PZC De Groene heeft weinig geluk Linda Blommaert haalt de brace na een Een titel maakt alles anders jaar weer uit de kast Delta/Frans Bevers naar bekerfinale Bondscoach komt met veertien spelers naar Terneuzen Aanvaller van Zaamslag weet na ski-ongeluk niet of hij ooit weer kan voetballen uitslagen agenda zeeuws Vlaanderen dinsdag 9 januari 2007 door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Futsalbonds- coach Vic Hermans heeft veer tien spelers geselecteerd voor de oefeninterland tussen Neder land en België, die aanstaande dinsdag in Terneuzen wordt ge speeld. Bijna de helft van de se lectie speelt voor clubs in Bel gië. Hermans, zelf een voormalig in ternational, neemt dezelfde twaalf spelers mee die vorige maand een oefenstage in Argen tinië afwerkten. De selectie wordt gecomple teerd door Marinho Letamahu- lu en Fouad El Hamdaoui, broer van de geblesseerde Wil lem li-aanvaller Mounir. Een andere opvallende naam is die van doelman Patrick Tho massen. De boomlange keeper is inmid dels 41 jaar en wilde enkele ja ren geleden eigenlijk stoppen als international. Hij kwam ech ter terug op zijn besluit en maakt nu nog steeds deel uit van Oranje. Het duel in sportcentrum Vlie gende Vaart in Terneuzen be gint aanstaande dinsdag om 20.00 uur. De volledige selectie, inclusief rugnummers, ziet er als volgt uit: 1. Patrick Thomassen (FCK/De Hommel), 2. Antoine Merlino (Mi- tricup Lommei, Belgie), 3. Kees Thies (FCM/Kras Stervakanties), 4. Jamal El Ghannouti (Blok/Ca rillon Boys), 5. Dick Hulshorst (Forcom AntwerpenB), 6. Samir Makhoukhi (Futsal Hasselt. B), 7. Eric de Jongh (Blok/Carillon Boys), 8. Marciano Boumann (Blok/Carillon Boys), 9. Joey Nga- rigota (Futsal Hasselt, B), 10. Ma rinho Letemahulu (Mimcup Lom- mei, B), 11. Fouad El Hamdaoui (FCK/De Hommel), 12 Peter Ro zenheek (FCM/Kras Stervakan ties), 13. Mohamed Raissi (EFV/Cibatax), 14. Appie Idlaasri (Forcom Antwerpen, B). door Peter van Kouteren PHILIPPINE - Voor Maarten de Groene zit het voetbalseizoen er op. De aanvaller van Zaantslag heeft door een zware val tijdens het skiën zijn knieschijf op vijf plaatsen gebroken en weet zelfs nog niet of hij zijn voetballoop baan kan voortzetten. De onfortuinlijke jonge aanval ler is na een operatie in Frank rijk met een vliegtuig terug naar huis gebracht en zit van zijn lies tot net boven zijn enkel in spalk- gips. Thuis in Philippine brengt De Groene, die nog drie weken volstrekte rust is voorgeschre ven, veel tijd in bed door. Daar na volgt naar verwachting een lange periode van revalidatie. „Eerst moet ik maar weer eens fatsoenlijk op de been komen", zegt hij. „Het voetbal is voorlo pig verder maar bijzaak. Het is ook allemaal heel vervelend, om dat het op mijn werk heel druk is. Ik zit op kantoor en doe per soneelszaken. Ik wil proberen zo veel mogelijk thuis te gaan doen, maar kan nog niet lang zit ten." Overschat Maarten de Groene liep de zwa re blessure op de derde dag van zijn vakantie in het Franse ski-oord Val Thorens op. „Het is een hartstikke leuke sport", vindt hij nog steeds. „Maar ik heb de omstandigheden onder schat en mijn eigen kwaliteiten overschat. Het was niet de eer ste keer dat ik ben wezen skiën, maar wel de laatste keer denk ik." De 25-jarige speler van Zaam- slag ging op eenzame hoogte kei hard onderuit. „Het was een erg ijzig stuk op de piste", weet hij nog. „Ik was met mijn vriendin op vakantie, maar ze was er op dat moment niet bij. Op het mo