PZC niet opnemen I Wij wille Plaats uw familieberichten in de PZC -—..is maandag 15 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-maii: alléén in Wordbe'stand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren op 12-01 -2007 Lisa Dochter en zusje van Herman, Monika, Kevin en Lucas Bekker Eye Wish Groeneveld Middelburg Overleden Lieve Lil Voor altijd in onze gedachten, Voor altijd in ons hart. Je verstrooidheid, je onbevangenheid, gedreven heid, de vanzelfsprekendheid in onze vriendschap. Je snelheid. Zo was je, zo ben je ook gegaan. Wat zullen we je ontzettend missen! Geesje, Annelies, Liesbeth Intens verdrietig en verslagen zijn wij dat tijdens werkzaamheden op ons bedrijf plotseling is over leden onze zeer goede vriend en collega Henk Koen Zijn inzet en betrokkenheid in ons bedrijf zullen we nooit vergeten. Dankbaar zijn wij voor de vele jaren dat wij nauw met hem mochten samenwerken. Ook onder ons laat hij een grote lege plaats achter. Wij wensen Rita, zijn (klein) kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe dit zware verlies te dragen. Franje Onions Jan en Ineke Franje André en Marije Franje en medewerkers Krabbendijke, 12 januari 2007 Onze broer, zwager en oom Merlen Traas is van ons heengegaan. Wij wensen Ria veel sterkte met dit zware verlies. P.M. Traas M.E. Traas-van Oosten en kinderen Yerseke Als een roos zo is het leven 't begin is teer en klein De een die bloeit uitbundig de ander geurt heel fijn Sommige rozen blijven lang weer andere blijven even Vraag niet bij welke roos je hoort dat is 't geheim van het leven Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze oom Merien Traas We wensen Ria heel veel sterkte toe de komende tijd Jaco en Kitty Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart. je lijden zien en niet te kunnen helpen dat was onze smart. Na een laatste moeilijke levensperiode is nog onver wachts overleden onze lieve broer, zwager en oom Jan Willem Verdonk - Jan in de leeftijd van 67 jaar. Wij zijn zeer bedroefd hem te moeten missen. Wemeldinge: W.J. Verdonk A.M. Verdonk-van de Visser Anita Tonnie Gerda Peter Yerseke: C.N.M. van de Plasse-Verdonk C.E. van de Plasse Kortgene: Els en Jan, Ricardo. Monique,. Wesley Yerseke: Trudie en Hans, Niels, Sander Yerseke, 14 januari 2007 zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Patrijsweg 6 4424 CN Wemeldinge De dienst van Woord en Gebed wordt donderdag 18 januari om 14.00 uur gehouden in dorpshuis "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wemel dinge. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in "De Wemel" gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Onze dank gaat uit naar de huisartsen uit Wemel dinge en Yerseke en de medewerkers van zorgcen trum "Vredelust" te Yerseke voor alle goede zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dap verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. De lieer is mijn Herder... Zaterdag 13 januari overleed onze lieve broer, zwager en oom Adriaan van Sparrentak Adric Koudekerke t Kloetinge 19 september 1938 13 januari 2007 Middelburg: David van Sparrentak Coba van Sparrentak-Aamoutse Biggekerke: Piet van Sparrentak Catrien van Sparrentak-Geschiere Zoutelande: Matty Geschiere-van Sparrentak Jos Geschiere (in herinnering Koudekerke: Krijn van Sparrentak Sint Laurens: Joop van Sparrentak Catrien van Sparrentak-Huijbregtse Koudekerke: Anneke de Kam-van Sparrentak Klaas de Kam Neven en nichten Correspondentieadres: D. van Sparrentak Henry Dunantlaan 208 4334 BJ Middelburg De herdenkingsdienst zal worden gehouden op woensdag 17 januari om 10.45 uur in de "Michaëlskerk" aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats aan de Biggekerksestraat te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in hel uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Hij heeft verlaten wie hij