FZC t wissel zeeuws Vlaanderen maandag 15 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag:'woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren op 12-01-2007 Lisa Dochter en zusje van Herman, Monika, Kevin en Lucas Bekker Eye Wish Groeneveld Middelburg Overleden Als ik. je dragen kon over de diepe dalen van je angsten heen dan droeg ik je uren en dagen lang Als ik de woorden kende die antwoord geven op je vragen over het leven, de dood en de toekomst dan praatte ik met je uren en dagen lang Als ik kon genezen wat omging in jouw lichaam dan bleef ik bij je uren en dagen lang Maar ik ben niet groter niet sterker en ken niet alle antwoorden ik kon alleen maar hopen uren en dagen lang Onze lieve mama en vrouw, hoe moeten we toch verder zonder jou... Claudia Maria Slock echtgenote van Mark Cijsouw mania van Jesse en Dani Rust zacht, lieve schat, bedankt voor de mooie tijd samen. We zullen je nooit, nooit vergeten! Mark, Jesse en Dani Milan 12 januari 2007 Irisstraat 83,4542 ED Hoek Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Claudia op maandag 15 januari in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen van 20.00 tot 20.30 uur. De crematie, waarvoor wij je uitnodigen, zal plaats vinden op woensdag 17 januari om 14.00 uur in cre matorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneu- zen. Kom zoals je bent. Claudia houdt van witte bloemen. Als je geen uitnodiging ontvangen hebt. beschouw dan deze aankondiging als zodanig. Lieve Claudia Sterren stralen in de lucht de mooiste ster ben jij deze ster zal altijd voor ons blijven stralen Ma Slock Elly, Demi en Macy Lieve Claudia Weinig nemen en veel geven altijd hartelijk en warm als de mensheid zoals jij was was de wereld niet zo arm We houden van je Levien en Trudy Karen Oma Claudia Zonder jou tikt de klok even snel maar de tijden veranderen wel weet dat je in ons hart altijd blijft voortbestaan. Mark, Jesse, Dani heel veel sterkte. Ronny, Martine, Kevin en Anne Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor zich zelf Liefde was de reden Verdrietig zijn wij om het overlijden van Claudia Slock echtgenote van Mark Cijsouw de mama van Jesse en Dani Ons medeleven gaat uit naar allen die haar dierbaar waren. Walter en Anja Johnny en Monique Jan en Erica en kinderen and I don't know why you're gone, now you're gone No beautiful goodbye You will never leave my mind And it turns out to be so much different than our dreams Now you're, you're a star in heaven. anouk Claudia We wensen Mark, Jesse, Dani en hun familie heel veel moed en sterkte bij dit overlijden. Michiel Bart Michel en Katja Dominique en Tim Mike en Anita Sjaak en Rosita Mandy Bart en Inge Patrick en Rachida Jan willem en Marianne JackJolanda en Donovan Veel te vroeg is heengegaan Claudia de vrouw van Mark en de moeder van Jesse en Dani Wij wensen "Cyc", de jongens, en familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Jack en Jolanda van Balen Café De Molenhoek Hoek Toch nog onverwacht, is na een ongelijke strijd,tegen een ziekte waar ze niet van kon winnen overleden Claudia Slock Claudia was een enthousiaste vrouw en heeft als penningmeesteres van onze jeugdcommissie veel voor onze vereniging betekend. Zij zal nog lang in onze herinnering blijven. Wij wensen Mark. Dani en Jesse, alle familieleden en vrienden veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Bestuur en leden van de HSV Hoek Afgelopen vrijdag bereikte ons het bericht dat Claudia Slock vrouw van onze medespeler Mark en moeder van onze supporters Jesse en Dani is overleden. Wij wensen Mark, Jesse en Dani en overige familie leden en vrienden veel sterkte toe dit verdriet te verwerken. Spelers, begeleiders H.S.V. Hoek 3 Steevast stond je elke zaterdag langs de lijn. Je ivas trots wanneer Jesse een mooie redding maakte en Dani na een mooie actie een doelpunt scoorde. Wat zullen zij, maar ook wij allemaal, je missen nu je er niet meer zult zijn. Afgelopen vrijdag hoorden wij dat Claudia Slock mama van onze E-pupillen Jesse en Dani en