sl\t zaterdag 13 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren; maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht dat Lily Boogerd gewaardeerd verpleegkundige van onze PAAZ is overleden. Ons medeleven gaat uit naar haar partner Henk, haar zoon Caspar en haar familie. A.J. van Haaften A.G. Kunst B.P. Dieleman psychiaters Ziekenhuis Walcheren Vlissingen, 11 januari 2007 aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geschokt hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Lily Boogerd Sinds 2001 heeft zij zich als vrijwillige medewerker ingezet voor Zeeland Nazomerfestival. Wij zullen haar enthousiasme en betrokkenheid missen. Ons medeleven gaat uit naar allen die haar dierbaar waren. Stichting Theaterproductiehuis Zeelandia namens staf en medewerkers Ruud van Meijel, directeur Geboren Dankbaar en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje Thom Emiel Dolf Hij is geboren op 9 januari 2007 Marco, Karin en Romy Utermark Patrijshof 2 4451 EW Heinkenszand Lily Boogerd Je was Enthousiast Energiek Betrokken Onbegrijpelijk dat je er met meer bent, wat zullen wij je missen. Wij wensen Cas, Henk en verdere familie veel kracht toe om dit verlies te dragen, vrijwilligers Zeeland Nazomerfestival Dankbaar en gelukkig zijn wij met de geboorte van ons zoontje en broertje Jozua Marinus Joost René en Catherine, Lotte en Sam Ruisaard Chezeeweg 29 4424 CC Wemeldinge Enige en algemene kennisgeving Als leven lijden wordt, is sterven een verlossing. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten ne men na een moedig gedragen ziekte, van mijn lieve zorgzame man, mijn zoon en mijn schoonzoon Marinus Jan Traas in de leeftijd van 62 jaar Wemeldinge: Ria Traas - Luijks Kapelle: J. Traas - Bom Goes: A.M. Luijks - Verbeem Wemeldinge, 12 januari 2007. Correspondentieadres: Chezeeweg 10d, 4424 CD Wemeldinge Onze dank gaat uit naar dr. J.K.J. Eckhardt en de medewerkers van Allévo voor de goede zorg en j: aandacht. Mijn man is opgebaard in rouwcentrum Peter But- :j Ier, Maalstede late Kapelle. U kunt maandag 15 januari a.s. aldaar afscheid van hem nemen van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Uitsluitend schriftelijk condoleren. Aan huis geen bezoek. Jubileum jj 1957 - 2007 Jan en Leintje de Visser-Maljaars Op dinsdag 16 januari 2007 is het 50 jaar geleden 5 dat onze (groot)ouders in het huwelijk zijn getreden. j Wij nodigen u van harte uit om hen te komen felicite- ren met deze bijzondere dag op zaterdag 20 januari 2007 tussen 16.00 uur en 17.30 uur in Hotel-Café- Restaurant Kodde, Bui g. Bosselaarstraat 4, 4363 AW Aagtekerke Simon Juliëtte Nelly Leo Bram Wendy en kleinkinderen Kanonweistraat 27 4357 CA Domburg Cadeautip IE3 Overleden De ochtend dat je heenging werd de wind een harde storm. De bomen kwamen tot leven, de golven rezen enorm alsof ze wilden vertellen, wij hebben haar weg zien zweven. Maar wat wij zeker weten, haar warmte is bij ons gebleven. Cas Tot ons grote verdriet is heden overleden mijn lieve mama, mijn beminde geliefde, de lieve moeder van mijn kind en onze zus Lily Th. Boogerd in de leeftijd van 59 jaar. Middelburg: Caspar Bouhof Henk Soepenberg Amsterdam: Wim Bouhof Rozenburg- Sonja Boogerd Annelien Versteeg 4337 ED Middelburg, 11 januari 2007 Vrijlandstraat 8 Lily is opgebaard in de rouwkamer van "Swerf- Rust', L. Stommesweg 1 te Middelburg. Er is gele genheid om afscheid te nemen maandag 15 januari van 20.00 tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid zal dinsdag 16 januari om 10.30 uur aanvangen in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor zichzelf Liefde was de reden Na een langdurige