liefheeft, om te gaan naar wie hij liefheeft. Op 71-jarige leeftijd hebben we onverwachts af scheid genomen van onze lieve, bijzondere vader en opa Albert Vogel Wij zijn trots op de manier waarin hij in het leven stond en dankbaar voor 'alles wat wij van hem hebben meegekregen. Wij zullen -Paatje met al z'n eigenaardigheden ontzettend missen. De gedachte dat hij nu bij mama is, geeft ons rust en vertrouwen om samen verder te gaan. Middelburg: Anne-Marie en Ron Elain en Ruben Daphne Frans-Albert en Anja Lisa Anne Maringe en Petra 12 januari 2007 Roozenburglaan 109 4337 JC Middelburg Pa is thuis. Op 17 januari is er om 10.30 uur een katholieke kerkdienst in de Hoeksteen aan de Roozenburg laan te Middelburg. Om 12.00 uur begint een afscheidsbijeenkomst in de aula aan de Westelijke Oude Havendijk met aansluitend de begrafenis. Na afloop is er gelegenheid ons te condoleren. Dankbaar voor de manier waarop je ons leven hebt verrijkt, hebben we afscheid van je genomen. We houden van je. Albert Vogel Om je wijsheid, je humor, je oprechte belangstel ling, je warmte. Als vriend, als levensgezel en als 'aanplak-opa'. Dankjewel, Albert. Groeten aan Henk en Annie. Doortje, Marjan, Ab en Eva. Lieve opa, Wij willen je voor zoveel bedanken Maar vooral voor je ontzettende zorgzaamheid, wijsheid en liefde. Geef oma een dikke kus van ons. Je meisjes, i Elain, Daphne, Lisa en Anne. Veel verdriet om het overlijden van onze broer. Geweldig dankbaar voor de vele mooie en fijne herinneringen. Albert Selamattidur Eindhoven: Amersfoort: Laguna Hills: Middelburg: Middelburg: Uithoorn: Middelburg: Koudekerke: 12 januari 2007 George Vogel t Netty f en Nappy Diets f Ruud en Winny Vogel Joop en Annie Vogel Frans en Addy Vogel Meity en Ruud Venekamp Juul en Bep Vogel Eugène en Cora Vogel Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Oom Albert Lieve oom Albert we zullen je humor missen, Selamattidur. Silvia en Philip, Marcel en Evelien Micky en Jennifer Gilbert en Gladys Reggie en Nicolette Lydia en Bert, Paul en Vincent Edward (in herinnering) en Mieke, Lars en Freek Marleen en Jan Kees, Samantha en Jaimy Kimberly Martin en Wilma Ricky en Elisabeth Petra en Gerrit Jos en Patricia, Ernst en Yaèl Joan en Jaco, Emma en Laurens Hans en Suzanne, Tim en Tamar Marianne en Edwin Patrick en Debby, Cèline en Dominique Remco en Esmeralda Yntze en Mirelle Olde en Lianne Wij wensen de familie heel veel sterkte voorde komende tijd Voor Oom Albert Jarenlang bent u een vader voor mij geweest. Ik ben erg verdrietig en zal onze gesprekjes missen. Maar ik zal u nooit vergeten. Robert Jan Lieve Albert Wij hebben een dierbare vriend verloren. Jij en je gezin zijn altijd een deel van ons leven geweest. Vriendschap, vertrouwen en geduld, weten datje altijd bij iemand terecht kunt met zorgen en problemen. Dat heeft heel veel voor ons betekend. Wij zullen met liefde en dankbaarheid aan je terugdenken. Middelburg: Ans en Heidi Australië: Pim Lieve Oom Albert We zullen je missen. Nu hebben we alleen nog maar herinneringen. Anne-Marie, Frans, Maringe, aanhang en kinderen, we denken aan jullie. Toon en Henny Frans en Petra Erik en Lia Anic en Sjaak en kinderen Voor ons kwam het overlijden van Albert totaal onverwacht. We zijn heel verdrietig dat we een lieve vriend moeten missen. Wij wensen kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Stien Thümann Door Roling Hetty Bliek Ria en Jan Roodenburg Ria en Luc van Colmjon Met intens verdriet geven wij u kennis dat na een leven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Pieter Adriaan van Mourik - Piet 10 februari 1929 12 januari 2007 P.M. van Mourik-Hendrikse Niek en Jeannet Stephan Kimberly Larissa Piet en Marisca Lars Edie Bostonplein 6 4318 AV Brouwershaven De crematieplechtigheid zal dinsdag 16 januari om 12.00 uur plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Toch