Wilma Salm toont talent in Goes Van Lieres zijn verwarring beu Van Lieren rijdt met elfjarig meisjeï dat X-factor heeft Terneuzen werkt aan terugkeer oud-spelers Naudts en Constancia Cees wissel zet in Toernooizege Oostelij k Bolwerk op plaats op NK riAj Dressuuramazone wint klasse L2 op Indoor Zeeland uitslagen Voorjaarsloop in Heikant kent grote animo agenda zeeuws Vlaanderen donderdag 4 januari 2007 door Lucien Roelandt GOES - Dressuuramazone Wil ma Salm stal op de tweede dag van Indoor Zeeland in Goes de show. Het talent uit Yerseke stuurde in de Zeelandhallen in de klasse L2 de merrie Victoria in een sterk presterende kop groep naar een overtuigende overwinning. Met diverse aansprekende over winningen en provinciale titels bij de pony's en paarden heeft Wilma Salm al een enorme palmares opgebouwd. De uitno diging van de bondcoach voor de voorlopige nationale junio ren selectie onderstreept de klas se de pas zestienjarige amazone. Ook gisteren x-eed de Zuid-Be- vlandse met Victoria een proef zoals de jury die graag ziet. Met deze merrie heeft Wilma Salm blijkbaar al weer een goudhaan tje onder het zadel. De drie voor treffelijke basisgangen, de sou plesse en de enorme uitstraling waarmee de pas vierjarige Gri- baldi-dochter gisteren door de piste danste gaf blijk van grote klasse. De fraaie zit van de ama zone maakte van het geheel een fraai plaatje. Met de overwinning bewees de leerlinge van het hippische oplei dingcentrum in Deurne dat Gri- baldi-afstammelingen ook wel degelijk over een goed karakter kunnen beschikken. „Ja ik hoor telkens dat Gribaldi's niet de ge- makkelijksten zijn om mee te werken. Bij Victoria merk ik daar helemaal niets van. Het is gewoon een heel lief paard. Werkt altijd mee en leert erg snel. Het was al weer enkele we ken geleden dat ik met haar op wedstrijd ben geweest. Veel paarden hebben hier nogal last van spanning, maar zij pakte de draad gewoon weer op en keek nergens naar." Droom Succes met een zelf gefokt paard is de droom van iedere paardensportliefhebber. Miran da Weijex-mans lijkt die droom te gaan verwezenlijken. De ama zone uit Grijpskerke stuurde gis teren in de klasse Ml de vijfjari ge ruin Ultano H met 190 pun ten naar de overwinning in de klasse Ml. Zij bleef daarmee de al maan den onklopbaar lijkende Ma- rie-Annek Bxuinooge met Riche- nelle uit Yerseke vei'rassend een puntje voor. „Ultano heeft alles van zijn vader Krack C, veel ta lent, maar geen gemakkelijk ka rakter. Maar als je eenmaal het vertrouwen hebt gewonnen, zijn het fijne paai'den om mee te wer ken. En dat is mij gelukt. Hij toonde zich altijd nogal kijke- rig. Dat maakte het vandaag in deze imponerende accommoda tie extra spannend Maar Ulta- nio gaf mij meteen een fijn ge voel. Hij liep gewoon heel ont spannen.' Het was juist de spanning van Richenelle die Marie-Annek Bruinooge de das om deed. „Ri chenelle was bij binnenkomst nogal geïmponeerd en dat zorg de voor nogal wat spanning. Dat kostte punten. Maar we zijn weer een ei-varing rijker. Ik ben dan ook best tevreden met deze tweede plaats." In de klasse M2 werd de over winning een prooi voor Anne- miek Schouten met Miami. De 23-jarige paardensportmasseu- ze uit Wemeldinge stuurde de met veel afdruk en goed in ba lans door de ring dansende brui ne merrie naar een totaal van van 190 punten. Jurylid Margo Bosch: „Het verschil in deze klasse was nogal groot. Er was een kopgroep met een stel leuke combinaties en er waren combi naties die duidelijk nog ixiet klaar zijn voor dit