PZC 0 fff. woensdag 10 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Hoera. Xatn heeft een broertje! Zedd Huibert 3 januari 2007 Huib, jantine en Xatn Toren ring 1 4458 BC 's-Heer Arendskerke Overleden lngrid Niet meer effe gezellig een bakkie doen 't Cafeetje Wij ontvingen het treurige bericht dat lngrid Davids zaterdagavond 6 januari 2007 is overleden, lngrid was sinds de start van onze vereniging in 1993 gezichtsbepalend op de receptie van Resort Haam stede. Vele vaste gasten en eigenaren van Landal Re sort Haamstede zullen zich lngrid zeker weten te herinneren. lngrid heeft zich altijd met veel enthousiasme en gro te collegialiteit met haar collega's voor ons bunga lowpark ingezet. Wij hebben na haar door ziekte gedwongen afwezig heid. nu helaas definitief afscheid moeten nemen van een bijzonder gewaardeerde collega, lngrid is 41 jaar geworden. De collega's en het bestuur van Resort Haamstede wensen de familie, in het bijzonder Ingrid's moeder en Ingrid's zoon Tim. haar broer en zus. bijzonder veel sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Coöperatieve Vereniging Resort Haamstede U. A. Daleboutsweg4 4528 PP Burgh Haamstede Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze dappere kaartvriendin en ons aller maatje Riekie Wij wensen Wim, de kinderen en verdere familie alle sterkte toe met deze grote leegte die zij achterlaat. Roel, Gertie, Eddy, Coby, Hans, Mieke. lngrid. Gerard, Marja, Cees, Elly. jos. Gien Heden overleed na een langdurige ziekte de echt genote van onze zeer gewaardeerde werkgever Mevr. van der Zande-Robijn Riekie Fam. M. Dorst Fam. van Haaften Zierikzee, 7 januari 2007 Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze bridgevriendin Riekie van de Zande Wij wensen Wim en de familie veel sterkte. Bestuur en leden van de Zierikzeese Bridge Club Ik heb het leven lief gehad zo omarm ik ook het eeuwige wie mij liefheeft, heeft ook het leven lief heb verdriet, maar vindt het plezier weer terug alleen om mij dat plezier te doen Jean Baptist Dooms (Tiest) geboren, 1 juni 1948 overleden, 8 januari 2007 Vlissingen: Lucy en Ricardo Alyssia Sarah-Lee Rafael Amsterdam: Franklin en Meivin "Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren van Houtenplein 27, Vlissingen Correspondentieadres: Lucy Dooms Jacob van Ruijsdaellaan 19 4382 RT Vlissingen Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen don derdag 11 januari van 19.00 uur lot 20.30 uur in het uitvaartcentrum "Monula de Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden vrij dag 12 januari om 13.30 uur in genoemd uitvaart centrum. Aansluitend zal om 14.50 uur de teraardebestelling plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er tevens gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van liet uitvaartcentrum. Ï\U^./Svh/L.J<B. 4f«joeL of11** cf^. ji. LAJBU- rutj erftf oio-1 >L clcno) brij rj>^cdaj. g, jj u4j /X. TT °emA. dj,® tlcü "Saluut ons allerliefste broer, zwager en oom Tiest Dooms We zullen je missen Middelburg: Vlissingen: Oost-Souburg: Hoboken (B): Middelburg: Kapelle Biezelinge: Vlissingen: Vlissingen: Vlissingen: Middelburg: Corrie en Jo Johan en Esther Nel en Rinus Martin en Angela Ans en Bas Nathalie en Olof Netty en Frangois Yolanda Bep en Rinus Miranda en Patricia joke en Rinus Bianca en Karin Jan en Jeannet Jantje en Josh Jacky en Sonja Elise en Amy George en Brenda Jasper en Amber Caroline Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze gewaardeer de medewerker en collega Tiest Doorns Tiest is ruim 33 jaar bij ons werkzaam geweest. Hij zal in onze herinnering blijven als een toegewijd mens met bijzonder veel gevoel voor collegialiteit. Ons medeleven gaat uit naar zijn kinderen, familie en allen die hem dierbaar waren. North Safety Products Europe B.V. Directie en medewerkers Zo zorgzaam, zo krachtig, zo vol liefde was jij. Voor ons leefde hij. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze geweldige vader, schoon vader en opa Franciscus Jakob Dissen Frans 30 maart 1946 18 januari 2007 In ons hart leeft hij voort. Vlissingen: Mea Dissen-Bijl Bergen op Zoom: Marcel en Esther Lisa, Rick Middelburg: Vincent en Miriam Maik, Niels Westerzicht 658 4385 BX Vlissingen Frans is overgebracht naar uitvaartcentrum Over toom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. U kunt daar afscheid van hem nemen op donderdag 11 januari van 19.00 tot 19.30 uur en op vrijdag 12 januari van 11.45 tot 12.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 12 januari om 13.00 uur in crematorium Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. Rectificatie Als leven lijden wordt, is sterven een gewin. Met het stille verdriet van de laatste jaren in ons hart, maar tegelijkertijd met een gevoel van bevrijding dat voor hem aan het lijden van geest en lichaam een einde is gekomen, geven wij kennis van het over lijden van mijn man, onze vader en opa Jakob de Hondt 7 februari 1936 f 7 januari 2007 Nel de Hondt-Goedhart Jolanda Milou, Amber André Middenhofsingel 10 4388 AR Oost-Souburg Woensdag 10 januari is er van 18.30-19.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden vrijdag 12 januari om 15.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Daar wij erg moe zijn, liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaal uit naar het personeel van het Sint Jans hospice De Casembroot, Dr. Meulmeester en de thuiszorg voor de goede zorg en begeleiding. Plaats uw familie berichten in de PZC Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer J. de Hondt Wij zien terug op een periode van ruim 51 jaar waar in hij. laatstelijk als kapitein, bij de Provinciale Stoombootdiensten in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drs W.T. van Gelder voorzitter mr drs L.J.M. Verduh secretaris Middelburg, 9 januari 2007 Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs, samen kwaad, samen goed samen verdriet en samen moed. Nu verder zonder hem, dal doet pijn, te weten nooit meer samen te zijn. Een eenvoudige man, gezien bij iedereen, een gelief de echtgenoot, een fijne lieve pa en allerliefste opa zo blijft hij in onze gedachten Jacob 'Jaap' Goense echtgenoot van Cecile Jacobs Geboren te Rilland-Bath op 18 maart 1931 en overleden te Ossendrecht op 9 januari 2007. Voorzien van het H. Sacrament der Zieken Ossendrecht: Cecile Goense-Jacobs Lewedorp: Ann en Ad Lijmbach-Goense Erik, Mariëlle Rilland: Jan en Marianne Goense-Kuyper Lauran, Vivianne Ossendrecht: t Gerda en Gerd Hontelez-Goense Richard, Margot De Farnilie: Goense Jacobs Peeberg 44 4641 LA Ossendrecht De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 15 januari 2007 om 10.30 uur in de parochiekerk van Sint Gertrudis te Ossendrecht. waarna we hem te rusten leggen op de begraafplaats ter Duinen te Ossendrecht. Samenkomst en gelegenheid tot groeten in de kerk vanaf 10.10 uur. De avondwake heeft plaats op vrijdag 12 januari om 19.00 uur in voornoemde kerk. Ons pa is opgebaard in het mortuarium ter Duinen O.L. Vrouw ter Duinenlaan te Ossendrecht. Er is gelegenheid om aldaar afscheid te nemen op vrijdag 12 januari na de avondwake. Schriftelijk condoleren voor aanvang van beide dien sten achter in de kerk. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. "Als iets liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde Na een gelukkig huwelijk van bijna 40 jaar, is na zeven moeilijke laatste jaren, van mij heengegaan mijn lieve echtgenoot, mijn alles, van wie ik zoveel hield Arend van der Ley (A ad) weduwnaar van Ank Wattez echtgenoot van Francina Holiestelle Monster, t Stabroek, 17 juli 1930 5 januari 2007 Stabroek: F. van der Lely-Hollestelle Steenlandlaan 52 2940 Stabroek Mijn man is thuis opgebaard waar u dagelijks tussen 14.00 en 17.00 uur in de gelegenheid bent om af scheid van hem te nemen. Woensdag 10 januari zal om 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats Westduin, Ockenburghstraat 27 te Den Haag/Loosduinen. Aku melayangkan mataku ke gunurtg-gunung; dari manakah akan da tang pertolonganku? mazmur 121 'k Sla d'ogen naar 't gebergte heen Psalm 121 Eduard Latumeten weduwnaar van Dina Latumeten-Lekatompessy 4 15 december 1926 t 9 januri 2007 Latuhalat Tupa Middelburg Voor altijd in ons hart Willem Marianne en Pablo Rika en Otniël Antonia en Willem Lodewijk en Irene Augustinus en Ella Lien en P.J. Antje en Mimoun Helen en Joes Klein- en achterkleinkinderen 4335 KJ Middelburg Rijnstraat 50 De overledene is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 10 januari en donderdag 11 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur. De Vertroostingsdienst zal gehouden worden op vrijdag 12 januari om 20.00 uur en op zaterdag 13 januari om 11.00 uur in de Moluks Evangelische kerk "Bethlehem", Rijnstraat 14 te Middelburg. De teraardebestelling zal zaterdag aansluitend plaatsvinden om 15.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Doe ook mee op 1miljoenspaarlampen.nl Help het klimaat in een handomdraai "Heer, wees mijn gids" Bedroefd om de leegte die zij achterlaat, maar dank baar voor de achterliggende jaren, geven wij u ken nis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Klazina Vermaire-de Koeijer in de leeftijd van 81 jaar C. Vermaire Lya Vermaire Diemer Dillen Peter en Christien Vermaire Corne Leon 9 januari 2007 Ooststraat 46,4421 EC Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 12 januari van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De dankdienst voor haar leven zal worden ge houden op zaterdag 13 januari om 11.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Hervormde kerk. Na een langdurig ziek zijn, is voor ons toch nog onverwachts, overleden onze lieve zuster, schoon zuster en tante Klazina de Koeijer echtgenote van C.A. Vermaire Yerseke: C.P. de Koeijer J.J. de Koeijer-Murre M.J. de Koeijer-Zoeteweij D.C. Zoeteweij J. de Koeijer K. de Koeijer-Wisse Biezelinge: L.J. de Koeijer-Nieuwdorp Neven en Nichten Yerseke, 9 Januari 2007 Diepbedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde en meelevende Buurvrouw Vermaire Sterke de Heere de buurman, kinderen en klein kinderen in dit verlies. H.M. van Manen C.J. van Manen-Mol en kinderen Kapelle, 9 januari 2007 GReeHreAce- Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, grootvader, overgroot vader en schoonzoon Henk Roest 13 oktober 1924 - f 9 januari 2007 Tiny Roest-Steenbakker Kees Roest (in herinnering) Feline Dré Roest Rietje Roest-Ridderhof (ia herinnering) Abelen Jenneke, Aimy Robin en Jolanda Eric Roest (in herinnering) Joost Roest en Barbara Voit Lotta Jobine Roest en Michel Escames Tess, Carlos, Mattis Mw. J. Steenbakker-Beulens Prunusstraat 5 4431 DC 's-Gravenpolder De crematie vindt in besloten kring plaats. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-predikant Ds. K. van Liere op zaterdag 6 januari 2007. Met dankbaarheid herinneren wij ons de wijze waar op ds. Van Liere van maart 1957 tot maart 1964 in prediking en pastoraat leiding gaf aan de Hervormde Gemeente. Mogen de kinderen en kleinkinderen troost vinden in het geloof. Kerkenraad Protestantse Gemeente Wolphaartsdijk H.Y. de Wit-Louwerse. voorzitter A.N. Westerweel-Hulshof, scriba Heden overleed zacht en kalm onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en betover grootmoeder Maria Sara van der Hoeven - van Hoorn weduwe van Willem van der Hoeven in de leeftijd van 86 jaar. Francien en Adrie de Willigen - van der Hoeven Henk en Addy van der Hoeven - de Voogd Martin en Anja van der Hoeven - Brandwijk Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achter - achterkleinkind Wij danken voor de goede en liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "DeZoute Viever". Oost-Souburg, 8 januari 2007 Correspondentieadres: Wilgenstraat 96 4488 LJ Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 12 januari van 10.45 tot 11.15 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Van ons is heengegaan mijn lieve zus en onze lieve tante Maria Sara van der Hoeven - van Hoorn 23 februari 1920 8 januari 2007 E. Boogaard - van Hoorn Nichten en neven Komt herwaarts tot Mij, allen die vent» en belast zijt, en Ik zal u ntstp, Matth ij- Diepbedroefd geven wij u kennis dat de Heep Zijn tijd en wijze uit ons midden heeft weggen^ onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan de Visser sinds 29 april 1984 weduwnaar van Wijntje FoU in de leeftijd van 86 jaar. Geve de Heere ons de kracht om dit smartelijk^ te dragen en heilige Hij deze ernstige roepst^ aan ons aller hart. VrouwenpolderWed. G. de Visser-Comelijj MiddelburgC. de Voogd-de Visser W. de Voogd Neven en nichten Onze welgemeende dank gaat uit naardoklM en verplegend personeel van het Oosterscheli kenliuis en het Verpleeghuis Ter ValckeCeiunu te Goes voor de liefdevolle zorg en verplem aan hem besteed. 8 januari 2007 Lepelstraat 18 4354 KK Vrouwenpolder Correspondentieadres :W. de Voogd Arnelaan 48 4335 TE Middelburg Gelegenheid tot condoleren aan huis, Lepelstraail op donderdag 11 januari van 19.00 tot 20.00uur De rouwdienst voor familie en 'belangstellenden! D.V. gehouden worden op vrijdag 12 januaric 13.50 uur in de Saronkerk, Noordweg 31 Oostkapelle, waarna de begrafenis zal plaatsvijj op de begraafplaats te Serooskerke om 14.30uui. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tol coni: ren in de Saronkerk. Heden bereikte mij het bericht, dat is overleda heer Adriaan de Visser weduwnaar van Wijntje Fokker in de leeftijd van 86 jaar. Executeur Testamentair: J.Wisse Beukelmanstraat 13 4365 AS Meliskerke Vrouwenpolder. 8 januari 2007 'Here, Gij zijt ons een toevlucht van geslacht tot gak Psalm 9öic Bedroefd, maar ook dankbaar voor wat hij voor heeft betekend, hebben wij afscheid moeten na van onze vader, grootvaderen overgrootvader Leendert Kloet weduwnaar van P. van der Linde en eerder van P. Legemaate Ridder der Orde van Oranje-Nassau in hetzihc Kerkwerve, f Zieiüj 16 mei 1907 8 januari3! Burgh-Haamstede: M. Kloet f C. Kloet-van Nieuwenhuize Leon en Mirjam Kevin, Sander, Esra, AI«§ Lianne en Marcel Timo, Nadine Brouwershaven: M. Kloet H. Kloet-van Rijn Peter Christian en'Jacolien Burgh-Haamstede: C.M. Kloet E.M.J. Kloet-van Anierongeti Francis Marcel Matthieu Jordy Zierikzee, zorgcentrum Cornelia Condoleanceadres en bezoekadres: Wissewekken 3,4528 PX Burgh-Haamstede Gelegenheid lot afscheid nemen D.V. zaterdag januari van 10.15 tot 10.45 uur in de Chnaa Gereformeerde Kerk aan de Dapperweg te Bur; Haamstede, waar om 11.00 uur de rouwdienst worden gehouden. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis pla vinden op begraafplaats 'Vredehof' te Burgh-Ha stede. Na afloop van de plechtigheid is er in hei keil bouw gelegenheid tot het condoleren van de fani Overeenkomstig zijn wens geen bloemen. Dankbaar dat hij zolang in onze familiekring® zijn, delen wij mee dat op Zijn tijd de Heere a broer en zwager Leendert Kloet op de leeftijd van 99 jaar van ons wegnam. Zierikzee: W. Kloet P.F. Kloet-Pimmelaar Zierikzee: J.W. Kloet-de Ruijter Neven en Nichten Zierikzee, 8 januari 2007 In Memoriam Lieve Marja Nooit uit onze gedachten 0 10-01#' |Y Lieve Monique Vandaag 10 jaar, dat we je moeten missen Je blik, je stem, je lach. In ons hart blijf je wonen Ginaenjo Corry en Frit; Louise en Ian Een bekende overleden? Mensenlinq.nl: dé site mei alle overlijdens- beriebten uit uw regio. Zoek, vind en reageer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10