Problemen? Dan biedt addict u de oplossing Een goed contract blijft in de kast Quarles&Jurgens adverteert. Netwerkproblemen? Softwarevraagstukken? Hardwarecomplicaties? Telecomzorgen? 30 Advocatenkantoor Quarles Jurgens: Quarles Jurgens is met haar ruim 190 jaar één van de oudste advocatenkantoren van Nederland. Mr M.L. Huisman is eigenaar van het kantoor Goes en voorzitter van de landelijke maatschap. Quarles Jurgens heeft tevens vestigingen in Dordrecht en Breda. Innovatief Als modern allround advocatenkantoor moet Quarles Jurgens zich net zoals elke andere onderneming onderschei den. De advocaten hebben hun eigen specialisatie(s) die goed op elkaar aan sluiten. Zij staan middenin de maat schappij en spreken de taal van hun cliënten. Mr M.L. Huisman: "Onze algemene praktijk in Goes heeft als speerpunten ondernemingsrecht, bouwrecht, arbeidsrecht, ruimtelijke ordening plus milieurecht en familierecht Wij denken ook graag mee in het opzetten van innovatieve bedrijvigheid. De kennis en knowhow van de ondernemers smelten wij met onze juridische specialisatie samen tot solide contracten. Het telen van exclusieve landbouwproducten zoals de zagerkweek voor de visvoerin- dustrie op de zilte Zeeuwse landbouw gronden is daarvan een voorbeeld. Wij mogen deelnemen aan het overleg waarbij partijen bij elkaar worden gebracht om te komen tot contracten. Al jaren begeleiden wij de zee-aaskwe kerij Tops/ Baits uit Wilhelminadorp. ZLTO ondersteunt dit initiatief. Teeltcontracten bestaan al heel lang, maar dekken deze innovatieve lading niet. Daarom stellen wij maatwerkover eenkomsten op. Het is de kunst om de intenties van par tijen juridisch te vertalen. Een goed con tract blijft in de kast! Mediation Quarles Jurgens verzorgt ook media tion. Mr Huisman is sinds begin 2006 NMI-mediator en zijn kantoorgenote mevrouw mr De Wit-de Witte is bin nenkort erkend VAS-scheidingsbemid- ADVOCATEN Quarles Jurgens Advocaten Van de Spiegelstraat 12, Postbus 130, 4460 AC Goes T 0113 21 16 40 F 0113 23 25 59 E infogoes@quarles.nl I www.quarles.nl Team mr M.L. Huisman- Advocatenkantoor Quarles Jurgens delaar. Zo'n conflictbemiddelaar bemoeit zich niet met de inhoud van het conflict, maar treedt op als procesbege leider, zorgt ervoor dat noodzakelijke onderwerpen besproken worden en let erop dat de communicatie tussen partij en is gericht op mogelijke oplossingen. Mediation kent geen verliezers of win naars. Partijen kiezen immers zelf voor oplossingen via de mediator. Mediation heeft zich inmiddels bewezen in allerlei zakelijke en particuliere geschillen, die meestal het gevolg zijn van miscommu nicatie. "Het fenomeen kan juridische proces sen en een gang naar de rechtbank overbodig maken," vervolgt mr Huisman. "Maar er blijven altijd geschil len die via de rechter zullen lopen. Mediation is één van de mogelijkheden om geschillen op te lossen. Een juridi sche achtergrond zoals de onze kan daarbij goed van pas komen. Uiteindelijk wordt een oplossing vastgelegd in een vaststellingsovereenkomst Dat is toch weer juridisch werk. Ook daar geldt een goed contract blijft in de kast.!" ÜMp.s.y. A j Hf I Het lijkt zo eenvoudig ...u investeert in goede apparatuur, u sluit het aan, installeert wat software en uw medewerkers besparen zeeën van tijd. Of: uw klant belt, u bent op kantoor, maar men kan u telefonisch toch niet bereiken. In de praktijk ...valt het vaak toch tegen. Uiteindelijk bent u juist enorm veel tijd kwijt om uw automatisering te laten werken. Als het dan werkt, wilt u ook aan het werk. U besteed geen tijd meer aan optimalise ren en verbeteren van de automatisering. Het resultaat is dat de tijdsbesparing voor uw medewerkers behoorlijk tegenvalt en de communicatie met uw klanten niet is verbeterd. Gelukkig ...hebben we bij addict slechts één doel: Uw ICT-problemen oplossen. We zoeken het probleem tot op de bodem uit en na een grondige analyse komen we met de beste oplossing. Want bij addict heeft een probleem, maar één oplossing en dat is de juiste oplossing. Grintweg 32 - 4401 NE Yerseke Postbus 2 - 4400 AA Yerseke Tel. 0113-574140 - Fax 0113 574144 info@ addict.nl - www.addict.nl added value in ICT Netwerken Hardware Software Telecom Consultancy Service

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 76