0 1 unicef i® Wat is üw reden om te collecteren voor de NSGK? Koop een Unicef-sweater en geef twee aidswezen een toekomst gehandicapte ki d Bouw mee aan een toekomst voor weeskinderen I MVi v Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden If your heart is restless, been waiting so long If you 're tired and weary and you can 7 go on When a distant dream is calling you Then there's just one thing you can do Follow that dream wherever it may lead. Bruce Springsteen Nog niet beseffend wat ons is overkomen, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve vader, zoon en broer fan Joosse 'Middelburg 10-8-1954 t Brazilië8-1-2007 Hij verkoos zijn eigen weg te gaan... Temeuzen: Erwin en Viona Maikel Sander Middelburg: Jan Louis Joosse (in herinnering) Koos Joosse-Kaboord Lenie en Peter-Paul Hans (in herinnering) Alphen a/d Rijn: Tanja Correspondentieadres: Fam. Joosse Zwanenhof 57 4352 DK Middelburg Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Tot ons groot verdriet overleed na een ernstige ziekte, toch nog onverwachts, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder Cornelia van der Wekken-Otte in de leeftijd van 65 jaar. C. van der Wekken Cor Paula Jolanda André en Anja Lesley ii 9 januari 2007 Industrieweg 15 4301 RS Zierikzee De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 13 januari van 15.00 tot 17.00 uur in het M.F.C., De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Op 9 januari 2007 is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Cornelia van der Wekken-Otte Corrie Hellevoetsluis: Pirn Otte Nelly Otte-Bijl Drunen: Riet Freriks-Otte Ger Freriks Bucco en Saskia Bruinisse: Jan Otte Letty Otte-de Leeuw Arjan Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve, dappere schoonzus en tante Corrie van der Wekken-Otte Dreischor. Johan van der Wekken - in liefdevolle herinnering - Janny van der Wekken-Smalheer Amsterdam. Wil Wille-van der Wekken Jaap Wille Baarle-Nassau. Henk van der Wekken neven en nichten Zierikzee, 9 januari 2007 Lieve Corrie Speciaal was onze band, een dierbaar persoon moe ten wij nu missen. Nico, Roxane, Tom en Enya Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mevrouw C. van der Wekken de echtgenote van onze transporteur de heer C. van der Wekken Na een lange periode ziekte heeft zij ondanks een tijdelijke verbetering haar ziekte niet kunnen over- winnnen. Wij wensen de heer C. van der Wekken en familie veel kracht en steun toe om dit enorme verlies te kunnen verwerken. Namens Sligro Food Group Nederland B.V. Management en medewerkers vestigingTemeuzen Management en medewerkers vestiging Vlissingen Management en medewerkers vestiging Bergen op Zoom Management en medewerkers vestiging Kapelle Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen dat na een langdurige ziekte is overleden de echtgenote van onze zeer gewaardeerde werkgever mevrouw C. van der Wekken-Otte Personeel en oud-personeel Transportgroep van der Wekken Zierikzee, 9 januari 2007 Diepbedroefd geven we u kennis van het overlijden van mevrouw C. van der Wekken-Otte Wij wensen de familie veel sterkte toe. Personeelsvereniging Transportgroep van der Wekken Zierikzee. 9 januari 2007 Psalm 10317 Heden is na een slopende ziekte, door de Heere uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Adriana Maria Hendrika de Bat-de Jonge echtgenote van Leendert de Bat in de leeftijd van 76 jaar. Wij zijn bedroefd, maar dankbaar voor al de liefde en zorg die zij in haar leven aan ons heeft gegeven. Krabbendijke: L. de Bat Waarde: Jan Bas en Ria de Bat-Nagelkerke Rianda en Ruben, Loïs Petra en Frank, Rick, jelle, Myrthe Leon Marjan en Pieter Comé Anne Krabbendijke: Bas en Adrie de Bat-Nagelkerke Angela en Jordy Vlissingen: Cobi en Arie Kriekaard-de Bat Marlous en Ard Atjen 9 januari 2007 Deltastraat IA 4413 EC Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren vrijdag 12 januari van 19.30 tot 20.30 uur in "De Rancke", Kerkpad 1 te Krabbendijke. De rouwdienst, geleid door Ds. A.A.W. Boon, wordt D.V. zaterdag 15 januari om 13.00 uur gehouden in de Hervormde kerk. Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Krabbendijke. Tevens is er na de begrafenis in bovengenoemde kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wij danken ook allen die ons bijstonden tijdens haar ziekte, in het bijzonder de medewerkers van het Oos- terscheldeziekenhuis en Ter Weel te Krabbendijke. Tot onze droefheid, werd door dc HEERE uit onze familiekring weggenomen, onze geliefde schoonzuster en tante Adrie de Bat-de Jonge echtgenote van Leen de Bat Goes: D. de Bat J.E. de Bat-van Iwaarden Veenendaal: M.W, Molhoek-de Bat L. Molhoek Krabbendijke, 9 januari 2007 "Als iets liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde Na een gelukkig huwelijk van bijna 40 jaar, is na zeven moeilijke laatste jaren, van mij heengegaan mijn lieve echtgenoot, mijn alles, van wie ik zoveel hield Arend van der Lely (Aad) weduwnaar van Ank Wattez echtgenoot van Francina Hollestelle Monster, t Stabroek, 17 juli 1930 5 januari 2007 Stabroek: F. van der Lely-Hollestelle Steenlandlaan 52 2940 Stabroek Heden is rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johan Witmans Utrecht, 8 november 1929 f Maaseik, 10 januari 2007 Maaseik: Co Witmans-Weustenenk Soest: Kees Witmans Henriëtte Witmans-den Hartog Jurrian Arnhem: Herman Witmans Didy Witmans-Graafland Femke, Wisse, Rutger Geiboomstraat 26 3180 Maaseik, België De crematiedienst zal gehouden worden op dinsdag 16 januari om 14.00 uur in de aula van het cremato rium Midden-Limburg, Kasteelweg 10 te Baexem (NL). Voorafgaand aan de dienst kan men schriftelijk con doleren. Wij zijn verdrietig i.v.m. het toch nog onverwachts overlijden van onze schoonzus en tante Siert de Koeijer echtgenote van Kees Vermaire Terneuzen: Bram en Annie Vermaire-van Hijfte Middelburg: Tonny en Illy Vermaire-Burm Middelburg: Ruud en Marjo Vermaire-van Eetveldt Veerle, Marcel en Tessa Met droefheid vernamen wij het overlijden van een van onze rechtsvoorgangers De heer H. Roest Met waardering denken wij terug aan de periode dat wij met hem hebben mogen samenwerken. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en schoonmoeder. Directie en medewerkers WEA Accountants Adviseurs Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Heden overleed zacht en kalm onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en betover grootmoeder Maria Sara van der Hoeven - van Hoorn weduwe van Willem van der Hoeven in de leeftijd van 86 jaar. Francien en Adrie de Willigen - van der Hoeven Henk en Addy van der Hoeven - de Voogd Martin en Anja van der Hoeven - Brandwijk Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achter - achterkleinkind Wij danken voor de goede en liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "DeZoute Viever". Oost-Souburg, 8 januari 2007 Correspondentieadres: Wilgenstraat 96 4388 LJ Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 12 januari van 10.45 tot 11.15 uur in hel uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. De Here kent degenen die de Zijnen zijn Toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Louis Adrianus Holst echtgenoot van Maria Neeltje de Bruine Breda12-12-1919 f Goes, 9-1-2007 Wij denken aan hem in liefde en dankbaarheid Goes: M.N. Holst-de Bruine Berkel en Rodenrijs: Louis en Chantal Amanda Jordi Renée Beukenstraat 122 4462 CB Goes De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal zaterdag 15 januari om 11.00 uur gehouden wor den in de Oosterkerk te Goes, ingang J.D. van Melle- straat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 12.00 uur op de Algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn". Jes. 431 Toch nog onverwachts is uit ons midden weg genomen onze