0 stuurjan.nl Vergeet niemand. Steun ons. Giro 2502 dinsdag 9 januari 2007 zeeuws Vlaanderen Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- e»i geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag. 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden In de vakantie bereikte ons het droevige bericht dat Pim de Regt vader van Matthijs, leerling van klas h3 is overleden. Wij wensen Matthijs, zijn moeder en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur, directie en personeel, de ouderraad, leerlingenraad en alle ouders en leerlingen van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap R. Hubrechsen en M.A. Wagensveld-Heeren, localiedirectie havo/vwo Middelburg, 8 januari 2007 Vol bewondering voor haar persoonlijkheid en dank baar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder is overleden Hendrika Jakoba van de Zande-Robijn - Riek ie - 2 maart 1952 7 januari 2007 Mei al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Wim van de Zande Robbert van de Zande folanda van de Zande-de Valk Mark van de Zande Kokmeeuwslraat 55 4501 WPZierikzee De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats hebben. Donderdag 11 januari is er van 15.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in het M.F.C., De Huij- bertstraat 55 te Zierikzee. Op zondag geboren Op zondag gestorven Onze lieve dochter, zuster en tante is na een moei lijke, maar ook dankbare tijd overleden Hendrika Jakoba van de Zande-Robijn -Riek 2 maart 1952 7 januari 2007 Ze had een sterke wil om te leven. M.). Robijn A.J. Robijn-van de Kreeke W.I. Robijn J.W. Capelle Annemieke en Ronald Marloes en Mark Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze moedige, altijd positieve schoondochter, schoon zuster en tante Riekie C.F. van de Zande-Bary Huub en Mar^reet van de Zande Anne Marie Job Zierikzee, 7 januari 2007 Riekie van de Zande-Robijn een goede vriendin is van ons heen gegaan dat is moeilijk te bevatten zoals zij in het leven heeft gestaan is van een waarde die niet is in te schatten Hanne en Hannemarie Co en Hellen en kinderen Verdrietig, maar ook met fijne herinneringen, nemen wij afscheid van Riekie van de Zande-Robijn onze lieve dierbare vriendin, altijd vol goede ideeën. Gevoelens van medeleven gaan uit naar Wim, Robbert en Jolanda, Mark, haar ouders en schoon moeder. Wij wensen hen veel kracht en liefde toe bij het ver werken van dit groot verlies. Rietje en Jan Gaanderse Toveen Jan Geluk Corrie en Leo Klompe Marieke en Johan van der Slikke Hellen en Co Stols Zierikzee. 7 januari 2007 Krant in <fe Ktar - kik- Krant in de Klas I de bron voor medi Docenten gunnen graiï s dagbladen aandragen Via: www.krantindeklas.nl Als leven lijden wordt, is sterven een gewin. Mel het stille verdriet van de laatste jaren in ons hart, maar tegelijkertijd met een gevoel van bevrijding dat voor hem aan het lijden yan,geest en lichaam een einde is gekomen, geven wij kennis van het over lijden van mijn man, onze vader en opa Jakob de Hondt 7 februari 1956 f 7 januari 2007 Nel de Hondt-Goedhart Jolanda Milou, Amber André Middenhofsingel 10 4588 AR Oost-Souburg Woensdag 10 januari is er van 18.50-19.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlis- singen. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden vrijdag 12 januari om 15.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 5 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Daar wij erg moe zijn, liever geen bezoek aan huis. Verdrietig, maar blij dat hij uil z'n lijden verlost is, moeten wij afscheid nemen van onze broer, zwager en oom Jaap de Hondt Vlissingen: S.C. van de Gruiter-de Hondt M. van de Gruiter (in herinneringI Vlissingen: P.J. de Hondt Oost-Souburg: C.S. Louws-de Hondt P.F.J. Louws Neven en nichten 7 januari 2007 Na een lange strijd, die hij uiteindelijk niet heeft kunnen winnen, is van ons heengegaan onze geliefde zwager en oom Jaap de Hondt Renesse: Esther en Joop Goedhart West-Souburg: Rob Goedhart (in liefdevolle herinnering) Oost-Souburg: Marianne en Bert Poelman Neven en nichten Als Jezus je hand neemt, houdt Hij je stevig vast. Als Jezus je stevig vasthoudt, leidt Hij je door het leven. Als Jezus je doorliet leven leidt, brengt Hij je veilig thuis. Marline In dit vertrouwen is in de leeftijd van 70 jaar van ons heengegaan mijn bijzondere man, onze lieve papa en opa Cornell's Willem Jonker Cor "Zijn vrolijkheid, grapjes, strijdbaarheid en opti misme zullen wij vreselijk gaan missen. Haamstede: Kato Jonker-Viergever Noordwelle: Ron Jonker Adrie Jonker-Smalheer Jeanneke, Charlotte, Liedewhijn Haamstede: Hans Jonker Marianne Jonker-Slager Marline en André, Suzanne Haamstede: Rianne Boot-Jonker Leendert Boot Lilian, Marc, Iris Burgh: Karin Slager-Jonker Herman Slager Julian. Nicky Oude Lagezoom 4 4528 ED Burgh-Haamstede Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren donderdag 11 januari van 19.50 tot 21.00 uur in de Gereformeerde kerk aan de Platboslaan 1 te Burgh- Haamstede. