Banen Ervaren Schilders J^yofcFTracLn^ r m 50 winkeldemonstrateurs (MA) i Ontwerp en begeleiding van werving seïectietrajeKteji BOOST TIMMERMAN WWWlVERHUIS.INFO Commercieel talent gezocht O Intercedent m/v 0* Kijk ook op 13 JANUARI 2007 - W7 Ds Regionale Scholengemeenschap Goeree-Overflakkee (RGO) Middelhamis is een openbare school voor vmbo (sector economie, afdelingen administratie en ICT), havo en vwo. waar 85 medewerkers het onderwijs verzorgen voor bijna 900 leer ingen. De leeftijd van het team is lager dan het landelijk gemid- ijfïde en het leerlingenaantal is in de afgelopen tijd licht gegroeid. De li nen binnen de organisatie zijn kort, zowel richting mede- bakers. leerlingen als ouders. Voor leerlingen worden diverse bu'itenlesactiviteiten georganiseerd. De huisvesting van deze - femschalige, veilige school is prima verzorgd. Deschool geeft uitstekend onderwijs en wil zich op het gebied van crderwijsontwikkeling niet laten leiden door de waan van de dag. De nieuwe onderbouw en herziening van de Tweede Fase kunnen echter nog wel wat voortvarender worden aangepakt. Sinds K/ig schooljaar kent de organisatie een middenmanagement van iijdmgscoördinatoren. Deze structuurwijziging is goed ontvangen emvordt nog verder geïmplementeerd. Belangrijkste aandachtspunt uw de komende tijd is het streven naar een optimalisatie van de communicatie in de organisatie. Ce RGO wordt geleid door een rector en een conrector. De docenten v,eiken in afdelingen onder één van de vijf afdelingscoördinatoren. De school ressorteert onder het bevoegd gezag van de bestuurs- ccmmissie voor de gemeentelijke scholengemeenschap voor voort gezet onderwijs te Middelhamis. De school maakt deel uit van het Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee. Er is een vacature voor een ponrector die mede leiding geeft aan de school. De portefeuilles worden in goed overleg tussen rector en conrector verdeeld. De conrector legt verantwoording af aan de rector Taakomvang: 0.8 tot 1.0 fte. Salaris: schaal 13. Uw profiel Uit uw curriculum vitae blijkt dat u beschikt over: leidinggevende en/of coördinerende ervaring in een onderwijsorganisatie ervaring met het aansturen van (bedrijfs)processen ervaring met het uitvoeren van onderwijskundige ontwikkelingen, bij voorkeur in havo of vwo. Een afgeronde opleiding schoolmanagement is een duidelijke pré. In gesprekken met u blijkt, dat u een voorstander bent van openbaar onderwijs. U beschikt daarnaast over de volgende kwaliteiten: Leiderschap: u stimuleert de ontwikkeling van onderwijs en neemt mensen mee in dat proces. U bent in staat ideeën en plannen te concretiseren en daadwerkelijk te implemen teren Organiserend vermogen: u bent in staat zaken helder te organiseren. U creëert voor uzelf en anderen overzicht op de totale organisatie. U komt uw afspraken na. U spreekt medewerkers aan op hun gedrag Communicatieve vaardigheden: u bent duidelijk, direct en toegankelijk. U kunt goed luisteren. U legt gemakkelijk contact, onderhoudt uw relaties zorgvuldig en kijkt met een open blik naar de omgeving van uw organisatie Doelgerichtheid: u werkt met concrete doelen, heldere plannen en hebt aandacht voor kwaliteit. U ziet kansen en behaalt resultaten. U legt taken en verantwoordelijkheden waar ze horen. Wilt u meer weten? www.rgomiddelhamis.n| U kunt tot en met 24 januari een informatiepakket aanvragen bij Parcours, tel.: 033 - 25 811 25 of per e-mail: m.koenders@parcours.nl Gaat u solliciteren? Uw sollicitatiebrief met motivatie en curriculum vitae dient op uiterlijk 28 januari in het bezit te zijn van Miriam Koenders. Wij ontvangen uw sollicitatie graag op eerdergenoemd e-mailadres. Belangrijke data Voorrondegesprekken zijn gepland op 6 februari. De eerste ronde selectiegesprekken vindt plaats op 12 februari- De tweede ronde wordt gehouden op 14 februari. Een assessment of psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. FARCOÜRS Boost Concepts, verzorgt in het hele ld alle productdemonstraties voor (liever(bekend van o.a. de merken Unox, Knorr, Bertolli). Dat doen we meteen vast team van actieve en enthousiaste medewerkers. Wegens het grote succes van dit project, wordt fietUnilmr team uitgebreid en zijn we op roek naar: w De werkzaamheden: Op vrijdag en zaterdag werkt u in een supermarkt bij u in de regio, U laat consumenten op actieve, enthousiaste wijze kennis maken met nieüwe producten. U krijgt een eigen materialenset, waarmee u de producten bereidt, laat proeven en aanprijst. Wij bieden: Een afwisselende baan, waarin u naar hartelust kunt omgaan met mensen en met mooie A-merken Oe beste kandidaten bieden wij een vaste plek in ons Unilever team. Dit houdt in dat u elke vrijdag en zaterdag (m.u.v. vakanties) kunt