0 unicef® PZC Steun ons. Giro 2502 Bouw mee aan een toekomst voor weeskinderen Koop een Unicef-sweater en geef twee aidswezen een toekomst Hoeveel leven zit er nog in uw longen dinsdag 16 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Zo mooi, zo lief Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Jibeau Noé Hij is geboren op 12 januari 2007 en weegt 4160 gram. Ivo, Elain en Féline Smits St. Jorisstraat 14 4331 EH Middelburg tel. 0118-634710 Overleden Claudia Je was een fijne collega, we zullen je missen. We wensen Mark. Jesse, Dani en familie veel sterkte toe. Collega's MeeüsTerneuzen Yolanda. Jeanette, Joyce, Emma. Martijn, Rebecca, Thonny Wij zijn dankbaar dat hem veel pijn en een lange lijdensweg bespaard is gebleven. Na een leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen mijn man, onze pa en opa Frans Jan André echtgenoot van Greet André-de Zwart Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Temeuzen: Greet André-de Zwart Monique André t Eric André t Vogelwaarde: Carola en Ronny van Tilburg-André Naomi, Rick 14 januari 2007 ChurchilUaan 866,4532 JE Terneuzen U kunt afscheid nemen van Frans in het uitvaart centrum van de Ridder'te Terneuzen, Hughersluys 22, op woensdag 17 januari van 19.00 tot 19,30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 18 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium. waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula van bovengenoemd crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Albert Ruim 50 jaar was je onze vriend. Het lijkt lang, maar het is te kort. Bedankt. Piet en Corrie Lindenberg Vrijdag 12 januari ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van Claudia Slock echtgenote van onze collega Mark Cijsouw Wij wensen Mark, Jesse en Dani veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens de medewerkers en het bestuur van de gemeente Sluis, J.F. Sala, burgemeester mr. T.A.M. Reijns. gemeentesecretaris Oost burg, 16 januari 2007 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Claudia Slock echtgenote van onze collega Mark Cijsouw Wij wensen Mark, Jesse en Dani veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens de collega's van de afdeling WIZ van de gemeente Sluis. Mike, Rita, Annemiek. Willemijn, Nico, Miranda. Mare, Carola. Eveline. Cora. Paul, Margriet. Cees, Arco, Henk. Isabelle. Richard. Wilbert. Stefan. Jeroen, Willem. Willy. Mario, Carl, Mijanou. Els, Liselot, Bonnie. Rik, Bert. Jan en Wil Oostburg, 16 januari 2007 Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met leedwezen kennisgenomen van het onverwachts overlijden van de heer A. Vogel in de leeftijd van 71 jaar. De heer Vogel is gedurende de periode van 1 febru ari 1960 tot aan zijn pensionering per 1 maart 2000 werkzaam geweest als medewerker financiële administratie, eerst bij de toenmalige dienst Gemeentewerken en daarna bij de voormalige dienst Stadsbeheer. Gedurende zijn lange loopbaan met vele gemeente lijke en maatschappelijke veranderingen heeft hij altijd met veel betrokkenheid en een groot sociaal gevoel zijn werkzaamheden verricht. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familieleden veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester Mr. A. van den Brink, secretaris Sar, n plezier op n Bedroefd, Samen een eenheid, samen eigenwijs Samen kteaad, samen goed Samen verdriet, samen moed Nu verder zonder hem, dat doet pijn Te weten nooit meer samen te zijn ar dankbaar voor de vele goede jaren die jcfiten beleven, geven wij u kennis dat is Hendrik de Vries Henk 14 september 1934 8 januari 2007 Wil van Lien Stefan de Vries Mariëlje en Marcel Max, Madhu Monica en Metin Za/er Een hijzonder woord van dank voor het personeel en de vrijwilligers van 't Gasthuis", afd."Watertoren" voor de enorm liefdevolle