niveau. Anne- miek Schouten had Miami heel ontspannen aan het lopen. De mexrie zweefde met veel souples se door de ring en maakte geen fouten." Annemiek Schouten: „Fijn om te horen. Het is ook een beetje de verdienste van mijn zus Eve lien. Ik heb duidelijk naar deze wedstrijd toegewerkt. Samen hebben we deze week de puntjes nog eens op de i gezet. Het ver schil was gering maar het is ge lukt." Petra Verschuren met Teredie en Chantal Nijpjes met U'Ve Got It eindigden met één punt achterstand op de gedeelde twee de plaats. Margo Bosch: „Het zijn twee fijne combinaties, maar ze lieten toch enkele steek jes vallen. Dat maakte het ver schil met Annemiek." doorTom van Gurp GOES - Ze hebben bijna dezelfde naam, beoefenen beiden de dressuursport en doen nxee aan dezelfde wedstrijden. Dat is vragen om verwarring. Daar wilden Dinja van Liere (16) en Digna (20) van Liere een eind aan maken, want ze zijn zelfs geen verre familie van elkaar. Om te laten zien dat ze twee verschillende vrouwen zijn, reden ze gisteren samen een pas de deux op Indoor Zeeland in Goes. Zo'n zes jaar geleden begon de venvar- ring. Digna van Liere legt uit: „Ik zag de naam Dinja van Liere in de krant staan. Ik dacht: ze hebben mijn naam verkeerd geschreven. Soms gebeurde het dat er ie mand naar me toe kwam en zei dat ik bijna moest starten, teiwijl ik pas veel la ter hoefde te beginnen. Dan ging het dus onx Dinja." Ook andersom ging het wel eens mis vol gens Dinja. „Soms kwamen er mensen naar me toe. Die zeiden dan tegen me dat ik ergens goed gereden had. Daar had ik dan dus helemaal niet meegedaan." Digna had genoeg van de verwarring en kwam op een idee. Een pas de deux sa men met Dinja op het grootste paai'den- spoxdevenement van Zeeland. Om te zor gen dat niemand ze meer door elkaar haalt. Bijna was de pas de deux voor Din ja niet mogelijk geweest. Ze is pas sinds twee weken compleet hersteld van een zware valpartij. Ze legt uit wat er gebeur de: „Ik wilde afstappen van mijn paard, maar die gaf op dat moment een bok. Toen viel ik en mijn paard (Veni vidi vi- che) liep over mij heen. Ik had een Er zijn twee Van Lieres in de Zeeuwse paardensport: Dinja van Liere (links) en Digna van Liere (rechts). Het paard van Dinja heet Kalief, dat van Digna Unicorn. foto Willem Mieras klaplong, een gebroken sleutelbeen, een gescheurd schouderblad en twee gebro ken ribben." Digna is bescheiden in haar ambitie. Die reikt niet verder dan de hoogste provin ciale klasse Z2. „Het gaat mij om het paard", vertelt Dig na van Liere, „ik vind het vooral leuk om ze op te leiden. Je ontwikkelt een paard en laat het steeds beter lopen. Ik wil een paard opleiden zodat iemand anders er op kan stappen en ex-mee weg kan rij den." Dinja's ambitie houdt niet op bij de Zeeuwse grens. Zij wil op een zo hoog mogelijk niveau presteren. „Ik vind het ook leuk om paarden op te leiden, maar ik wil het niet bij Z2 houden. Dan is een paard nog niet klaar met leren. Het kan nog verder. Ik wil alles uit een paard ha len wat er in zit." door Martijn de Koning GOES - Het is altijd één van zijn favoriete evenementen ge weest. Als rasechte Zeeuw is dressuurruiter Laurens van Lieren trots op Indoor Zee land. Meedoen kan hij al een poosje niet meer. Daarvoor is zijn niveau te hoog. Toch hoopt Van Lieren binnenkort weer te kunnen starten in zijn geboorteplaats. „Deze wed strijd kan uitgroeien tot één van internationale allure." Van Lieren komt elk jaar wel even een kijkje nemen op In- door Zeeland. „Negentig pro cent van de mensen die