O 0 donderdag 4 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Bedroefd en aangeslagen namen wij kennis van het overlijden van de zoon van onze collega Willem Marinus den Herder - Willard - Wij wensen Daniël, Janneke en Gilian veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens familie Wolf en collega's van Wolf rijbewijsshop Carpe Diem - Pluk de dag (Pims lijfspreuk) Na een moedige strijd is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man en onze vroli|ke vader Pim de Regt Hij is maar 52 jaar geworden Annelies de Regt Corinna en William Matlhijsen Shanna King Vlissingen, 2 januari 2007 M.H. Boassonlaan 3 4333 MH Middelburg Pim is thuis. U kunt afscheid van hem nemen op zaterdag januari van 15.00 tot 17.00 uur en van 19 00 tot 21.00 uur. De afscheidsplechtigheid zal maandag 8 januari worden gehouden in de "St. Jacobskerk" aan de Oude Markt Ie vlissingen, aanvang 1 3.00 uur Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 14 30 uur op de algemene begraafplaats aan de Pres. Roosevelt- laan te Vlissingen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Voor onze lieve Pim Je wilde zo graag bij ons blijven en had zoveel wils-en levenskracht, Je grote vechtlust was heel bijzonder, maar toch was deze strijd niet te winnen Pap, je was ons zonnetje in huis. En je warmte zullen we altijd blijven voelen. je dochter Corinna en je zoon Matlhijs Na een langdurig moedig gedragen ziekte is op 52-jarïae leeftijd overleden onze lieve zoon, broer, oom en neer Willem Adriaan de Regt (Pim) Vlissingen J.l de Regt N.Vwde Regt-de Bruine Aalsmeer: Eddy de Regt Tanya Barashyan 's-Hertogenbosch: Mari|e de Regt Casper Verstappen Sopnie Arnhem: Michiel de Regt Maastricht: Mattijs de Regt Sluiskil: Piet de Bruine Thea de Bruine-de Smet Vlissingen, 2 januari 2007 Tot ons groot verdriet is overleden mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Pim de Regt in de leeftijd van 52 jaar. Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herin neringen die blijven. Wij wensen Annelies en de kinderen sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen C.L. Sloof (in herinneringj C. Sloof-Janssen F.B. Sloof C E. Sloof-Florijn Lydia Maurits 2 januari 2007 Verdrietig, maar intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van onze dierba re collega en vriend Pim de Regt Voor Annelies It is better to have loved and lost Than never to have loved at all. Alfred, Lord Tennyson Pim heeft zich gedurende een periode van dertig jaar in uiteenlopende Functies ingezet voor het onderwijs van ROC Zeeland en haar rechtsvoorganaers. De laatste functie die Pim bij ons uitoefende was die van Directeur van het onderwijscluster Cios. Ons medeleven gaat uit naar Annelies, Corinno en Matthijs en andere familie en vrienden. Wij wensen hen veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens medewerkers, deelnemers en Raad van Toezicht van ROC Zeeland, College van Bestuur ROC Zeeland Hennie van Meerkerk Wim Muilenburg We zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van onze oud-collega IZAAK FAAS Izaak was pas een half jaar in prepensioen, we herin neren ons hem als een fijn en toegewijd collega. We wensen Nel en de kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Collega's Latex/PG plant Dow Benelux BV Terneuzen Met diep leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde voormali ge collega Leen Deij Leen was een zeer kundig chemicus in het laboratorium van Analytical Sciences in Terneuzen, wiens hart lag bij de analytische chemie, zelfs na zijn pensionering. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw Ina veel sterkte bij het verwer ken van dit grote verlies. Collega's van de Terneuzen Laboratoria Dow Benelux B.V. De Paardekreek, 2 januari 2007 Intens verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve vriend Gertjan Brinkman Bert en Marianne Speelman de kinderen Patrick en Leonie Martyn en Yen Wij wensen Jeannette EmkeenTim Marijke Corrie Arjen en Marion, Mira Bart en Virine, Emma, Maxime en Thom Gert-Jan en Sandra, Indy veel sterkte toe met het verlies van Gertjan Alles is verder nog hetzelfde nu je er niet meer bent als van een oud schilderij spant de hemel zijn kleuren nog verder denk ik maar als ik goed luister dal het de nacht is die met ons praat Henk Huisman Met droefheid delen wij u mede, dat na een kortston dige maar ernstige ziekte, na een liefdevolle verzor ging in verpleeghuis "Ter Schorre", van ons is heen gegaan onze broer en oom Michiel Hendrik Huisman Henk in de leeftijd van 62 jaar. Oegstgeest: Frits Huisman Honne van Drooge Hoek: jan Huisman Jannie Huisman-den Exter Terneuzen: Tijs Huisman Rotterdam: (aap Huisman Blaricum.Ton Huisman Marijke Huisman-de Vriend Neven en nichten Terneuzen, 3 januari 2007 Correspondentieadres: Dhr. T. Huisman Narcisstraat 23 4537 PP Terneuzen De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, wordt gehouden op maandag 8 januari om 10.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bel- lamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde man, vader, opa en vriend Gertjan Brinkman Geboren op 4 oktober 1941 te Soerabaja Gestorven op 2 januari 2007 Jeannette Brinkman Emke en Tim Marijke Arjen en Marion, Mira Bart en Virine, Thom, Maxime, Emma Gert-Jan en Sandra, Indy Corrie en Kees De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring op zaterdag 6 januari 2007. Tussen 15.00 en 17.00 uur bestaat de mogelijkheid tot condoleren in Grand Café de Paardekreek, Havenweg 1 te Kortgene. Tevens is het mogelijk om uw blijk van deelneming kenbaar te maken via www.condoleancereaister.nl. Geen bloemen, geen bezoek Aangeslagen en verdrietig zijn wij door het over lijden van Gertjan Brinkman We wensen Jeannette, de kinderen en de overige familie veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Michiel en Mariëlle Visser Jan-Kees de Bruine en Stephanie van Weele Jack van Wel Wij zijn zo verdrietig dat onze Oprechte, lieve, goedlachse "baas' Niet meer bij ons is Wat zullen we je vreselijk missen! Alex, Bryan, Martin, Niels, Joey Rima, Nanda, Petra Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gertjan Brinkman Een groot aantal jaren was Gertjan bestuurslid en secretaris van RECRON Zeeland. Hij was onderscheiden met lid van verdienste. Zijn gedrevenheid, eerlijkheid en optimisme maak ten hem tot een uniek en geliefd mens. j Ons diep medeleven gaat uit naar zijn vrouw Jean- nette, kinderen en familie en wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke tijden. Namens het districtsbestuur en de leden van RECRON Zeeland, I K.J.Coppoolse .voorzitter T.Wegman, regiomanager i RECRON, i Vereniging van Recreatieondernemers Nederland I 3 januari 2007 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gertjan Brinkman Een groot aantal jaren was Gertjan voorzitter van RECRON afdeling Noord-Beveland. Zijn collegialiteit en optimisme maakten hem tot een uniek ondernemer en geliefd collega. Ons diep medeleven gaat uit naar zijn vrouw Jeannette, kinderen en familie en wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke tijden. RECRON afdeling Noord-Beveland, J.L. Verburg, voorzitter 3 januari 2007 Diepbedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gertjan Brinkman Gertjan was één van de oprichters van de Stichting Zeeland Campings en heeft zich in diverse organi saties verdienstelijk gemaakt voor de recreatie sector in Zeeland. We verliezen in hem een gewaar deerd collega maar bovenal een innemende per soonlijkheid. We wensen de familie Brinkman heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Stichting Zeeland Campings Renesse: Familie van Oost Renesse: Familie Troost Burgh-Hadmstede: Familie van der Graaf Westenschouwen: Familie Hanse Oostkapelle: Familie Coppoolse Oostkapelle: Familie Vermeulen Aagtekerke: Familie Leijdekkers Arnemuiden: Familie Oomen Baarland: Familie Northolt Nieuwvliet: Familie Sweegers-Vermeulen Retranchement: Familie Veldhuis Breskens: Familie Lince Goes: H. Goovers Oostkapelle: E. Brouwer Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor zijn inspiratie, nemen we afscheid van Gertjan Brinkman Graag hadden we nog gezellig door gepraat over onze samenwerking. Maar je weet dat we verder gaan op de ingeslagen weg