Imponerende winst van Kuijpers PZC Verwachte finales op de rol in Goes De laatste controle Delta/Frans Bevers wacht complete biljartmarathon Veel meer belangstelling voor springen dan voor dressuur op Indoor Zeeland agenda uitslagen Titelverdediger Nagel verliest eerste wedstrijd vrijdag 5 januari 2007 wb door Lucien Roelandt GOES - Leon Kuijpers viel giste ren de eer te beurt van de eerste winnaar bij het springen in de vernieuwde Zeelandhallen in Goes. De ruiter uit Breda stuur de in de klasse L klassiek de merrie Vitessa in een mooie bar rage naar de overwinning. Ook in het twee fasen parcours was Kuijpers de beste. In tegenstelling tot de dressuur bestond er voor het springen veel belangstelling. En de rui ters stelden de liefhebbers niet teleur, want het niveau was hoog. Spannende barrages brachten het publiek op het puntje van de stoel. Voor de Zeeuwse toeschouwers was het aardig dat ook een aantal combi naties uit de provincie zich in de strijd om de prijzen kon men gen. Het groot aantal deelnemers was voor de internationale par- coursbouwer Chris van Gelder reden om stevige en selectieve parcoursen neer te zetten. Het mocht niet baten. In iedere ru briek meldde zich, tot genoegen van het publiek, een groot aan tal combinaties voor de barrage. Het snelst was uiteindelijk Leon Kuijpers. Imponerend was de wijze waarop hij Vitessa in het klassieke parcours naar de over winning reed. Zeventien combi naties hielden in het basispar- cours het strafblad blank, maar in de barrage reed Kuijpers met de Calvados-dochter een rit uit het boekje. Met nog drie combinaties te gaan gooide Dennis Schale- kamp met Dicse's Victoire de knuppel in in het kippenhok. Scherp aansturend en veel risi co nemend stuurde de ruiter uit Dordrecht de Revence W afstam meling als een scheermes in 30.62 foutloos naar de finish. De in de ruitersport gepokt en ge mazelde Leon Kuijpers werd er niet warm of koud van. Geen millimeter te veel rijdend stuur de hij de met veel vermogen en goed meewerkende Vitessa in 30.40 naar de zege. „Ik rij Vitesse vanaf haar vierde jaar. Ze kan als het ware op een dubbeltje draaien, is snel, heeft enorm veel vermogen en denkt in het parcours goed mee. Ze wil gewoon geen hout raken. Fantas tisch gewoon voor zo'n jong paard. Een beestje waar ik hoge verwachtingen over koester", vertelde Leon Kuijpers. Dat hij niet overdreef, bewees Kuypers in het twee fasen par cours. Na een rustige eerste fase stuurde hij in het tweede deel de ontketende Viytessa als een ra ket in 30.79 over de dike oxer en hoge hindernissen. Goed voor het tweede oranje erelint. Met een tweede plaats met de merrie onderstreepte Kuijpers zijn over heersende rol in deze rubriek. Hoofdrol ln de klasse M was Carolein van de Plasse met Delta Mossel Up- greder een van de Zeeuwen die een hoofdrol opeiste. Dertien combinaties hielden de nul op het scorebord. Koen Leemans, die in de barrage drie ijzers in het vuur had, speelde naar later bleek zijn beste troef als eerste uit. De ruiter uit Oost West Mid- delbeers stuurde de merrie Doopharmas Upadina in 32.92 rond en gooide daarmee ook meteen de deur in het slot. Imponerend was de aanval van