nog onverwacht is onze broer en zwager van ons heengegaan Pieter Adriaan van Mourik in de leeftijd van 77 jaar Zierikzee: L.J. van Mourik J. van Mourik-Hendrikse 's-Gravenpolder: M.J. van Mourik K. van Mourik-van Kooten Zierikzee: D. van Mourik M.H. van Mourik-den Haan Ellemeet: J.N. van Mourik T.J. van Mourik-Jonker Capelle aan den IJssel: C.S. van Mourik-Kok P. Kok Oosterland: C. Lems-Hendrikse C.J. Lems neven en nichten Wij wensen Pie en de kinderen veel sterkte toe in deze dagen Zierikzee 12-01-2007 Diepbedroefd delen wij u mede dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een ernstige ziekte, mijn innig geliefde en zorgzame man, onze dierbare vader, grootvader en overgrootvader Jan de Visser in de leeftijd van 77 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Aagtekerke: J. de Visser-de Visser Yerseke: E. van Vijven-de Visser P. van Vijven H.I. Ambacht: J. de Visser J.J. de Visser-de Muynck Nossegem B.: J.P. de Visser H.J. de Visser-Beckmann Soest: J.E. van de Kamp-de Visser W.A. van de Kamp Meliskerke: L.A. de Visser J.P. de Visser-Wiskerke Klein- en achterkleinkinderen 12 januari 2007 Oude Grintweg 3 4363 RD Aagtekerke Dinsdag 16 januari is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.45 uur in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op woensdag 17 januari om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke om 14.30 uur. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Liever geen bloemen. Tot ons groot verdriet delen wij u mede dat na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Jan de Visser in de leeftijd van 77 jaar. Dat de Heere onze schoonzus met de kinderen en ons de kracht schenke om dit verlies te dragen. Sint Laurens: C. Francke-de Visser A. Francke Domburg: L. Wisse-de Visser Aagtekerke: L. de Visser E. de Visser-de Korte Neven en nichten Aagtekerke 12 januari 2007 Bedroefd hebben wij het bericht ontvangen dat de Heere na een ernstige ziekte uit ons midden wegnam onze geliefde zwager en oom Jan de Visser echtgenoot van Janna de Visser in de leeftijd van 77 jaar. Sterke de Heere onze zuster en tante, in haar zorge lijke omstandigheden, met haar gezin in dit zware verlies, en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Aagtekerke: C.C. Melse-de Visser Serooskerke: P. de Visser M. de Visser-Meijers Domburg: J. de Visser-de Visser L. de Visser Westkapelle: Joh. de Visser M. de Visser-van Eijzeren Westkapelle: A. de Visser Westkapelle: E.J. de Visser-de Visser J. de Visser Westkapelle: M.A. Houmes-de Visser A. Houmes Neven en nichten 12 januari 2007 Enige en algemene kennisgeving Op 13 januari 2007 is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Hofs-Stans sinds 18 oktober 2004 weduwe van Jan Willem Franciscus Hofs Familie B. Hofs Familie J. Hofs Klein- en achterkleinkinderen Goes, Oude Singel 10S Correspondentieadres: Meidoornstraat 22 4462 TZ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 17 januari van 10.00 tot 10.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes, waarna er om 10.30 uur een samenkomst zal worden gehouden. Aansluitend zal om pim. 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Bedankt lieve Oma voor alle fijne jaren. Ik zal nog vaak aan je denken. Tessa Enige en algemene kennisgeving Zijn stoel is leeg Zijn stem is stil Wie hem heeft gekend Weet wat dat zeggen wil Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen is overleden mijn geliefde vader en mijn schoonvader Adriaan van Belzen Adrie in de leeftijd van 83 jaar. Serooskerke: Janny Keulemans-van Belzen Peter Keul'emans Koudekerke, 12 januari 2007 Verpleeghuis "De Vliedberg", appartement 11 Correspondentieadres: Familie P.W. Keulemans Bisschopstraat 40 4353 BP Serooskerke Onze vader is thuis op zijn kamer in "De Vliedberg" opgebaard, bezoek op afspraak. De afscheidsdienst, welke geleid wordt door de heer P. van