lid van de jeugdcommissie is overleden. Wij wensen Mark, Jesse, Dani en overige familie en vrienden heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Jeugdafdeling H.S.V. Hoek Zo bijzonder Zoveel wils- en levenskracht zo moedig Zo'n ongelijke strijd Wij wensen Mark, Jesse, Dani en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies Namens Hoek 4 en Hoek 5 Nooit meer langs de zijlijn. Nooit meer aanwezig bij een vergadering. Nooit meer een biertje in de kantine. Claudia, we zullen je missen! Vrijdag 12 januari 2007 bereikte ons het droevige be richt dat Claudia Slock moeder van de E-pupillen Jesse en Dani en lid van onze jeugdcommissie op veel te jonge leeftijd is overleden. Wij wensen Mark, Jesse, Dani en overige familieleden, vrienden en kennissen veel sterkte toe met het verwer ken van dit zware verlies. Ad. Ronny, Wilco, Trudy en Joyce Jeugdcommissie H.S.V. Hoek Diepbedroefd zijn we door het overlijden van Claudia de moeder van onze voetbalvriendjes en teamgenootjes Jesse en Dani Jesse en Dani, veel sterkte toegewenst en ook aan Mark, Manfred en Mascha. Namens trainers, spelers en ouders 5 van HSV Hoek E2 Vrees niet Vrees niet: Ik laat je niet alleen vertrouw op Mij. Ik zal je dragen Ik houd mijn vleugels uitgeslagen en voer je door de wolken heen. Heel verdrietig vinden wij het dat na een ernstige ziekte te jong is overleden Claudia Slock mama van Jesse en Dani We wensen Jesse en Dani, Marken familie heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Schoolteam, Schoolcommissie, Medezeggenschapsraad, Ouderraad en leerlingen van Chr. basisschool 't Kompas, Hoek Lieve Lil Voor altijd in onze gedachten, Vooraltijdinons hart. Je verstrooidheid, je onbevangenheid, gedreven heid, de vanzelfsprekendheid in onze vriendschap. Je snelheid. Zo was je, zo ben je ook gegaan. Wat zullen we je ontzettend missen! Geesje, Annelies, Liesbeth Intens verdrietig en verslagen zijn wij dat tijdens werkzaamheden op ons bedrijf plotseling is over leden onze zeer goede vriend en collega ï-lenk Koen Zijn inzet en betrokkenheid in ons bedrijf zullen we nooit vergeten. Dankbaar zijn wij voor de vele jaren dat wij nauw met hem mochten samenwerken. Ook onder ons laat hij een grote lege plaats achter. Wij wensen Rita, zijn (klein) kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe dit zware verlies te dragen. Franje Onions Jan en Ineke Franje André en Marije Franje en medewerkers Krabbendijke, 12 januari 2007 Onze broer, zwager en oom Merien Traas is van ons heengegaan. Wij wensen Ria veel sterkte met dit zware verlies. P.M. Traas M.E. Traas-van Oosten en kinderen Yerseke Als een roos zo is het leven 't begin is teer en klein De een die bloeit uitbundig de ander geurt heel fijn Sommige rozen blijven lang weer andere blijven even Vraag niet bij welke roosje hoort dat is 't geheim van het leven Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze oom Merien Traas We wensen Ria heel veel sterkte toe de komende tijd Jaco en Kitty Hij heeft verlaten wie hij liefheeft, om te gaan naar wie hij liefheeft. Op 71-jarige leeftijd hebben we onverwachts af scheid genomen van onze lieve, bijzondere vader en opa Albert Vogel Wij zijn trots op de manier waarin hij in het leven stond en dankbaar voor alles wat wij van hem hebben meegekregen. Wij zullen Paatje met al z'n eigenaardigheden ontzettend missen. De gedachte dat hij nu bij mama is, geeft ons rust en vertrouwen om samen verder te gaan. Middelburg: Anne-Marie en Ron Elain en Ruben Daphne Frans-Albert en Anja Lisa Anne Maringe en Petra 12 januari 2007 Roozenburglaan 109 4337 JC Middelburg Pa is thuis. Op 17 januari is er om 10.30 uur een katholieke kerkdienst in de Hoeksteen aan de Roozenburg laan te Middelburg. Om 12.00 uur begint een afscheidsbijeenkomst in de aula aan de Westelijke Oude Havendijk met aansluitend de begrafenis. Na afloop is er gelegenheid ons te condoleren. Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet te kunnen helpen dat was onze smart. Na een laatste moeilijke levensperiode is nog onver wachts overleden onze lievè broer, zwager en oom Jan Willem Verdonk - Jan in de leeftijd van 67 jaar. Wij zijn zeer bedroefd hem te moeten missen. Wemeldinge: W.J. Verdonk A.M. Verdonk-van de Visser Anita Tonnie Gerda Peter Yerseke: C.N.M. van de Plasse-Verdonk C.E. van de Plasse Kortgene: Els en Jan, Ricardo, Monique, Wesley Yerseke: Trudie en Hans, Niels, Sander Yerseke, 14 januari 2007 zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Patrijsweg 6 4424 CN Wemeldinge De dienst van Woord en Gebed wordt donderdag 18 januari om 14.00 uur gehouden in dorpshuis "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wemel dinge. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in "De Wemel" gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Onze dank gaat uit naar de huisartsen uit Wemel dinge en Yerseke en de medewerkers van zorgcen trum "Vredelust" te Yerseke voor alle goede zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. De Heer is mijn Herder. Zaterdag 13 januari overleed onze lieve broer, zwager en oom Adriaan van Sparrentak Adrie 4 Koudekerke t Kloetinge 19 september 1938 13 januari 2007 Middelburg: David van Sparrentak Coba van Sparrentak-Aarnoutse Biggekerke: Piet van Sparrentak Catrien van Sparrentak-Geschiere Zoutelande: Matty Geschiere-van Sparrentak Jos Geschiere (in herinnering) Koudekerke: Krijn van Sparrentak Sint Laurens: Joop van Sparrentak Catrien van Sparrentak-Huijbregtse Koudekerke: Anneke de Kam-van Sparrentak Klaas de Kam Neven en nichten Correspondentieadres: D. van Sparrentak Henry Dunantlaan 208 4334 BJ Middelburg De herdenkingsdienst zal worden gehouden op woensdag 17 januari om 10.45 uur in de "Michaëlskerk" aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats aan de Biggekerksestraat te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. ,V\^K NATUUfy Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Dankbaar voor de manier waarop je ons leven hebt verrijkt, hebben we afscheid van je genomen. We houden yan je. Albert Vogel Om je wijsheid, je humor, je oprechte belangstel ling, je warmte. Als vriend, als levensgezel en als 'aanplak-opa'. Dankjewel, Albert. Groeten aan Henk en Annie. Doortje, Marjan, Ab en Eva. Lieve opa, Wij willen je voor zoveel bedanken Maar vooral voor je ontzettende zorgzaamheid, wijsheid en liefde. Geef oma een dikke kus van ons. Je meisjes, Elain, Daphne, Lisa en Anne. Veel verdriet om het overlijden van onze broer. Geweldig dankbaar voor de vele mooie en fijne herinneringen. Albert Selamat tidur Eindhoven: George Vogel t Amersfoort: Netty t en Nappy Diets f Laguna Hills: Ruud en Winny Vogel Middelburg: Joop en Annie Vogel Middelburg: Frans en Addy Vogel Uithoorn: Meity en Ruud Venekamp Middelburg: Juul en Bep Vogel Koudekerke: Eugène en Cora Vogel 12 januari 2007 Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Oom Albert Lieve oom Albert we zullen je humor missen, Selamat tidur. Silvia en Philip, Marcel en Evelien Micky en Jennifer Gilbert en Gladys Reggie en Nicolette Lydia en Bert, Paul en Vincent Edward (in herinnering) en Mieke, Lars en Freek Marleen en Jan Kees, Samantha en Jaimy Kimberly Martin en Wilma Ricky en Elisabeth Petra en Gerrit Jos en Patricia, Ernst en Yaèl Joan en Jaco, Emma en Laurens Hans en Suzanne, Tim en Tamar Marianne en Edwin Patrick en Debby, Cèline en Dominique Remco en Esmeralda Yntzeen Mirelle Olde en Lianne Wij wensen de familie heel veel sterkte voor de komende tijd Voor Oom Albert Jarenlang bent u een vader voor mij geweest. Ik ben erg verdrietig en zal onze gesprekjes missen. Maar ik zal u nooit vergeten. Robert Jan Lieve Albert Wij hebben een dierbare vriend verloren. Jij en je gezin zijn altijd een deel van ons leven geweest. Vriendschap, vertrouwen en geduld, weten datje altijd bij iemand terecht kunt met zorgen en problemen. Dat heeft heel veel voor ons betekend. Wij zullen met liefde en dankbaarheid aan je terugdenken. Middelburg: Ans en Heidi Australië: Pim Lieve Oom Albert We zullen je missen. Nu hebben we alleen nog maar