PZC ARENSMAN 1 1 mei u(j[iernen vrijdag 5 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-maii: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren I Januari 2007 Tygo Adriaan van Waarde Wij zijn dit jaar 'feestelijk' ingegaan met de geboorte van onze prachtige kleinzoon en neefje. Wij willen Carolien en Jeroen alle geluk toewensen met hun 'lieve' zoon(tje). Sophia Patricia en Ernst Cindy en Jordi Albert -jan Overleden Ik geloof ....in elke dag Verdrietig moesten wij afscheid nemen van onze jongste broer, zwager en oom Bert Vergouwe 13-6-1958 t 4-1-2007 Bij ons blijft de herinnering aan zijn oprechtheid, zijn optimisme en zijn humor. Dankbaar dat hij één van ons was, Hoek: Piet en Coby Corry en Johan Christiaan t Jan en Betty Goes: Fré en Elly Axel: Jannie en Jan Stien en Piet Temeuzen: Izaken Corrie Saar en Wim Anneke t. Leen en Gerda Vrouwenpolder: Martha en Rita Neven en nichten Correspondentieadres: C.S. van Kerkforl-Vergouwe Meestoof 7 4571 RZ Axel Op maandag 8 januari, om 14.00 uur, gedenken we Bert in een samenzijn in rouwcentrum Monuta, Roosevelt laan 6, Terneuzen. Daarna begraven we zijn lichaam bij dat van onze ouders, op de algemene begraafplaats in Hoek. Na de begrafenis willen we met alle aanwezigen goede herinneringen aan Bert ophalen in voornoemd rouwcentrum. U bent van harte uitgenodigd bij dit alles aanwezig te zijn. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Bert Vergouwe medewerker Dienst Facilitaire Zaken van ROC Zeeland Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar zijn familie, vrienden en naaste collega's. Wij wensen hen veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de medewerkers van ROC Zeeland, College van Bestuur ROC Zeeland Hennie van Meerkerk (voorzitter) Wim Muilenburg Met grote ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaar deerde collega Bert Vergouwe Wij hebben Bert Ieren kennen als een fijn mens en een goede collega. Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar zijn fa milie en vrienden. Wij wensen hen veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de collega's van de Dienst Facilitaire Zaken ROC Zeeland Peter Rieteco Hennie v.d. Adel Wij hebben helaas veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze (volleybal) vriend Pim de Regt die humor, durf en doorzettingsvermogen altijd hoog in het vaandel had staan, Jeen en Marijke Joop en Agnes Giljam en Ans Ceesen Marjan Rob en Hannie Marcel enjolanda 'Stille Held' Pim Onno Louis Jos Corry Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden n Pim de Regt We verliezen in hem een zeer sympathieke collega van hef ROC Zeeland. Namens SSG. Scheldemond, H.J. van Arenthals, rector Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van ons Dorpsraadlid Alex Frauenfelder Dorpsraad Ellewoutsdijk Intens verdrietig en dankbaar voor alle liefde die hij ons heeft gegeven en voor alles wat hij voor ons heeft gedaan nemen we afscheid van onze aller liefste broer, zwager, oom en beste vriend Gertjan Brinkman We zullen hem vreselijk missen Mieke en Harry Schermer-Brinkman Jacqueline en Palko Benedek-Schermer Martijn, Olivier en Suzanne Manon en Jan Vogelaar-Schermer Vince en Rens Toos Brinkman Cees en Jantine Verhoef- van der Lee Els en Benke Senno en Yvonne Verhoef-Baerveldt Eveline, Caroline, Rogieren Floris Anneke Nap-Brinkman Frits en Vonny Brinkman-Deuning Frits Bouke en Gerda Brinkman-Tuin Fabian en Jason Kortgene, 2 januari 2007 Verdrietig om het enorme verlies, maar in ons hart voortlevend als onze grote goedlachse vriend die altijd geïnteresseerd en meelevend was, nemen wij afscheid van onze zwager en oom GertJan Brinkman We wensen Jeannette, Emke, Marijke, Arjen, Bart en GertJan en hun naasten kracht en liefde om dit wegvallen te verwerken. Dick Everwijn Jeanine Verhaar Jurriaan Cornelia Overveen, 4 januari 2007 Aangeslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van Gertjan Brinkman Wij wensen Jeanette en de kinderen en alle familie sterkte toe. René en Renee van Vliet Met veel mooie herinneringen, maar veel te vroeg hebben wij afscheid genomen van onze geliefde vriend GertJan Brinkman Wij wensen Jeannette, de kinderen en Bink 5»«de komende tijd veel sterkte toe. Je vriendin Meta van Beijeren, Yvo, Odette en Clarisse van Amerongen. Wij zijn bedroefd omdat op 2 januari 2007 Gertjan Brinkman is overleden. Samen met hem, hebben wij 'zijn' Villapark De Paar dekreek ontwikkeld en gebouwd. Helaas kunnen wij dit niet meer met hem afmaken. Wij verliezen in hem een gewaardeerd compagnon. Wij wensen Jeannette, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij dit verlies. Gilles en Lenneke Straijer Verdrietig, maar dankbaar voor zijn onvoorwaarde lijke steun aan ons team, nemen we