GRATIS PECHIUII •Bij Grolt Beur PZC Uitnodiging Voor een Zorgzame Begeleiding i kijk voor meer vacatures in de regio op www.pzc.nl/banen of bij kleintjesmarkt zaterdag 6 januari 2007 zneuwt tdsren Het vervolg van de familieberichten van pagina 12 Elk afscheid is de geboorte van een herinnering.... Ontroerd geven wij u kennis dat onze lieve en zorg zame moeder en oma van ons is heengegaan Maria Cornelia Adriana Post-Faasse sinds 28 januari 1989 weduwe van Pum Post Oost-Souburg Vlissingen 30 juli 1912 4 januari 2007 Papendrecht: Will Schuijs-Post Hellmut Schuijs Koudekerke: Atty Bax-Post Gerrit Bax Zeewolde: Jan Post Petra Post-Veldhuis Klein- en achterkleinkinderen "Wij willen onze grote waardering uitspreken voor de liefdevolle verzorging van mama door het team van mevrouw R. Dubois, Ter Reede". Correspondentieadres: Anthonissenstraat 3 4371 BZ Koudekerke Mama is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 7 januari van 16.00 tot 17.00 uur. De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgeno digd zal plaatsvinden op dinsdag 9 januari om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. ALS IK LATER OUD BEN, WIL IK OOK ZO'N OMA ZIJN Joost en Marian Martijn, Michiel en Judith Annemarie Marjan Saskia en Roderik Lide wij en Evelijn Liesbeth en Carl Sterre en Thomas Atty Hanna en Arend Pauline Magda Eefje en Jack Met grote verslagenheid hebben wij het bericht ont vangen van het plotseling overlijden van onze mede werker Annie Claeys-Thys Wij hebben Annie, gedurende de 28 jaar dat zij werkzaam was binnen locatie De Burght ervaren als een zeer zorgzame medewerker en mogen terugzien op een prettige samenwerking. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar haar echtgenoot, haar zoon en overige familieleden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te kunnen verwerken. Namens de medewerkers, vrijwilligers, bewoners, ondernemingsraad, Raad van Toezicht en Raad van Bestuur Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen P.M.M. Rademacher, voorzitter Raad van Bestuur P.l.Monsieurs, locatiedirecteur woonzorgcentrum De Burght Oostburg, 5 januari 2007 Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het I plotseling overlijden van onze medewerker Annie Claeys-Thys Nog nauwelijks beseffend wat er is gebeurd moeten wij afscheid nemen van een zeer gewaardeerde colle- j ga. Wij vonden het fijn om zo lang met een zo warme persoonlijkheid te hebben mogen samenwerken. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar haar echtgenoot, haar zoon en overige familieleden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe om dit j grote verlies te kunnen verwerken. Namens de medewerkers. Verzorgingscentrum De Burght Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen P.J.Monsieurs, I locatiedirecteur Oostburg, 5 januari 2007 De zon is onder, de warmte blijft. Verdrietig en verslagen ontvingen wij 3 januari 2007 het droevige bericht van het overlijden van Annie Claeys-Thys secretaris van de ondernemingsraad van Stichting Woonzorg West Zeeuwsch-Vlaanderen. De OR heeft Anny leren kennen als een plichts getrouw lid van de ondernemingsraad. I Haar bescheiden manier, waarop zij zich voor de j organisatie heeft ingezet, verdient respect. De OR denkt terug aan de laatste cursus, waar zij de moeilijke beslissing nam om haar werk in De Burght i voorrang te geven boven het secretariaatswerk van I de ondernemingsraad. De OR zal haar missen, leeft mee met haar man, zoon en ouders en wenst hen de kracht toe dit verlies te verwerken. De ondernemingsraad van Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen Mirjam, feanine, Patricia, Lieve, Maaike, Marleen, Ank, Conny. Jetty, Ria, Jeanine Dankbetuiging Het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Pieter Gideonse ïeeft ons goed gedaan. liervoor zeggen wij u hartelijk dank. C.C. Gideonse-Maljaars Kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2007 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedan ken voor de belangstelling en het medeleven welke wij mochten ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlij den van onze lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoe der en oma Gloria Alblas-Ulveling willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betui gen. Uw steun heeft ons gesterkt om het verlies te helpen dragen. Marius Alblas, kinderen en kleinkinderen