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid zal worden door ds. W. van der Kooij, zal in genoemde kerk gehouden worden vrijdag 12 januari om 13.00 uur, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom. Na de begrafenis is er in de zaal bij de kerk alsnog ge legenheid de familie te condoleren. Verdrietig zijn wij door het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve zwager en oom Cor Jonker Veel bewondering hebben we voor zijn positieve instelling en vechtlust tijdens zijn ziekte. We verliezen in hem een geliefd en markant mens. Scharendijke: Rinus en Nel van Dongen-Viergever Scharendijke: Leen en Mien de Jonge-Viergever Kapelle: Tonie en Annie Viergever-de Jonge Goes: Daan en Adrie Viergever-de Jonge Heinkenszand: Hans en Anneke bij de Vaate-Viergever Neven en nichten Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot het laatste moment, het wilde niet meer. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten be leven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze fantastische moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Elizabeth de Poorter-Verstraaten weduwe van Charles Ludovicus de Poorter 17 december 1924 f 7 januari 2007 Vlissingen: Piet de Poorter Lies de Poorter-Shoesmith Oost-Souburg: Cor de Poorter (in herinnering) Marleen de Poorter-de Kok Oostburg: Emmy Philipse-de Poorter Peter Philipse Oost-Souburg: Lia Machgeels-de Poorter René Machgeels Klein- en achterkleinkinderen Bijzonder dankbaar zijn wij voor de uitzonderlijke en liefdevolle zorg en aandacht die onze moeder heeft gekregen van het verzorgend personeel van app. 10, verpleeghuis "Vliedberg". Correspondentieadres: Dijkstraat 40,4388 CL Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 12 januari van 08.45 tot 09.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, plaatsvinden om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Louisa van Hoepen Middelburg, 31 januari 1923 Middelburg, 3 januari 2007 uit aller naam: P.H. Wiedeberg Wij zijn het personeel van Verpleeghuis 't Gasthuis, afdeling Watertoren, veel dank verschuldigd voor de liefdevolle verzorging. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op 8 januari 2007. Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 158, 4557 KW Middelburg Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Rozemond De heer Rozemond was één van de grondleggers van het huidige ACM in Dauwendaele. Tol op het laatste moment was hij betrokken bij het welzijnswerk. Met veel waardering kijken wij terug op zijn inzet binnen de voormalige SKWM. We wensen familie en vrienden veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers van Stichting Welzijn Middelburg Overleden is mijn geliefde en enige broer, zwager en onze oom Jozias Dees echtgenoot van A.G. Gooris Axel f Glimmen 17 maart 1922 6 januari 2007 Frans Dees en Brina Dees-van Driel Neven en nichten Cadzand, januari 2007 Met droefheid geven wij kennis dat de Heere van ons weggenomen heeft onze geliefde schoonzuster en tante Maatje de Waal weduwe van Cornelis Jasper van Gilst in de leeftijd van 84 jaar. Goes: f. van Gilst-Kodde Zwijndrecht: T. Stunn-van Gilst Colijnsplaat: A. Sies-van Gilst Neven en nichten 5 januari 2007 Als je ouder wordt, en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze soms niet meer herkent. Met dankbare herinneringen aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Ida Slager - van der Endt In de leeftijd van 84 jaar Fred en Hannie Judy Guido en Famke Thijs Wij willen het personeel van de Vliedberg app 15 bedanken voor de liefdevolle verzorging. Koudekerke 7 januari 2007 Correspondentieadres: Spaamestraat 60 4588 TL Oost-Souburg Onze moeder en oma is overgebracht naar uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op vrijdag 12 januari om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Vrees niet het leven te verliezen Want de dood is slechts een verandering van wonen Pythagoras Zacht en kalm is na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Ter Reede" te Vlissingen van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma, zus, schoonzus en tante Hinderktje Koning-Cornelius Hennie sinds 17 februari 1982 weduwe van Henk Koning Oude Pekela Vlissingen 3 augustus 1917 7 januari 2007 Jan Vis Alma Vis-Koning Harrie Hamming t Klein- en achterkleinkinderen Zussen, schoonzus, neven en nichten Correspondentieadres: J. Vis De Vinkenslag 14 5258 KX Berlicum (N.Br.) De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 12 januari om 15.