werken. Bij Boost Concepts verdient u meer dan bij andere promotiebureaus Hiervoor vragen wij van u een grote inzet, een professionele Instelling en een hoge kwaliteit Ervaring is een pré. Werken bij Boost: Bent u tussen de 25 en 55 jaar, voldoende beschikbaar en in het bezit van een auto? Bel dan direct (tijdens kantooruren) met Julia Tjokroatmodjo 0416-56 60 00. Of stuur een email met motivatie naar julia@boostconcepts.nl. Kijk voor meer info op www.boostconcepts.nl Ondersteuning J. verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynami sche organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: wvw.arduin.nl Wat verwachten wij: Wij zoeken: Wat verwachten wij: Voor beide vacatures bieden wij: Informatie en sollicitatie: 'iEpn Stichting Arduin Wanen en werken voor mensen met mogelijkheden Voor ons Service Center aan de Seissingel 4 te Middelburg zijn wij op korte ter mijn op zoek naar 2 nieuwe medewerkers, te weten: Medewerker Financiële Administratie m/v Een kandidaat die allround inzetbaar is binnen de financiële administratie, die beschikt over een opleiding op SPD-niveau. Bij voorkeur bent u fulltime beschikbaar. U houdt zich bezig met de verwerking van alle voorkomende financiële boekhoudkundige werkzaamheden. U bent actief betrokken bij het mede opstellen van begrotingen en jaarrekeningen. U levert een bijdrage aan de managementinformatie binnen de organisatie. U heeft ruime kennis op het gebied van automatisering en applicatiebeheer. Medewerker Salarisadministratie m/v Een kandidaat die beschikt over een relevante opleiding op MBO-niveau, het Praktijkdiploma Loonadministratie en een aantal jaren ervaring op een salarisad ministratie. Naast kennis en ervaring met MS-Office programma's heeft u speci fieke kennis en ervaring met de pakketten Beaufort en Gemal. Tevens beschikt u over goede communicatieve vaardigheden. Het maandelijks bewerken en verwerken van informatie ten behoeve van correc te salarisbetalingen aan de ongeveer 1000 medewerkers. U informeert de mede werkers zowel schriftelijk als mondeling over alle aspecten die met de salarisbe taling verband houden. U beoordeelt en verwerkt meldingen en mutaties aan PGCM, IZZ en Belastingdienst. Daarnaast verzorgt u verschillende periodieke controles. Ook werkzaamheden die voortvloeien uit het pakket secundaire arbeidsvoorwaarden maken deel uit van het takenpakket. U onderhoudt zowel schriftelijk als mondeling contacten met diverse éxterne organisaties. Een jaarcontract, dat bij gebleken geschiktheid opgevolgd wordt door een vast dienstverband. De grootte van het dienstverband is bespreekbaar. De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Daarnaast biedt Arduin een uiteenlopend pakket van aanvullende arbeidsvoorwaarden. Voor informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de heer L.F.C. de Putter, manager Arduin, telefoon 0118-434510. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, o.v.v. medewerker financiële administratie of medewerker salarisadministratie, sturen naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 85, 4330 AB Middelburg, of mailen naar P0&0@arduin.nl, voor 29 januari a.s. MAKELA ARDIJ Timmerman Makelaardij is een dynamisch en groeiend bedrijf dat zich rekent tot één van de grotere makelaarskantoren in Zeeland met vestigingen in Goes en Vlissingen. Door onze actieve bemiddelingsformule maken potentiële verkopers en kopers graag gebruik van onze makelaarsdiensten. Ter completering van ons team in Goes zoeken wij een initiatiefrijke makelaar Voor deze fulltime functie zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega, die in staat is zelfstandig opdrachten te verwerven voor de aan- en verkoop van woningen. Iemand die snel en makkelijk contact legt met potentiële en bestaande relaties. Bij Timmerman Makelaardij zijn de werkzaamheden divers en wordt je nauw betrokken bij de marketing en kwaliteitsverbetering van onze diensten. Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.timmermanmakelaardij.nl Uw reactie Stuur uw sollicitatiebrief, c.v. en pasfoto vóór 28 januari a.s. adn Timmerman Makelaardij, t.a.v. dhr. J. Timmerman, 's-Gravenpolderseweg 2, 4462 CG Goes. GEIJTENBEEK EUROMOVERS EUROPEAN ZOEKT NIEUWE COLLEGA'S: Verhuizer Je hebt zin in een afwisselende baan met perspectief, waarbij in teamverband gewerkt wordt. Chauffeur-verhuizer Je benf in het bezit van rijbewijs CE chauffeursdiploma CCV-B. De werkzaamheden zullen bestaan uit het verzorgen van verhuizingen in binnen- en buitenland en hel* rijden met een verhuiswagen. Administratief medewerkster Voor hef verzorgen van de dagelijkse kantoorwerkzaamheden. Je bent in staat zelfstandig te werken. Goede vaardigheid van de Engelse faal is een must. Graag