afscheid van Gertjan Brinkman Sloeproeiteam Seahorse Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gertjan Brinkman Gedurende een decennium was Gertjan een van de drijvende krachten achter het fietsen in combinatie met de vele veerpontjes in de Zeeuwse Delta. Ons medeleven gaat uit naar mevrouw Brinkman, haar kinderen en familie. Wij wensen hun veel sterk te toe. Stichting Fiets een Rondje met een Pontje C. van Liere, voorzitter H.H. Bouma, secretaris Wij ontvingen het droevige bericht van het over lijden van Gertjan Brinkman Wij wensen de familie Brinkman veel sterkte toe met dit verlies. Grand café de Paardekreek Peter Debbie en personeel Tot onze ontsteltenis hebben wij vernomen dat op 2 januari jl. de heer G.J. Brinkman is overleden. Hij was als initiatiefnemer van het Villapark De Paarde kreek erg betrokken bij de totstandkoming hiervan. Wij zullen zijn inbreng dan ook node missen. Wij wensen zowel de familie als de medewerkers van De Paardekreek, veel sterkte bij dit verlies. EcoParks Bouw- Projectontwikkeling b.v., Noordwelle De Bouwkombinatie, Noordwelle Van de Velde Yerseke b.v. Installatie Partners Zierikzee b.v. Schults Schilders, Zierikzee Van Gelder b.v., Zierikzee Habo Hoveniers b.v., Renesse Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van Gertjan Brinkman Wij wensen Jeanette, kinderen en familie veel sterkte in het verwerken van dit grote verlies. Namens de Vereniging van eigenaren "Villapark de Paardekreek" J.P.C. Molenaar Voorzitter Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze inspirerende ambassadeur Gertjan Brinkman Wij wensen zijn familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Stichtingsbestuur "Molen de Korenbloem" Molenwerkgroep "de Spil" Kortgene Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van Gertjan Brinkman Vader van onze vriend Bart Wij wensen Bart, Virine, de kinderen en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Ronald en Annelies Mathijssen, Rien de Bruine en Anouk Meijer, Jan-Willem de Koken Karen Boele, Niels Meijer en Eugenie Sonneveld, Menno ten Hacken en Frédérique van Waning, Olger van Panhuis, Jeroen en Jorien Boer, Bram en Kristie Boer, Jacco en Michelle Honingh Heden ontvingen wij het droevige bericht dat is over leden De heer G. Brinkman vader van onze teamgenoot Gertjan. Wij wensen Gertjan en zijn familie veel sterkte toe. Zaterdagelftal vv Cortgene-JVOZ Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare zus, schoonzus en tante Tanny Koole echtgenote van Jan Boudens in de leeftijd van 78 jaar. Wij wensen Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Familie Koole Bergen op Zöom, 3 januari 2007 Bijzonder gewöon, gewoon heel bijzonder Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa en opa Julien Joseph Valentin Govaert echtgenoot van Aline Marie Wauters 06 - 03 -1927 103-01-2007 Westdorpe Oostburg Westdorpe: A.M. Govaert-Wauters Axel: Martine Govaert Leen Reminsen Amsterdam: Christine Govaert Patrick van Bruggen Eric Michelle Westdorpe, 3 januari 2007. Autricheweg 2,4554 LZ De crematie zal in alle beslotenheid plaatshebben. Leven is geen begin en evenmin is dood een einde Slechts vormen van veranderingen in het zijnde Teruggekeerd naar de wereld van het licht Willem Frederik Burger Kapelle, 13 juni 1926 t Goes, 3 januari 2007 Riet Burger - de Dreu Marko en Christa Frederiko, Anthony Karei en Edyta Wioletta, Wilhelm Marieke en Walter Ivo Marieta en Piotr Maciek, Michalina 's-Gravenpolderseweg 9-416 4462 CD Goes De uitvaartdienst zal worden gehouden in de Her vormde kerk, Kerkplein 4 te Kapelle op maandag 8 januari om 13.00 uur. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van 12.30 tot 12.45 uur. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Toch nog on venvacht is overleden onze broer, zwager en oom Wim Burger Kapelle: Jan Burger in herinnering Annie Burger-Braam Adrie Burger Pop Burger-Slootmaker Neven en nichten Kapelle, 3 januari 2007 Enige en algemene kennisgeving Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder Maatje Marijs sinds 1986 weduwe van Izaak de Jonge Arnemuiden 22-02-1920 Knokke 30-12-2006 Ineke f Jaap en Ineke Lijn Kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Burg. Gerritsenstraat 17 4511 CA Breskens Onze dank gaat uit naar het personeel van de Hooge Platen en het ziekenhuis Onze Lieve Vrouw Ter Lin den in Knokke voor de liefdevolle verzorging. Moeder heeft bij leven te kennen gegeven in familie kring te worden gecremeerd. Lieve Oma Maatje Geen woorden zijn er, Die dit verlies kan beschrijven. We hopen dat we wakker worden, En dat we beseffen dat we dromen. Maar we weten, het is niet zo, Je bent weg voorgoed. Van boven kijkje neer. En zie je alles, zie je ons. Maar we zien jou