zorgzame zwager en oom Louis Adrianus Holst echtgenoot van M.N. Holst-de Bruine in de leeftijd van 87 jaar. Hoek: L.P. de Bruine (in herinnering) J.A. de Bruine-Pladdet Kamperland: P.L. de Bruine (in herinnering) Bennebroek: A.M. Hoekstra-de Bruine (in herinnering) R. Hoekstra Vlissingen: E.P. de Looff-de Bruine D. de Looff Vlissingen: N.W. de Regt-de Bruine J.I. de Regt Waddinxveen: A. de Bruine W.G. de Bruine-Jacobs Neven en nichten Goes, 9 januari 2007 Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar dat een langduriger ziek bed hem bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Antonie Jan Le Noble weduwnaar van Corrie M.P. Kolster Rotterdam, 10 juni 1912 Rockanje, 5 januari 2007 André en Ank Le Noble en kinderen en kleinkinderen Emile en Hannie Le Noble en kinderen Marianne Le Noble Correspondentieadres: E. Le Noble Nachtegalenlaan 24 3253 BJ Oostvoome De crematieplechtigheid heeft op 10 januari 2007 in familiekring plaatsgevonden. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze oud-collega Jo de Waal Jo was van november 1970 tot aan zijn pensioen in dienst van de toenmalige RZVW in de functie van metselaar. Wij wensen zijn echtgenote Margaretha, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Directie en personeel van Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Temeuzen, 10 januari 2007 Heden overleed op hoge leeftijd onze geliefde oom Leendert Kloet Familie Flikweert Nieuwerkerk Zierikzee, 8 januari 2007 Dankbetuiging 't Is niet het afscheid, 't is het gemis. Voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven na het heengaan van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Johannes Adrianus Bakx John willen wij iedereen langs deze weg hartelijk bedanken. Joke Bakx-van der Waal kinderen en kleinkinderen Zierikzee, januari 2007 Voor de warme belangstelling en de vele blijken van vriendschap en medeleven die wij mochten ontvangen tij dens haar ziekte en na hel overlijden van onze lieve zus en tante Dina Cornelia van Vessem-Dijkman willen wij u heel hartelijk bedanken. J.H. van Raalte-Dijkman M.W.J. Dijkman M.A. Dijkman-Vromans nichten en neven Hellevoetsluis, januari 2007 Omdat het voor ons onmogelijk is eenieder persoonlijk te bedanken, betuig ik mede namens mijn kinderen, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belangstelling na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Ruijgrok Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en getroost dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge zij lang in onze herinnering voortleven. F. Bogert Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Tevens wensen wij u een voorspoedig nieuwjaar Tholen, januari 2007 Frank opereert in een kapot-geschoten kliniel Hij hoeft niet nate denken over het biedenv;- hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. fJtjÉ JenLen r doe* Jfé Artm ^^ZONDERam WWW.ARTSENZONDÉRGRENZEII' Met kaarten en cadeaus van Unicef maakt u het verschil. Bestel via www.unicefshop.nl of 070 333 93 00, ook voor één van de 1.200 verkooppunten. Giro 121 0 -r* i- j nederlandse stichting voor h Meld u aan op www.nsgk.nl of bel (020) 679 12 00 Wereldwijd geven we wees kinderen een toekomst met een liefdevol thuis, onderwijs en medische zorg. Wilt u ook meebouwen? Kijk voor meer informatie op www.soskinderdorpen.nl of bel (020) 408 01 90. j-jAfrj sos-kinderdorpe» '7^^ i I bouwt voor weeskinderen een toetój Word collectant voor de Hoofdcollecte van Nederland 3,5 miljoen mensen in Nederland lijden aan een hersenziekte of psychische Met uw hulp kunnen we wat aan die'hoofd'problemen doen: meer veelbek zoeken financieren en projecten steunen die het leven van patiënten ve: Bel 030 - 297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van deHersenstichting Nederland en het Fonds Psychische Gezondheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34