reacties schriftelijk naar: Geijtenbeek Verhuizers Postbus 347, 4460 AS Goes of per mail naar: mail@geijtenbeek.com OERKENDE VERHUIZERS 110 Vestigingen, onderdeel van USG People NV en snelgroeiend! Creyf's staat voor meer! Voor meer inzet, meer pro-activiteit en meer continuïteit, met één doel: we willen de beste zijn in oplossingen voor flexibele arbeid! Ben jij een commercieel talent dat net zo ondernemend, ambitieus en gepassioneerd is als onze huidige 500 mensen die Creyf's elke dag steviger op de kaart zetten? Wegens groei zoeken wij voor onze vestiging in Middelburg nieuwe collega's voor de functie van: De functie: Een dynamische functie waarin jij het commerciële gezicht bent van Creyf's. Je pleegt acguisitie bij nieuwe bedrijven en weet hen ervan te overtuigen met jou zaken te doen. Tevens onderhoud je contact met bestaande relaties. Je bent boven dien verantwoordelijk voor het werven en selecteren van flexibele arbeidskrachten. Als geen ander weet jij de wensen van opdrachtgevers en uitzendkrachten op elkaar af te stemmen. Dit alles met als doel het marktaandeel te vergroten. Jouw profiel: Je hebt hbo werk- en denkniveau en bij voorkeur enige commerciële werkervaring. Met jouw ondernemersmentaliteit, creatieve geest en communicatietalent weet jij commerciële resultaten te boeken. Je hebt inlevingsvermogen en met je lef, flair, passie en daadkracht ben je een voorbeeld voor anderen. Ik zoek N Ons aanbod: Als Creyf's collega kun je rekenen op een zeer afwisselende baan in een dynamische werkomgeving. Je krijgt alle ruimte om jouw taken naar eigen inzicht in te vullen. Naast een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals aantrekkelijke bonus-, kinderopvang- en sportregelingen bieden we je tal van trainingen voor jouw loopbaanontwikkeling en persoonlijke ontplooiing. Aan de slag? Wil je deel uitmaken van een ondernemend en enthou siast team waarbij je resultaten goed beloond worden? Mail jouw cv met een motivatie naar recruitment@creyfs.nl, t.a.v. Femke Meijer, recruiter. Wil je meer informatie kijk dan op www.creyfs.nl of bel (073) 646 02 60. Creyf's Uitzendbureau, afdeling recruitment postbus 3547, 5203 DM 's-Hertogenbosch, tel. (073) 646 02 60 recruitment@creyfs.nl Van ons mag je meer verwachten Martens B.V. is een bedrijf dat zich bezig houdt met scheepsreiniging en inzameling van afvalstoffen d.rri.v. vacuüm/combiwagens en schepen en het be- en verwerken van afvalstoffen afkomstig uit de maritieme en industriële sector. Momenteel zijn wij op zoek naar een: Acceptant/ laborant <40 u rper week) De functie: In deze functie toetst u de in- en uitgaande stromen aan het acceptatie- en verwerkings beleid van Martens B.V. U neemt monsters van de voer- en vaartuigen en voert de analyses uit. Beslist n.a.v. de uitgevdë'rdè' 'ahalyses of een vracht wel of niet gelost wordt. Tevens controleert u of de activiteiten conform de WM- en WVO-vergunning uitgevoerd worden en voert het beheer uit van de afvalstoffenadministratie. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: - In het bezit van een MLO/HLO diploma; - Gedegen kennis van olie- en olieachtige producten en milieuregelgeving; - Minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie; - Efficiënt en punctueel. Tevens zijn wij op zoek naar een: Administratief medewerker (m/v) Werkzaamheden: De werkzaamheden omvatten o.a. de verwerking van de crediteuren- en debiteurenadministratie. Uw profiel: - MBO+ niveau; - Ervaring met administratieve werkzaamheden; - Efficiënt en punctueel. Ons aanbod: Voor de vacatures geldt dat wij een passend salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer bieden. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. C. van Stee: Martens Havenontvangstinstallatie Vlissingen B.V., Spanjeweg 2 (havennummer 8614), 4455 TW Nieuwdorp. Tel: 0113-672210. Wij zijn op zoek naar (full-time 37,5 uur p/w) SCHILDERSBEDRIJF John Jansen b.v jagfe Jt Profiel Wij zoeken vakbekwame huisschilder voor de particuliere markt. Minimaal vakbekwaamheid gezel Leeftijd minimaal 25 jaar Ervaring in de particuliere markt is een pré Wij bieden Een veelzijdige functie in een dynamisch groeiend schilders- en afbouw bedrijf. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring, auto van de zaak en een professionele werkomgeving en organisatie. Doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Sollicitatieprocedure Ben jij dé schilder die wij zoeken stuur dan je sollicitatiebrief naar onderstaand adres: Schildersbedrijf John Jansen t.a.v. Dhr. J. Jansen Noordweegseweg 16a 4458 AT "s Heer-Arendskerke Voor meer informatie kunt u bellen met Dhr. J. Jansen (06 - 53647563) •- - 'n? fmmm BSj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 33