Banen OJobTrack.nl SYMACH m Wé3&\ www.tidi.nl vacatures J Exploitant 't Sportuus /4R Administratief medewerker m/v Leerling - Spuiter of een ervaren Spuiter. leidinggevende (m/v) Kijk ook op 13 JANUARI 2007 -W27 b. Voor de exploitatie van de gemeentelijke accommodatie sporthal 't Sportuus in Axel is de gemeente Terneuzen op zoek naar een vakbekwame, enthousiaste en integere Sporthal 't Sportuus bestaat uit een sportzaal met publieke tribune, oefenruimte voor vechtsport, vier kleedruimtes, vergaderzaal en een horeca-inrichting met bijbehorende keuken en berging (het horeca gedeelte kan apart van de sportzaal worden gebruikt). Op jaarbasis vindt er een vijftiental evenementen plaats in de sporthal en maken een tiental clubs en verenigingen gebruik van de faciliteiten die 't Sportuus biedt voor hun reguliere, vaak wekelijkse activiteiten. Primairwordt van de (zelfstandig) exploitant verwacht dat hij/zij zich inspant voor een optimale bezetting van de sportzaal en dat hij/zij de bijbehorende horecagelegenheid uitbaat. Hoewel onze voorkeur er niet naar uit gaat, kan de exploitatie ook worden beperkt tot uitsluitend het horecagedeelte. Van de exploitant wordt verwacht dat hij/zij aan de vereisten van vakbekwaamheid voldoet en bekend is met alle relevante wet en regelgeving inzake exploitatie van horecagelegenheden. Voor het beheer van de sporthal zal de exploitant nauw moeten samenwerken met de huidige beheerder die in dienst blijft van de gemeente Terneuzen. Voor nadere informatie en de randvoorwaarden kunt u contact opnemen met de heer B.M. Lauret van de afdeling Welzijn, Onderwijs en Cultuur, tel. 0115-455 000. Geïnteresseerden kunnen hun belangstelling kenbaar maken door middel van een sollicitatiebrief voorzien van een cv, gericht aan de gemeente Terneuzen, t.a.v. cluster Centrale Inkoop, postbus 35, 4530 AA Terneuzen. Uw brief ontvangen wij graag vóór 7 februari 2007. - ^erne^ o Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente Terneuzen, Oostefijk Bolwerkt, postbus 35, 4530 AA Terneuzen, tel.: 0115-455 000,„www.terneuzen.nl De testen worden meestal t(> ad hoe basi6 uitgevoerd. zijn daarom dan ook K4r flexibel inzetbaar. O-s werkgebied bevindt zich Voornamelijk In Europa ook daarbuiten worden matig lesten uitgevoerd tóa Helium Test 4J3PX Middelburg viW.dellaheliumtest.com S/dht DELTA HELIUM TEST Industrial Leak Testing In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar TECHNISCH INSPECTEUR m/v Functie-inhoud: zelfstandig voorbereiden en uitvoeren van inspecties opstellen van procedures en eindrapportages Functie-eisen: opleiding HTS MBO+ niveau (wtb of procestechniek) goede kennis van Engels en Duits in woord en geschrift kennis van procesinstallaties INSPECTIEMEDEWERKER m/v Functie-inhoud: assisteren bij en uitvoeren van inspecties onderhouden van meetapparatuur Functie-eisen: opleiding MBO LBO+ niveau (wtb of procestechniek) kennis van procesinstallaties Wij bieden: boeiend werk in een prettige informele werksfeer marktconform salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden het volgen van vakspecifieke opleidingen Ben jij iemand zonder "9 tot 5" mentaliteit en kun je thuis af en toe gemist worden, stuur dan je sollicitatie met cv naar het hiernaast vermelde adres. «CCOUNTANIS-ADMINISTRATIECONSULENTEN USISTf «ACCOUNTANTS UUSTINGAOVISEURS Accountants- en Adviesgroep Rijkse Wegens uitbrefding van de receptie van onze .vestiging te Middelburg Accountants- en Adviesgroep is een jonge en dynamische organisatie met zo'n 100 enthou- e. gemotiveerde medewerkers verdeeld over 5 vestigingen. Onze activiteiten liggen op het vlek van de financiële dienst- verlening. Naast het verrichten "naccountancywerkzaamheden 01 het