Ambitieus, innovatief en klantgedreven? www.pzc. Brugman Your choi ioedhart r Be kleurrijkste winkel van Goes... BRUGMAN ZOEKT JOU! VERKOOPMANAGER TEKENAAR m/v verkoopmedewerkermA DE VERFBRON Rabobank Roosendaal-Woensdrecht zoekt nieuwe medewerkers m/v Nijverheidsweg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk e-mail: info@goedhart.nl intèrnet: www.goedhart.nl GOEDHART COOLING EQUIPMENT B. V. Is wereldwijd leidend in het leveren van maatwerk in luchtkoelers en luchtgekoelde condensors hoofdzakelijk voor de industriële koel- en vries- techniek. Het bedrijf maakt onderdeel uit van het internationale GEA con cern. Onze fabrieken in Sint-Maartensdijk en Tsjechië produceren voor een breed scala van industriële en semi-industriële toepassingen. De afzet van het bedrijf heeft plaats in ongeveer 60 landen over de hele wereld. Van de omzet wordt ongeveer 70 gerealiseerd via export. (gjemin U - ELEKTROTECHNIEK Voor vestiging in Terneuzen hebben wij de volgende vacatures (m/v): Projectleider Doordat u verschillende projecten voorbereid en begeleidt op het gebied van uitvoering, is u werk gevarieerd. U heeft qua uitvoering contact met de klant en coördineert het uitvoerende werk qua planning en materiaalvoorziening. Door een enthousiaste houding en een nauwe samenwerking met de vestigingsleiding krijgt u de gelegenheid u verder te ontwikkelen binnen het bedrijf. Ervaring U bezit ruime ervaring op het gebied van calculatie, werkvoor-bereiding, leidinggevende capaciteiten, ervaring met gebouw gebonden installaties en in het bezit van Rijbewijs B en VCA 1 2. Kennisniveau Werk- en denkniveau op midden- hoger beroepsonderwijs, richting elektrotechniek, aangevuld met vakgerichte kennis. Elektromonteur service onderhoud Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken, U heeft een brede kennis op het gebied van elektrotechniek en lost tevens alle voorkomende storingen op. In het bezit van rijbewijs B en VCA 1 en bereid om storingsdienst te lopen met minimaal opleidingsniveau 2. Brandmeld- en beveiligingsinstallatie monteur U werkt in een team en doordat de projecten waaraan u meewerkt steeds weer anders zijn, is uw werk gevarieerd. U lost tevens alle voorkomende storingen op. U werkt in de regio Zeeland. U bent een zelfstandige allround monteur met ervaring in brandmeld- en inbraakinstallaties, irrhét bezit- van rijbewijs B en VCA 1 en bereid om storingsdienst te lopen met minimaal Opleidingsniveau 2. enthousiast en wil je EGEMIN ECS versterken Solliciteer naar: EGEMIN ECS BV. t.a.v. R.C. vd Velde. Ambachtstraat 15, 4538 AV, Postbus 360 4538 AJ Terneuzen T 0115-614 440 F 0115-619 776 info@egeminecs.nl www.egeminecs.nl Met meer dan 30 filialen is Brugman de grootste keuken en badkamerspecia list van Nederland. Al meer dan 35 jaar vormen ons uitgebrei de assortiment, onze optimale service en uitstekende garanties de basis voor tevreden klanten. Voor ons filiaal in Hulst zijn we op zoek naar een commerciële Topper! Hoe ziet jouw functie eruit? Als Verkoop manager ben je eindverantwoordelijk voor de prestaties van het Verkoopteam en zorg je zelf voor een deel van de omzet. Je motiveert onze medewerkers en door jou voelen onze klanten zich helemaal thuis bij Brugman. Wat verwachten wij van jou? Je hebt een commerciële opleiding op MBO+ of HBO-niveau en je beschikt over leidinggevende ervaring en ervaring in het verkopen van keukens en/of bad kamers. Je kunt jezelf omschrijven als enthousiast, ondernemend en commercieel, met de absolute drive om samen met jouw verkoopteam nummer 1 te worden. Je hebt een rijbewijs B op zak en werken op zaterdag en enkele zon- en feestdagen vind je geen probleem. Wat mag je van ons verwachten? Bij ons zul je zien dat alles kan met Brugman. Met in- en externe opleidingen stomen we je klaar om met het hele Verkoopteam te schitteren. Wij bieden je een verantwoordelijke en commerciële rol binnen onze professionele organisatie. De primaire en secundai re arbeidsvoorwaarden zijn meer dan uitstekend. Tevens zoeken we voor onze fijsateh in Goes en Roosendaal: TOPVERKOPERS M/V Functie: Beschik jij als Verkoper over net zoveel kwaliteiten als onze Keukens en Badkamers, én is Verkopen je tweede natuur? Dan is werken