Carolein van de Plasse met de Heartbreaker-zoon op de posi tie van de Brabander. De amazo ne uit Yerseke reed een barrage- rit uit het boekje, maar kwam uiteindelijk niet verder dan een de tweede plaats. „Ik had het idee dat het sneller kon, want Upgreder sprong su per. Maar ik wilde per se de nul houden. Upgreder is ook nog maar amper vijf, dus wilde ik hem niet overvragen." Wilma Stouten uit Serooskerke stuur de Stoutens Ursela met een fout loze ronde en een tijd van 38.38 naar een fraaie vijfde plaats. In het twee fasen parcours van de klasse L groep 1 leek Wilma Stouten met Stoutens Balarina- voor een stunt te gaan zorgen. Maar het venijn zat voor de vijf tienjarige amazone in de staart. Als voorlaatste combinatie toon de de Brabander Albert Testers zich met Pioen een fractie snel ler. „Ik moest als één van de eer sten van start en dacht dat mijn tijd gemakkelijk was te verbete ren. Dus had eigenlijk nergens op gerekend. Maar dat pakte an ders uit. Jammer. Maar met de tweede in dit sterk deelnemers veld ik toch wel tevreden." Met een derde plaats voor Ellen Briquet, de vierde stek voor Rianne van de Welle en Rob Ter- borg als rijfde eisten de Zeeuw en in deze rubriek een dominan te rol op. Ook in het klassiek parcours presteerden de provin ciale vertegenwoordigers uitste kend. Rianne van de Welle stuur de Thirza naar een fraaie naai de derde plaats. Ingrid Jakbob- sen eindigde met Utah als vier de. En de zusjes Imke en Anouk Kort eindigden respectievelijk als rijfde en zesde. door Sven Bakker GOES - Kim van den Berg en Milou de Klerk spelen bij het K4-jeugdtennistoernooi van daag de finale bij het meisjesen kelspel tot en met twaalf jaar. Zij zijn tevens de nummers één en twee van de plaatsingslijst. Van den Berg van tennisclub Hulster Ambacht uit Hulst ken de in de halve finale geen pro bleem met de Middelburgse An ne Flohil, als rijfde geplaatst. Van den Berg was met 6-2 en 6-0 te sterk en ontmoet nu Mi lou de Klerk. Die had het een stuk moeilijker met haar tegenstandster. Tegen de als vierde ingeschaalde Lin da Pasman verloor De Klerk de eerste set met 6-2, maar kwam goed terug in het tweede en der de bedrijf met 6-3 en 6-1. Bij de meisjes tot en met veer tien jaar staan eveneens de twee hoogst geplaatste speelsters van daag in de eindstrijd tegenover elkaar: Winnie Hendrikx en Ki- ki Vonck. Hendrikx was in een spannende pot met 6-4, 4-6 en 7-5 te sterk voor Kimberly de Vries. Vonck rekende vlot af met Sarah Peek: 6-1 en 6-2. Bij de jongens tot en met twaalf jaar moeten de halve finales nog afgewerkt worden. Dylan van den Hout staat daarin tegenover Lars de Boer en Stijn Haiders neemt het op tegen Sam van de Broecke. Een categorie hoger speelt Ruud Martens tegen Tristan van Oosterhout en ont moet Tonny Koernap Paul van Hoeve. LISSABON - Twee dagen voor de start van de 29e editie van de Dakar Rally staan de auto's in de rij voor een laatste technische controle door de organisatie. Die bekijkt de wagens op technische mankementen. Daarna is het aan de teams om zonder problemen van Lissabon naar Dakar te komen. De rally begint morgen. De laatste etappe is op 21 januari. De totale afstand die de