O PZC mei opnemen Ga spierziekte A.L.S» te lijf. Giro 100 000 dinsdag 9 januari 2007 swb Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Ondanks de tranen, ondanks de pijn, dank jullie wel dal je mijn vrienden wilde zijn In het bijzijn van haar familie en vrienden is tot ons groot verdriet overleden onze allerliefste Ingrid Davids 28 augustus 1965 6 januari 2007 We zullen je heel erg missen. Tim Janny Davids-Bloem Peter en Anja Rik, Bas Monique en Jan Lilian Renesse. Mauri tsweg 65 Correspondentieadres: Tureluur 12 3191 GJ Hoogvliet Donderdag 11 januari nemen we om 14.00 uur af scheid van Ingrid tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke OudeHavendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Ingrid hield van bloemen Herinneringen zijn gebleven Aan wie je was En wat je zei Wij moeten verder met ons leven lij blijft er altijd bij Door wie je was En wat je zei Dag lieve Ingrid, we zullen je ontzettend missen Rene en Anja Edwin en Joyce Henk en Lenie Robert en Karola Dirk, Wies en Daisy Jan en Matty Henk en Hella len Wim en Irene Siem en Joke Arthur en Patricia Piet en Annelies John en Monique Astrid en Corrie Annelies Nooit meer samen Nooit meersamen Nooit meer samen Nooit meer samen Nooit meer samen Nooit meer uit ons Lieve Ingrid Nooit Ingrid winkelen stappen naar het strand leuke dingen doen de slappe lach hart Meer De Meiden Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Mw. Ingrid Davids moeder van onze leerling Tim van Gardingen We wensen familie en nabestaanden veel sterkte. Team, ouder- en medezeggenschapsraad, ouders en leerlingen o.b.s. 't StaepeEof Renesse Jn de vakantie bereikte ons het droevige bericht dat Pim de Regt vader van Matthijs, leerling van klas h3 is overleden. Wij wensen Matthijs, zijn moeder en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur, directie en personeel, de ouderraad, leerlingenraad en alle ouders en leerlingen van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap R. Hubrechsen en M.A. Wagensveld-Heeren, locatiedirectie havo/vwo Middelburg, 8 januari 2007 Vol bewondering voor haar persoonlijkheid en dank baar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder is overleden Hendrika Jakoba van de Zande-Robijn Riekie 2 maart 1952 7 januari 2007 Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Wim van de Zande Robbert van de Zande Jolanda van de Zande-de Valk Mark van de Zande Kokmeeuwstraat 53 4301 WP Zierikzee De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats hebben. Donderdag 11 januari is er van 15.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in het M.F.C., De Huij- bertstraat 35 te Zierikzee. Op zondag geboren Op zondag gestorven Onze lieve dochter, zuster en, tant,e is na een moei lijke, maar ook dankbare tijd oyerléd'én Hendrika Jakoba van de Zande-Robijn Rick- 2 maart 1952 7 januari 2007 Ze had een sterke wil om te leven. M.J. Robijn A.J. Robijn-van deKreeke W.I. Robijn J.W. Capelle Annemieke en Ronald Marloes en Mark Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze moedige, altijd positieve schoondochter, schoon zuster en tante Riekie C.F. van de Zande-Bary Huub en Margreet van de Zande Anne Marie Job Zierikzee, 7 januari 2007 Riekie van de Zande-Robijn een goede vriendin is van ons heen gegaan dat is moeilijk te bevatten zoals zij in het leven heeft gestaan is van een waarde die niet is in te schatten Hanneen Hannemarie Co en Hellen en kinderen Verdrietig, maar ook met fijne herinneringen, nemen wij afscheid van Riekie van de Zande-Robijn onze lieve dierbare vriendin, altijd vol goede ideeën. Gevoelens van medeleven gaan uit naar Wim, Robbert en Jolanda, Mark, haar ouders en schoon moeder. Wij wensen hen veel kracht en liefde toe bij het ver werken van dit groot verlies. Rietje en Jan Gaanderse Tove en Jan Geluk Corrie en Leo Klompe Marieke en Johan van der Slikke Hellen en Co Stols Zierikzee, 7 januari 2007 Zondag 7januari jl. vernamen wij het overlijden