De Groene heeft weinig geluk Een titel maakt alles anders Winst Souburgse basketbalsters PZC Zege voor MLTC in tenniscircuit Delta/Frans Bevers naar bekerfinale Bondscoach komt met veertien spelers naar Terneuzen Aanvaller van Zaamslag weet na ski-ongeluk niet of hij ooit weer kan voetballen uitslagen agenda dinsdag 9 januari 2007 door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Futsalbonds- coach Vic Hermans heeft veer tien spelers geselecteerd voor de oefeninterland tussen Neder land en België, die aanstaande dinsdag in Terneuzen wordt ge speeld. Bijna de helft van de se lectie speelt voor clubs in Bel gië. Hermans, zelf een voormalig in ternational, neemt dezelfde twaalf spelers mee die vorige maand een oefenstage in Argen tinië afwerkten De selectie wordt gecomple teerd door Marinho Letamahu- lu en Fouad El Hamdaoui. broer van de geblesseerde Wil lem Il-aanvaller Mounir. Een andere opvallende naam is die van doelman Patrick Tho- massen. De boomlange keeper is inmid dels 41 jaar en wilde enkele ja ren geleden eigenlijk stoppen als international. Hij kwam ech ter terug op zijn besluit en maakt nu nog steeds deel uit van Oranje. Het duel in sportcentrum Vlie gende Vaart in Terneuzen be gint aanstaande dinsdag om 20.00 uur. De volledige selectie, inclusief rugnummers, ziet er als volgt uit: 1. Patrick Thomassen (FCK/De. Hommel), 2. Antoine Merli.no (Mi- nicup Lommei, België), 3. Kees Thies (FCM/Kras Stervakanties), 4. Jamal El Ghannouü (Blok/Ca rillon Boys), 5. Dick Hulshorst (Forcom Antwerpen, B), 6. Samir Makhoukhi (Futsal Hasselt, B), 7. Eric de Jongh (Blok/Carillon Boys), S. Marciano Boumann (Blok/Carillon Boys), 9. Joey Nga- rigota (Futsal Hasselt, B), 10. Ma rinho Letemahulu (Minicup Lom mei, B), 11. Fouad El Hamdaoui (FCK/De Hommel), 12. Peter Ro zenheek (FCM/Kras Stervakan ties), 13. Mohamed Raïssi (EFV/Cïbatax), 14. Appie Idlaasri (Forcom Antwerpen, B). door Peter van Kouteren PHILIPPINE - Voor Maarten de Groene zit het voetbalseizoen er op. De aanvaller van Zaamslag heeft door een zware val tijdens het skiën zijn knieschijf op vijf plaatsen gebroken en weel zelfs nog niet of hij zijn voetballoop baan kan voortzetten. De onfortuinlijke jonge aanval ler is na een operatie in Frank rijk met een vliegtuig terug naar huis gebracht en zit van zijn lies tot net boven zijn enkel in spalk- gips. Thuis in Philippine brengt De Groene, die nog drie weken volstrekte rust is voorgeschre ven, veel tijd in bed door. Daar na volgt naar verwachting een lange periode van revalidatie. „Eerst moet ik maar weer eens fatsoenlijk op de been komen", zegt hij. „Het voetbal is voorlo pig verder maar bijzaak. Het is ook allemaal heel vervelend, om dat het op mijn werk heel druk is. Ik zit op kantoor en doe per soneelszaken. Ik wil proberen zo veel mogelijk thuis te gaan doen, maar kan nog niet lang zit ten." Overschat Maarten de Groene liep de zwa re blessure op de derde dag van zijn vakantie in het Franse ski-oord Val Thorens op. „Het is een hartstikke leuke sport", vindt hij nog steeds. „Maar ik heb de omstandigheden onder schat en mijn eigen kwaliteiten overschat. Het was niet de eer ste keer dat ik ben wezen skiën, maar wel de laatste keer denk ik." De 25-jarige speler van Zaam slag ging op eenzame hoogte kei hard onderuit. „Het was een erg ijzig stuk op de piste", weet hij nog. „Ik was met mijn vriendin op vakantie, maar ze was er