ment dat het gebeurde, was ik helemaal alleen bovenaan de pis te. Ver verwijderd van de hulp posten. Ik ben met mijn knie op een rots terecht gekomen en wist gelijk dat het foute boel was. Er zat een grote scheur in mijn skibroek. Open breuk Toen ik zag dat het bloedde, wist ik wel genoeg. Het was een open breuk. Je hoefde geen spe cialist te zijn om te kunnen zien dat mijn knieschijf gebroken was. Dat werd ook in de eh- bo-post onder aan de berg ge zegd." Nadat De Groene door een paar andere skiërs was aangetroffen, werd een hulpactie op touw ge zet. De voetballer is nog dezelf de dag geopereerd. „Kleine bot splinters zijn verwijderd", weet hij. „Met een soort draad zijn grotere fragmenten aan elkaar gezet. Die draad zou mijn knie schijf bij elkaar moeten houden, totdat het geheeld is. Daarna moet die draad eruit. De chirurg in Frankrijk heeft me verteld dat er verder geen schade aan mijn knie is. Ik ben in Terneuzen al twee keer naar het ziekenhuis ge weest met foto's, die ze in Frank rijk vóór en na de operatie heb ben gemaakt. Volgens de arts hier is er goed geopereerd. Maar het is wel een gecompliceerde breuk." De Groene incasseerde met de breuk een nieuwe tegen slag. De spits is bezig aan zijn vierde seizoen bij Zaamslag en werd geregeld met blessureleed geconfronteerd. Twee jaar gele den miste hij veel wedstrijden door een meniscusblessure. Vo rig seizoen scheurde een binnen ste knieband in. „Dit seizoen sukkelde ik vanaf de derde competitiewedstrijd met een spierblessure aan mijn bovenbeen", vertelt hij. „Tel kens als ik dicht bij een rentree zat, kreeg ik er weer last van. Dat doet op den duur veel zeer. Zeven december ben ik weer Maarten de Groene ligt de komende weken vooral in bed. De aanvaller van Zaamslag brak bij een ski-ongeluk zijn knie op vijf plaatsen. Het is zijn zoveelste blessure in enkele jaren tijd. archieffoto Wim Kooyman gaan trainen. Ik heb nog niet meegespeeld, maar was zo goed als helemaal fit. Normaal ge sproken had ik na de winterstop mijn speelminuutjes kunnen meepikken." Veli Eryüriik naar Kemzeke TERNEUZEN - Voetballer Veli Eryürük heeft mei*; dellijke ingang overschrijving aangevraagd naar ke. De aanvaller stapte onlangs op bij Terneuzc-pg1 en hoopt nu zo snel mogelijk voor de Belgische ee® vincialer uit te kunnen komen. Eryürük kwam inq met de club via Bart Corstanje, de doelman die oei SSV'65 verruilde voor Kemzeke. „Ze zochten nog een spits en Bart heeft mijn nat- genoemd", vertelt Eryürük. „Ik heb vier keer q traind en zondag heb ik een laatste gesprek niet iy stuur gehad. Ze proberen me nu zo snel mogelijk rj rechtigd te krijgen. Als dat lukt, moet ik me wel vhj loften in het eerste zien te spelen." De Nijs trainer Wolfaartsdijk GOES - Marcel.de Nijs is volgend seizoen Iraine voetbalvereniging Wolfaartsdijk. De zaterdagplc in de race voor het kampioenschap in cle viercle Wolfaartsdijk staat tweede met drie punten ad... op koploper Colijnsplaatse Boys. „Ik weet dat heti jonge ploeg gaat", zei De Nijs. „Ik zie dus veel niogeli] den voor de toekomst." De Nijs is nü nog trainervai terdag-derdeklasser Serooslcerke. Daar wordt hij volgd door Alexander van Keulen. Henk Schouten weg bij Capelle GOES - Henk Schouten is per direct opgestapt alsb van zaterdag-hoofdklasser Capelle. De oefenmeesi* zowel in Scharendijke als Heerjansdam woont, hij te weinig terugkreeg voor de tijd en energie die: instak. Jasper de Muijnck vertrekt aan het einde van