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Suzanna Elizabeth Kotvis weduwe van Pieter Abraham Bril op de leeftijd van 92 jaar Oostburg: Els Risseeuw-Bril Han Risseeuw Hanneke Bril Rinus van Santen t Jan Bril Den Hoorn: Hans en Odette Stijn Amstelveen: Pieter en Monique Oostburg, 4 januari 2007 Correspondentieadres Boogschutter 5 4501 HT Oostburg De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. rZijn wijsheid heeft ons gevormd, zijn mildheid ons verzacht, zijn liefde was oneindig, zijn kracht bewonderingswaardig, en zijn gezin was zijn leven. Lieve pa, rust zacht. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart. geven wij u kennis dat na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken is heengegaan onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Jan Marinus Rijk weduwnaar van Maria Vermeule in de leeftijd van 93 jaar. Naaldwijk: Rinus Rijk Heinkenszand: Johan en Wilma Rijk Martin Linda en Bas Lewedorp, 7 januari 2007 Zorgcentrum 'DeKraayert' Correspondentieadres: Bosruilerhof 1,4451 DC Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 11 januari om 10.30 uur in de H. Blasius te Hein kenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op der.-k. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in het Dienstgebouw achter de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij willen het verzorgend personeel van zorgcentrum 'De Kraayerthartelijk dankzeggen voor de liefde volle verzorging. Lieve opa Je bent voor ons altijd een fantastische opa geweest, ledereen moest weten hoe trots je was op ons. Wij zullen je heel ergmissen en je nooit vergeten. Liefs van Martin en Linda Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herin neringen, nemen wij afscheid van mijn lieve broer, onze oom en oudoom Jan Rijk Zijn vriendschap zal in onze herinnering blijven. J.E. Geus-Rijk Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Mogen inslapen als je moe bent, en de last die je lang gedragen hebt van je schouders laten glijden is een waardevol geschenk. In de leeftijd van 100 jaar is onze tante Jannie Bosselaar Overleden. Oost-SouburgDinie de Ridder-Hollebrandse West-Souburg Marian Rietbergen-Meerman Wij willen de medewerkers van Zorgcentrum Ter Reede danken voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Vlissingen, 2 januari 2007 Correspondentie-adres: Van Steveninckstraat 13 4388 CE Oost-Souburg De crematie heeft overeenkomstig haar wens, in besloten kring plaatsgevonden. WÊÈÊS^ Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouweentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Enige en Algemene kennisgeving Er zijn geen woorden voor een ziek van wie je weet: hij redt het niet. Je streelt zijn wang, je ziet zijn ogen je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn èij dat na zoveel moedig strijden kvoir, omdat het niet zijn leven maar ook zijn lijden overnam. Bedroefd, maar wij zijn dankbaar dat aanzijn* en strijden een einde gekomen is. Omringd door dierbaren vond hij rust. Wij zjjj| op hem en in ons zal hij voortleven. In de vroege ochtend van maandag 8 januari2i( overleden onze lieve vader, zoon. broer, oom zwag Hendrik Maurice De Clerck "Henk zijn kinderen: Marlous. Rianne enM® zijn moeder: R. De Clerck-Baas zijn broers en zussen: J. Bauer-De Clerck J.de Meijer-De Clerck E.De Clerck-Znidar J. De Clerck-Houg R. Hoogesteger-DeClet; I. Beun-De Clerck M. Blaakman-De Clerck Neven en nichten j De uitvaartdienst zal plaatsvinden op lljgj 2007 om 10.00 uur in de Johannes de Doperked Sluis waarna de begrafenis aansluitend plaatsj op de r.-k. begraafplaats te Sluis. Wij danken Dr. Surinx. de thuiszorg en de os nacht verpleegkundigen. Henk hield van bloemen. Samenkomst in de kerk. In Memoriam Eén jaar geleden stierf thuis t.g.v. een nogsteeèi te genezen beroepsziekte Fransiscus Sturm (Frank/Frans) Geboren te Yerseke op 11 mei 1943 J Gestorven te Zoutelande op 7 januari 2006 Lief, dwars scheepsmaatje van Harma Bouw® Ook zijn vader stierf aan dezelfde ziekte als zijnzj zijn drie broers waren eerder gestorven, w.o. |aa de ramp met de Bermuda voor de kust van Hol Holland. Allen, zijn vader en moeder, Jaap en GerenooM liggen begraven te Vlissingen. Wij hebben FRANK herdacht op het kerkhof a Molenweg van Zoutelande na de kerkdienst ini tharinakerk in Zoutelande op 7.1.07. Volgens4 sische kalender het kerstfeest volgens Julianus. Men vindt geen paradijs op aarde. Men moet het veroveren. Zoutelande, 8.1.07 Even je hoofd vrijmaken Even wat anders: collecteren in de frisse buitenlucht. Eenrv kans om je hoofd vrij te maken. En de kans om je in te zette 3,5 miljoen mensen met een hersenziekte of psychische aaro Met uw hulp kunnen we meer veelbelovende onderzoekend" en projecten steunen die het leven van patiënten veraangp? Bel 030-297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting NederM en het Fonds Psychische Gezondheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36