daar rondlopen, zijn bekenden", geeft hij aan. „Het is leuk om die weer eens te zien." Over de nieuwe accommodatie, de gloednieuwe Noordzeehal van het Zeelandhallencom plex, is hij vol lof. „Het is een mooie omgeving, een hele vooruitgang. Indoor Zeeland is nu echt een evenement met uitstraling. Bovendien is ook de bodem ex-g goed." Van Lieren hoopt dat de ox-ga- nisatie de verbeteringen aan grijpt om verder te kijken dan nu. „Indoor Zeeland kan uitgroeien tot een wedstrijd met nationale of zelfs interna tionale allure, met echte top pers aan de start. Dat zou fan tastisch zijn, want ik zou hier graag ook zelf weer rijden." De laatste deelname van de 25-jaiige Van Lieren was eeix jaar of vijf geleden. Sindsdien is hij wel elk jaar in de ring te vinden voor een demonstra tie. De ox-ganisatie is er maar wat blij mee: wat is immers Indoor Zeeland zonder Zee- lands beste en bekendste rui ter? Ook dit jaar is Van Lie ren, sinds kort inwoner van Rijswijk, van de partij. Mor genavond rijdt hij een pas de deux met een bijzondere part ner: een elfjarig meisje uit En schede op een pony. Dat lijkt een verrassende keuze, ware het niet dat Chiïstien K( mag meedoen omdat 5] hoofdprijs won van tv-wedstrijd waaraan zei nam. Tijdens een aantal uitzet gen van Horse and Co, c-:; gelopen maanden te zienj RTL 4 en gepresenteerd 1 Anky van Gx-unsven, een deskundige jury nasi ideale partner voor Vaal ren. Hoofdprijs: iix eens gevulde Zeelandhal optrj met één van de beste dress, rijders van Nederland. „Het was een soort it wijst Van Lieren op de we trend om via televisie: gx-amma's talent op te spa „Een beetje gekscherend de jux-y aan op zoek te; naar iemand met de X-! tor." Uit zeshonderd aan# dingen bleek die het m aanwezig bij de elfjj Christien, die tal van volt e senen versloeg. 'Dat B meisje op die grote pony', als de jury haar noemde,1 sloeg tal van volwassene J mag op Red Boy, waarn» nox-maal gesproken uit!0' in de L-klasse, naast Van ren haar opwachting ie in Goes. Daar moest zer wat voor over hebben, zowel vorige week als g ren reisde ze vanuit Ensci naar de Noordzeehal om Van Liei-en te oefenen. Dressuuxiiefhebbers ka mox-genavond toch al aan trekken. Tijdens de si avond is er Zeeuwse inlc van onder anderen den Jessica en Chantal Nijpj? een pas de deux en Cs Paauwe in een kür ziek. Ook de Europese je. kampioenen Lotje Schoot Diedei-ik van Schilfhout men in actie. Verder voer; gezelschap Fantasia Ara een Egyptische vrijheid! suur op, compleet met Ik danseressen en een Arabis volbloed. De showavond g'int om 20.00 uur. door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Terneuzen hoopt na de winterstop een be roep te kunnen doen op twee oud-spelers. De zondag-eerste klasser stelt momenteel alles in het werk om zowel Erik-Jan Naudts als Jonathan Constancia zo snel mogelijk speelgerechtigd te krijgen. Naudts stapte afgelo pen zomer over naar Sint-Gil lis-Waas. terwijl Constancia sinds zijn vertrek bij Hoek niet meer in actie kwam. De terugkeer van het tweetal hing al een tijdje in de lucht. Naudts verkaste een half jaar ge leden naar de Belgische vierdek lasser, maar liet onlangs doox*- schemeren spijt te hebben van die keuze. De verdediger kon niet op een vaste basisplaats re kenen en wilde daarom dol graag terug naar Terneuzen. De club heeft daar nu werk van ge maakt, al zal ook Sint-Gil lis-Waas moeten instemmen met de overgang. Naudts had daar dinsdagavond een gesprek over met het bestuur van de Bel gische club. Jonathan Constancia trainde de afgelopeix