bij Brugman écht iets voor jou! Profiel: Je bent net zo ambitieus als Brugman, de grootste keuken- en badkamerspecialist van Nederland. Wij zijn nummer 1 en jij wilt het worden. Dat kan alleen bij Brugman! Aanbod: Wij bieden je een interne opleiding, doorgroeimogelijkheden, goede arbeidsvoorwaarden, een bruto jaarsalaris, dat door middel van onze provisieregeling kan oplopen tot 40.000,- per jaar. Heb je interesse? Stuur dan binnen 10 dagen je sollicitatiebrief met pasfoto en CV naar: Brugman Keukens Badkamers B.V., t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 1050, 5140 CB Waalwijk. E-mailen kan ook naar: personeelszaken@brugman.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst KEUKENS BADKAMERS Voor meer informatie bel: 0416-675415 of kijk op: WWW.BRUGMAN.NL In Sint-Maartensdijk hebben wij op korte termijn plaats voor een: Wat heeft Goedhart u te bieden: - een interessante functie met technische aspecten, waarbij een even tuele koeltechnische opleiding via het bedrijf kan worden gerealiseerd. - uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. - goede beloning conform CAO Metalektro. - een prettige collegiale sfeer. Wat heeft u Goedhart te bieden: - u heeft een opleiding MTS-WTB. - u heeft tekenkamerervaring (liefst in de apparatenbouw) - u heeft een goede teamgeest. - u heeft een praktische en oplossingsgerichte instelling. - u heeft affiniteit met plaatwerk. - kennis van de Engelse taal en kennis van elektrotechniek strekt tot aanbeveling. - u bent bereid tot het volgen van eventuele noodzakelijke cursussen. Ook aankomende tekenaars metWTB opleiding worden uitgenodigd te solliciteren. Informatie en sollicitatie Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment BV, t.a.v. de heer M. Smits Postbus 13, 4695 ZG Sint Maartensdijk Voor informatie betreffende de functies kunt u telefonisch contact opne men met de heer M. Smits, die tijdens kantooruren bereikbaar is onder telefoonnummer 0166-665665 of per e-mail: m.smits@goedhart.nl HomeEnergy Lv Decokay De verfbron is een speciaalzaak in verf, behang, gordijnen, vloerbedekking en zonwering. Wij benaderen de markt met de 'all-inclusive formule' waarbij er aan huis of bedrijf gemeten, geadviseerd en gestoffeerd wordt. Zo bieden wij een totaalconcept in woning- en projectstoffering. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. HOME ENERGY BV biedt sinds 2006 consumenten een compleet assortiment kleinschalige energie opwekkingsproducten aan. dit moet uitgroeien tot een aanbod van: kleine windturbines the Energy Ball) zonnepanelen bïomassaverbrandingskache! bio fuel generatoren energie indicator Na de opstart- en introductieproject fase van uit de moederorganisatie WWTis nu het moment geko men om Home Energy BV met ambitie verder uit te bouwen. Home Energy BV zoekt daarvoor pioniers met werklust, doorzettingsvermogen, ambitie en affiniteit met duurzame energie opwekking. "Home energy BV is een 'dochter" van Wind en Watertechnology BV (WWT) ('www.wwtcleantech.com), specia list in het ontwikkelen, produceren en assembleren van innovatieve, technisch hoogwaardige, mechanische en mechatronica producten. HOME ENERGY BV wil graag op korte termijn kontakt met personen voor de volgende functies: Algemeen/commercieel manager/directeur Als voorzitter van het managementteam statutair eindverantwoordelijk voor de gehele organisatie. En een specifieke verantwoordelijkheid voor marketing en sales, inkoop, organisatie-ontwikkeling en personeelsbeleid. U rapporteert aan de Raad van Commissarissen. Het team bestaat nu uit een financieel en technisch manager. Vereisten: academisch werk- en denkniveau strategisch inzicht pionier, die een organisatie kan professionaliseren en uitbouwen ondernemend met overtuigingskracht enthousiastmerend empatisch vermogen internationale oriëntatie spreekt zijn talen Electrotechniscii engineer Deze geeft leiding aaftén^gif.jlë^lectrotechnische proces uit. Werkzaamheden zijn-, ontwikkelen van elektrische besturingscomponenten, testen electro- en electronische systemen, opbouwen van een technische (product) administratie, (bege)leiden van te bouwen van prototypes, (bege)leiden van outsourcing, aftersales support. Vereisten: HTS (electro) niveau