der Maas, zal worden gehouden op woensdag 17 januari om 11.15 uur in de Ontmoetingsruimte van de Gereformeerde Kerk, Kerklaan te Arne- muiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Ontmoetingsruimte van bovengenoemde kerk. Onze dank gaat uit naar de Thuiszorg Arnemuiden, Dagopvang "De Vliedberg", Zorgteam appartement 11, Dr. Glansdorp van "De Vliedberg", de huisart sen van Amemuiden, IC verpleging Streekziekenhuis Walcheren voorde liefdevolle verzorging. In het bijzonder onze grote dank voor mijn lieve vriendin Crina die mijn hele leven mijn steun en toe verlaat is. Bedroefd geven we kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Adriaan van Belzen Adrie Arnemuiden: M. Schroevers-van Belzen Vlissingen: P. van Belzen C. Heyt Amemuiden: A. van Belzen-van Belzen Vlissingen: P. van Belzen-de Vey J. van Belzen-de Groene Neven en nichten Hij die zo eigen en vertrouwd voor mij \vasi; -.> leden, de vader van mijn lieve vriendin Janny Adrie van Belzen Janny en Peter veel sterkte toegewenst mei del plaats die hij achter laat. Crina Baas ia idei U maakt mij de weg ten leven L:>, Psalm Na een leven, dal gekenmerkt werd eenvoud en in dienst van haar Heer en Verlosser, is moedig en moeitevol leven van ons heengegaan^ lieve zuster, schoonzuster en tante Maatje Dingemanse 8 december 1919 13 januari 200/ Grijpskerke yee[e Veere: T. Francke-Dingemanse J. Francke Vauchassis: J. Dingemanse (Frankrijk) f. Dingemanse-Schrijver J. Boogaard-Dingemanser J. Boogaard t Grijpskerke: A. Dingemanse E. Dingemanse-Poot E. Dingemanse t Voorburg: J. Dingemanse Neven en nichten Met dank aan de zorginstellingen "Swerf-Rua' "Ter Schorre" en Nieuw-Sandenbu^b' afd. "Rozenhof" Veere, 13 januari 2007 Correspondentieadres: A. Lokerse - Francke Westerscheldelaan 13 4371 PP Koudekerke De rouwdienst zal worden gehouden woensdag! januari om 14.00 uur in de Michaëlskerk, Ke4 te Grijpskerke. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om ljj uur op de algemene begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condolerai de Opstandingkerk, J. Catsstraat te Grijpskerke. Voorafgaande aan de rouwdienst is er van I3Jl 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen ini consistorie van de Michaëlskerk. De Heer is mijn Herder, Mij zal niets ontbreken. Psalm 3 Met grote droefheid geven wij u kennis van hei re lijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve zorp moeder en oma Adriana Jongepier-van Wouwe In de leeftijd van 87 jaar S. Jongepier Santha en Karl Carola, Tobias John Middelburg 13 januari 2007 Correspondentie-adres: Middenhofsingel 40 4388 AR Oost-Souburg De dienst van Woord en Gebed, die wordt door Ds. A.R. van der Deijl zal worden'gehoudan donderdag 18 januari om 11.00 uur in dc kerkvs protestantse Gemeente aan de Kanaalstraat 5 Oost-Souburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omcas veer 12.00 uur op de algemene begraafplaats Molenweg te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren ingebx Irene, achter genoemde kerk. Indien u nog afscheid van haar wilt nemen, ka dat doen voor aanvang van de dienst van 10.30t tot 10.45 uur in de kerk. Verdrietig geven wij u kennis, dat toch nog orz wachts is overleden onze zwager en oom Kees IClaasse echtgenoot van Dien van Baaien Kees en Corrie Van Baaien Dini van Baaien en Jan Joosse Hennievan Baaien neven en nichten Correspondentieadres: Zenderstraat 16,1223 DH Hilversum Dankbetuiging In plaats van kaarten Voor de vele blijken van belangstelling nahetitë lijden van onze lieve, zorgzame moeder, omJi overgrootmoeder Johanna Anna Louisse-van Oosts willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost Familie Louis Kapelle, januari 2007 In Memoriam Leo Al twee jaar zonder jou zonder jouw liefde, steun en kracht We missen je nog elke dag Astrid, Ronnie, Stefan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28