Sluiskil, januari 2007 In plaats van kaartjes Langzaam dringt het tot ons door dat vanaf nu de tija je naam zal schrijven. De warme steun, het medeleven, de vele kaarten en de grote belangstelling tijdens zijn ziekte en jjj na het overlijden van mijnlieve man, onze vader en opa Jacobus Alphonsus Arens hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Julia Arens-Looij Olga en Peter Floresse-Arens en kinderen Jos en Lizette Arens en kinderen Vlissingen, januari 2007 Groot is het gemis, maar de herinnering blijft. De ha'rtelijke wijze van medeleven en de grote belangstel ling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze vader, schoonvader, opa en opa Zeeland Marinus de Bruine heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens ons allen; C. de Bruine-Wisse Kortgene, januari 2007 De enorme en hartverwarmende blijken van medele ven bij het afscheid van mijn man, (schoon Jvader en opa Gerrit Jan Eshuis zijn ons tot grote steun geweest in de afgelopen periode. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoon lijk te bedanken doen wij dit langs deze weg. Fieke Eshuis-Loontjens Gert-Jan, Ann, Emile, Coby en kleinkinderen Goes, januari 2007 Uw medeleven na het toch nog plotseling overlijden van mijn lieve, zorgzame moeder, onze lieve schoonzuster en tante Cornelia van Haeringen-Sonke heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Arnold van Haeringen en verdere familie. Yerseke, januari 2007 Voor uw belangstelling en medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Dina Lena Platschorre-Koeman zeggen wij u hartelijk dank. Ondanks het verdriet, sterkt het ons te weten, hoeveel zij voor velen betekend heeft. Familie Platschorre Ovezande, januari 2007 De zeer vele en vaak buitengewoon innige blijken van vriendschap, medeleven en belangstelling welke u de fa milie Kik heeft betoond na het overlijden van onze moe der en grootmoeder Leuntje Kik-Pattenier -Pat- waren hartverwarmend en bemoedigend. Uw aanwezigheid tijdens de teraardebestelling hebben wij bijzonder gewaardeerd. Voor dit alles onze welgemeende dank. Dick en Beatrix Norma-Sabi Elleke en Koen Heieen, Lennart, Sander Dineke en Wim Nienke, Elles, Fleur Januari 2007 Correspondentieadres: Kruisbessenstraat 57 4413 DB Krabbendijke Hierbij willen we u hartelijk danken voor het getoonde medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma W. van Maurik-Kruis overleden op 26-11-2006 te Hoogblokland Arjo, Monique, Jasmijn en Veerle van Maurik Westkapelle Dankbetuiging Uw oprechte belangstelling zijn voor ons een grote steun geweest na het overlijden van onze moeder, schoonmoe der, grootmoeder en overgrootmoeder. Angelina Geertruida Geilleit-de Kever Weduwe van Hubert Camiel Geilleit Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Geilleit-de Kever Middelburg, januari 2007 UnvaaKTvenzoKging II. obse Utv zo Kg m onze banden voor qebeeL WaLcbenen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 4622 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjol Tevens beschikken wij Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de warme steun en belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn liefste maatje, fijne vader en opa Frank Lambour Corry Lambour-Klerk Kinderen en kleinkind Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling tij- dens-haar Jeyen£iLna-het overlijden van onze lieve tante Sara Janna Zegers-Beaufort Namens de familie E.N. Hamelink-Zegers Axel, januari 2007 Dankbetuiging Voor uw belangstelling en deelneming na het overlijden van mijn schoonmoeder en onze oma Clara de Smet-Blondeel betuigen wij u onze oprechte dank. Hubert Thomaes Freddy en Tanja Thomaes-Verhage Carla en Wim Vael-Thomaes en achterkleinkinderen IJzendijke, januari 2007 In Memoriam Marga -Dra In mijn hart blijven we altijd samen spelen Titia Nieuwjaarsbijeenkomst Provincie Zeeland Het Provinciaal Bestuur van Zeeland nodigt u van harte uit voor de nieuwjaarsbijeenkomst op Vrijdag 12 januari 2007 Thema: Afscheid Commissaris van de Koningin De bijeenkomst begint om 16.00 uur in de Nieuwe Kerk te Middelburg. (Ingang Kloostergangen, Abdijplein) Programma: 15.30 uur: Inloop, muzikale begeleiding "Champagne Charlie" 16.00 uur: Welkom 16.05 uur: Speech gedeputeerde mr. drs. A.J.G. Poppelaars 16.15 uur: Speech nestor Provinciale Staten, W. Kolijn 16.25 uur: Blpf - videoboodschap 16.35 uur: Speech Commissaris van de