du als trainer van Doto. De in Middelburg geboren aan zijn vijfde seizoen bezig bij de zaterdag-hc ser. Oud-Feyenoorder en ex-international Kees van ren wordt trainer van hoofdklasser Bennekom. Dit; staat momenteel dertiende en voorlaatste in de h( se B, waarin ook de Zeeuwse ploegen Hoek. Kloed SSV'65 uitkomen. Grand Prix driebanden in Eede EEDE - Vandaag begint in Eede de derde Grand Pril banden van de Zeeuws-Vlaamse Biljartbond. Decq tatie is in handen van biljartvereniging Hof van Eed en met vrijdag zijn de poulewedstrijden, zaterdagh: naledag. De deelnemers zijn: Poule A en F (vandaag): Nelis Maasman, Theo Fit Louis Dallinga, Albert Lacante, Albert van Lee. Jack Kayser, Jacques van den Bliek. Eddy de Cr Cees A. Wissel en Levien Basting. Poule C en D (morgen): Joke Breur, Marco Potvliege die van Goethem. Ruud van Velzen, Ronny Roets. van Esbroek, Aart Vasseur, Florent Rombaut, Ik Witte en Karei van Meel en. Poule C en E (donderdag): Frits Bakker, JohandeS Jo Albicher, Aide Vink, Koen Pöpsel, Frank Wish Meerten Dallinga, Cees J. Wissel, Frank de Rijken! Martin. Poule B en F (vrijdag): Poule B en F: Lex de Feijterj ny Tanghe, Willy de Boey, Fons Baart, Jack de Ma- main Goethals, Johnny Bakker en Patrick Vasseur. Golfer Wil Besseling wordt prof na onverwacht succes op WK door Karei Pleunis HULST - De kreet van pijn, deed het ergste vermoeden toen haar enkel omklapte en ze niet meer overeind kon komen. Hoe lang zou Linda Blommaert, passer/loopster van Morres Hulst uitgeschakeld zijn? Ruim twee weken na het onge val tijdens de wedstrijd tegen Spirit Barendrecht klinkt de studente psychologie behoor lijk optimistisch. „Of ik het uitduel tegen Voy haal, weet ik niet, maar 10 fe bruari wil ik er tegen Slie- drecht Sport wel staan. Want we zitten al met zoveel gebles seerde speelsters. Blommaert had het geluk dat ze na het voorval, waarbij ze na de afwikkeling van de springac- tie nog een ongecontroleerde be weging naai- links maakte, di rect terechtkon bij de oud-voor zitter en oud-trainer van Mor res, Ronald van Goethem. De Hulsterse fysiotherapeut constateerde een zware verrek king en een klein scheurtje in de enkelband van de rechter voet. „Ik ben 24 december, de dag na het ongeval, nog even Landis boos op voorzitter Wada NEW YORK - De van doping verdachte Tour-winnaar Floyd Landis heeft verontwaardigd ge reageerd op prikkelende uitspra ken van Dick Pound, de voorzit ter van het mondiale antidoping- bureau Wada. In een open brief aan de New York Times noemt de Amerikaanse wielrenner de uitlatingen van Pound absurd, lasterlijk en voorbarig. Pound sprak smalend over de 'wonderbaarlijke' wederopstan ding van Landis vorig jaar tij dens de Tour de France. „Plotse ling presteerde hij weer als een Hercules. Hij reed de bergen op alsof hij op een verdomde Har- ley-motor zat." Pound refereer de tevens op de grote afwijkin gen in de hormoonhuishouding van Landis tijdens de Tour. „Met die waarden zou je denken dat hij elke maagd binnen 150 kilometer zou aanranden." ANP langs de huisartsenpost ge weest, maar daar konden ze niets voor me betekenen", zegt ze. Van Goethem dus wel. Hij ver stevigde de voet met tape. Ook na de kerstvakantie en voor haar vertrek naar studieplaats Tilburg liet ze de voet nog even goed inpakken door Van Goethem. „Natuurlijk ben ik nog niet ge heel pijnvrij, maar ik loop niet meer op krukken. Over een week of twee hoop ik weer wat te kunnen trainen. Die wed