verz orging en de steun. Reigershouistraat 34 4364 BB Grijpsleerke De crematie beeft in besloten kring plaatsgevonden. De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets; Psalm 25:1 Toch nog onverwachts is tot mijn groot verdriet van mij heengegaan mijn lieve vrouw Johanna Clara Boone-van der Hil Hannie Den Haag 5 april 1931 Op 14 januari 2007 overleed onze schoonzus en tante Hannie Boone-van der Hil Wij leven mee met onze broer Johan en wensen hem veel sterkte toe. Koudekerke: Catrien Izeboud-Boone Ermelo: Mieke de Bruijn-Boone Ermelo: Nel v/d. Loo-Boone Neven en nichten t Vlissingen 14 januari 2007 ïohan Boone Nieuwe Burg 2-4 4351 AH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 18 januari van 19.50 tot 20.50 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrie weg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 19 januari om 14.00 uur in de Evangelisch Lutherse kerk aan de Zuidsingel 70 te Middelburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Als de wereld om je heen steeds vager wordt. Als er onrust is en pijn. Dan is het goed dat er nu vrede kan zijn. Gelukkig is Ma en Oma leitje een langer lijden bespaard gebleven. Dat neemt niet weg dat wij haar lieve aanwezigheid erg zullen missen. Jeltje Becks-van Dort weduwe van Joliannis Willem Becks is op 76-jarige leeftijd overleden. Matty en Wim Linda en Stijn Esther Geren Karin Victor Hugo loop en Hans Yvonne en Elis Suzan Wouter Karin en Joost Emie Cas Bergen op Zoom, 13 januari 2007 Correspondentie naar: Noten Bogerd 24, 3343 BH Hendrik-Ido-Ambacht Donderdag 18 januari is ervan 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren en om afscheid van haar te nemen in de Wilhelminazaal van Het Uitvaart centrum van Dordrecht en Omstreken, Nassauweg 190 te Dordrecht. Aansluitend willen wij haar, samen met u, om 14.00 uur gedenken in de aula van crematorium Essenhof, Nassauweg 200 te Dordrecht, waarna de crematie zal plaatsvinden. Tevens gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium na de plechtigheid. Bedroefd, maar ook dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, ontvingen wij bericht van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Jel Becks-van Dort Middelburg: M.A. Kievit (in herinnering) C.J.A. Kievit-Becks Kamperland: Olga Kievit, Laurens en Frederique Gapinge: Ko en lolande Goedbloed-Kievit Daniëlle en Comelieke 15 januari 2007 "God is getrouw. Hij zorgt voor u. Bedroefd om het verlies geven wij u kennis dat. na een zorgzaam leven, rustig is ingeslapen mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa Leendert den Boer Kerkwerve, 18 juni 1918 Goes, 14 januari 2007 Zierikzee, A.M. den Boer-Post Zierikzee, Corrie en Wim van der Velde-den Boer Kerkwerve, Co en Bram van dei" Wekken-den Boer Lelystad. Leen en Netty den Boer-Schilperoord Usquert, Riet en Sjaak van As-den Boer Vlissingen, Nely en Klaas van Ree-den Boer Oirschot, Bouw en Petra den Boer-Slager Rotterdam, Rien den Boer en Porfiria dos Santos Kerkwerve, Cees en Joke den Boer-Hanse Kerkwerve, Ad en Petra den Boer-van IJsseldijk Jolanda den Boer-Meerdink - in herinnering Kerkwerve, Marleen en Ad Theunisse-den Boer kleinkinderen en achterkleinkinderen Allévo "Borrendamme" Scheldestraat 2, kamer 402 4501 VC Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden vrijdag 19 januari in de Ger. kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 15.