Koningin, drs. W.T. van Gelder Zeeuws Volkslied 16.45 uur: Einde bijeenkomst in de Nieuwe Kerk Aansluitend wordt een receptie gehouden in de Wandelkerk/Kloostergangen. De heer Van Gelder legt per 1 februari 2007 zijn functie neer. Tijdens de receptie kunt u persoon lijk afscheid van hem nemen. De bijeenkomst in de Nieuwe Kerk en de receptie zijn openbaar. Wij ontmoeten u graag op 12 januari. De Commissaris van de Koningin drs. W.T. van Gelder De Provinciesecretaris mr.drs. L.J.M. Verduit De Statengriffier drs. B.L. Allewijn Stichting Aqua for All Deze stichting zet zich in voor verbetering van drinkwater en sanitaire voorzieningen in ontwikkelingslanden Bankrekening: 28.51.02.494 t.n.v. Provincie Zeeland, Middelburg o.v.v. afscheid drs. W.T. van Gelder Alle familieleden, vrienden en collega 's wens ik namens Christian en Annelien, een gezegend na jaar toe. Hartelijke dank voor alle kerst- en nin jaarskaarten. Hartelijke groeten, Kees Dekker Dorpsstraat 7 4365 AL Meliskerke Dank voor al uw goede wensti Ik wens u een gelukkig 2007 B.J.M. Schruer, huisarts. Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 2605 7 Mie voorzieningen om thuis op te baia - Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! UITVAARTVERZORGING „SCHOU WEN-DU IVELANI M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee v.uitvaartzorgcentrum.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Overal in Europa, dus ook in uw woonplaat! Vervangend vervoer Repatriëring vanuit het buitenland Vraag naar de voorwaarden bij uw Bosth Car Servite Pethhulp in de buurt AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen-zuid 18, Telefoon 0115 - 56204! hi.irH-Hji^ïïimiTTniirriirrrmi Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 GOES, Bosch Car Service Goes Dirk Dronkersweg 15, Telefoon 0113 - 27 3 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 J Voltaweg 33, Telefoon 0118 - 62 76 80 vi i t-H i JMdn\ urm iii1111 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 j Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 590 Boerenweg 4, Telefoon 0111 - 41 2l KAT. 1 BINNEN- EN BUITENLANDS NIEUWS KAT. 2 ZEEUWS/SPORT KAT. 3 REPORTAGE KAT. 4 WONEN KAT. 5 TRENDS/JONG KAT. 6 REIZEN KAT. 7 KLEINTJES Functie: Bedrijf: kat.nr. pag.nr. Functie: Bedrijf: kat.nr. pag.nr. Functie: Bedrijf: kat.nr. pag.c Accountmanager Kolibrie Horeca Payrolling 3 26 Diverse functies Sllgro 5 W14 Ondernemende Manager Bedrijfsvoering WV Walcheren 5 WI2 Administratief Medewerker WV Walcheren 5 W12 Diverse functies Timesavers 4 W4 Productiemedewerkers LabourService 5 W Bakon 3 26 Doktersassistente (gediplomeerd) Huisartsenpraktijk "scaldis fe X" 2 4 Systeembeheerder Gors 4 Hl Huisartsenpraktijk "scaldis elix" 2 4 Groepsmanagers Prisma Food Reatil 5 W10 Teamleiders Dévo .2 1 Bedrijfsautotechnicus OAF 4 W4 Gz-psycholoog Emergis 4 W4 Technisch Medewerker Agrocare 4 Hi Bedrijfsleiders Lucardi 2 4 Havenmeester Watersportver. "Ame" Middelburg 5 W12 Timmerman (Allround) Bouwbedrijf Joziasse b.v. 5 WI2 Emergis 4 W4 Havenwerkers LabourService 5 W12 Thuishulp A Dévo 2 Provincie Zeeland 4 W7 Hoofd Communicatie Emergis 4 W4 Topverkoper Poppeliers 26 Beleidsmedewerker Onderwijsbeleid Provincie Zeeland 4 W7 Hoofd Maintenance Repair Lamb Weston Meijer 2 14 Trainer Advieseur Top Service Allroundpreventie 4 Hl Beleidsmedewerker Vergunningen Bedrijven Provincie Zeeland 4 W7 Horeca Ondernemer Zeeuws Museum 3 26 Verkoopmedewerkers Groenrijk 4 Hl Beleidsmedewerker Verkeer Gemeente Veere 3 26 ünestudy man Trainee McCain 5 W14 Verkoopmedeweikster Hunkemöller 4 Hl Calculator Bakon 3 26 Logistiek Medewerker Doens Food Ingredients BV 4 W7 Verpleegkundige Justitie 5 Chauffeur binnenland Van Pelt Vlees B.V. 2 4 Logistiek Medewerkers Prisma Food Retail 5 W10 Vertegenwoordiger Würth Nederland B.V. 4 W7 Chef Bediening Jazz Eetcafé Desalinado 4 W4 Maatschappelijk Werker Zorgstroom 5 W12 Verzorgenden (niveau 3) Oévo 2 Creatief therapeut beeldend Emergis 4 W4 Medewerker Projectondersteuning Ruimtelijke Projecten Gemeente Goes 4 W4 Webdesigner Account Manager FastWare 2 i Commerciële Kanjer Start 2 4 Meerkleuren vellen-offsetdrukker Meulenberg 2 4... Winkeimedewerkers Udl Effen-Leur 4 Hi Otstributiemanager Prisma Food Retail 4 W4 Meubelplaatser Stoffeerder bas+mar de jager -5 W12 Workshopleiders Digital Playground 4 Hl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78