voertuigen afleggen, is 7915 kilometer. foto Manuel De Almeida/EPA vrijdag Basketbal Vrouwen. Hoofdklasse: JRC Boxtel- Virtus. Overgangsklasse: BV Sou- burg-ELBC (19.45). Eerste klasse: Voorwaarts-Scheldesport (20.30), Mara thon-Marathon 2 (21.30). Mannen. Tweede klasse: Mevo'80- Volharding 2 (20.45), Volharding 3- Basketbal Voorwaarts (21.15), Marathon-Mara thon 2 (21.30). B/meisjes A, 14.20 uur: 7560 m vrou wen, jongens A. mannen, prestatie loop. Inschrijven Café Baarends, Voor stad 17 te Goes. Jeff Thuy Memorial. Locatie: Polen laan, Heikant. 14.45 uur: jeugd (500 me ter). 15.00 uur: 3, 5 en 12 kilometer. In schrijven: gemeenschapscentrum 't Hei- ke, Heikant. Biljarten Rugby Regionale kampioenschappen libre derde klasse. Organisatie: BV De Kas tanje. Locatie: café De Kastanje, Kloos- terzande. Aanvang: 19.00 uur. Regionaal kampioenschap drieban den hoofdklasse. Locatie: De Drie Zwaantjes, Sprundel. Aanvang: 14.00 uur. Kampioenschappen hoofdklasse, eerste en tweede klasse libre. ZVB. Locatie: Café De Troubadour in Clinge. Aanvang: 18.00 uur. Vrouwen. Hoofdklasse: Virtus-Pen- dragon. Overgangsklasse: BC Vlissin- gen 2-Schijndel (20.30). Mannen. Hoofdklasse: Deurpe Pio- niers-Dunatos. Eerste klasse: Virtus 2- BC Vlissingen 2. Mannen onder 22. Eredivisie: Early Bird-BC Vlissingen. i Jongens onder 18. Hoofdklasse: BC I Tennis Vlissingen-Almonte (18.45). span. 19.30: jeugdrubriek, finales. 20.00: enkelspan. 21.05: tweespan. 22.25: vierspan. Locatie: Zeelandhallen te Goes. Dressuur LR PC Zuid-Beveland. 9.00: selectie ZK paarden Z1. 11.40: se lectie ZK paarden Z2. 14.30: pony's Z. 15.15: paarden M1. 15.30: paarden M2. 16.00: paarden B. 16.45: paarden LI. 18.35: paarden L2. 19.15: pony's B en L. 19.30: pony's M. Locatie: Manege Hei kant, aan de Vylainlaan te Heikant. Derde klasse O: Togo-DVS'69 (15.30), Stormvogels-Seolto (18.20), Ondo-Snel (17.00). Vierde klasse K: Atlas-ODI (S) (18.20), KVK-BKC (17.40), Zaam- slag-Blauw Wit (16.20), Zevenber- gen-Luctor. I l Zwemmen Zeeuwse Winter Zwemkampioen- schappen. Olympisch Zwembad Puyenbroeck, Wachtebeke (B). Org.: Zc Koewacht. Aanvang 13.30 u. Vriendschappelijk; Oud Oemoeme- noe-Jong Oemoemenoe, aanvang: 14.00 uur, locatie: Sportpark Voorborch in Middelburg. zondag Atletiek l Biljarten Walchers Open. Locatie: Racketcen trum te Vlissingen. Aanvang: 9.00 uur. j Paardensport^ Indoor Zeeland. Springen pony's: 8.00: L en M klassiek. 11.15: L twee fa sen en M jacht. 16.00: nat. competitie Luzerne Trophy Z klassiek. 18.00: Z/ZZ klassiek. 20.00: Dressuurshow. Locatie: Zeelandhallen te Goes. Tennis Regionale kampioenschappen libre derde klasse. Organisatie: BV De Kas tanje. Locatie: café De Kastanje, Kloos- terzande. Aanvang: 11.00 uur. Regionaal kampioenschap drieban den hoofdklasse Locatie: De Drie Zwaantjes, Sprundel). Aanvang: 11.00 Kampioenschappen hoofdklasse, eerste en tweede klasse libre. ZVB. Locatie: Café De Troubadour in Clinge. Aanvang: 13.00 uur. 1 Voetbal Nieuwjaarstrimloop. Organisatie: Scheidsrechtersvereniging Walcheren en AV Dynamica. Locatie: Kanovijver Vlissingen (Van Woelerenlaan). Aan vang: 11.00 uur. Afstanden: 7800 en 4000 meter. Walchers