op dat moment niet bij. Op het mo ment dat het gebeurde, was ik helemaal alleen bovenaan de pis te. Ver verwijderd van de hulp posten. Ik ben met mijn knie op een rots terecht gekomen en wist gelijk dat het foute boel was. Er zat een grote scheur in mijn skibroek. Open breuk Toen ik zag dat het bloedde, wist ik wel genoeg. Het was een open breuk. Je hoefde geen spe cialist te zijn om te kunnen zien dat mijn knieschijf gebroken was. Dat werd ook in de eh- bo-post onder aan de berg ge zegd." Nadat De Groene door een paar andere skiërs was aangetroffen, werd een hulpactie op touw ge zet. De voetballer is nog dezelf de dag geopereerd. „Kleine bot splinters zijn verwijderd", weet hij. „Met een soort draad zijn grotere fragmenten aan elkaar gezet. Die draad zou mijn knie schijf bij elkaar moeten houden, totdat het geheeld is. Daarna moet die draad eruit. De chirurg in Frankrijk heeft me verteld dat er verder geen schade aan mijn knie is. Ik ben in Terneuzen al twee keer naar het ziekenhuis ge weest met foto's, die ze in Frank rijk vóór en na de operatie heb ben gemaakt. Volgens de arts hier is er goed geopereerd. Maar .het is wel een gecompliceerde door Jeremy Deug VLISSINGEN - De basketbal sters van BV Souburg wonnen afgelopen weekend overtuigend van ELBC uit Etten-Leur. Het tweede Vlissingse vrouwenteam won met ruime cijfers van BV Schijndel. De Vlissingse jongens onder twintig, die uitkomen in de eredivisie, verloren in Purme- rend van Early Bird. Vrouwen. BV Souburg - ELBC 84-37: De eerste minuten gingen gelijk op. Souburg begon zoe kend aan de wedstrijd, waar- door ELBC gemakkelijk kon sco ren. Halverwege het eerste kwart begon het bij de ploeg van Hans van de Linden beter te draaien en liep de ploeg uit. De ze lijn kon de thuisploeg door trekken, waardoor het bij rust 45-19 was. Na de pauze bleef de thuisploeg domineren. Dankzij een snelle omschakeling kon Souburg nog verder uitlopen. Uiteindelijk stopte de teller bij 84-37. Scores BV Souburg: Digna van der Baan 18, Cindy de Nooijer 15, Ni- coline Craste 14. Annegret Scheers 12, Jacqueline Franke 11, Nathalie Franke 10, Desiree Kole en Gitta Zijl ma 2. BC Vlissingen 2 - BV Schijndel 71-37: De teams hielden elkaar doorSven Bakker GOES - MLTC heeft een over winning geboekt bij het winter- circuit PrivaZorg Zeeland. Hel tennisteam versloeg in Goes de ploeg van TopTennisZeeland: 35-13. Dmitri van Hoof (MLTC) ver loor met 5-4 van Mart Flik- weert. Joost van Loon, Orestis Molopodis en Jasper Smit stel den orde op zaken namens MLTC door te winnen van res pectievelijk Sven Vermeulen (7-3), Erik Bakker (7-4) en Lean- der Bendele (9-8). Danny Verschoore won voor TTZ beide partijen. Zijn enkel spel tegen MLTC'er Dennis Bou- dewijns ging met 8-3 gewonnen. Veli Eryiirük naar Kemzeke TERNEUZEN - Voetballer Veli Eryürük heeft meto dellijke ingang overschrijving aangevraagd naar K ke. De aanvaller stapte onlangs op bij Terneuzens' en hoopt nu zo snel mogelijk voor de Belgische eersti vincialer uit te kunnen komen. Eryürük kwam ma met de club via Bart Corstanje, de doelman die oi SSV'65 verruilde voor Kemzeke. „Ze zochten nog een spits en Bart heeft mijn naaa genoemd", vertelt Eryürük. „Ik heb vier keer n traind en zondag heb ik een laatste gesprek met K stuur gehad. Ze proberen me nu zo snel mogelijk sp rechtigd te krijgen. Als dat lukt, moet ik me wel viai loften in het eerste zien te spelen." De