maanden al mee bij Terneuzen, nadat zijn carrière op dood spoor zat. De aanvaller verruilde de jeugdopleiding van Terneuzen als groot talent voor die van AA Gent, maar brak daar nooit door. De Belgische club vei'huurde hem in de zomer van 2004 aan Heracles Almelo, maar daar werd Constancia een half jaar later weggestuurd. Hij keerde terug naar AA Gent, waar zijn contract enkele maan den later werd ontbonden. Na dat de zoektocht naar een nieu we profclub - Constancia liep stage bij RKC Waalwijk en kwam op amateurbasis uit voor MW - op niets was uitgelopen, werd hij in januari 2006 binnen gehaald door Hoek. De Terneu- zenaar moest het vooral doen met invalbeurten en raakte na enkele maanden in conflict met trainer Eddy Mestdagh. De twintigjarige Constancia kon daardoor opnieuw op zoek naar een nieuwe club. door Joop van den Oudenhoven TERNEUZEN - Cees Wissel van 't Bierwinkeltje gaat komend weekeinde in café De Drie Zwaantjes in Sprundel op jacht naar de regionale titel in het driebanden hoofdklasse en daar mee naar een deelname aan het NK. Hij zal Eddie van Goethem van Den Ouden Arend op zijn pad vinden, die met dezelfde doelstelling afreist. Cees Arend Wissel vindt het weer eens tijd worden voor een deelname aan het NK. Het is in middels al elf seizoenen geleden dat hij op de matchtafel in de tweede klasse de vierde plaats behaalde. Nu de eindstrijd in de regio voor de deur staat, wordt de herinnei-ing daaraan weer le vendig en wil hij die ei*vai*ing nog wel eens meemaken. Eddie van Goethem is echter de zelfde mening toegedaan en hoopt dat zijn lichamelijk condi tie het toelaat tot in de laatste partij te blijvexx vlammen. In de districtsfinale ging dat op de laatste wedsti'ijddag mis en dat kostte hem de titel. „Vroeger speelde ik wel eens zes finales in een seizoen. Nu is dat veel min der en zijn de kansen ook klei ner om weer eens een NK te ha len." Ook voor Van Goethem is dat alweer heel wat jaren gele den: in het seizoen 91/92. Tegelijkertijd wordt in café De Kastanje in Kloostei-zande het regionaal kampioenschap libre derde klasse gespeeld. Gino Andriessen hoopt in eigen huis ver te komen. In het districts kampioenschap kwam hij twee caramboles tekoi't voor de titel. Als hij nu met dat verschil aan de goede kant van de score staat is hij content, naar eigen zeg gen. Op papier is Leo Koopman van DOS Nieuwerkerk de groot ste kanshebber. door Peter Snelders TERNEUZEN - Oostelijk Bol werk heeft gisteren in Terneu zen het prestatieve soccertoer- nooi voor bedrijven gewonnen. In een tactisch hoogstaande fina le won het door een doelpunt van Arjen Oostdijk met 1-0 van Werk en Vakmanschap. Met enige vrees werd door Oos telijke Bolwerk, met spelers van Terneuzen en Terneuzense Boys in de geledei-en, naar de eind strijd uitgekeken. In de poule wedstrijden won het team nog relatief gemakkelijk met 2-0 van Werk en Vakmanschap, maar toen profiteerde het team nog van Ai-jan Human. Die vrees bleek ongegrond, want Oostelijk Bolwerk klaarde het ook zonder de spits van ASWH. Voordat die twee teams in de eindstrijd stonden in sporthal Vliegende Vaart in Terneuzen moesten ze de poule eerst zien te overleven. Dat was nog niet zo eenvoudig voor Oostelijk Bol werk én Werk en Vakmanschap. Die teams moesten in poule A af rekenen met een sterk team als Morres. Oostelijk Bolwerk won met 4-2 van dat team en Werk en vakmanschap versloeg Mor res met minimaal verschil (1-0). Op basis van onderling x-esul- taat werd Oostelijk Bolwerk eer ste in poule A en veroverde