herinneringen. Anne-Marie, Frans, Maringe, aanhang en kinderen, we denken aan jullie. Toon en Henny Frans en Petra Erik en Lia Anic en Sjaak en kinderen Voor ons kwam het overlijden van Albert totaal onverwacht. We zijn heel verdrietig dat we een lieve vriend moeten missen. Wij wensen kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Stien Thümann Door Roling Hetty Bliek Ria en Jan Roodenburg Ria en Luc van Colmjon Toch nog onverwacht is onze broer en zwacT. ons heengegaan Pieter Adriaan van Mourik in de leeftijd van 77 jaar Zierikzee: L.J. van Mourik J. van Mourik-Hendrike 's-Gravenpolder: M.J. van Mourik K. van Mourik-van Koks Zierikzee: D. van Mourik M.H. van Mourik-denH*- Ellemeet: J.N. van Mourik T.J. van Mourik-jonker Capelle aan den IJssel: C.S. van Mourik-Kok P. Kok Oosterland: C. Lems-Hendrikse C.J. Lems neven en nichten Wij wensen Pie en de kinderen veel sterkte v deze dagen Zierikzee 12-01-2007 Diepbedroefd delen wij u mede dat door de Her ons midden is weggenomen, na een ernstiger^ mijn innig geliefde en zorgzame man, onzedig vader, grootvaderen overgrootvader Jan de Visser in de leeftijd van 77 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Aagtekerke: J. de Visser-de Visser Yerseke: E. van Vijven-de Visser P. van Vijven H.I. Ambacht: J. de Visser J.J. de Visser-de Muynck Nossegem B.: J.P. de Visser H.J. de Visser-Beckmann Soest: J.E. van de Kamp-de Visset W.A. van de Kamp Meliskerke: L.A. de Visser J.P. de Visser-Wiskerke Klein- en achterkleinkindera 12 januari 2007 Oude Grintweg 3 4363 RD Aagtekerke Dinsdag 16 januari is er gelegenheid totcondfe van 19.00 tot 19.45 uur in de kerk van de Gerit meerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke, Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden word; voor familie en belangstellenden op woensdag 1 januari om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden c? i begraafplaats te Aagtekerke om 14.50 uur. Ook na de begrafenis is er nog g condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Liever geen bloemen. Tot ons groot verdriet delen wij u mede dat me ernstige ziekte is overleden onze geliefde t® zwager en oom Jan de Visser in de leeftijd van 77 jaar. Dat de Heere onze schoonzus met de kindere: ons de kracht schenke om dit verlies te dragen. Sint Laurens: C. Francke-de Visser A. Francke Domburg: L. Wisse-de Visser Aagtekerke: L. de Visser E. de Visser-de Korte Neven en nichten Aagtekerke 12 januari 2007 Bedroefd hebben wij het bericht ontvangen da Heere na een ernstige ziekte uit ons middentc-d onze geliefde zwager en oom Jan de Visser echtgenoot van Janna de Visser in de leeftijd van 77 jaar. Sterke de Heere onze zuster en tante, in haam lijke omstandigheden, met haar gezin in ditzs verlies, en heilige Hij deze roepstem aan onssl hart. Aagtekerke: C.C. Melse-de Visser Serooskerke: P. de Visser M. de Visser-Meijers Domburg: J. de Visser-de Visser L. de Visser Westkapelle: Joh. de Visser M. de Visser-van Eijzeren Westkapelle: A. de Visser Westkapelle: E.J. de Visser-de Visser J. de Visser Westkapelle: M.A. Houmes-de Visser A. Houmes Neven en nichten 12 januari 2007 Enige en algemene kennisgeving Op 13 januari 2007 is overleden onze lievemcö groot- en overgrootmoeder Adriana Hofs-Stans sinds 18 oktober 2004 weduwe van Jan Willem Franciscus Hofs Familie B. Hofs Familie J. Hofs Klein- en achterkleinkind® Goes, Oude Singel 108 Correspondentieadres: Meidoornslraat 22 4462 TZ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condokrs woensdag 17 januari van 10.00 tot 10.15 uw- aula van rouwcentrum 'De Bevelanden',Geld® pad 20 (naast de Algemene L~&.r~- waarna er om 10.30 uur een samenkomst zaW gehouden. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de bejT;! plaatsvinden op de Algemene Begraafplaatstew Bedankt lieve Oma voor alle fijne jaren. Ik zal nog vaak aan je denken. Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 12 Ga spierziekte A,1.S. te lijf. Giro 100 000 fi.v. A.l.S. centrum-Amsterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34