Camping International, Nieuwvliet Twan, Monique, Jelko Marleen "Riemen geroeid" Verdrietig zijn wij om het verlies van onze 'captain' en vriend Gertjan Brinkman Jouw meiden Mare Sloeproeiteam 'Wilde Mossels' Rotterdam 13 februari 193! Enige en algemene kennisgeving Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij toch nog onver wacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader Johannes Jacobus Pieter Termaten (Jan) Middelburg 1 januari 2007 A.C. Termaten - Lanen Eddy en Monique Linda 4336 KX Middelburg Windwijzer 15 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden op woensdag 3 januari 2007. Geen bezoek aan huis. Met droefheid namen wij kennis dat toch nog onver wacht uit onze familiekring is weggenomen onze ge liefde zwager en oom Frans Jansen van Rosendaal echtgenoot van Maria de Braai in de leeftijd van 77 jaar. De HEERE ondersteune de bedroefde familie. Jan en Francien de Braal-de Pulter Pietje en Piet Koesveld-de Braai Jaantjeen Henk Koopman-de Braai Herman en Janny de Braal-Pijpelink Corrie en Arjaan de Putter-de Braai Jaap en Clara de Braai-Bliek Neven en nichten Terneuzen, 2 januari 2007 Bijzonder gewoon, gewoon heel bijzonder Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa en opa Julien Loseph Valentin Govaert echtgenoot van Aline Marie Wauters 06 - 03 - 1927 103-01-2007 Wesldorpe Oostburg Westdorpe: A.M. Govaert-Wauters Axel: Martine Govaert Leen Reminsen Amsterdam: Christine Govaert Patrick van Bruggen Eric Michelle Westdorpe, 3 januari 2007. Autricheweg 2.4554 LZ De crematie zal in alle beslotenheid plaatshebben. Enige en Algemene kennisgeving Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent als je toch blijft strijden, om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu, de rust is gegeven. Met dankbaarheid, omdat we haar zo lang in ons mid den mochten hebben en bedroefd omdat ze nog zo veel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en oma-oma Elizabeth Pie ternel la de Baar in de leeftijd van 87 jaar. 's-Heerenhoek: Koos en Wim t Wilco en Barbara Anne, Lotta Lewedorp: Rineke en Jan Belinda en Mare Laura, Bart Lewedorp: Marjan en Cees Nielc, Donna, Tim, Mike Lewedorp, 3 januari 2007 Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 Correspondentieadres: Postweg 10,4456 RG Lewedorp Vrijdag 5 januari is er van 19.00-20.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen op haar eigen kamer (229). De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 6 januari om 11.00 uur in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 5. Na de plechtigheid is in het crematorium gelegen heid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorg centrum De Kraayertvoor de liefdevolle verzorging. Mijn lippen zullen juichen, wanneer ik U zal psalmzingen, en mijn ziel, die Gij hebt verlost. Psalm 71 vers 25 In alle rust en vol vertrouwen in haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Pieternella Kort weduwe van Adriaan de Jonge Rotterdam, 29 januari 1918 Zierikzee, 3 januari 2007 Wij zijn het personeel van Zorgcentrum "Borrendammedankbaar voor de liefdevolle zorg die zij aan onze moederen oma hebben besteed. Middelburg: Ineke de Groot-de Jonge Flip de Groot Middelburg: Jos de Jonge Marijke de Jonge-Bossenbroek Reinier en Tjakske Loek, Gijs Josine en Hilvert Steven. Zierikzee: Isabella Schot-de Jonge Co Schot Esmeralda en Raymond Huib en Irene Vlissingen: Diny Izeboud-de Jonge Paul Izeboud Roel an t Correspondentieadres: Zaagmolen 2 4301 NK Zierikzee Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren maandag 8 januari van 12.30 tot 13.15 uur in de Groene zaal van Zorgcentrum "Borrendamme" aan de Scheldestraat 2 te Zierikzee. Aansluitend, om 13.30 uur zal er in genoemde zaal voor familie en belangstellenden een dienst van Woord en gebed gehouden worden, waarna de be grafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Psalm 6810 berijmd Met groot verdriet, maar ook met dankbaarheid terugdenkend aan alles wat hij voor ons heeft bete kend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons mid den is weggenomen mijn lieve, zorgzame man en onze lieve, onvergetelijke vader en opa Willem Vogel in de leeftijd van 88 jaar. MiddelburgT. Vogel-Aamoutse BaarnRina Schröder-Vogel Wim Schroder (in herinnering) Dewi (in herinnering) Chrissy Frits Amersfoort: Ria Vogel Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verzorgingshuis Eben-Haëzer en Verpleeghuis 't Gasthuis, afd. Molenwater voor de liefdevolle verzorging. 