Nijs trainer Wolfaartsdijk GOES - Marcel de Nijs is volgend seizoen traine voetbalvereniging Wolfaartsdijk. De zaterdagploegj in de race voor het kampioenschap in de vierde kis Wolfaartsdijk staat tweede met drie punten achter op koploper Colijnsplaatse Boys. „Ik weet dat heto: jonge ploeg gaat", zei De Nijs. „Ik zie dus veelmogdi den voor de toekomst." De Nijs is nu nog trainervs terdag-derdeklasser Serooskerke. Daar wordt hiji volgd door Alexander van Keulen. Henk Schouten weg bij Capelle GOES - Henk Schouten is per direct opgestapt alstr, van zaterdag-hoofdklasser Capelle. De oefenmeesta zowel in Scharendijke als Heerjansdam woont, voa hij te weinig terugkreeg voor de tijd en energie diei instak. Jasper de Muijnck vertrekt aan het einde van dit g als trainer van Doto. De in Middelburg geboren trail aan zijn vijfde seizoen bezig bij de zaterdag-hoofö ser. Oud-Feyenoorder Kees van Wonderen wordt trails hoofdklasser Bennekom. Die ploeg staat moment® tiende en voorlaatste in de hoofdklasse B, waarin a Zeeuwse ploegen Hoek, Kloetinge en SSV'65 spelen Fase naar selectiewedstrijd NK DEN HAAG - Schaatster Anouk Fase heeft zich 10 Haag geplaatst voor de landelijke selectiewedstrijd: het NK junioren. Fase reed een tijd van 45,57 opdt meter, wat goed was voor een evenaring van het Zea record van Annemarie Pasveer. Op de 1500 meterki de schaatsster uit Sint Annaland tot 2.24,07. Inheit! end van 20 en 21 januari krijgt Fase de kans zich ted sen voor het Nederlands kampioenschap op 2 febri Utrecht. Annemarie Pasveer uit Arnemuiden hay landelijke selectiewedstrijd niet. Maarten de Groene ligt de komende weken vooral in bed. De aanvaller van Zaamslag brak bij een ski-ongeluk zijn knie op vijf plaatsen. Atleet Van der Burgt naar EK Het is zijn zoveelste blessure in enkele jaren tijd. archieffoto Wim Kooyman breuk." De Groene incasseerde met de breuk een nieuwe tegen slag. De spits is bezig aan zijn- vierde seizoen bij Zaamslag en werd geregeld met blessureleed geconfronteerd. Twee jaar gele den miste hij veel wedstrijden door een meniscusblessure. Vo rig seizoen scheurde een binnen ste knieband in. „Dit seizoen sukkelde ik vanaf de derde competitiewedstrijd met een spierblessure aan mijn bovenbeen", vertelt hij. „Tel kens als ik dicht bij een rentree zat, kreeg ik er weer last van. Dat doet op den duur veel zeer. Zeven december ben ik weer gaan trainen. Ik heb nog niet meegespeeld, maar was zo goed als helemaal fit. Normaal ge sproken had ik na de winterstop mijn speelminuut j es kunnen meepikken." PAPENDAL - Middenafstandloper Ate van der heeft zich als eerste atleet gekwalificeerd voor deL se kampioenschappen indoor begin maart in ham. De 28-jarige hardloper dook bij indoorwedstr in Dortmund onder de limiet van 3.44,00 op dekt ter. Van der Burgt, die nooit eerder aan een pioenschap deelnam, won de wedstrijd in 3.43,01.A Golfer Wil Besseling wordt prof na onverwacht succes op WK in evenwicht tot 14-12, maar daarna drukte BC Vlissingen 2 door scores van Romana de Rid der en Marjolein de Dreu door naar 25-12, BV Schijndel gaf toen de strijd al op, waardoor de thuisploeg steeds verder uit kon lopen. Via een 36-19 ruststand bracht het team van coach Tom Joziasse de eindstand op 71-37. Scores BC Vlissingen: Romana de Ridder 25, Marjolein de Dreu 13, Quintana Pattinama 12, Dorien de Witte 6, Linda Visser 5, Jolien Oorthuijs 4, Lizette