samenstellen van fiscale ^giften, verstrekken wij advie- zenop fiscaal, bedrijfseconomisch en automatiseringsgebied. De dienstverlening richt zich met op kleine en middelgrote endernemingen, vrije beroeps beoefenaren, alsmede op non- Profit instellingen. Er heerst een informele bedrijfs ec waarbij flexibiliteit. korte rommunicatielijnen en een actieve n Persoonlijke cliëntgerichte benadering voorop staan. zijn wij op zoek naar^een fweetaf: Telefonistes "/'Receptionistes Functie-informatie: Ontvangen en informeren van cliënten Bediening van de telefooncentrale Typen van notities, brieven en verslagen Verzorgen van ingekomen en uitgaande post Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij kandidaten met Opleiding: MBO Secretarieel In teamverband kunnen functioneren Goede contactuele eigenschappen Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Representatief Grote mate van zelfstandigheid Voor deze functie geldt: - Een interessante en brede functie binnen een professionele en resultaatgerichte organisatie. - Mogelijkheden voor vakinhoudelijke ontwikkeling en persoonlijke groei. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functies kunt u contact opnemen met Guus Blommaert, telefoon 0118-678900. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Accountants- en Adviesgroep Rijkse, t.a.v. Afdeling personeelszaken. Postbus 325,4330 AH Middelburg of per e-mail: g.blommaert@aar.nl. (Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij voor de vestiging Tholen op zoek naar een ERVAREN UITVOERDER m/v fulltime De functie Als uitvoerder bent u verantwoordelijk voor de gehele uitvoering van bouwprojecten. U geeft leiding aan bouwvakkers, u coördineert de werkzaamheden van onderaannemers en u houdt toezicht op de kwaliteit en veiligheid op de bouw. Tot uw kerntaken behoort o.a geven van dagelijkse leiding aan het bouwpersoneel. bijhouden urenverantwoording van het bouwpersoneel. voeren van functionermgs- en evaluatiegesprekken, budgetbewaking, bewaken van de vesiigingsplanning, verrichten van voor- en eerste oplevering van de woning en onderhouden van contacten met onderaannemers en leveranciers. Uw profiel U heeft een bouwkundige achtergrond en door opleiding en/of ervaring een werk- en denkproces op minimaal MBO-niveau. U beschikt over een groot bouwkundig inzicht en bent in staat om u ons bouwconcept snel eigen te maken U bent goed op de hoogte van de geldende bouw-, veiligheids- en milieuvoorschriften. U heeft uitstekende communicatieve en leidinggevende capaciteiten. U bent in staat te werken met softwareprogramma's op het gebied van tekstverwerking, spreadsheet, calculatie en planning. U bent in liet bezit van een rijbewijs B en E. U bent woonachtig in de regio Tholen of bereid te verhuizen Ons aanbod Wij bieden u een zelfstandige, uitdagende en afwisselende baan in een gezond en groeiend bedrijf U mag een salariëring verwachten die goed aansluit bij de gestelde eisen. Daarnaast bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. VAKBEKWAME TIMMERLIEDEN VAKBEKWAME PLOEGLEIDERS m/v fulltime i onze kwalitatief hoogstaande, traditioneel De Holding Nieuwenhuis heelt onder haar directe leiding een aantal werkmaatschappijen welke gespecialiseerd zijn in woningbouw .en utiliteitsbouw. Binnen de gehele Holding zijn .ca, 300 medewerkers werkzaam. Deze realjseren o tezamen een jaaromzet van ca. 68 miljoen euro Het hoofdkantoor van1 dete Holding, bevindt zich in Rijssen. SefektHuis is één van de sterk groeiende ^werkmaatschappijen Binnen deze Holding ijiet ca. 200 medewerkers. Jaarlijks worden er ca. 225 luxe vrijstaande woningen gerealiseerd volgens een door onszelf ontwikkeld traditioneel bouwsysteem. De bouw ,jvordt gecoördineerd