MTS plus met min. 5 jaar werkervaring zelfstandig kunnen werken binnen een 'brede functie' teamspeler creatief en flexibel ambitie om verder te groeien affiniteit met mechanica Constructeur werktuigbouw Deze kan een concept naar een 'real product' vertalen. Stelt globale ontwerpen op, legt product lay-outs vast en maakt voorstellen met principe oplossingen. Stelt de technische productdocumen- tatie op en het controlesysteem en begeleidt het bouwen en testen van prototypes. Vereisten: HTS (werktuigbouw) niveau MTS plus met min. 5 jaar werkervaring zelfstandig kunnen werken in een multidisciplinair team creatief en flexibel kan 3D CAD tekenen affiniteit met besturingstechniek Meer gegevens over HOME ENERGY BV zijn te vinden op www.homeenergy.nl Over de functie Algemeen commercieel directeur kunt via mevr.J. Bakker telefoon 023-5580022 of 06-53211253 verdere inlichtingen verkrijgen. En voor de functies Electrotechmsch engineer en constructeur werktuigbouw bij dhr. van Wijck tel. 06-22425661 Sollicitaties richten aan: drs. J.l. Oosterling, algemeen manager Wind en Water Technologie BV, Buys Ballotstraat 9,4554 CP Schoondijke. Of via e-mail info@homeenergy.nl i/f*. 'M;!l ...zoekt ter versterking van ons team, een full-time Wij zijn op zoek naar een enthousiaste verkoper die naast in de verkoop' ook in de buitendienst kan functioneren. Heb je aantoonbare ervaring in de verkoop van onze assortimenten, heb je gevoel voor kleur en woonmode, ben je een vent met pit en heb je een flexibele werkinstelling? Dan kun je snel aan de slag! Schrijf je brief met CV naar Decokay De Verfbron, t.a.v. dhr. J. Douma, Wéstsingel 98, 4461 DN Goes. VERT* BEHANG* ZONWERING* GORDIJNEN *TAPIJT Mooi thuis in huis Westsingel 98, Goes Tel. 0113 - 21 55 79 www.deverfbron.decokav.nl Ben JU - Het werkgebied van Rabobank Roosendaal-Woensdrecht: een economisch knooppunt van betekenis. Na de fusie tussen de Rabobank Roosendaal en de Rabobank Zuidwesthoek een nog mooier en groter werkgebied waar ondernemers zich graag vestigen en particplierpjj, graag wonen. Rabobank Roosendaal-Woensdrecht wil de beste, meest innovatieve en klant-., gedreven, brede financiële dienstverlener van ons werkgebied zijn. Kortom: voor klanten de eerste keus en de beste koop. Deze ambitie zien we graag terug bij onze medewerkers. Werken bij de Rabobank betekent je vak verstaan. Daarbij gaat het niet alleen om vakkennis, maar ook om Samenwerken en klantfocus. De manier waarop we met onze klanten omgaan weerspiegelt zich in de wijze waarop we met onze medewerkers omspringen. Juist daarom behoort de Rabobank steeds weer tot de meest toonaangevende werkgevers van Nederland. Prestatie, ontwikkeling en plezier staan bij ons hoog in het vaandel. Presteren is nodig om samen de doelstellingen van de bank en de wensen van haar klanten te realiseren. Persoonlijke ontwikkeling in gedrag en kennis is nodig om te kunnen blijven presteren. En wie zijn werk leuk vindt, met plezier met klanten bezig is en een goede relatie met zijn collega's heeft, boekt betere resultaten en voelt zich daar langer prettig bij. Door de fusie ontstaat er schaalvergroting en kunnen wij onze dienstverlening nog verder uitbreiden en specialiseren. Om deze ambities te kunnen realiseren zoeken wij medewerkers voor de volgende functies: Manager Beleggingsadvies en Vermogensbeheer Directeur België Rayondirecteur Woensdrecht Adviseur Particulieren Adviseur Hypotheek Vermogen Medewerker Commerciële Binnendienst Particulieren Senior Beleggingsadviseur Medewerker Commerciële Binnendienst Beleggingen (tijdelijk voor de periode van 1 jaar) Adviseur Bedrijven Teamleider Lokaal Administratief Centrum Verder worden ambitieuze HBO-afstudeerders uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Kijk voor meer informatie en de sollicitatieprocedure op onze virtuele arbeidsmarkt: www.rabobankgroep.nl/werken, of stuur je sollicitatiebrief naar Rabobank Roosendaal, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 1,4700 AA Roosendaal. De Rabobank toetst alle nieuwe medewerkers op basis van de 'Regeling Screening Rabobank'op hun betrouwbaarheid. de Rabobank. 4&5ukanj!I PAK NIR j Ra

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34