: A.C. Waterman-Maartense (in herinnering) L.F. Waterman j.L. de Feij ter-van Leerzem Nieuw en St. (oosland: P.A. Dekker-Maartense L. Dekker Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, 15 januari 2007 Correspondentieadres: Roodewijk 6 4475 PC Wilhelminadorp De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op vrijdag 19 januari om 13.00 uur in vere nigingsgebouw "De Brug", Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Voorafgaand aan de dienst is er nog gelegenheid tot afscheid nemen van 12.00 lot 12.50 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd verenigingsgebouw. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. woensdag 17 januari 2007 Bedroefd delen wij u mede, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Leendert den Boer echtgenoot van A.M. den Boer-Post in de leeftijd van 88 jaar. Alberta (Canada): A. v.d. Hoek t P.C. v.d. Hoek-Post t Zierikzee: M. Post t f. Post-Kamphof Zierikzee: G. de Bruin t C.P. de Bruin-Post Kerkwerve: C. Post J. Post-den Boer t neven en nichten Goes, 14 januari 2007 Met stil verdriet geven wij u kennis van het over lijden van de heer Achiel Engels Geboren te Kaprijke B.op 9 september 1908 Overleden te Sint Jan in Eremo (B.) op 12 januari 2007 Familie Engels De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 20 januari a.s. om 11.00 uur te Bentille België Ik heb de goeden strijd gestreden, ik heb den loop geëindigd, ik heb het geloof behouden. 2 Timotheüs 4:7 Zeer bedroefd, maar met onuitwisbare herinnering aan haar, hebben wij heden afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot- oma Jannetje Korsuize weduwe van Dingenis Fokke in de leeftijd van 98 jaar. Goes: Theo en Mariëtte Dies en Ellie Bodiene, Veronique Goes: Ian en Dina Els en Leo Lex, Eva Ingrid en Bob Lisa Goes, 15 januari 2007 Correspondentieadres: Schengestraat 18 4461 EZ Goes De samenkomst vindt plaats op donderdag 18 janu ari om 13.50 uur in de aula van "Monuta", op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve oma Koekoek en oma Granny, bedankt voor al je liefde. Lex, Bodiene, Eva, Veronique en Lisa overleden met een traan Na een zorgzaam leven hebben wij zaterdagavond afscheid moeten nemen van onze lieve tante Liza (Elisabeth de Klerk) april 1908 Onze grote dank gaat uit naar de bijzonder liefdevolle verzorging die zij kreeg in verpleeghuis De Stelle". Namens kinderen en kleinkinderen van J.F. de Klerk t Ian f en Ria van Heesch- de Klerk Jan Bart en Nicolette Jan de Klerk t Eitje. Frank en Colette Willy de Klerk t loep, Nancy en Marcol Huub en Eva de Klerk Koenraad en Jeroen Freddy de Klerk t Alex en Ivo De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 18 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lamswaarde. Sluitingst1 an familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. I Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren 16-01 -2007 Rik van Antwerpen Plaats uw 1. zoon en broertje van familie Eduard. Bianca en Eva van Antwerpen-Morauw Hoofdstraat 102 4441 AEOvezande berichten in de PZC Overleden Claudia zonder jou tikt de klok even snel maar de tijden veranderen wel dus nemen we afscheid jij moet nu gaan weet dat je in ons hart altijd blijft voortbestaan Mark, (esse. Dani heel veel sterkte. Ronny. Martine, Kevin en Anne De lach bij geluk de tranen bij droefheid ik kan het wel aan maar wel samen met jou I Verdrietig vernamen wij het bericht van overlijden van onze collega Claudia Slock Meer dan vier jaar is zij als binnendienstmedewerk- ster Assurantiën werkzaam gew.eest op ons kantoor in i Temeuzen. Wij hebben bewondering voor de manier waarop zij met haar ziekte is omgegaan. Zij heeft alles in het werk gesteld om haar man Mark j en kinderen lesse en Dani goed verzorgd achter te la- j ten. Wij willen hen dan ook enorm veel kracht en sterkte toewensen om dit verlies met elkaar wél aan te kunnen. Mark, Jesse en Dani. jullie kunnen op Meeüs rekenen, zoals Meeüs op Claudia kon rekenen. Directie en medewerkers Meeüs BV Onze bon vivant is niet meer Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn lieve partner, onze vader, broer en oom Jan van Dongen Historicus en Numismaat 4 29 maart 1946 - f 15 januari 2007 Elly Havenaar ludith van Dongen Maarten van Dongen t Ad en Ayse van Dongen Esther, Bram Carolien en Joris Jaspai's luie, Lotte, Sep Vera Lens en Stefano Montegrande Sara, Sofia Gelegenheid om afscheid te nemen vrijdag 19 janua ri van 12.00-13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Lrans André In Frans verliezen wij een gedreven bestuurder. Wij zullen zijn betrokkenheid, kennis en inzet voor de vereniging heel erg missen. Voor ons was hij van onschatbare waarde. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, dochter, schoonzoon en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te kunnen verwerken. Namens bestuur en leden vereniging van Eigenaars, Scheldeflat "Everingen" Terneuzen, 16 januari 2007 Heden bereikte ons het droeve bericht van het over lijden van Frans Jaji André erelid van de Vereniging van Zeeuwse Cargadoors Frans was jarenlang voorzitter van onze vereniging. Hij vervulde die functie met inzet en enthousiasme, ook nadat hij zijn actieve loopbaan bij Verbrugge Terminals B.V. had beëindigd. Wij zijn hem daar voor zeer erkentelijk. Zijn vrouw Greet en de verdere familieleden wensen wij de kracht toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Namens de Vereniging van Zeeuwse Cargadoors, H.A. Maas drs. A.A.D. Saman voorzitter secretaris Het bestuur van de Stichting Varenscentrum Kanaal zone Zeeuws-Vlaanderen Terneuzen heeft met leedwezen kennisgenomen van het onverwachts overlijden van de heer Frans Jan André De heer André is jarenlang lid geweest van het dage lijks bestuur van het Varenscentrum. Reeds geduren de lange tijd is de heer André lid van hel algemeen bestuur en is in beide functies altijd een betrokken bestuurslid geweest. Wij wensen zijn vrouw, dochter, kleinkinderen en verdere familieleden veel sterkte toe. Bestuur Stichting Varenscentrum Kanaalzone Zeeuws-Vlaanderen SOS-KINDERDORPfi bouwt voor weeskinderen eentoetof Stuur Jan! Om armoeUn ,e b«, auurt VSO miir mensen naar Afrika en Aeie. Vakmensen die hun kenms en ervanng delen met eellega'e l'r piastre En dit „er een Lokaal salaris. - Kennis die de mensen d.er gehruilren om re» rnno.de adn I, pakken. Doe mee. sluur J,„| Kijk nu op www.stuurjan.nl "Toen ik de mensen leerde kennen, kreeg ik de dieren lief' Donderdag nemen we in Kloetinge afscheid van onze geliefde oom Marinus Cornells Ingelse Middelburg, Goes, 28 september 1929 15 januari 2007 Hij was de laatste uit het gezin van Cornelis Ingelse en Adriana Verspoor te Middelburg. Namens neven en nichten Daan Ingelse Correspondentieadres: Oudelandseweg26.4471 RB Oud-Sabbinge We willen alle hulpverleners van Emergis en zorg centrum Ter Weel bedunken voor de liefdevolle ver zorging van Oom Rinus. Hij heeft mijn gebed niet afgewezen. De Heer is goed geweest voor mij. Ps 667b (ber.) Ontslapen in vast vertrouwen op Gods beloften, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa Jan van Doeselaar echtgenoot van Cornelia Maria de Feijter eerder gehuwd geweest met Wilhelmina Drabbe 5 september 1925 1 15 januari 2007 Axel: C.M. van Doeselaar-de Feijter Axel: Tanny Hoebé-van Doeselaar Adriaan Hoebé (in liefdevolle herinnering) Jeroen en Gerdien Sandra en Emsl-Jan - Boaz, Sem, Lot Arianne en Marnix Axel: Annie van Hoove-van Doeselaar George van Hoove Ester cn Stefan - Iris, Evy Wendy en Erwin Pieter Axel: Jan van Doeselaar Heleen van Doeselaar-Brandes Willemien en Jacob Jan Carina en Maik Bram Jacoline Terneuzen: Jaspert van Doeselaar Marga van Doeselaar-Bockstael Malhieu Fabian Philip Vogelensanckstraat 2 4571 IX Axel De samenkomst van Woord en Gebed, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden D.V. vrijdag 19 januari om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijg.. Kerkdreef Axel (ingang parkeerterrein Julia- nastraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Heden overleed onze zwager en oom Jan van Doeselaar Echtgenoot van Cornelia Maria de Feijter Axel: A.N de Feijter Waarde: N.A de Feijter (in herinnering) M.l. Mol Neven en nichten Na vele jaren zijn rust gevonden, is mijn man. in het bijzijn van zijn kinderen kalm, overleden Cornelis Wouter van den Heuvel Mijn oprechte dank, ook namens de kinderen, klein en achterkleinkinderen, gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum "Poelwijck team 1, voor de goede hulp. N. van den Heuvel Een tevreden mens, ons heel dierbaar, is overleden Frits Kas Sambodjo 10-10-1928 Vlissingen 15-01-2007 Riek Kas-Mulder Frieda Kas Tien Beckers Petra Kas Sebastiaon Kas Leah Kas Jeroen Kas Ruth Kas-Bezemer Pompstation 2 4373 RN Biggekerke Frits is thuis opgebaard waar gelegenheid is om af- ij scheid te nemen. De crematie zal plaatsvinden op donderdag 18 januari om 15.00 uur in het crematorium Middelburg, Weste- 8 lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg No afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in jj de ontvangkamer van het crematorium. Mocht u geen kaart ontvangen hebben, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Waf is lezen heerlijk Maandagavond is onze zwager en oom overleden Wij hebben vele fijne en bijzondere herinneringen aan hem. Frits Kas Koudekerke: Cisco en Joop Dek Vlissingen; Netty Schoonenberg en Henme Schoonenberg (in herinnering) Middelburg: Kees enjoke Kats Vlissingen: Bob en Ank Kats Koudekerke: Mieke en Aart Lodder Neven en nichten Vlissingen, 15 januari 2006 Thee is oorzaak nr. i van brandwonden bij baby's en peuters. giro 7 800 800 2 u—ogenbosch g geef f om l| dit a| kind OPLOSSING: - Gebruik geen tafelkleed waar een kind aan kan trekken! - Neem geen kind op schoot als u hete thee drinkt!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28