Werk en Vakmanschap met eveneens negen punten de twee de stek. Die plaatsen gaven recht op kruisfinales tegen de eex'ste twee teaxns uit poule B, i'espectievelijk Café Driewegen en 't Bier-winkeltje. Kruisfinale 't Bierwinkeltje verloor in de kruisfinale nipt (3-2) van Ooste lijk Bolwerk. Twee doelpunten van Jonathan Constancia leken het duel in het voordeel Ooste lijk Bolwerk te beslissen. Bij de schaarse kansen die het kreeg werkte 't Bierwirxkeltje die ach terstand weg door treffers van Soufian Dooms en Dennis van Leeuwen. In de slotseconden schoot Arjen Oostdijk zijn team naar de finale. In de andere kruisfinale was Werk en Vak manschap te sterk (3-0) voor Ca fé Driewegen. De doelpunten werden gemaakt door Giovanni Siereveld (2x) en André Siere- veld, op het veld beiden spelend bij Kloetinge. In de eindstrijd was dat team be lust op revanche. Zover liet Oos telijk Bolwerk het niet komen. Een doelpunt van Arjen Oost dijk bleek beslissend. HEIKANT - Tweemaal in het seizoen staat TC Heikant op de trinxloopkalender met de Jeff Thuy Memorial. Komende zater dag staat de voorjaarsuitgave van deze altijd veel deelnemers trekkende loop op het program ma. Behalve in kwantiteit steekt de loop doorgaans ook in kwaliteit boven het gemiddelde van de overige lopen uit. Het is daarom bijna onmogelijk vooraf een fa voriet aan te wijzen. De Zeeuws-Vlaamse lopers zijn al tijd goed van de partij in deze wedstrijd, waarvan het par koers voor een groot deel door de bossen van het grensgebied met België gaat. Te denken valt aan lopers als Erik Goossen, Pa trick van Remortel, Edwin de la Ruelle, Frank Boerebach en Mar co Ottjes. Ze zullexx het zaterdag moeten opnemen tegen een be hoorlijk aantal Belgische atle ten. De afstand bedraagt twaalf kilometer, terwijl er ook afwach- tingslopen over drie en vijf kilo meter op het px-ogramnxa staan. Het startschot klinkt om 15.00 uur. Terneuzen. Poolbiljarten, district Kanaalzone: Dream Team-Milord 13-22, The Riff-The Danger Zone 5-26, Milord 2-D-Generation X 23-8. Stand: The Danger Zone 11-265, D-Generation X 11-256, Beterdak 11-208, Milord 11-207. Dream Team 11-171, Milord 2 12-165, The Riff 11-150. Goes. Indoor Zeeland dressuur. Paarden klasse M2: 1. Annemiek Schoten, Miami (Wemeldinge) 190; 2. Petra Verschueren, Teredie (Hoofd plaat) 189 en Chantal Nijpjes, U'Ve Got it (Middelburg) 189. 4. Birgitte Malta, Julano (Terneuzen) 188; 5. Margreet Walraven, Rinola (Veere) 184. Ml: 1. Mi randa Weijermans, Ultano H (Grijpsker ke) 190; 2. Marie-Anek Bruijnooge, Ri chenelle (Yerseke) 189; 3. Mascha Boone, Tersina (Oostdijk) 183; 4. Wan da Verhage, Unicorn Lancody (Gapin- ge), Yvanka van Kekum, Noiva (Vlissin- gen) en Agnetha Bertou, Sidurmus (Oostburg) 182. L2: 1 Wilma Salm, Vic toria (Yerseke) 206; 2. Chantal Over- beek, lbouche (Middelburg) en 3. Elna Ridderbs, Unonegro (Koudekerke) 195; 4. Sandra van de Vreugde, Ushra (Melis- kerke) 193; 5. Linda Hansen, Jerom (Heinkenszand) 191. Pony's klasse M2 cat. DE: 1. Danique Janssen, Lorella (Prinsenbeek) 188. M2 cat. C: 1. Jasmien de Koeyer, Figaro (Hulst) 180. M1 cat. DE: 1. Laura de Vries, Private Dancer (Vlissingen) 193. M1 cat. BC: 1. Nelline Goedegebure, Jolly Jumper (Yerseke) 196. Perth (Aus). Hopman Cup. Groep B. Tsjechie - Spanje 2-1. Gemengddub- bel: Berdych/Safarova - Robredo/ Medi na 5-7 2-6. India - Kroatië 2-1. Mirza - Sanja Ancic 6-2 6-3, Bopanna - Mario Ancic 6-7 (2) 6-7 (3), Mirza/Bopanna - Sanja Ancic/Mario Ancic 3-6 6-3 10-8. Stand: 1. India 2-4, 2. Spanje 2-2, 