Heijnsdijk, Linda de Paauw en Marie-Louise Paulissen 2. Jongens U20. Early Bird - BC Vlissingen 68-50: Vlissingen be gon scherp en stond na vijf mi nuten met 2-9 voor. De thuis ploeg kwam echter terug in de wedstrijd dankzij een waterdich te zoneverdediging waar Vlissin gen niet doorheen kwam. De thuisploeg bleef zelf wel scoren en sloot hiermee het eerste kwart af met een 15-13-voor- sprong. In het tweede kwart liep Early Bird verder uit en besliste het de wedstrijd: 33-22 bij rust. Na de pauze kwam Vlissingen met een gewijzigde verdedi gingstactiek terug tot negen pun ten, maar daarna liep de thuis ploeg weer uit, waardoor de thuisploeg de punten met 68-50 in eigen huis hield. Verschoore won daarnaast sa men met Erik Bakker het dub belspel van Molopodis en Boude- wijns: 6-4. Van Loon en Van Hoof pakten de punten weer na mens MLTC door Vermeiden en Flikweert ruim te kloppen: 9-2. Het vrouwendubbelspel van Sas- kia Oranje/Ingrid Weegels en het gemengddubbelspel van Lin da Oranje/Jasper Smit leverden ook winst voor MLTC op. Ook 't Halve Maantje boekte een ruime overwinning. Tegen MTO won het team uit Goes met 31-17.De ploeg verloor geen en kele dubbelspelwedstrijd. Al leen het vrouwendubbelspel tus sen Tessy Kint/Renée Pieters en Goesenaren Marjan Ganseman/ Jeantien van den Dries eindigde in een gelijkspel (6-6). door Eric Korver SCHELLINKHOUT - Wil Besseling lacht. Hij weet het. Maandenlang heeft de golfer uit Schellinkhout volgehouden dat hij voor lopig nog geen professional wilde worden, maar kort voor de jaarwisseling kondigde hij aan zijn amateurstatus op te geven. „Dat WK heeft alles anders gemaakt." 'Dat WK' is het wereldkampioenschap voor amateurteams, eind oktober in het Zuid-Afrikaanse Stellenbosch. Besseling werd daar met Joost Luiten enTim Sluiter sensationeel kampioen, maar pakte daar naast ook nog eens individueel de mondiale titel. De 21-jarige Noord-Hollander hield aanvan kelijk vol nog zo'n twee jaar te willen wach ten met de overstap naar de profs, maar daar is uiteindelijk weinig van gekomen. „Er is veel veranderd", zegt Besseling. „Ik zelf, de mensen om me heen. Vooral die laat- sten opperden dat het misschien verstandig was nu al als prof verder te gaan. Het is me steeds meer gaan dagen dat ze gelijk had den. Maar uiteindelijk sta ik zelf helemaal achter mijn beslissing." Want Besseling voelde dat nog een jaar als amateur best eens lastig zou kunnen wor den. Zeker, hij had zijn agenda al volge- pland. Mooie toernooien in eigen land, nog meer én mooiere toernooien in het buiten land. Maar wat voor eer valt er nog te beha len voor iemand die wereldkampioen is ge worden? Nieuwe prikkel Precies die vraag stelde Besseling zichzelf ook. En het antwoord vormde zijn beslis sing in belangrijke mate. „Ik had een nieu we uitdaging nodig, een nieuwe prikkel. Die krijg ik absoluut van deze stap. Het blijft golf, maar spelen bij de profs is in alle op zichten anders. Ik kijk er enorm naar uit." Besseling wordt in die beslissing gesteund door een team van doorgewinterde profes sionals. Hij heeft zich aangesloten bij SP In ternational, het bureau van de voetbalmake laars Rodger Linse en Jan de Visser dat zich sinds enige tijd ook toelegt op sporters uit andere disciplines. „Daarvoor hebben ze Ri chard Krajicek aangetrokken, de beste vriend van Linse. Met Krajicek heb ik uit voerig gesproken over de situatie, en uitein delijk is