en uitgevoerd vanuit een vijftal vestigingen: Rijssen (hoofdvestiging), Sneek, Amersfoort. Moordrecht en Tholen. Onze klantvriendelijke benadering en technische kennis zorgen voor een hoge kwaliteit van pnze diensten in de advies-, ontwerp- en uitvoeringsfase. De functie U werkt in ploegverband aan de realisatie v gebouwde, vrijstaande woningen. Uw profiel U heeft enkele jaren aantoonbare werkervaring als gediplomeerd timmerman in de woningbouw. U bent gemotiveerd, verstaat uw vak uitstekend en bent een prettige collega voor uw ploegleden. U bent woonachtig in de regio Tholen en^beschikt over een rijbewijs B. Ons aanbod Wij bieden u een uitdagende-funcue in een gezond en groeiend bedrijf. Daarnaast bieden wij een goed salaris, aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie Voor nadere inhoudelijke informatie over de. functie van Uitvoerder kurit u contact opnemen met de heer A. Vèldhoff (bedrijfsleider) op 0S48 - 537 500 en voor de functie van Timmerlieden en Ploegleiders met de beer P. van Gent op telefoonnummer 06 - 2291 5785. Uw sollicitatie kunt u richten aan: SelektHuis, t.a.v. mevr. S.A. Liesting, Postbus 180. 7460 AD Rijssen. Email- sliesting@selekthuis.nl. Interesse in of ervaring met utiliteitsbouw? Kijk dan voor onze vacatures op www.bouwbedrijfnieuwenhuis.nl TiDi Graphics SYMACH Palletizers BV is een vooraanstaande leverancier van palletizers, interne transportsystemen, wikkelmachines en pallet- kantelaars voor de AGF branche, de diervoeding industrie, granen en zaden verwerkende industrie en op- en overslagbedrijven in Europa en Noord-Amerika. Momenteel werken wij in onze vestiging te Breskens met een team van ca. 20 personen. In verband met de sterke groei van onze onderneming zijn wij momenteel op zoek naar: ALL ROUND (ELECTRO) SERVICE-MONTEURS Het betreft een functie met een grote mate van zelfstandigheid binnen de afdeling productie waarbij de nadruk ligt op het monteren/assembleren, bekabelen, aansluiten, afstellen en aftesten van palletizers in onze werkplaats en het plaatsen en ople veren van deze machines bij onze afnemers. Tevens dienen storingen verholpen te worden bij klanten ter plaatse of door middel van telefonische ondersteuning en/of via dataverbinding. Wij zoeken voor deze functie iemand die functioneert op een HBO/MBO+ werk- en denkniveau, in het bezit is van rijbewijs B en eventueel beschikt over ervaring op dit Vakgebied. CONSTRUCTIE-BANKWERKER Deze functie omvat het samenstellen en aflassen van diverse constructiedelen voor de door ons te leveren machines. MONTAGEMEDEWERKERS Deze functie omvat het (seriematig) voormonteren van diverse onderdelen van de door ons te leveren machines. MAGAZIJNMEDEWERKER Deze functie omvat het verzorgen van zowel de ingaande als uitgaande goederenstroom en het beheren van de voorraden inclusief de bijbehorende administratieve afhandeling hiervan. Voor bovengenoemde functies zoeken wij mensen die: beschikken over een no-nonsense mentaliteit; geen 8 tot 5 uur mentaliteit hebben; zelfstandig en accuraat kunnen werken; flexibel, dynamisch en stressbestendig zijn; SYMACH Palletizers BV biedt u een uitdagende, dynamische functie op basis van een marktconform salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring en bij de functie behorende secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in één van bovenstaande functies en verdere informatie wenst, kunt u contact opnemen met de heer J. de Bat op telefoonnummer 0117 -383265. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen schriftelijk richten aan onderstaand adres: SYMACH Palletizers BV t.a.v. de directie Postbus 76,4510 AB Breskens U kunt ook mailen naar:j.dbat@symach.nl. BANEN LADDER Top Service Allroundpreventie Top Service Allroundpreventie is een organisatie met een zeer breed producten- en dienstenpakket op het gebied van totale brandpreventie. In verband met de groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar enthousiaste en representatieve: Gediplomeerde brandwachten (m/v) De werkzaamheden bestaan uit het toezien op het brandveilig- en veilig werken bij onze opdrachtgevers in de (petrochemische) industrie, voornamelijk in de regio Zuid-west Nederland De functie-eisen zijn: - vooropleiding LBO. - minimaal rijksdiploma Brandwacht, - het bezit van het VCA-dlploma en gasmeétcertificaat is een pré, - bereid in flexibele werktijden te werken, - woonachtig in het werkgebied, - njbewijs B. Wij bieden u een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaar den, zoals ondermeer een goede salariëring, bedrijfs- pensioen, bedrijfskleding, spaarloonregeling etc. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen richten t.a.v. afd. personeelszaken, Edisonweg 8a 4382 NW Vlissingen. Voor informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met 0118-491000 en vragen naar dhr. W. Maul. opstellen Administratiekantoor Slager De werkzaamheden van ons kantoor te Stavenisse bestaan uit het verzorgen van belastingz van jaarrekeningen, loonadministraties en advieswerkzaamheden die gencht zijn op het midden- en kleinbedrijf, agrarische ondernemingen, vrije beroepen en particulieren. Het kantoor is aangesloten bij de Nederlandse Orde van Administratie- en Belastingdeskundigen. Voor ons team van 7 personen zijn wij op zoek naar een De werkzaamheden in deze functie zijn: samenstellen jaarrekeningen verzorgen fiscale aangiften het onderhouden van contacten met cliënten, belastingdienst enz. Opleidingsniveau: MEAO/HEAO of soortgelijke opleiding. Kandidaten met kennis en ervaring op het vakgebied hebben een pré. De vacature betreft een fulltime dienstverband. Wij zoeken voor genoemde functie enthousiaste kandidaten, die beschikken over een servicegerichte en flexibele instelling en een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Hebt u interesse in deze leuke, afwisselende baan, stuur dan binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie naar: Administratiekantoor Slager t.a.v. Dhr. J.l. Slager, P/a Bartelmeetweg 9, 4691 PP Tholen. Tel. kantoor: (0166) 69 70 10 Poppe Bedrijfswagens is DAF dealer voor Midden-Zeeland met vestigingen in Veere en Goes. Wij zijn voor onze vestiging in Veere op zoek naar een: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het uitvoeren van reparatie, voorbewerken, en spuitwerk aan bedrijfswagens inclusief het opbouwen van accessoires. Wij vragen: Enige ervaring als spuiter. Iemand die servicegericht en klantvriendelijk is. Flexibele inzet, geen 8 tot 5 mentaliteit. Wij bieden: Een prettige werkkring. Uitdagende functie Salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO kleinmetaal. Reacties sturen naar: Poppe Bedrijfswagens B.V. T.a.v. M.G. Poppe, Veerseweg 83a, 4351 NA VEERE /^Camping in de Bongerd is een gezellige familie camping in oostkapelle. Voor ons Horeca team zoeken wij een - Ervaring is een pré - Moet in het bezit zijn van sociale hygiëne - Beheersing duitse taal (gesprek) - Enthousiast, gemotiveerd dus een echte doener Tevens zoeken wij nog medewerkers die graag in de week einden en de vakanties wat willen bijverdienen. En tot slot zoeken wij 2 schoonmakers (m/v) die ons komen helpen op vrijdags bij het wisselen van de huurcaravans. U kunt uw sollicitatie richten schriftelijk of per e mail aan, Camping in de Bongerd Brouwerijstraat 13 4356 AM Oostkapelle info@campingindebongerd.nl V ter attentie van J en M Vos

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 53