n HOERA unicef! ipsi men upriemen Koop een Unicef-sweater en geef twee aidswezen een toekomst ARENSMAN FZC vrijdag 12 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten® pzc.nl Overleden Met grote schrik en verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen dat onze (sinds kort) oud-mede- werker en collega Jan Joosse in zijn huidige woonplaats in Brazilië plotseling is overleden. Met dankbaarheid denken wij terug aan zijn tomeloze inzet en grote vakbekwaamheid en loyaliteit jegens ons bedrijf, waaraan hij bijna 50 jaar verbonden is geweest. Wij wensen de familie van jan veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Drukkerij Bareman.Temeuzen Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat in de leeftijd van 71 jaar, onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze zus en schoonzus Dora Dronkers-de Nooijer Vlissingen: Dirk Dronkers Middelburg: je liefhebbende broer Gilles de Nooijer Middelburg: je liefltebbende zus Slien Veerhoek-de Nooijer Bas Veerhoek Vlissingen: M.W. Dronkers J.J. Walraven jr. 4382 TZ Vlissingen, 8 januari 2007 Geraniumlaan 6 Overeenkomstig de wens van Dora heeft de crema tieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Zij genoot zo van het leven. En leefde heel intens. Zij was een vrouw vol liefde. Gewoon een heel fijn mens. Intens verdrietig, maar met volle bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Annie Raas-Menheere weduwe van Rinus Raas in de leeftijd van 71 jaar. Paul Mariska en Anton Ricardo en Sylvia Angelique Bert en Josette Ziggy, Ismay Connie en Han Esther Vicky en Niek Johan Lewedorp, 10 januari 2007 Correspondentieadres: Pr. Hendrikstraat 12,4453 CJ 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 15 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 5 (samenkomst bij de kerk). Na de crematieplechtigheid is in Verenigingsgebouw De Zandlööper, Zandkreekstraat 33 te Lewedorp, gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd in Zorgcentrum'Ter Valcke' Afdeling Palliatieve zorg te Goes. Lieve Ma door een onzichtbare draad blijf ik steeds met jou verbonden van jou heb ik veel warmte, zorgzaamheid en liefde onder\>onden 't is voor niemand ooit een vraag of ik jou op handen draag! Connie Verdrietig maar met een dankbare herinnering aan haar leven hebben we afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Annie Raas-Menheere weduwe van Rinus Raas Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit zware verlies. Lewedorp: Mina en Piet Jan en Digna jo en Rinus Adrie en Annie Heinkenszand: Rinus en Lona Neven en nichten Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Annie Raas-Menheere weduwe van Rinus Raas Heden is overleden mijn lieve vader, schoonvader en onze opa Bilic Kresimir Zenica, 15-09-1934 t Zenica, 11-01-2007 Berislav en Anja Branka en Gert-Jan Tom Max De begrafenis vindt in Zenica, Bosnië-Hercegovina plaats. Corresponden t ieadres: Oostsingel 164 4461 KH Goes Mijn lieve mammie, onze vrolijke ama en onze lieve Lij- da is er niet meer. We zijn zo verdrietig. Alijda Johanna Bolderheij-Vijverberg echtgenote van Bert Bolderheij t Kuala Lumpur: Jacoba Bolderheij (Maleisië) Peter de Timmerman Coco Bobby Hansweert: (oost van Vlaardingen Rotterdam, 9 januari 2007 Bakkersboogerd 3 4424 EJ Wemeldinge We nemen afscheid van haar op maandag 15 januari om 14.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zullen we haar begraven op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge Na afloop zijn we graag met u bij elkaar in Restaurant "De Stadsschuur", Schuttershof 32-54 te Goes. Als u geen annonce van ons ontvangen heeft dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een moedig gedragen ziekte is van ons weggeno men onze lieve zus, schoonzus en tante Mary Dunnes Wim Dunnes (in herinnering) Edith Dunnes-Hubrechtsen Kees Rooze (in herinnering) Toos Rooze-Dunnes Neven en nichten 11 januari 2007 Nog geen drie weken na de dood van zijn vrouw is totaal onverwacht overleden in de leeftijd van 80 jaar Johan Derk Kip Hans sinds IS december 2006 weduwnaar van Eva Kip-van de Wal vader van Annelies en Eri Middelburg: Annelies Kip Great Baddow (Eng.): Eri H. Heilijgers Middelburg, 7 januari 2007 Correspondentieadres: Rouaansekaai 103 4331 HE Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dina Rijk-Raas Neven en nichten 's-Heerenhoek. 