3. Tsjechië 2-2, 4. Kroatië 2-0. Adelaide. Mannen. Groepsfase: Djo- kovic (Ser/1) - Jones (Aus) 6-1 6-2, Step- anek (Tsj/3) - Korolev (Rus) 4-6 6-2 6-2, Joachim Johansson (Zwe) - Simon (Fra/7) 6-4 7-5. Doha. (Qat). Mannen. Tweede ron de: Davidenko (Rus/1) - Bjórkman (Zwe) 6-4 6-3, Ljubicic (Kro/2) - El Ay- naoui (Mar) 6-3 6-4, Olivier Rochus (Bel) - Luzzi (Ita) 6-1 6-0, Joezni (Rus/5) - Monfils (Fra) 6-4 6-2, Baghdatis (Cyp/3) - Ramirez Hidalgo (Spa) 6-2 6-0, Mirni (WRu) - Chiudinelli (Zwi) 6-3 6-3, Mur ray (GBr/4) - Christophe Rochus (Bel) 6-1 6-3. Terneuzen. Soccertoernooi voor be drijven. Poule A: Delphi-Werk en Vak manschap 0-4, Oostelijk Bolwerk-Mor- res 4-2, Elopak-Delphi 4-2, Morres-Werk en Vakmanschap 0-1, Oostelijk Bol- werk-Delphi 9-4, Elopak-Werk en Vak manschap 2-4, Morres-Delphi 2-0, Werk en Vakmanschap-Oostelijk Bolwerk 0-2, Elopak-Morres 0-1, Oostelijk Bol- werk-Elopak 6-1. Eindstand: 1. Ooste lijk Bolwerk 4-12, 2. Werk en Vakman schap 4-9, 3. Morres 4-6, 4. Elopak 4-3, 5. Delphi 4-0. Poule B: Springplank-'t Bierwinkeltje 3-4, Café Driewegen-Jeugdtrainers AA Gent 6-2, FC Van Empel-Springplank 0-2, Jeugdtrainers AA Gent-'t Bierwin keltje 0-1, Café Driewegen-Springplank 2-1, FC Van Empel-'t Bierwinkeltje 1-2, Jeugdtrainers AA Gent-Springplank 2-1, 't Bierwinkeltje-Café Driewegen 2-5, FC Van Empel-Jeugdtrainers AA Gent 5-3, Café Driewegen-FC Van Em- pel 2-4. Eindstand: 1. Café Driewegen 4-9, 2. 't Bierwinkeltje 4-9, 3. FC Van Em- pel 4-6, 4. Jeugdtrainers AA Gent 4-3, Springplank 4-3. Kruisfinales. Oostelijk Bolwerk-'t Bierwinkeltje 3-2: Jonathan Constan cia 1-0 en 2-0, Soufian Doorns 2-1, Den nis van Leeuwen 2-2, Arjen Oostdijk 3-2. Werk en Vakmanschap-Café Driewegen 3-0: Giovanni 1-0, André Siereveld 2-0, Govamt veld 3-0. Finale. Oostelijk Bolwerk-Wi Vakmanschap 1-0. Arjen Oor.: Topscorers: Giovanni van Si en Jonathan Constancia 7 doe( Arjen Oostdijk 6, Tim Faassene Human 5 doelpunten. Surhuisterveen. Veldrit: 1.G daal (Ned), 2. De Knegt (Ned), vecken (Bel), 4. Nijland (Nedi (Ned), 6. Lefebvre (Fra). Zürich. Zesdaagse. Eindsti Risi/Marvulli (Zwi) 394 puf Bartko/Keisse (Dui/Bel) 357, op 3. Fulst/Lampater (Dui) 281,0 den: 5. Stam/Mouris (Ned) 166 Mandy Wolfei stijgt op rangl GOES - Mandy Wolfertl dens het met twee sterra teerde nationale ranglii nooi in Valkenswaard g< presteerd. De speelster ui; kens won drie rondes in te lificatietoernooi, waarna het hoofdschenxa ongeluk! kwam tegen Milou Israël. Mandy Wolfert had zwareï ficatiewedstrijden achte rug, want tweemaal won drie sets. Tegen Israël f echter kansloos: 2-6 e Door haar prestaties stijl fert ongeveer vijftig plaat de nationale ranglijst, v; naar 288. Stephanie Pauwels hadee card op zak voor het t( maar werd in de eerste geëlimineerd door de als? geplaatste Jennifer Anc 6-1 en 6-3. donderdag Biljarten Graanbeurstrofee. Drïebani nooi. Locatie: Clubhuis De Zierikzee. Aanvang: 19.00 Tennis- Walchers Open. Locatie: trum te Vlissingen. Aanvang: K4-jeugdtoernooi. Locatie: Goes. Aanvang: 9.00 uur. Jeugdeilandtoernooï wen-Duiveland. Locatie: Burgh-Haamstede. Aanvang: Voetbal Oefenwedstrijden: Axel-HW sterloo-Spui. bij nader inz In het artikel over dartster pen, dat gisteren in wordt het Lakeside World nament het wereldkampioen^1 de dartbond PDC genoemd. BDO moeten zijn. De PDC eens een vrouwenafdeling Giovanni Siereveld schiet op het doel van Werk en Vakmanschap. Roel Alberti (links) en Jonathan Constancia duiken weg voor het schot. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46