ziekte maar zeer moedig dragen is van ons weggenomen onze geliefde en gewaar- deerde broer, zwager en oom Rinus Traas Wij wensen Ria veel sterkte met dit zware verlies. Yerseke: M. P. van der Jagt-Traas J. van derJagt Adrie, Marjan en Christiaan Yerseke 12 januari 2007 Lieve ome Rinus Rust zacht Yerseke Adrie van der Have Dag lieve Japie We zullen je heel erg missen. Kees, Alice, Mandy en Amber Lieve Merien Bijzondere mensen sterven niet ze gaan wel weg maar blijven toch voor altijd in je hart. Nellie en Daan Er is geen tijd. Of is er niets dan tijd? M.Vasalis Verbijsterd, zijn wij nu onze vriendin Lily er niet meer is. Wat zullen we haar spontaniteit missen. Lia, Lidy, Marijke, Puck Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Andries van Rooijen Ander in de leeftijd van 68 jaar Tanne van Rooijen-Verhage René en Jacqueline Tim Sophie Imka en Bert Annet en Jacco Marijn Arnold en Monique Westkapelle, 11 januari 2007 Kon. Wilhelminastraat 30,4361 ED Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 15 janu ari om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het plot seling overlijden van onze medewerkster Lily Boogerd Zij heeft ruim 18 jaar als verpleegkundige gewerkt op onze PAAZ-afdeling en was altijd zeer betrokken bij patiënten en collega's. Wij zullen haar missen en wensen haar partner en familie sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en Management Ziekenhuis Walcheren Er is een gat geslagen in ons team nu jij er met meer bent lieve Lily Wij zijn geschokt en verslagen door het plotselinge overlijden van onze lieve, enthousiaste en betrok ken collega We zullen je verschrikkelijk missen; je vrolijkheid, warmte, levenslust en het er altijd helemaal voor gaan. Je collega's van de PAAZ Ziekenhuis Walcheren „„ai. Begrafenis- en Crematieverzorging M m OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen aP Telefoon: 0118-413417 Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve Ome Bram Yerseke: Piet en Els van der Endt Patrick en Jolanda Nicole en Jarno Aagtekerke: Conny en John Geelen Robin Met verdriet in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van Bram Philipse Hij was als een vader voor ons, een vriend die altijd klaar stond. Yerseke: Lia van der Endt Goes: Nancy en Wim, Zoë, Kai Yerseke: Robert Wemeldinge: Ditte en Maurice, Beau, Mees De mensen van voorbij zij blijven met ons leven. De mensen van voorbij ze zijn met ons verweven in liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar voor 52 j; jaar samen zijn, deel ik u mede dat ik afscheid heb 1 moeten nemen van mijn geliefde man Lourens Pattenier Oostkapelle t Middelburg 16 juli 1923 8 januari 2007 Zijn vrouw: Diny Pattenier-ter Horst Zwager en oom: Familie ter Horst Broer, zwager en: Familie Pattenier oom Nieuwe Vlissingseweg 148 4335 JE Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Hierbij wil ik mijn dank overbrengen aan dr Albers f en het personeel van het Hospice voor de liefdevolle ij verzorging. Bedroefd, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven geven wij u kennis van het over lijden van Pieter Moens Sinds 2 maart 2002 weduwnaar van Maria Francina Moens- den Hamer 17 juni 1923 t 11 januari 2007 P. den Hamer J.C. Goedegebuure-den Hamer I. den Hamer-Dudok neven en nichten Adri en Nel de Bruine Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Buitenrust, afdeling de Kreukel. Corresponden tiead res van Doomlaan 34 4386 AK Vlissingen De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op maandag 15 januari om 13.00 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 62Ó te Vlissingen. waarna de begrafenis zal plaats vinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Opgewekt en zorgzaam nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Johanna Petronella Wiegmans-KIaasse Jo Klaasse weduwe van Anthonie Wiegmans Amemuiden t Vlissingen 24 mei 1919 12 januari 2007 Henk en Anneke Robin Rutger, Elisa en Fatima Nico en Carla Slephan, Sandra, Manon en Amber Dennis, Ingeborg en Danni Bijna 4 weken na het overlijden van onze oudste zus ter moeten wij nu afscheid nemen van onze geliefde broeder, zwager en oom Andries van Rooijen Westkapelle: A.J. de Voogd- van Rooijen in herinnering F. de Voogd J. Pouwelse- van Rooijen K. Pouwelse F. Minderhoud- van Rooijen W. Minderhoud neven en nichten 11 januari 2007 Na een moedig gedragen ziekte is overleden Ander van Rooijen Lenie Maljers-Verhage Piet Maljers (in herinnering) Jan Verhage Wilma Verhage-van Rooijen neven en nichten Westkapelle, 11 januari 2007 Heden overleed onze beste vriend Ander van Rooijen Wij wensen Tanne, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe. Piet van Rooijen Kees en Mien Huibregtse Arjaan en Lien Minderhoud Korrie Minderhoud Westkapelle. 11 januari 2007 Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-buurman Ander van Rooijen Wij wensen bure Tan. de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Jan en Leu Wilbert en Jacolien Cor en Sien Boord en Conny RinusenTona Piet en Pietje Wout en Ida Enige en algemene kennisgeving Tot ons grote verdriet is van ons heengegaan mijn dierbare en zorgzame echtgenoot, onze vader, schoonvader en Owa Ir Johannes Diderik Bierens de Haan Bloemendaal Domburg 3 december 1924 11 januari 2007 Domburg C.M. Bierens de Haan-Hoetink Arnhem J.C. Bierens de Haan M.A. Bierens de Haan-de Kempenaer Sophie, Diderik, Louise, Jacob Eersel O.J. Bouten-Bierens de Haan C.J. Bouten Maarten, Robert, Freek, Lisette Bavel E. Ullings-Bierens de Haan A.J.B.M. Ullings Pieter Bas. Pien Bussum L.L. Bijleveld-Bierens de Haan D. Bijleveld Bénine, Duco Nuenen A.M.H. Kuntze-Bierens de Haan P.F.K. Kuntze Marloes, Laura, Veronique DrH.C.M. Ghijsenstraat 3 4357 ES Domburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 16 januari 2007 om 15.00 uur in de Dorpskerk, Kerkplein 1. 2061 JC Bloemendaal. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden, waarna gelegenheid tot condoleance in restaurant de Uitkijk ('t Kopje). Hoge Duin en Daalseweg 6, 2061 AG Bloemendaal. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor mij heeft betekend, geef ik u kennis dat rustig, maar voor mij nog plotseling, van mij is heengegaan mijn gelief de man Abraham Philipse in de leeftijd van 83 jaar. P.J. Philipse-van der Endt Ik ben de medewerkers van Unit 8 uit Ter Weel te Goes zeer dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging. 11 januari 2007 Dahlialaan 47 4401 GX Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt maandag 15 januari om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in het verenigings gebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Met grote droefheid geven wij u kennis dat is over leden onze geliefde zwager en oom Abraham Philipse Yerseke: Henk en Nellie van der Endt-Joosse Hansweert: Plona van der Endt-den Boer Yerseke: Bram en Ada van der Endt-van Dongen Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 14 Leo en Margreet Marleen en Farid Kees Jan John en Elly Rick en Micky Jesper Sjaak en Helma Eddy en Anna Correspondentieadres: Lingestraat 22,4388 SE Oost-Souburg Moeder is thuis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 16 januari om 15.