nooit meer. Nooit meer. Dag lieve oma, We zullen je missen. Monique, Ico Joke Benny Inge, Thomas Heden overleed onze zwager en oom Willem Vogel echtgenoot van Tannetje Aarnoutse L. Adriaanse-Aamoutse A. Aarnoutse A. Aamoutse-van de Broeke P. Krijger-Aarnoutse M. Aarnoutse Neven en nichten Middelburg, 2 januari 2007 'n Beetje Tag Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje, 'pp en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dilcwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. (Toon Hermans) Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Marie Louise Roman weduwe van Pieter Frederik Verkeste Zij is geboren te Oostburg op 10 december 1917 en overleden te Aardenburg op 3 januari 2007. Dit melden u: Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 4527 HD Aardenburg, 3 januari 2007 Gaaiperswei 32 Met dank aan de huisartsenpraktijk Aardenburg en het personeel van woonzorgcentrum Coensdike voor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd zal plaatshebben op maandag 8 januari 2007 om 13.30 uur in het crematorium Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c te Temeuzen. De familie komt samen om 13.15 uur aan het crema torium. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de hal van het crematorium. Zondag 7 januari 2007 om 19.00 uur is de avond wake in woonzorgcentrum Coensdike. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig door het heengaan van mijn zus en onze schoonzus Marie Louise Verkeste-Roman H. Jonckheere-Roman t O. Jonckheere A. Pijfferoen-Roman P. Pijfferoen ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 De Heer is mijn herder Psalm 25 In de schemer van de ouderdom is vredig ingesl onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoed overgrootmoeder Pieternella van de Velde sinds 27-01-2000 weduwe van Andries Steke Kloetinge, 25-12-1915 Vlissingen, 05-01-; Kloetinge: Pieter en Els Utrecht: Marjolein en Maarten Oost-Souburg: Dineke Oost-Souburg: Mark en Marga Jeffrey, Jeroen en Esther Wij zijn Ellen, Ineke, LjiljanaKarin en Ejob\ huisje 6 van Verpleeghuis ter Reede dankbaan de liefde en zorg waarmee zij moeder omringd Correspondentieadres: Simon Vestdijklaan 8,4481 DM Kloetinge Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, al geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 8jai 2007 om 13.30 uur op de algemene begraafplaj Oost-Souburg. Voorafgaande aan de begrafenis is er een afsch dienst om 12.00 uur in genoemd uitvaartcentra Na de begrafenis is er gelegenheid tot condolèn de aula van de begraafplaats. Wij stellen het op prijs u daarna te ontmoeten i uitvaartcentrum te Vlissingen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zoi aandacht die wij zo lang van haar mochten on gen delen wij u mede dat onze lieve moeder enot overleden Tannetje Elisabeth Karelse-Keim sinds 19 september 1991 weduwe van Cornells Karelse *4 september 1913 13 januari! Schore: Wim Karelse leanne Karelse-Hendrickx Stolberg (Did): Mieneke Samulowitz-Karelse Helmut Samulowitz Nieuwenhoom: Come Kegge-Karelse Wim Kegge Colijnsplaat: Jacqueline van derWeele-Kan Kees van der Weele Klein- en achterkleinkinderen Maria Oord, Hansweert Correspondentieadres: W. Karelse Langstraat 14 4423 AB Schore De afscheidsdienst, geleid door Ds. M.T. var Vlugt-Plet, wordt zaterdag 6 januari om 13.3( gehouden in de Hervormde kerk te Schore. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden opd gemene Begraafplaats te Schore. Na de begrafenis is er in het dorpshuis, Nii Kerkplein 15 te Schore gelegenheid tot condolei Wij zijn de medewerkers van Maria Oord danl voor de goede en liefdevolle verzorging. Dankbetuiging Hartelijk dank voor de vele blijken van belang tijdens haar leven en na het overlijden van on) tante Sara Janna Zegers-Beaufort Namens de famil: E.N. Hamel ink-Z Axel, januari 2007 Voor een persoonlij! begeleiding bij uitv; VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3. 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl 5" sSj Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies ■ratis informatiepakket tel. 0118-612868 i Veersesveg 36,4332 BG Middelburg -internetw ww.degrootdefcamn 1 Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. F. M. van Eede, C. L. W. van Eede-Hidskes, huisat AFWEZIG VAN: 08 januari t/m 12 januari 200 De praktijk wordt waargenomen door dr. J.C. Vrolijk, dr. Ch. VriezekoN en dr. W. J. M. Spekhorst Spreekuur op afspraak. Het telefonische spred vervalt, behalve op 12 januari. De apotheek is normaal geopend, HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DEII Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 ofwww.amref.nl AlVfREF FLYING DOCTO Xjj Selfsupporting

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34