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.35 uur gelegen heid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in het "Kerkerf" aan de Ring te Kerkwerve. - Liever geen bezoek aan huis - Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve opa en overopa Leendert den Boer Rian en Wim Nicole,.Mirjam, Wilmar Karin en Sjaak Cynthia, Evianne, Merel Conny en Jan Joyce, Kris Anja en fos Jacolien en Floris. Johan en Daniëlle, Miranda Steef en Paola Cekyra, lan. Vyrena, Stan Marlène en Leon lulia Leen en Maureen Jari, Brian Erik in herinnering Annelies en Frank Tonnyen Wilanda Ekrin Marry en Hennie Lisa, Kim Sander Sharon en Edwin Boudewijn en Pauline Judith Leon Carina Marieke en Wilco Jozien Marloes Dennis Remon Frank Nick Afjen Jeanine Remco Kerkwerve, 14 januari 2007 Bedroefd delen wij u mede, dat de Heere uit ons mid den heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Leendert den Boer echtgenoot van A.M. den Boer-Post in de leeftijd van 89 jaar. Zierikzee: C. Boot f N. Boot-den Boert Kerkwerve: C. Post J. Post-den Boer t Kerkwerve: M. den Boer J. den BoeiTBoot Benthuizen: A.A. Bakker t C. Bakker-den Boer Enschede: D. Merbis t P. Merbis-den Boer t Neven en nichten Goes, 14 januari 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Vergeet niemand. 'Veilig in Jezus'armen Intens verdrietig, maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van (i onze lieve, dappere moederen oma Adriana Wuue-de Witte gehuwd geweest met A.C. Wisse in de leeftijd van 88 jaar. Rinus Wisse Corry Wisse-Willems Rtanne en Ronnie Mina Nieuwenhuize-Wisse Kees Nieuwenhuize Marco en Katrin Anneke en Robert Kees Wisse Ria Wisse-Backer (in herinnering) Ad Atarcel en Kri'tin Rijk Wisse (ui berinnering) Neiis Wisse Anja van de Guchte Either en Jacco Stefan Claudia en Arjan Ad.ri Wisse (in herinnering) Rijkje Wisse (in herinnering) Kapelle, 14 januari 2007, zorgcentrum "CederhoP' 8 Correspondentieadres: Farn. Nieuwenhuize Abdijstraat 37,4421 JC Biezelinge Met dank aan alle medewerkervoor de liefdevolle zorg van V "Cederhof'. Er is gelegenheid om van onze moeder en oma afscheid 'j te nemen op donderdag 18 januari van 16.30 tot 17.00 uur op haar kamer nr. 106. De alscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 19 v januari om 15.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 j; te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge- mene begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Mozeskerk. Dag Lieve Oma Dag m'n lieven Ad Anneke en Robert Marco en Katrin Stefan Marcel en Kristin Claudia en Arjan Esther en Jacco Mireille helpt mensen die gevlucht zijn voer geweld. Zij hoeft niet na te denken overhs; bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per m«n£ K/iet denken WWW.ARTSENZONDERGREI© OPLOSSING: - Neem geen kind op schoot als u hete thee drinkt! - Gebruik geen tafelkleed waar een kind aan kan trekken! - Zet uw theekopje weg van de rand van de tafel! - Zet de theepot buiten bereik van kinderen! Thee is oorzaak ni n brandwonden bij baby's en peuters. Wereldwijd geven we wees kinderen een toekomst met een liefdevol thuis, onderwijs en medische zorg. Wilt u ook meebouwen? Kijk voor meer informatie op www.soskinderdorpen.nl of bel (020) 408 01 90. SOS-KINDERDORPE bouwt voor weeskinderen een toeko Met kaarten en cadeaus van Unicef maakt u het verschil. Bestel via www.unicefshop.nl of 070 333 93 00, ook voor één van de 1.200 verkooppunten. Giro 121 1 UNITE FOR CHILDREN UNITE AGAINST AIDS - Meer dan 500.000 mensen hebben de zeer ernstige longaandoening COPD De helft weet het niet eens. Doe nu de COPD-test op www.hebikcopd.nl of bel met de Advieslijn 0900 - 227 25 96 0,10 pm). COPD verstikt je leven. Zet uw benen in voor het hoofd 3,5 miljoen mensen in Nederland lijden aan een hersenziektes psychische aandoening. Met uw hulp kunnen we wataandiel' problemen doen: meer veelbelovende onderzoeken financieren en projecten steunen die het leven van patiënten veraangena" Daar loop je toch warm voor?! Bel 030 - 297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting Nederland I en het Fonds Psychische Gezondheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10