strijd tegen Sliedrecht Sport, de toekomstige kampioen, wil ik onder geen beding missen." Linda Blommaert, met haar 21 jaar inmiddels al vier jaar ba sisspeelster van het eerste vrou wenteam van Morres, ging drie jaar geleden overigens ook al eens door dezelfde enkel. „Ik landde toen op de voet van een andere speelster. Die bles sure was echter veel minder zwaar dan deze. „Twee jaar heb ik daarna met een brace ge speeld om te voorkomen dat ik er nog een keer doorheen zou gaan. Van m'n fysiotherapeut kreeg ik echter te horen dat ik die niet meer aan mocht trek ken wanneer de enkelband her steld zou zijn. Ik voelde me er echter heel veilig bij en bleef de brace dragen. Het was zo vanzelfsprekend. Verzoeken Tot een jaar geleden. „Toen ver gat ik de brace en trainde ik zonder die versteviging. Dat ging best. Geen angst, geen centje pijn. Toen heb ik beslo ten om hem maar niet meer aan te doen. Onlangs zei ik het nog tegen iemand. 'Het gaat al een jaar goed'. Ja, misschien is dat wel de goden verzoeken. Maar nu... Tja, ik denk dat ik die brace toch maar weer uit de kast ga halen. Dat biedt me toch een stukje extra veilig heid, zeker gevoelsmatig. Want ik wil binnenkort weer zonder angst kunnen volleyballen." Te beginnen in de topper tegen Sliedrecht Sport. „Zeker. De achterstand is wel dermate groot dat we Sliedrecht niet meer in kunnen halen, maar het zou leuk zijn om een keer te winnen van de aanstaande kampioen van de regiodivisie." door Eric Korver SCHELLINKHOUT - Wil Besseling lacht. Hij weet het. Maandenlang heeft de golfer uit Schellinkhout volgehouden dat hij voor lopig nog geen professional wilde worden, maar kort voor de jaarwisseling kondigde hij aan zijn amateurstatus op te geven. „Dat WK heeft alles anders gemaakt." 'Dat WK' is het wereldkampioenschap voor amateurteams, eind oktober in het Zuid-Afrikaanse Stellenbosch. Besseling werd daar met Joost Luiten enTim Sluiter sensationeel kampioen, maar pakte daar naast ook nog eens individueel de mondiale titel. De 21-jarige Noord-Hollander hield aanvan kelijk vol nog zo'n twee jaar te willen wach ten met de overstap naar de profs, maar daar is uiteindelijk weinig van gekomen. „Er is veel veranderd", zegt Besseling. „Ik zelf, de mensen om me heen. Vooral die laat- sten opperden dat het misschien verstandig was nu al als prof verder te gaan. Het is me steeds meer gaan dagen dat ze gelijk had den. Maar uiteindelijk sta ik zelf helemaal achter mijn beslissing." Want Besseling voelde dat nog een jaar als amateur best eens lastig zou kunnen wor den. Zeker, hij had zijn agenda al volge- pland. Mooie toernooien in eigen land, nog meer én mooiere toernooien in het buiten land. Maar wat voor eer valt er nog te beha len voor iemand die wereldkampioen is ge worden? Nieuwe prikkel Precies die vraag stelde Besseling zichzelf ook. En het antwoord vormde zijn beslis sing in belangrijke mate. „Ik had een nieu we uitdaging nodig, een nieuwe prikkel. Die krijg ik absoluut van deze stap. Het blijft golf, maar spelen bij de profs is in alle op zichten anders. Ik kijk er enorm naar uit." Besseling wordt in, die beslissing gesteund door een team van doorgewinterde profes sionals. Hij heeft zich aangesloten bij SP In ternational, het bureau van de voetbalmake laars Rodger Linse en Jan de Visser dat zich sinds enige tijd ook toelegt op sporters uit andere disciplines. „Daarvoor hebben ze Ri chard Krajicek aangetrokken, de beste vriend van Linse. Met