de knoop doorgehakt. Zij steunen me nu ook verder in het vinden van indivue- le sponsoi's om op de Tour te kunnen spe len." Daarmee doelt Besseling op de EPD Tour, het derde niveau in Europa, na.de Eu ropean Tour en de Challenge Tour. Een kans op een kaart voor dat laatste cir cuit ging aan Besseling voorbij. Hij nam zijn beslissing pas nadat de zogeheten Quali fying School - waar om de startkaarten wordt gespeeld - ten einde was. „Zodoende wordt het de EPD Tour. Ik weet het, dat is niet het meest prestigieuze niveau. Niet de beste golfers, niet de hoogste prijzengelden. Maar ik denk wel dat ik er veel kan leren. Dakarrally. Derde etappe, Nador - Er Rachidia (252 km). Auto's: 1. De Villiers (ZAf) Volkswagen 2.46.12, 2. Sainz (Spa) Volkswagen 0.25, 3. Peter- hansel (Fra) Mitsubishi 3.18. Klasse ment: 1. Sainz 5.09.19, 2. De Villiers 1.02, 3. Sousa 4.26, 39. Van Deijne/Mitsubishi 1.27.35. Trucks: 1. Tsjagin (Rus) Kamaz 3.22.13, 2. Gerard de Rooy (Ned) Ginaf 10.39, 3. Stacey (Ned) Man 11.35, 7. Bekx (Ned) DAF 30.02, 8. Jan de Rooy (Ned) Ginaf 30.13,10. Brouwer/Ginaf 39.25, Klasse ment: 1. Tsjagin 5.02.59, 2. Gerard de Rooy 9.53, 3. Stacey 11.09, 6. Vliet 52.06, 17. Van Ginkel/Ginaf 1.36.10, 18. Brouwer 1.40.16, 20. Jimmink 1.43.29. Jeu de Boules Middelburg. Snerttoernooi. Gele poule: 1. Ad Dammqan/Piet Robijn (Middelburg), 2. Luc Stoops/Leo Boekx (Wijnegem, B.), 3. Jennie Brasser/Ad de Goffau (Middelburg), 4. Chris Lokerse/Johan Dusebout (Middelburg), 5. Stefan Thysbaert - Peter Thijs (Ant werpen, B.). Groene poule: 1. John Moes/Fabian Moes (Middelburg), 2. Frans Hoornick/John Hoornick (Middel burg), 3. Romeo Fornari/Jane Fornari (Middelburg), 4. Mare Minnaerts/Ton Minnaerts (Antwerpen, B.), 5. Ronnie Vercauteren/George Remacle (Wijne gem, B.). Dakar Rally. Derde etappe, Nador - Er Rachidia (252 km): 1. Coma (Spa) KTM 3.07.39, 2. Blais (VSt) KTM 0.56, 3. Pujol (Spa) KTM 2.57, 9. Verhoeven/KTM 12.20, 16. Knuiman/ Honda 19.24, Klassement: 1. Pujol 5.25.07, 2. Coma 0.26, 3. Casteu 1.03, 4. Street 6.58, 5. Blais 8.37, 6. Rodrigues (Por) Yamaha 13.57, 9. Verhoeven 16.31, 21. Knuiman 0.34.18, 44. Van Pelt 1.02.34. Wachtebeke. Zeeuws Kampioen schap.100m school sen.: 1. Stepha nie Rorribout, 1.14.90; 2. Ryan Verplan- ke, 1:16.90; 3. Eline Nijskens, 1:20.67; 10Om school sen. 1 en 2: 1Josje van Houwelingen, 1:18.35; 2. Naomi Gelder land, 1:21.60; 3. Anouk Meesen,1: 100m school jeugd 1 en 2: II que de Haard, 1:21.86; 2 Midi Dort, 1:23.25; 3. Iris Dinga 1:24.81; 100m school jun. Ie Manon Minneboo, 1:19.96; 2 Stap, 1:20.75; 3. Anniek Miivfc 1:23.79; 100m school min. 4,! 1. Merel van Drongelen, 12 Romy Hoogendijk,1:29.60; 3. Gelderland, 1:31.10; 100mrugi Stephanie Rombout, 1:08.87,2.i Potin, 1:11.05; 3. Ryan Ir, 1:11.69; 10Om rug sen. 1 en 'c je van Houwelingen, 1:07-17;! Pel, 1:12.08; 3. Evi Erpelinctt 100m rug jeugd 1 en 2: i.Tii Gils, 1:12.86; 2. Sanne Klom^' 3. Monique de Haard, 1.14.5 rug jun. 1 en 2: 1. Judith Star 2. Manon Minneboo, 1:11.11;! pelinck, 1:14.01; 100m rugrw en 6: 1. Yoshi Corré, 1.21.76;! Hoogendijk,1:23.22; 3. Ram B:( 1:24.72; 50m vrij all-in: 1 Sï Rombout, 26.97; 2. Ryan to 27.77; 3. Josje van Houwelinger. 4x1 OOm wissel all-in: 1. Kotf 4:43.12; 2. De Stormvogel H- Scheldestroom 1 4:48,70. dinsdag Biljarten Driebanden. Graanbeurstro!» ste ronde. Locatie: clubhuis^ beurs, Zierikzee. Aanvang: 19.8 Grand Prix ZVB. Locatie. 