Riekie van de Zande Wij wensen Wim, Robbert, Jolanda en Mark veel sterkte toe biji hei verwerken van clit grote verlies Leon, Marian en Jur Wouter en Marjolien Michel Sytze Als leven lijden wordt, is sten'en een gewin. Met het stille verdriet van de laatste jaren in ons hart, maar tegelijkertijd met een gevoel van bevrijding dat voor hem aan het lijden van geest en lichaam een einde is gekomen, geven wij kennis van het over lijden van mijn man, onze vader en opa Jakob de Hondt 4 7 februari 1936 r 7 januari 2007 Nel de Hondt-Goedhart Jolanda Milou, Amber And ré Midden hofsingel 10 4388 AR Oost-Souburg Woensdag 10 januari is er van 18.30-19.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlis- singen. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden vrijdag 12 januari om 15.00 uur in crematorium Middelburg. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Daar wij erg moe zijn, liever geen bezoek aan huis. Verdrietig, maar blij dal hij uit z'n lijden verlost is, moeten wij afscheid nemen van onze broer, zwager en oom Jaap de Hondt Vlissingen: S.C. van de Gruiter-de Hondt M. van de Gruiter (in herinnering) Vlissingen: P.J. de Hondt Oost-Souburg: C.S. Louws-de Hondt P.F.J. Louws Neven en nichten 7 januari 2007 Na een lange strijd, die hij uileindelijk niet heeft kunnen winnen, is van ons heengegaan onze geliefde zwager en oom Jaap de Hondt Renesse:' Esther en Joop Goedhart West-Souburg: Rob Goedhart (in liefdevolle herinnering Oost-Souburg: Marianne en Bert Poelman Neven en nichten Begrafenis- en Crèmatieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Als Jezus je hand neemt, houdt Hij je stevig vast. Als Jezus je stevig vasthoudt, leidt Hij je door het leven. Als Jezus je door het leven leidt, brengt Hij je veilig thuis. Marline In dit vertrouwen is in de leeftijd van 70 jaar van ons heengegaan mijn bijzondere man, onze lieve papa en opa Cornell's Willem Jonker Cor~ "Zijn vrolijkheid, grapjes, strijdbaarheid en opti misme zullen wij vreselijk gaun missen. Haamstede: Kato Jonker-Viergever Noordwelle: Ron Jonker Adrie Jonker-Smalheer Jeanneke, Charlotte, Liedewhijn Haamstede: Hans Jonker Marianne Jonker-Slager Martine en André, Suzanne Haamstede: Rianne Boot-Jonker Leendert Boot Lilian, Marc, Iris Burgh: Karin Slager-Jonker Herman Slager Julian, Nicky Oude Lagezoom 4 4328 ED Burgh-Haamstede Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren donderdag 11 januari van 19.30 tot 21.00 uur in de Gereformeerde kerk aan de Platboslaan 1 te Burgh- Haamstede. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid zal worden door ds. W. van der Kooij. zal in genoemde kerk gehouden worden vrijdag 12 januari om 13.00 uur, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom. Na de begrafenis is er in de zaal bij de kerk alsnog ge legenheid de familie te condoleren. We love you in the morning, we love you in the night, we love you in the evening, when the stars are shining bright. Ei' is een bres geslagen in de kring van broers en zusters door het overlijden van onze oudste broer, zwager en oom: Cor Jonker We denken aan hem met weemoed en liefde. Ermelo: Jaap en Leidy Breda: Piet en Nel Oostkapelle: Wil en Piet Monster: Joke Amsterdam: Joost Leusden: Ton en Tinv Delft: Gerda Neven en nichtjes Haamstede, 7 januari 2007 Verdrietig zijn wij door het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve zwager en oom Cor Jonker Veel bewondering hebben we voor zijn positieve instelling en vechtlust tijdens zijn ziekte. We verliezen in hem een geliefd en markant mens. Scharendijke: Rinus en Nel van Dongen-Viergever Scharendijke: Leen en Mien de jonge-Viergever Kapelle: Tonie en Annie Viergever-de Jonge Goes: Daan en Adrie Viergever-de Jonge Heinkenszand: Hans en Anneke bij de Vaate-Viergever Neven en nichten Hoe kostbaar is een kwetsbaar mens Met ontroering ontving het bestuur en de leden van het kerkkoor Renesse het bericht van het overlijden van de heer Cor