GRATIS PECHHULP PZC 1 uurtje werken per dag Bij Gröfë Beurt SieMatic schandaal /weken "^vciai iuen Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman UiTvaaRTvenzongmg Jobse Voor een Zorgzame Begeleiding k/i£TT>tvkfcivJ DOÊA/ Bezorgers gevraagd! PZC heeft nog enkele wijken vrij in HEINKENSZAND KUWiÉk fcifcëW* »»TDtWÊW WWW.ARTSENZONDERGRENZh' ifriüT» oo oooo Het vervolg van de familie berichten van pagina 12 Zwaar is het gemis, maar de mooie herinneringen blijven Jw hartverwarmende wijze en grote belangstelling na iet plotseling overlijden van mijn lieve man, vader en choonvader WJ. Goedhart .ijn ons tot grote steun geweest. -liervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens ons allen N.P. Goedhart-Vreke /oor uw blijk van medeleven betoond na het overlijden /an onze lieve vader, opa en oude opa Jan janse Detuigen wij u onze oprechte dank. Jw medeleven heeft ons goed gedaan. Uit aller naam: J. Janse Dostkapelle, januari 2007 Het medeleven dat we van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa heeft ons goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Maddy en Adrie Lepoeter-van Loo Ans en Jan Rooze-van Loo Klein- en achterkleinkinderen Kapelle-Biezelinge, januari 2007 Dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend en het overstelpende medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Philipina Alberta Lookinan-Wakkee lebben diepe indruk op ons gemaakt. Mede uw hartelijk- ïeid en steun die ook ons ten deel viel heeft ons veel gesterkt en troost gebracht. Dmdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te )edanken vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Namens alle kinderen Joes, 15 januari 2007 In plaats van kaarten. Nu je aanwezigheid is vervangen door herinnerin gen en wij je zo verschrikkelijk missen in alle dage lijkse dingen, was er één ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zovelen in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn liefheb bende man, onze zorgzame vader en opa Henk Louisse Dit heeft ons gesteund in ons verdriet. Je blijft in ons hart, vergeten doen wij je niet. Tanneke Louisse-Dagevos Kinderen en kleinkinderen Kapelle, januari 2007 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Wilhelmina Louws-Bakker willen wij u hartelijk danken. Dit heeft ons veel steun gegeven. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank win aanvaarden. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Aagtekerke, januari 2007 Dankbetuiging Uw oprechte belangstelling is voor ons een grote steun ge weest na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder. Angelina Geertruida Geilleit-de Kever Weduwe van Hubert Camiel Geilleit Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Geilleit-de Kever Middelburg, januari 2007 Hierbij wil iedereen bedanken voor het wanne en ge meende medeleven en de vele kaarten, brieven, e-mail- tjes, telefoontjes, bloemen en de grote belangstelling bij het afscheid van mijn geliefde vrouw Camilla Martha Mesu-Kodde Deze steunbetuigingen geven mij de kracht, moed en ver trouwen om verder te gaan. Kees Mesu Vrouwenpolder, januari 2007 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoon vader, groot- en overgrootvader Bartel Wattel Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. T. Wattel-Schout Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Serooskerke, januari 2007 Dankbetuiging Voor de getoonde belangstelling na het overlijden van mijn man. onze vader, schoonvader en opa Leonardus Anthonius de Smet danken wij u hartelijk. R.M. de Smet-Mel Kinderen en kleinkinderen januari 2007 In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben mogen ont vangen na het onverwachte overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Elizabeth de Waard-Houtman 5 Daardoor heeft u laten merken, wat zij voor u bete- D kende. Wij zijn u daar erg dankbaar voor, want het geeft f ons het gevoel dat we 't gemis delen met velen. G. de Waard Kinderen en kleinkinderen 'i Biezelinge, januari 2007 Marijke Stapel 1930-2006 de familie dankt eenieder die nabij was We willen iedereen heel hartelijk bedanken voor het warme medeleven en de blijken van steun die wij hebben ontvangen bij het overlijden van Gilles Voet Het heeft op ons diepe indruk gemaakt om te lezen en te horen hoeveel Gilles, niet alleen voor ons, maar voor velen om zich heen betekend heeft. Wij troosten ons met vele dierbare herinneringen en putten kracht uit de wetenschap dat Gilles in de harten van jong en oud voortleeft als een oprecht, respectvol, betrokken en geliefd mens. C. Voet-de Jonge Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, januari 2007 De vele blijken van medeleven die wij mochten ontvan gen na het plotseling overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma, dochter, zus en schoonzus Janny Wisse-Hage zijn ons tot steun en troost geweest. Het heeft ons doen beseffen dal zij bij velen een gewaar deerde plaats mocht innemen. Onze hartelijke dank. Dirk Wisse Kinderen en kleinkinderen Familie Hage Familie Wisse Rilland, januari 2007 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Dina Wilhelmina Oreel-Tolhoek Namens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen heel veel dank hiervoor. Wolphaartsdijk, januari 2007 In Memoriam Zeljko Martincic 1997-2007 Zo ver, maar voor ons toch zo dichtbij. Sanny, Sandra en Damir B Dag én nacht bereikbaar op: (0113)311444 B Overal te ontbieden B Alle voorzieningen om thuis op té baren B Aandacht voor uw persoonlijke wensen B informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) B UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder ?ïië«y www.uitvaartzorgcentrum.nl Uw zong m onze handen vook geheel WaLchenen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 www.hjobse-uitvaart.nl Email: Tevens beschikken wij o 'T' Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND" M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl BOSCH Service 24 uur per dag, 7 dagen per week Overal in Europa, dus ook in uw woonplaats Vervangend vervoer Repatriëring vanuit het buitenland Vraag naar de voorwaarden bij uw Bosth Car Servite Pethhulp in de buurt AXEL, Autocenter Snooduk Drieschouwen-zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20 45 BORSSELE, Autobedrijf de Muynck Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dirk Dronkersweg 15, Telefoon 0113 - 27 36 65 KAPELLE, Garage Hoogesteqer Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Voltaweg 33, Telefoon 0118 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 15 24 Boerenweg 4, Telefoon 0111 - 41 26 86 Nu showroomkeukens voor de halve prijs. Er is weer heel wat aan de hand in de glamourwereld. Maar het grootste schandaal is tochwel dat wij nu SieMatic showroomkeukens verkopen voor de helft van de prijs. Belachelijk gewoon! Op is op. Kom snel langs in onze showroom. Uw schitterende en nu dus wel zeer voordelige SieMatic keuken staat er vast nog bij. U bespaart duizenden euro's. Welkom! Plieger BV Ook voor sanitair www.plieaer.nl Nansenbaan 15 4462 GR Goes Tel. 0113 - 246465 SOS-KINDERDORPEN bouwt voor weeskinderen een toeto-;. EïïBuBö Jan Peter leidt een noodhulpproject na een natuurramp. Hij hoeft niet na te denker over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. ARTSEN ZONDER GRENlt' Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076-531 23 14. Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepas*" moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58