Krajicek heb ik uit voerig gesproken over de situatie, en uitein delijk is de knoop doorgehakt. Zij steunen me nu ook verder in het vinden van indivue- le sponsors om op de Tour te kunnen spe len." Daarmee doelt Besseling op de EPD Tour. het derde niveau in Europa, na de Eu ropean Tour en de Challenge Tour. Een kans op een kaart voor dat laatste cir cuit ging aan Besseling voorbij. Hij nam zijn beslissing pas nadat de zogeheten Quali fying School - waar om de startkaarten wordt gespeeld - ten einde was. „Zodoende wordt het de EPD Tour. Ik weet het, dat is niet het meest prestigieuze niveau. Niet de beste golfers, niet de hoogste prijzengelden. Maar ik denk wel dat ik er veel kan leren. Wat dat betreft vind ik het zelf ook niet zo erg om onderin te beginnen. Dan kun je mooi alle niveaus doorlopen en overal wat oppikken." Die EPD Tour start op 13 fe bruari in Spanje, op de kustbaan van Oliva Nova, zo'n honderd kilometer ten zuiden van Valencia. Ook in de twee weken daarna trekt het circus langs de Spaanse oostkust, bij Benidorm en Murcia. Maar uiteindelijk is de EPD Tour vooral een Duitse aangele genheid. De meeste toernooi worden in Duitsland gespeeld. Ook dat vindt Besseling best prettig. „Het reizen is allemaal te overzien, en ik kan tussendoor nog eens thuiskomen." Maar hij maakt er geen geheim van toch ei genlijk niet langer dan een jaar op dat ni veau uit te komen. „Het doel is in het twee de jaar op de Challenge Tour te spelen. Dat kan door in de topvijf over het hele seizoen te eindigen, en anders ben ik aangewezen op de Qualifying School." Besseling ver wacht zich nu al regelmatig op een hoger ni veau te kunnen laten zien. Dat is één van de neveneffecten van zijn wereldtitel. „Die gaat me waarschijnlijk toch wel wat wild cards opleveren voor diverse grotere toer nooien. Daarnaast kan ik misschien nog wat in Amerika spelen. Chris van der Velde (voormalig bondscoach, red.) woont daar sinds een half jaar weer. Hij heeft veel con tacten." Wat dat betreft verbaast hij zich over alles wat het WK teweeg heeft gebracht. Hij is op eens erelid van de Noordwijksche en de Westfriese Golfclub, kreeg bovendien veel publiciteit over zich heen. „Ook daarom is deze beslissing bevrijdend. Iedereen vroeg me na het WK wat ik ging doen. Nu is er duidelijkheidheid, en kan ik me weer in alles rust toeleggen op dat wat ik graag doe: golfen." GPD I l'l III UW—— Dakarrally. Derde etappe, Nador - Er Rachidia (252 km). Auto's: 1. De Villiers (ZAf) Volkswagen 2.46.12, 2. Sainz (Spa) Volkswagen 0.25, 3. Peter- hansel (Fra) Mitsubishi 3.18, 4. Alphand (Fra) Mitsubishi 3.42, 5. Miller (VSt) Volkswagen 3.55. Klassement: 1. Sainz 5.09.19, 2. De Villiers 1.02, 3. Sou- sa 4.26, 4. Peterhansel 6.03, 5. Miller 9.12, 39. Van Deijne/Mitsubishi 1.27.35. Trucks: 1. Tsjagin (Rus) Kamaz 3.22.13, 2. Gerard de Rooy (Ned) Ginaf 10.39, 3. Stacey (Ned) Man 11.35, Klassement: 1. Tsjagin 5.02.59, 2. Gerard de Rooy 9.53, 3. Stacey 11.09. Sas van Gent. Huisleague. The Kil- lers-Het Feestbeest 3-1, De Water- geus-'t Stremijn 3-1. Stand: 1. De Wa tergeus 29-23.929, 2. The Killers 29-23.482, 3. Het Feestbeest 28-24.150, 4. 