MfMff Help het klimaat in een handomdraa word ook m; woensdag 3 januari 2007 I HCL W|JI ICI I ICI Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/rri vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pze.nl Geboren 2 januari 2007 Tot onze grote vreugde is in Ede onze kleinzoon geboren Leander Ary Zoon van Chris en Jessica Kleine Houtplein 4 6718 GG Ede De trotse grootouders Ary en Truus Lems Overleden Diepbedroefd delen wij u mede, dat de Heere van ons heeft weggenomen ons innig geliefd kleinzoon tje, achterkleinzoontje en neefje Willem Marinus den Herder Willard Goes, 22 april 2004 Rotterdam, 31 dec. 2006 Sterke de Heere Daniël, Janneke en Gilian met dit smartelijk verlies en heilige deze roepstem aan ons aller hart. G. den Herder L.F.W. den Herder-Lievense Hennie en Bram Ovaa-den Herder PietLucindy, Chiel, Bart en Mandalie Johan den Herder en Janneke de Boer J. den Herder-Hoekman G. van Leenen A. van Leenen-Flach Jan Willem en Arenda Scherpenis'se-Ruit Andries en Karin Scherpenisse-van Egmond Anne Scherpenisse en Marit Boone Corine en Arie de Heer-van Leenen Ellen en Pedro van Hartin gsveldt-van Leenen Lennart van Leenen en Marieke Visser Peter van Leenen Kapelle, 31 december 2006 Na een zorgelijk leven is, door de Heere op Zijn tijd en wijze, uit dit leven weggenomen ons lief en dapper neefje Willard Biggekerke: Piet, Lucindy, Chiel, Bart en Mandalie Ovaa Lieve Anita.... En toen was het stil We zullen je nooit vergeten. We wensen Frans, Chantal, Kees, Ans en de overige familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Patrick, Anita, Mi ka en Zico 7 Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 7 aangaat is 7 niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. "Vaarwel" en "Rust in vrede". Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze vader en opa Alex Richard Frauenfelder (Alex) in de leeftijd van 58 jaar. Richard Frauenfelder Monique Frauenfelder Brandon, Shirley, Jeremy, KevinLisa Pascal Frauenfelder Giselle Frauenfelder 31 december 2006 Correspondentieadres: R.A. Frauenfelder Lage Rijndijk 30 2315 JV Leiden De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 5 januari 2007 om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Langeviele te Ellewoutsdijk. Het leven gebeurt, terwijl je andere plannen maakt. (John Lennon 1940) Lieve Hossein, lieve broer/vriend, We zullen je missen. Teheran augustus 1944 Vlissingen december 2006 Golam Hossein Bavallou (Hoes van Goes) Goes: Ria de Waal Marcella Jos, Annelies, Maud en Ward Iran: familie Davallou Mannheim: Ali Chakhmaghi Donderdag 4 januari 2007 vindt om 10.00 uur de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Nadien gelegenheid tot condoleren in Cafe Restaurant Michieltje, Nieuwendijk 2 in Vlissingen. In de overlijdensadvertentie van JoopBaaij die in de krant van gisteren is geplaatst is abusievelijk door de uitvaartonderneming ook de uitnodiging geplaatst om na de plechtigheid mee te gaan naar Wissenkerke voor een borrel. Deze uitnodiging geldt echter alleen voor diegene die een aparte uitnodiging heeft ontvangen bij de rouwbrief. Verdrietig maar met een dankbare herinnering aan zijn leven nemen we afscheid van onze buurman Niko Moelker Wij wensen Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Mw. M. Dijkhuizen-v.d. Hoek Fam. F. Zuidmeer Fam. J. Ravensbergen Fam. J. Veenman Petra de Groot en Arjan v.d. Stolpe EUemeet, Schelpweg Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze vrijwillig technisch medewerker en collega N.G. Moelker Wij zullen zijn kennis en vriendschap missen. Namens bestuur en medewerkers, P.J. Huijbrecht, voorzitter Mr. W.H. Klaassen, secretaris Want God, de HEER, zo goed, zo mild, is tallen tijd' een zon en schild; Psalm 84 6 berijmd Na een zeer arbeidzaam leven vol zorg voor allen die hem lief en dierbaar waren, is plotseling door de