Open. Locatie: Racket centrum te Vlissingen. Aanvang: 14.00 uur. Finales K4-jeugdtoernooi. Locatie: TSI-hal te Goes. Aanvang: 9.00 uur. Finales Jeugdeilandtoernooi Schou- wen-Duiveiand. Locatie: tennishal Burgh-Haamstede. Aanvang: 10.00 uur. Dammen Zeeuws kampioenschap. Negende ronde in hoofd-, promotie- en eerste klasse, tiende ronde in de tweede klas se. Locatie: Ons Dorpsleven in 's-Gra- venpolder. Aanvang 13.00 uur. Oefenwedstrijden: FC Dauwendae- le-Goes (14.00), SSV'65-Germinal Beer schot Antwerpen (14.00) Hoek-RBC (14.30), Colijnsplaatse Boys 1-Arnemui- den 2 (14.30), Nuenen-Arnemuiden (16.00). Soccer Terneuzen. Eindronde 21e soc- certoernooi Zeeuws-Vlaanderen. Loca tie: sporthal De Vliegende Vaart. Poule A: Terneuzen, Zaamslag, Breskens, Sluiskil. Poule B: Hontenisse, AZW. Jong Ambon, Oostburg. Poule C: Ter- neuzense Boys, IJzendijke, Philippine. Hoek. Poule D: RCS, Walcheren, Clin ge, Biervliet. Aanvang eerste wedstrijd: 09.00 uur, Kwartfinales vanaf 15.00 uur. Finale omstreeks 17.15 uur. Basketbal Mannen. Eerste klasse: Biks Shots- Volharding. Locatie: café De Troubadour in Clinge. Aanvang: 12.00 uur. Finale: 16.00 uur. Jeu de boules Snerttoernooi. Organisatie: Club Jeu de Boules Middelburg. Locatie: Boule- hal aan de Koudekerkseweg 139 in Mid delburg. Finales rond 16.00. I Rugby l Tweede klasse zuid: Haaglanden-Oe- moemenoe, aanvang: 14.30 uur in Wate ringen.' Vriendschappelijk: Tovaal-Presi- dents' XV, aanvang: 14.00 uur, locatie: sportpark Het Schenge in Goes. Tennis Finales Walchers Open. Locatie: Racketcentrum te Vlissingen. Aanvang: 9.00 uur. Oefenwedstrijden: Domburg-Steen, RIA W-Groede. Aanvang: 14.30 uur. Biljarten Wielrennen Futsal Zaalhandbal zaterdag Atletiek Wallenloop. Programma: 13.00 uur: 1150 m pupillen, 13,30 uur 1260 m jon gens D/meisjes CD, 13.40 uur: 2520 m jongens C/meisjes B, 3780 m jongens Scheidsrechterstoernooi. Districts- kampïoenschap van de COVS zuid I. Lo catie: sporthal Baskensburg, Vlissingen. Aanvang: 10.30. Finale: 16.00. Zaalkorfbal Paardensport Indoor Zeeland. Mennen. 10.00: en kelspan. 13.26: tweespan. 16.00: vier- Overgangsklasse B: Nieuwerkerk-For- tis. Eerste klasse G: Maassluis-Tjoba, All Ready-Tweemaal Zes (16.10), Swift-Weidevogels (19.30). Tweede klasse G: TOP-Vitesse/Mabelis (16.20). Eredivisie driebanden. Delta/Frans Bevers-Rüttchen Advies. (Brasserie Ockenburgh, Goes). Aanvang: 12.00 Nationale bekercompetitie drieban den. Heenwedstrijd: Delta/ Ocken- burgh-Delta/Frans Bevers. (Brasserie Ockenburgh, Goes) Aanvang: ca 17.00 uur. Return: Delta/Frans Bevers-Delta/ Ockenburgh. (Brasserie Ockenburgh, Goes). Aanvang: ca 21.00 uur. Regionale kampioenschappen libre derde klasse. Organisatie: BV De Kas tanje. (café De Kastanje, Kloosterzan- de). Aanvang: 11.00 uur. Finale ca 15.30 uur. Regionaal kampioenschap drieban den hoofdklasse. (De Drie Zwaantjes, Sprundel). Aanvang: 11.00 uur. Finale ca 15.30 uur. Kampioenschappen hoofdklasse, eerste en tweede klasse libre. ZVB. Nieuwjaarsveldrit. Organisatie: Toer club Axel. Locatie: Café Cambrinus op de Markt in Axel. Inschrijven tussen 9 en 12 uur. Afstanden: 30, 40 en 50 kilo meter. Zaalhandbal Mannen. Eerste klasse: EMM-Aris- tos(13.40 uur), Tachos 2-Meco/Delta Sport. Vierde klasse: EMM 3-Torna- do'70 3 (12.30 uur). Zeilen~ Goofy's race. Vertrek vanuit jachtha ven Colijnsplaat. Inschrijven vóór 10.30 uur. Briefing: 11.00 uur. Start, IMS: 12.00 uur; ORC: 12.15 uur; Ongemeten boten: 12.30 uur. Zwemmen Zeeuwse Winter Zwemkampioen- schappen. Olympisch Zwembad Puyenbroeck, Wachtebeke (B). Org.: Zc Koewacht. Aanvang 13.30 u. door Joop van den Oudenhoven GOES - Voor de driebanders van Delta/Frans Bevers staat ko mend weekeinde een heuse bil jartmarathon op het program ma. Het begint morgen met de zware uitwedstrijd tegen Twen- tevisie in Hengelo. Zondag volgt dan de ultieme uithoudings- proef in de vorm van een thuis wedstrijd tegen Rüttchen Ad vies uit Oosterhout, direct ge volgd door een heen- en terug wedstrijd voor de nationale be ker competitie tegen Delta/ Ockenburgh. Wie zondagnacht na afloop van de biljartmarathon nog zin heeft in een potje driebanden moet wel hevig verslaafd zijn aan het spelletje. Waarschijnlij ker is dat de behoefte aan slaap vele malen groter is. Je moet er maar opkomen een dergelijk ze nuwslopend en energievretend programma te verzinnen. Er ging dan ook wel iets aan voor af. Met name de tijdstippen voor de bekerwedstrijden konden maar geen genade vinden in de ogen van één van beide teams. Tel kens ontbrak wel één van de steunpilaren. Delta/Frans Be vers wilde onder geen beding met een verzwakt team aantre den tegen Delta/Ockenburgh. Teamleider Jan Kikken van Delta/Frans Bevers: „We willen niet het risico lopen de bekerfi nale te missen. Ook al moeten we normaliter van Ockenburgh kunnen winnen, onderschatten mogen we ze niet. Het feit dat de bekerfinale mogelijk in Goes wordt gehouden, maakt de drang erbij te zijn nog groter dan hij al was." Kikken kan leven met de oplos sing. „Het is niet ideaal, maar al le andere opties waren dat ook niet omdat we dan niet in de sterkste opstelling konden aan treden." De dag voor de bekerwedstrijd moet Delta/Frans Bevers eerst de klip ronden die Twenterisie heet. De thuiswedstrijd leverde niet veel problemen op (6-2 De Goederen naar Vlissingen GOES - Johan de Goederen komt na de winterstop uit voor zondag-tweedeklasser Vlissin gen. De middenvelder zette vo rig jaar een punt achter zijn car rière bij hoofdklasser Kloetinge. Hij speelde meer dan tien jaar in de hoofdmacht van de Beve- landse club. Het contact met Vlissingen kwam tot stand via assistent-trainer Arjo den Dek ker, die zelf aan het einde van het seizoen stopt als assistent van Ruud Pennings. De twee speelden nog een paar jaar sa men bij Kloetinge. Met De Goe deren hoopt Vlissingen meer kracht en ervaring in het elftal - dat nu tiende staat in de tweede klasse E - te krijgen. Romy Kerkhove wint overtuigend BURGH-HAAMSTEDE - Ten nisster Romy Kerkhove won gis teren het Jeugdeilandtoernooi in Burgh- Haamstede. Hoewel vandaag de meeste finales ge speeld worden, sleepte ze al overtuigend de titel in de wacht. Kerkhove versloeg haar oppo nenten met speels gemak. Bij de jongens won ook Devlin van de Vlist zijn partijen met over macht. Tegen Mare Bijdevaate werd het 5-2 en 7-2 en Nander de Vette werd