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van "Ter Reede". Heden overleed, na een lange, moeizame maar - dig volbrachte levensstrijd, onze lieve schoon^, en tante Sara Susanna Kouman *29 april 1913 tlljanianj Deventer: Bella Nutbey-Koumanf Gerrit Nutbey Renesse: Dien Kouman Vlissingen: Franken Netty Nieuwland Amemuiden: Henken Ineke Kouman Zwijndrecht: Henk en Corrie Kouman Nieuwerkerk (Z): Sonja Louwerens-Kouman Kapelle: Martin en Anita van Overloc Corresponden t iead res F.P. Nieuwland Boulevard Bankert 550,4382 AC Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden in de 0p« dingskerk, gelegen op het terrein van De Geldir Roos teWolfheze, dinsdag 16 januari om 13,30m Aansluitend volgt de teraardebestelling op begraafplaats van De Gelderse Roos. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te onim® in het Pastoraal Centrum naast de kerk. Samenkomst dinsdag in het Pastoraal Centrum: 13.00 uur. Dankbetuiging Al uw brieven, telefoontjes en persoonlijke blijl® medeleven die wij na het overlijden van ome moeder en oma Tannetje Arendse-de Visser hebben mogen ontvangen, hebben ons enormgesi-a het dragen van ons verlies. Simon Arendse Liesbeth en Kees Keim-Arens Peter, Johnny Vlissingen, januari 2007 Voor uw blijken van medeleven, ons betoondnafe; lijden van onze tante en oudtante Adriana de Bie-Huijbregtse willen wij u oprecht dank zeggen. Namens de fam£k J.W. Harpe Gapinge, januari 2007 Voor uw belangstelling en deelneming ons betooraa overlijden van mijn man, onze vader, schoonvaders Herman de Boevere betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Yvonne de Boevere-JaiE kinderen en kleinkinte Temeuzen, januari 2007 Mede namens mijn kinderen en kleinkinderenwilil. danken voor uw hartelijk medeleven ons betoondc: de ziekte en na het overlijden van mijn man, paentfi Anton van Broekhoven Koos van BroekhovenM1 Temeuzen, januari 2007 De vele hartverwarmende blijken van medeleven: het overlijden van onze moeder en oma Anna Johanna Bruinooge-Sinke hebben ons goed gedaan. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Het geeft aan dat zij voor ons en voor u een bijzon! rol heeft vervuld. Kinderen, klein- en (bet) achterkleinkinda Kapelle, januari 2007 Dankbetuiging Daar het niet mogelijk is u allen te bedanken, betuï u langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid va blijken van belangstelling na het overlijden va zorgzame moeder en oma Auguste Melanie Deuninck Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost, da; allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge zij nog lang in ons aller herinnering voortlflf- Kinderen en kleinkis Aardenburg, januari 2007 Dankbetuiging Daar het onmogelijk is een ieder persoonlijk te bi voor de belangstelling en het medeleven welke wijs ten ontvangen na het overlijden van onze lieve zo^ moeder en oma Louisa Maria Cornelia Dierickx-Verv® willen wij u langs deze weg onze hartelijke dankte Kinderen, klein- en achterkleinkini Westdorpe, januari 2007 Een leven mag dan eindigen, een herinnering nooit Dankbetuiging Omdat het voor ons onmogelijk is ieder persoodj bedanken, willen wij dit doen langs deze weg. Or* door de grote belangstelling en de vele blijkt medeleven, die wij mochten ontvangen na het over; van mijn lieve zoon, broer, vriend en papa Horst Kurt Etzold betuigen wij onze oprechte dank. Erika Etzold-Beig Monika Etzold Dineke van't Hol Melissa Michael Selina Stefan Etzold Dennis Etzold Temeuzen, januari 2007 In plaats van kaarten Voor de vele blijken van belangstelling na hetotf den van onze lieve, zorgzame moeder, oma ai1 grootmoeder Johanna Anna Louisse-Dagew» willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Familie Louis Kapelle, januari 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12