2 januari 2007 Briandlaan 31 4334 ÖN Middelburg Vrijdag 5 januari is er gelegenheid lol condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de Ter Hoogekerk, Wil lem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Flier zal ook de rouwdienst gehouden worden op za terdag 6 januari om 10.45 uur. U bent uitgenodigd de dienst bij te wonen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middel burg om 12.00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. Heden overleed onze zwager en oom Willem Vogel echtgenoot van Tannetje Aarnoutse L. Adriaanse-Aarnoutse A. Aarnoutse A. Aarnoutse-van de Broeke P. Krijger-Aamoutse M. Aarnoutse Middelburg, 2 januari 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heer, onze familiekring heeft weggenomen onze gei broer, zwager en oom Willem Vogel in de leeftijd van 88 jaar. Souburg: D. Vogel-Bolle Middelburg: F.S. Beekman-Vogel Middelburg: D. de Bruijn-Vogel C. de Bruijn Middelburg: P. Vogel Neven en nichten 2 januari 2007 Geheel onverwacht is heengegaan onze zorgz® en lieve vader, opa en vriend Johannes Luwema )o weduwnaar van Jopie Luwema-Meulineestn Vlissingen, 1 november 1916 Leiderdorp, 31 december 2006 Hans Luwema Monique van Kan Joyce MaartjeBolle-vanHeii Familie Wemecke Correspondentieadres: Hobolaan 7 2555 WD Leiderdorp Jo is overgebracht naar uitvaartcentrum Mo: Soek, Hoogmadeseweg 66 te Leiderdorp, k geen bezoek. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebbei maandag 8 januari om 14.00 uur op de Algen begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Lciderd Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condolt in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wees niet bevreesd, want Ik ben met u Handelingen 18:9 Op de gezegende leeftijd van bijna 96 jaar is var heengegaan onze lieve vader, groot- en overn vader Jan Verpoorte weduwnaar van Maatje Ebrina van Cadsand Zaamslag: Corrie en Dingenus de Bruijne-Verpoorte Ko en Joke - Danny Matty en Petro - Jessica, Ryun Sandra en Jacco - Brian. Sief Terneuzen: Nellie en Henk de Jonge-Verpoorte Peter en Suzanne - Silvie Johnny en Liselotle - Daniël. Herman Adrie en Corine Kloosterzande: Loes en Bram van der Beek-Verpoorte Ilse en Harvey - Lynn Marc en Marieke Zaamslag, 3 januari 2007 Verzorgingshuis "De Molenhof" Corr.adres: Fam. de Bruijne. Axelsestraat 42,4543 CK Zaamslag. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden maandag 8 januari om 14.00 uur in de Proleslan Kerk op het Plein te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de gemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om familie te condoleren in "De Rank", Zaagstraat Zaamslag. Vrijdag 5 januari is er van 19.00 - 19.30 uur g( heid om afscheid te nemen in het mortuarium' "De Molenhof". Molenstraat 3 te Zaamslag. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Molenhof" voor de liefdevolle verzorging Dankbetuiging - Zijn leven moesten wij loslaten, in ons leven blijven wij hem vasthouden - De warme belangstelling na het overlijden van onzt zorgzame man, vader, schoonvader en opa Jaap den Haan heeft ons bijzonder goed gedaan en gesterki verwerking van ons verdriet. C.P. den Haan-van derS Levina en Peter Con Büi Zierikzee, januari 2007 jStichting voor Vluchteling-Studenten UAF Studie en werk voor hoger opgeleide vluchtelingen Word óók donateur! GIRO 76300 Postbus 14300,3508 SK Utrecht 1(030)2520835 |www.uaf.nl PARADIJSVOGELTJE... In je fantasie kun je alles beleven. En met wat kleur kun je je prachtig aankleden. Dan ben je opeens de prinses van de township; de paradijsvogel van de hoop! Nelson Mandek Kinderfonds Word donateur! Bel 09001146664 (O, Wpermin.l Omdat ieder kind een kans verdien:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34