door Van de Vlist met 8-0 en 6-4 verslagen. Goes. Springen Indoor Zeeland. Paarden L klassiek groep 1:1. Anne- mieke Bolders, Santasia (Woensdrecht) 0/0/40.72; 2. Jack Neefs, Caprilli's Barce- lo (Sprundel) 0/0/41.22; 3. Rianne van de Welle, Thirza (Vrouwenpolder) 0/0/41.45; 4. Ingrid Jakobsen, Utah 0/0/42.26; 5. Imke Kort, Loday (Lewe- dorp) 0/0/42.46. L klassiek groep 2: 1. Leon Kuijpers, Vitessa (Breda) 0/0/30.40; 2. Dennis Schalekamp, Dic se's Victoire (Dordrecht) 0/0/30.62; 3. Hans van der Pluym, P&P's Udomein (Made) 0/0/33.37; 4. Geert Moerings, Vesther (Roosendaal) 0/0/34.07; 5. Sie- be Kramer, Viloma (Breda) 0/0/34.40. L twee fasen groep 1:1. Albert Testers, Pioen (Kruisland) 0/0/28.79; 2. Wilma Stouten, Stoutens Balarina (Seroosker ke) 0/0/30.77; 3. Ellen Briquet, Rocket Po wer (Vogelwaarde) 0/0/31.62; 4. Rianne van de Welle, Thirza, 0/0/32.62; 5. Rob Terborg, Ronetta (Bruinisse) 0/0/32.77. L twee fasen groep 2: 1. Leon Kuij pers, Vitessa, 0/0/30.79; 2. Leon Kuij pers, Anne, 0/0/31.33; 3. Dennis Schale kamp, Riwals Robison, 0/0/32.78; 4. Chantal van Steenpaal, Therese la Roi (Oudenbosch) 0/0/32.85; 5. Siebe Kra mer, Futur's Dream (Oud-Beijerland) 0/0/34.46. Klasse M klassiek: 1Koen Leemans, Dopharmas Tibria (Oost West Middelbeers) 0/0/32.92; 2. Caro lein van de Plasse, Delta Mossels Upgre der (Yerseke) 0/0/36.33; 3. Anoek van der Pluym, Argus (Made) 0/0/37.18; 4. Pieter Rutten, Uiver Bergschenhoek) 0/0/37.59; 5. Wilma Stouten, Stoutens Ursula (Serooskerke) 0/0/38.38. M jacht: 1. Veronica Bolders, Brabant Lea se Marvel (Woensdrecht) 50.42; 2. Tim Fransen, Take Off (Roosendaal) 52.15; 3. Sian Pijnen, Proxie (Woensdrecht) 52.32; 4. Mandy Grootegoed, Lady Cart hago (Breda) 52.38; 5. Lisa de Graaf, Pe tit Dinard (Heerle) 52.42. Perth. Hopman Cup. Spanje-lndia 2-0. Kroatië-Tsjechië 1-1. Rusland-Frankrijk 3-0. Australië-Verenig- de Staten 2-1. Vlissingen. Walchers Open. HE3: R. van Housselt-P. Nagel 6-3. HE4: M. de Witte-C. Smolders 9-2, D. Kaijser-W. van den Buuse 8-1, D. Helleman-A. Jonkman 8-3, M. de Witte-J.J. Eren- winst), maar toen ontbrak! co Zanetti bij de Tukkere. J nu wel van de partij. Dick pers, Christian Rudolph e ve Christiani completere; team. Teamleider Ben Vel; van Twentevisie wil mins een punt overhouden aan dn moeting. „Hoewel twee het? ven is. We hebben nog altijd recht te zetten tegen de Zee en na verlies in de play-oft het NK twee jaar geleden." Kikken: „Doordat Zanetti meedoet, zou een punt slecht zijn. Maar ookvooit winst het uitgangspunt." Zondag volgt de strijd metR chen Advies. Hier ligu vanchegevoelens duidelijk de thuisploeg. In Oosleil werd destijds met 6-2 veils Arno Massar, teamleider Ya bezoekers, geniet al op hand. „We hopen met di opstelling weer winst tebw stelligen. Als dat luktbliju- meedoen om een plaatst; eerste vier." Glans Kikken hoopt op zijn beur. Roland Forthomme wee glans van vorig seizoen! hei-vonden. Zijn thuisovn ning tegen Tonny Carl sen; ge maand, zou daartoe d/.t zet kunnen zijn. In verband met de dubbel/ kerontmoeting begint hete risieduel tegen de Braba al om twaalf uur. Directs loop wordt een begin gi met het vervolg van de b: marathon. Van