10 januari 2007 Met intens verdriet geef ik u kennis dat, na een leven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, van mij is heengegaan mijn lieve man Jan Jacob Kristelijn op de leeftijd van 85 jaar. A. Kristelijn-Groenleer 10 januari 2007 Burghsering 28 4328 LL Burgh De herdenkingsdienst zal gehouden worden maan dag 15 januari in de kerk van de Hervormde gemeente aan de Burghsering te Burgh, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Burgh, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Koebel" aan de Zandstraat te Burgh. Erg bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer en oom Jan Jacob Kristelijn op de leeftijd van 85 jaar. Renesse, J.T. Bezuijen-Kristelijn Serooskerke, J.A. Reinhoud-Kristelijn neven en nichten 10 januari 2007 Tot ons groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom Jan Kristelijn Janny Verkaart Bezuijen Bart Verkaart -in liefdevolle herinnering- Jacqueline en Leo Desi Ferry Edith en Herman Dennis Sander jasper Marco Zierikzee, 10 januari 2007 uitvaartverzorging de Groot-do Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies Tl gratis informatiepakket tel. 0118 - 612868 Veerseweg 36.4332 BG Middelburg internet www.degrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Neeltje Deij na een gelukkig huwelijk van bijna 65 jaar met Andries Óverdulve Allen die haar gekend hebben weten wat wij in haar verliezen. Axel: A. Óverdulve Axel: Jaap en Marlies Overdulve-Seghers Ellis en Leon - Collin, Tristan Marco en Ellen De Weistede 53 4571 KX Axel D*e dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op dinsdag 16 januari om 14.00 uur in de Protes tantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Onze dank gaat uit naar de Extra Murale Zorg in de Weistede voor de liefdevolle verzorging. Het Hemelse Gerecht heeft zich ten lange leste ontfermd over mij en mijn arme veste. Vondel Intens verdrietig, maar dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar liefde en levensmoed mochten genieten, delen wij u mede dat van ons is heenge gaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze lie ve, bijzondere oma Theodora Johanna Hijma-Strasser sinds 5 februari 1980 weduwe van Hein Hijma in de leeftijd van 89 jaar. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis 'Cornelia'te Zierikzee voor de goede zorgen. Anneke Landegent-Hijma Chiel Landegent Heieen Stephanie Gerrit Hijma, in gedachten bij ons Helene Hijma, in gedachten bij ons Zierikzee, 6 januari 2006 Correspondentieadres: Cauersweg 10 4328 RX Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid heeft in kleine kring plaats gevonden. 't Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u ken nis dat, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Mathilda Triest weduwe van Petrus Albertus Hiel Boschkapelle, t Temeuzen, 19 juli 1915 11 januari 2007 Sluiskil: Martha Simonse-Hiel Peter Simonse Mario t Martine en Nico Ertvelde (B): Paul Hiel Jeannette Hiel-Van de Veire Robbie en An Margo Naomi Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis "TerSchorre" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Gildestraat 4,4541 GH Sluiskil Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 15 januari van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Temeuzen. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden dinsdag 16 januari om 10.50 uur in de kerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Sluiskil. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in HCR Dallinga. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 9 januari 2007 is onze vriend Dick de Lege in Markham, Toronto, Canada overleden. Geen bezoekjes, geen mails, geen telefoontjes meer. We zullen het zo missen. Utrecht: Marije Vlissingen: Kris en Liesbeth Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Met kaarten en cadeaus van Unicef maakt u het verschil. Bestel via www.unicefshop.ni of 070 333 93 00, ook voor één van de 1.200 verkooppunten. Giro 121 UNITE FOR CHILDREN ,L. UNITE AGAINST AIDS - tlli: Plaats uw familieberichten in de PZC ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 i 1 www.wereldkinderen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32