8:' de in Eede. Aanvang: 19.00 uf Pool. Eerste klasse regions charge - The Roadhouse BS vang: 20.00 uur Tweede kiess naai: Jeto 3 - Roadhouse Rots vang: 20.00 u Voetbal Vriendschappelijk. Dauwer-ï pelle (20.00), Wolfaartsdijk-Yens neuzen-Clinge (beiden 19.30) De jonge golfer Wil Besseling werd in oktober wereldkampioen bij de amateurs. Daarna be sloot hij snel prof te worden. „Ik had een nieuwe uitdaging nodig, een nieuwe prikkel." foto Marcel Rob/GPD Wat dat betreft vind ik het zelf ook niet zo erg om onderin te beginnen. Dan kun je mooi alle niveaus doorlopen en overal wat oppikken." Die EPD Tour start op 13 fe bruari in Spanje, op de kustbaan van Oliva Nova, zo'n honderd kilometer ten zuiden van Valencia. Ook in de twee weken daarna trekt het circus langs de Spaanse oostkust, bij Benidorm en Murcia. Maar uiteindelijk is de EPD Tour vooral een Duitse aangele genheid. De meeste toernooi worden in Duitsland gespeeld. Ook dat vindt Besseling best prettig. „Het reizen is allemaal te overzien, en ik kan tussendoor nog eens thuiskomen." Maar hij maakt er geen geheim van toch ei genlijk niet langer dan een jaar op dat ni veau uit te komen. „Het doel is in het twee de jaar op de Challenge Tour te spelen. Dat kan door in de topvijf over het hele seizoen te eindigen, en anders ben ik aangewezen op de Qualifying School." Besseling ver wacht zich nu al regelmatig op een hoger ni veau te kunnen laten zien. Dat is één van de neveneffecten van zijn wereldtitel. „Die gaat me waarschijnlijk toch wel wat wild cards opleveren voor diverse grotere toer nooien. Daarnaast kan ik misschien nog wat in Amerika spelen. Chris van der Velde (voormalig bondscoach, red.) woont daar sinds een half jaar weer. Hij heeft veel con tacten." Wat dat betreft verbaast hij zich over alles wat het WK teweeg heeft gebracht. Hij is op eens erelid van de Noordwijksche en de Westfriese Golfclub, kreeg bovendien veel publiciteit over zich heen. „Ook daarom is deze beslissing bevrijdend. Iedereen vroeg me na het WK wat ik ging doen. Nu is er duidelijkheidheid, en kan ik me weer in alles rust toeleggen op dat wat ik graag doe; golfen." GPD door Joop van den Oudenhoven GOES - Het driebandenteam van Delta/Frans Bevers heeft zich geplaatst voor de finale van het nationale bekertoernooi, die mogelijk in Goes wordt gehou den. De return tegen Delta/Ockenburgh werd met 6-2 gewonnen. Na het 4-4-gelijkspel in de heen wedstrijd leek cle derby nog bol van de spanning te staan, maar die ebde vrij snel weg. Delta Ockenburgh, ook wel het twee de team van Delta genoemd, bleek niet in staat ook in de re turn voor een verrassing te kun nen zorgen. Bij Delta/Frans Bevers moest al leen de redder in nood in het eer ste duel, Jean Paul de Bruijn, nu een nederlaag incasseren tegen Ronny Daniëls. Die had ai: sen in de eerste partij vs en was gebrand op rflï Die kreeg hij: hij won® met een moyenne va- Daarmee was de koek« eerstedivisieploeg op s Delta/Frans Bevers vrij? kelijk naar een d ge. Wanneer en waar de nale wordt gespeeld is»? duidelijk. De nieuwe actf datie in de ZeelandhaUe»* didaat voor de orgs Delta/Frans Bevers-Deila^ burgh (>-2. Roland Fom Martin Spoormans '3-01 15-9, 15-2) 1.250-0,757,1# de Bruijn - Romy Dnnf (8-15, 7-15, 15-8) 1» Peter de Backer - 3-0 (15-2, 15-li 1.451-1.000, Henk Hab chard dë Bruin 3-0 (R 15-6) 0.957-0.444

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 18