't Stremijn 26-24.176. Vrouwen. Hobart (Aus). Eerste ron de: Bremond (Fra)-Krajicek (Ned) 3-6 6-1 6-0, Mirza (Ina)-Kirilenko (Rus/4) 6-4 6-4, Santangelo (lta'5)-Camerin (Ita) 7-5 2-6 6-3, Safarova (Tsj) - Muller (Dui/8) 7-6 (5) 6-2. Medina Garrigues (Spa/2) - Vesnina (Rus) 6-1 6-3, Nakamura (Jap) - Pennetta (lta/3) 7-5 7-5, Serena Williams (VSt) - Arvidsson (Zwe) 6-4 6-0. Dakar Rally. Derde etappe, IMador - Er Rachidia (252 km): 1. Coma (Spa) KTM 3.07.39, 2. Blais (VSt) KTM 0.56, 3. Pujol (Spa) KTM 2.57, 4. Casteu (Fra) KTM 3.28, 5. Street (VSt) Pai 6.34, 9. Verhoeven/KTM 12.20, 16. Knuiman/ Honda 19.24, Klassement: 1. Pujol 5.25.07, 2. Coma 0.26, 3. Casteu 1.03, 4. Street 6.58, 5. Blais 8.37, 6. Rodrigues (Por) Yamaha 13.57, 9. Verhoeven 16.31, 21. Knuiman 0.34.18. schap. 100m school sen.: 1. Stepha nie Rombout, 1:14.90: 2. Ryan Verplan- ke, 1:16.90; 3. Eline Nijskens, 1:20.67; 10Om school sen. 1 en 2:1Josje van Houwelingen, 1:18.35; 2. Naomi Gelder land, 1:21.60; 3. Anouk Meesen,I; 100m school jeugd 1 en 2: que de Haard, 1:21.86; 2, MS Dort, 1:23.25; 3. Iris Ding» 1:24.81; 100m school jun. 1 Manon Minneboo, 1:19.96,21 Stap, 1:20.75; 3. Anniek Min® 1:23.79; 100m school min. 4,6 1. Merel van Drongelen, 1:2:1 Romy Hoogendijk,1:29.60; 3,1 Gelderland, 1:31.10; 100mrugi Stephanie Rombout, 1:08.87,21 Potm, 1:11.05; 3. Ryan V» 1:11.69; 100m rug sen. 1 ent je van Houwelingen, 1:07.17.2 Pel, 1:12.08; 3. Evi ErpelincU 10Om rug jeugd 1 en 2:1.T? Gils, 1:12.86; 2. Sanne Klomps,'. 3. Monique de Haard, 1:14.®: rug jun. 1 en 2: 1Judith Sin, 2. Manon Minneboo, 1:11.11;! pelinck, 1:14.01; 100m rug tó en 6: 1. Yoshi Corré, 1:21.76,2 Hoogendijk,1:23.22; 3. RaniF: 1:24.72; 50m vrij all-in: 1. Se Rombout. 26.97; 2. Ryan Vts 27.77; 3. Josje van Houwelinga 4x1 OOm wissel all-in: I.Kw 4:43.12; 2. De Stormvogel 14® Scheldestroom 1 4:48.70. dinsdag Biljarten Driebanden. Graanbeurstrofr ste ronde. Locatie: clubhuis O- beurs, Zierikzee. Aanvang' 19.00 Grand Prix ZVB. Locatie Hof* de in Eede. Aanvang: 19.00» Pool. Eerste klasse regioiu! charge - The Roadhouse 8to vang: 20.00 uur Tweedeklass naai: Jeto 3 - Roadhouse RosÖ vang: 20.00 uur. Voetbal Vriendschappelijk. Dauwend pelie (20.00), Wolfaartsdijk-Yeïa neuzen-Clinge (beiden 19.30) De jonge golfer Wil Besseling werd in oktober wereldkampioen bij de amateurs. Daarna be sloot hij snel prof te worden. „Ik had een nieuwe uitdaging nodig, een nieuwe prikkel." foto Marcel Rob/GPD door Joop van den Oudenhoven GOES - Het driebandenteam van Delta/Frans Bevers heeft zich geplaatst voor de finale van het nationale bekertoernooi, die mogelijk in Goes wordt gehou den. De return tegen Delta/Ockenburgh werd met 6-2 gewonnen. Na het 4-4-gelijkspel in de heen wedstrijd leek de derby nog bol van de spanning te staan, maar die ebde vrij snel weg. Delta Ockenburgh, ook wel het twee de team van Delta genoemd, bleek niet in staat ook in de re turn voor een verrassing te kun nen zorgen. Bij Delta/Trans Bevers moest al leen de redder in nood in het eer ste duel, Jean Paul de Bruijn, nu een nederlaag incasseren tegen Ronny Daniëls. Die had zij' sen in de eerste partij vers; en was gebrand op revü Die kreeg hij: hij won al met een moyenne van Daarmee was de koek vo.' eerstedivisieploeg op Delta/Frans Bevers vrij? kelijk naar een duidelijke^ ge. Wanneer en waar de ba nale wordt gespeeld is duidelijk. De nieuwe accö da tie in de Zeelandhallen-' didaat voor de organisatie Delta/Frans Bevers-Delta'® burgh 6-2. Roland Forth# Martin Spoormans 5-0 f 15-9, 15-2) 1.250-0.757, de Bruijn - Ronny Dvf (8-15, 7-15, 15-8J-Wj Peter de Backer - Kees 3-0 (15-2, 15-14. 1.451-1.000, Henk Habrv* chard de Bruin 3-0 O*"'- 15-6) 0.957-0.444.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42