Jonker Vele jaren lid van ons koor en het kleinkoor. Zingen was zijn lust! Dit en de voor hem karakteristieke wijze waarop hij met ons omging zal in herinnering blijven. Zijn vrouw Cato, kinderen en kleinkinderen wensen wij veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit voor hen grote verlies. Jaap Kraaijenbrink, voorzitter Henk Moa, secretaris Renesse, 7 januari 2007 Al is mijn stem gebroken, mijn adem zonder kracht, het lied op and 're lippen draagt mij dan door de nacht. Door ademnood bevangen of in verdriet verstild: het lied van Uw verlangen heeft mij aan 't licht getild! Sytse de Vries Een groot verlies is te betreuren door het overlijden van ons gemeentelid Cor Jonker Gedurende 25 jaar is hij koster van onze kerk ge weest. Cor deed zijn werk met enthousiasme en toe wijding. Wij zullen ons hem blijven herinneren als de koster die zo graag zong. Kato, kinderen en kleinkinderen wensen wij veel sterkte toe om zijn heengaan te kunnen dragen. Dat zij de nabijheid van onze God en de gemeente daarbij mogen ervaren. Burgh-Haamstede. 7 januari 2007 Namens de Gereformeerde kerk te Haamstede. Wim Hack. preses Rob van Leeuwen, scriba Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot het laatste moment, het wilde niet meer. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten be leven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze fantastische moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Elizabeth de Poorter-Verstraaten weduwe van Charles Ludovicus de Poorter 17 december 1924 f 7 januari 2007 Vlissingen: Piet de Poorter Lies de Poorter-Shoesmith Oost-Souburg: Cor de Poorter (in herinnering) Marleen de Poorter-de Kok Oostburg: Emmy Philipse-de Poorter Peter Philipse Oost-Souburg: Lia Machgeels-de Poorter René Machgeels Klein- en achterkleinkinderen Bijzonder dankbaar zijn wij voor de uitzonderlijke en liefdevolle zorg en aandacht die onze moeder heeft gekregen van het verzorgend personeel van app. 10, verpleeghuis "Vliedberg". Correspondentieadres: Dijkstraat 40,4388 CL Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 12 januari van 08.45 tot 09.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, plaatsvinden om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om'deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Louisa van Hoepen Middelburg, 31 januari 1923 Middelburg, 3 januari 2007 uit aller naam: P.H. Wiedeberg Wij zijn het personeel van Verpleeghuis 't Gasthuis, afdeling Watertoren, veel dank verschuldigd voor de liefdevolle verzorging. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op 8 januari 2007. Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 158. 4337 KW Middelburg Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Rozemond De lieer Rozemond was één van de grondleggers van het huidige ACM in.Dauwendaele. Tot op het laatste moment was hij betrokken bij het welzijnswerk. Met veel waardering kijken wij terug op zijn inzet binnen de voormalige SKWM. We wensen familie en vrienden veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers van Stichting Welzijn Middelburg Met droefheid geven wij kennis dat de Heere van ons weggenomen heeft onze geliefde schoonzuster en tante Maatje de Waal weduwe van Cornelis Jasper van Gilst in de leeftijd van 84 jaar. Goes: j, van Gilst-Kodde Zwijndrecht: T. Slurm-van Gilst Colijnsplaat: A. Sies-van Gilst Neven en nichten 5 januari 2007 Als je ouder wordt, en niet meer weet waar je beitt, als je mensen ziet. maar ze soms niet meer herkent. Met dankbare herinneringen aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Ida Slager - van der Endt In de leeftijd van 84 jaar Fred en Hannie Judy Guido en Famlce Thijs Wij willen het personeel van de Vliedberg app 15 bedanken voorde liefdevolle verzorging. Koudekerke 7 januari 2007 Correspondentieadres: Spaarnestraat 60 4388 TL Oost-Souburg Onze moeder en oma is overgebracht naar uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op vrijdag 12 januari om 11.00 uur in crematorium Middelburg. Westelijke Oude Haven- dijk 5 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. t.n.v. A.I-.S. Centrum -Amsterdam in samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Vrees niet het leven te verlig Want de dood is slechts een verandering van wonen verzorg Zacht en kalm is na een liefdevolle zorgcentrum "Ter Reede" te Vlissingen v.„ heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder^ overgrootoma, zus, schoonzus en tante Hinderktje Koning-Cornelius Hennie sinds 17 februari 1982 weduwe van HenkKoió Oude Pekela viissjg 3 augustus 1917 7 januari Jj Jan Vis Alma Vis-Koning Harrie Hamming t Klein- en achterkleinkinderen Zussen, schoonzus, neven ennicla Correspondentieadres: J. Vis De Vinkenslag 14 5258 KX Berlicum (N.Bp De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 12 jarg om 13.30 uur op de algemene Vlissingen. Zijn wijsheid heeft ons gevormd, zijn mildheid ons verzacht, zijn liefde was oneindig, zijn kracht bewonderingswaardig, en zijn gezin was zijn leven. j Lieve pa, rust zacht. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen |J hart, geven wij u kennis dat na voorzien te zijn;] het H. Sacrament der Zieken is heengegaan a lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Jan Marinus Rijk weduwnaar van Maria Vermeule in de leeftijd van 93 jaar. Naaldwijk: Rinus Rijk Heinkenszand: Johan en Wilma Rijk Martin Linda en Bas Lewedorp, 7 januari 2007 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Bosruiterhof 14451 DC Heinkenszand' De uitvaartdienst zal worden gehouden dondeii 1 I januari om 10.30 uur in de H. BlasiusteHi kenszand. Aansluitend zal de begrafenis pb vinden op de r:-k. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45: 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in mortuarium naast de kerk. louwadia n. Na de begrafenis is er in het Dienstgebouw ac 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbjj sturen, gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij willen het verzorgend personeel van zorgcett 'De Kraayerthartelijk dankzeggen voor de Ij volle verzorging. Lieve opa Je bent voor ons altijd een fantastische opa ge\ ledereen moest weten hoe trots je was op ons, Wij zul len je heel erg missen en je nooit vergelen,1 Liefs van Martin en Linda Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede ld neringen, nemen wij afscheid van mijn lieve bra onze oom en oudoom Jan Rijk Zijn vriendschap zal in onze herinnering blijven. J.E. Geus-Rijk Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Mogen inslapen als je moe bent, en de last die je lang gedragen hebt van je schouders laten glijden is een waardevol geschenK. In de leeftijd van 100 jaar is onze tante J annie Bosselaar Overleden. Oost-SouburgDiniedeRidder-Hollebrandse West-SouburgMarian Rietbergen-Meernw Wij willen de medewerkers van Zorgcentrum' Reede danken voor hun liefdevolle verzorgd aandacht. Vlissingen, 2 januari 2007 Correspondentie-adres: Van Steveninckstraat 13 4388 CE Oost-Souburg De crematie heeft overeenkomstig haar werf besloten kring plaatsgevonden. In Memoriam Één jaar geleden stierf thuis t.g.v. een nog steedse te genezen beroepsziekte Fransiscus Sturm (Frank/Frans) Geboren te Yersekeop 11 mei 1943 Gestorven te Zoutelande op 7 januari 2006 Lief, dwars scheepsmaatje van Harma Bouw® Ook zijn vader stierf aan dezelfde ziekte als zijns zijn drie broers waren eerder gestorven, w.o. |a$ de ramp met de Bermuda voor de kust van Hoe Holland. Allen, zijn vader en moeder, Jaap en Ger en ookH liggen begraven te Vlissingen. Wij hebben FRANK herdacht op het kerkhof^, Molenweg van Zoutelande na de kerkdienst inde tharinakerk in Zoutelande op 7.1.07. VolgensdeS sische kalender het kerstfeest volgens Julianus, Men vindt geen paradijs op aarde. Men moet het veroveren. Zoutelande, 8.1.07 Plaats uw familie berichten in de PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 26