de Griek naar Waarde GOES - Joost van de C wordt na de zomer hoofdln bij voetbalvereniging Wa Bij de zaterdag-vierdekl: volgt hij Leo Westdorp op. de Griek is nu nog actief b: terdag-derdeklasser Krabbe ke. Hij gaf onlangs aan daar na zijn derde seizoa was aan iets anders. treich 9-4. HE5: K. van den Buiii de Jong 7-2. HE6: T. Petri-W, Sm! N. Samijn-A. de Jong 7-5, W. dl ter-R. Meerman 8-2. Vrouwem spel. DE4: X. van Benten-K, i 10-3. DE5: R. van der Meijden-E. ders 9-3, X. van Benten-R. vand» den 7-4. DE6: S. Siegers-D. M 8-1. Mannendubbelspel. HO Felius/A. Jonkman-D. Kaijser/M. laar 6-5, T. Felius/R. Hendv Helleman/A. Lourens 7-5. HDi Goeseije/L. Bendele-R. BroerseC ders 11-3. HD6: H. Feijen/V.vans den-E. Duit/F. Benjaminsen ti mengddubbelspel. GD4: M V de Betrancourt/J. Smit-S. Eijk/S. Bakker 9-4. Goes. K4-jeugdtoernooi. J enkelspel, t/m 12 jaar: S. Hr Koks 6-3 6-2, L. de Boer-AAT?: bi 4-6 6-1 7-5. Meisjesenkelsp* 12 jaar: A. Flohil-E. Vleugel &3: van den Berg-A. Flohil 6-2 W, Klerk-L. Pasman 2-6 6-3 6-1 Ti jaar: W. Hendrikx-S. IJdo Mi Vonck-S. de Schepper 6-1 6-3 Vries-N. van Strien 6-0 6-1, S."' de Haas 6-2 6-4, K. Vonck-S. F; 6-2, W. Hendrikx-K. de Vries64« Burgh-Haamstede. Jeugdeilïi nooi Schouwen-Duiveland. gensenkelspel: R. van Av den-J.D. Attema 0-5 3-3, M vani ren-D. Fonteine 4-2 6-2, S. Olre* de Velde 5-2 5-0, D. van de E; van de Velde 9-0 10-1, M. del» Hanse 8-0 6-1, D. van de Vlist-Mu vaate 5-2 7-2, E. van de Vlist-T.V 4-2 6-3, D. van de Vlist-N. c 6-4, D. Boot-T. Markus 4-2 8-4. M enkelspel: R. Kerkhove-F. R 13-0, R. Poortvliet-F. Roest 11-2» Kerkhove-R. Poortvliet 8-0 7-1. bij nader inzi In de krant van gisteren werdf dat biljarter Hans de Kok via ha naai kampioenschap driebands Sprundel graag naar het NK» gaat echter niet om Hans de Kot om Arjo Hollestelle. als eerste ingeschaalde ft Kaijser en Michel KokelaB lies incasseren in de poult Het Schelde-koppel verlSj één game verschil van Pk lius en Arjan Jonkman: 6-3 dat de poule slechts uil koppels bestond zijn Kai; Kokelaar alsnog door, mat: len zij wel tegen de nus één uit de andere groep. Dat wordt de winnaar partij tussen Tom Felius® Hendrikse en Maarte Witte/Abe Kuijl. Feliusa drikse wonnen met 7-5 va nis Helleman en Alex Lu'- Ook De Witte en Kuijl vS gen dat duo, met 6-4. In de 4-categorie van he: nenenkelspel versloeg deal de geplaatste Maarten de Carlo Smolders met 9-2 was hij met 9-4 te sten Job-Joris Erentreich. door Sven Bakker VLISSINGEN - Titelverdediger Piet Nagel heeft bij het Wal chers Open zijn eerste wedstrijd verliezend afgesloten. Tegen Rogier van Housselt van ten nisclub Oost-Souburg werd het na vijftig minuten 6-3. Van Housselt kwam er in de der de categorie van het mannen- enkelspel pas op het laatste mo ment bij, waardoor er nu in een poule van vier spelers wordt ge speeld. Hij besliste de partij door vanaf 4-3 uit te lopen naar 6-3. Vandaag staat in de 3-cate- gorie de partij tussen Brian Dijkstra, lid van tennisclub DÓS en de nummer één op de plaatsingslijst, en Michel Koke laar op het programma. In de vierde categorie van het mannendubbelspel moesten de

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 18