Heere uit ons midden weggenomen mijn innig gelief de man, onze lieve vader en opa Andreas Gerardus Bos - Dré in de leeftijd van 73 jaar. We zijn dankbaar voor alle mooie herinneringen die Pa en Opa ons achterlaat. Ouwerkerk, W. Bos-Hoogendoom Nieuwerkerk, Huib en Christel Thomas, Julia, Bram Zierikzee, Mentine en Jan Reïnier en Marjolein, Willianne, Mariske, Arne Nieuwerkerk, Marien en Jacqueline Corinda Numansdorp, Annelies en Peter Pieter, Gerald Ouwerkerk, Andrê Sauwerd, Jaeomien en Jakob Annalie, Lotte 31 december 2006 Kon. Julianastraat 7 4305 A) Ouwerkerk De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 5 januari in de kerk van de Hervormde gemeente te Ouwerkerk, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Ouwerkerk, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen We laten je gaan naar het licht van de liefde.... Danbkaar voor zijn leven vol liefde en toewijding voor ons allen, hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lie ve vader en trotse opa Jitze de Jong p. 4 november 1930 t 2 januari 2007 Vlissingen: Hannie de Jong-Basting Monica de jong f Tiel: Liliane Lodder-de Jong Cees Lodder Jeroen en Joke Maria en Femke Monique Vlissingen: Miranda Pattianakotta-de Jong Hans Pattianakotta Tanya, Gabriëla, Jemima, Naomi, Jirmeja Vlissingen: Jitze de Jong St. Eustatiuslaan 10,4383 AG Vlissingen Jitze is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 5 januari om 12.45 uur in de aula van het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg". Aansluitend zullen we hem om 13.30 uur naar zijn laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraaf plaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Tekst uit Habakukl3b Zo Hij vertoeft, verbeidt Hem, want Hij zal gewisselijk komen, Hij zal niet achterblijven. Heden behaagde het de HEERE uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde broer, zwager en oom Anton de Leeuw echtgenoot van Johanna de Bat op de leeftijd van 77 jaar. Mogen wij gesterkt worden in dit verlies. Familie De Leeuw 1 januari 2007 Plaats uw familie berichten in de PZC Het behaagde de Heere, tot onze droefheid, van ons weg te nemen onze geliefde zwager en oom Anton de Leeuw echtgenoot van Johanna Dina de Bat Gouda: D.J. de Boer-de Bat f B. de Boer f 's-Gravenpolder: M.G. de Bat E.C. de Bat-Timmerman Goes: G.C. van Koeveringe-de Bat H.G. van Koeveringe Neven en nichten 1 januari 2007 Zalig zijn de doden, die in de Heere sterven, van nu aan. (Openbaring 14:13b) In de liefde en vrede van Jezus is overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Leuntje Peene-Melse echtgenote van Maarten Peene sr. geboren te Aagtekerke overleden te Westkapelle 7 mei 1929 1 januari 2007 Maarten Peene sr. Riek de Witte-Peène Leus de Witte Lianne en Leo, Wiüemijn, Linde, Sofie Mark-Jan, Lucas Jaap Peene Karin Peene-van der Schans (in herinnering) Thijs, Bram, Pirn, Anne en Louie Marjan van Helleman-Peene Johan van Helleman Marcel Jessica en Corné, Kelly, Ryan Maarten Peene Maja Peene-Minnaard Frank en Francky N iek en Kim Bart Levien Peene Linda en Sebasliaan Malou Adri Peene Matty Peene-van Sighem Lauren, Kristof, Levi Ria Peene Arno de Rijke Moeder is thuis, liever geen bezoek. We zijn bedroefd om haar overlijden, maar ook dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee ze ons tijdens haar leven heeft omringd. We danken ieder een voor de liefdevolle verzorging gedurende haat- ziekte. De dankdienst zal D.V. plaatshebben op vrijdag 5 januari om 11.00 uur in kerkgebouw "Moria" aan de Markt te Westkapelle. U wordt hiervoor van harte uitgenodigd. De dienst wordt geleid door de heer L.H.F. Lok. Om 12.15 uur is de begrafenis op de begraafplaats te Westkapelle. Daarna is er in kerkgebouw "Moria" gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres M. Peene, Boekhoutstraat 8,4361 BX Westkapelle Zij die wij: vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. Bedroëfd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Leuntje Peene-Melse Sterke de Heere onze broeder en zwager "met zijn gezin in deze moeilijke tijd. J. Peene in herinnering J. Peene-Melse P. Verstraate in herinnering M. Verstraate-Peene Neven en nichten Westkapelle, 1 januari 2007 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere na een ernstige ziekte uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Leuntje Melse echtgenote van M. Peene in de leeftijd van 77 jaar. Sterke de Heere haar man, kinderen, (achter)klein kinderen en ook ons in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Zoetermeer: S. Louws-Melse Aagtekerke: W. Louws-Melse P. Louws Aagtekerke: C.C. Melse-de Visser Aagtekerke: L. Wisse-Melse S. Wisse Westkapelle: F. Westerbeke-Melse Aagtekerke: J. Maljaars-Melse J.C. Maljaars Westkapelle: Peene-Melse Aagtekerke: S. Maljaars-Melse A. Maljaars Neven en nichten Westkapelle, 1 januari 2007 Heden overleed onze altijd meeleevende buurvrouw Bure Leu Peene-Melse Fam. A. Flipse-Minderhoud Debora Flipse Fam. Jac. de Pagter-Minderhoud Fam. J. Toutenhoofd-van Rooijen Elly de Visser Fam.Slabber-Janse Fam. B. de Witte-Huibregtse Westkapelle, 1 januari 2007 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega de heer Jac Beekers Jac is, ondanks zijn slopende ziekte, tot het laatste moment als Business Controller betrokken gebleven bij ons bedrijf. Zijn enorme gedrevenheid, nuchter heid en eerlij kheid maakten hem tot een uniek en geliefd mens, die wij bijzonder zullen gaan missen. Ons diep medeleven gaat uit naar zijn vrouw Nel, kinderen en familie en wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke tijden. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers van Fabricom GTI Major Projects bv Moerdijk, 2 januari 2007 Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw gezich t. Fh'nk was jij je hele Ie ven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink witje dat wij nu zijn, maar afscheid nemen aoe t ons zo 'n pijn. Praca i obowiazek by/y zawsze najwazniejsze w Twoim zyciu. Bytes zawsze goscinny, szczery, otwarty, przedsiebiorczy, niestrudzony isi/ny, ao samego konca. Chcia/bys zebysmy my bvH teraz si/ni. Tylko ze rozstanie z Toba sprawia nam ty/e bólu. Met een hart vol verdriet, maar intens dankbaar voor alle liefde die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van ons aller Jósef Witkowski Joep Echtgenoot van Stef anie Gruba eerder weduwnaar van Regina Niedwiedz Kaletnik (Polen), t Vlissingen, 29 juli 1923 31 december 2006 Vlissingen: Familie Witkowski Kinderen, kleinkinderen en Walter en Helena van Beusekom Kaletnik: Familie Witkowski (Polen) Kielce: Familie Gruba (Polen) Anjelierenlaan 46 4382 PZ Vlissingen De overledene is overgebracht naar uitvaart centrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De eucharistieviering zal worden gehouden op vrijdag 5 januari om 13.00 uur in de Parochiekerk van O.L. Vrouw van de H. Rozenkrans en St. Jacob, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal de bijzetting plaatsvinden in het familiegraf op het r.-K. gedeelte van de algemene begraaf plaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Ik zie een poort wijd open slaan Na een werkzaam leven, vol zorg en toewijding voor haar gezin, is onverwacht van ons heengegaan mijn vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Tannetje de Rijk-Murre Baarland, 13 februari 1920 t Zoetermeer. 31 december 2006 Zij blijft in onze herinnering als een creatieve, liefdevolle vrouw. Jan de Rijk Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Da Costastraat 2 2712 EW Zoetermeer De afscheidsdienst zal worden gehouden, zaterdag 6 januari om 10.30 uur in rouwcentrum van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Er is tevens gele genheid tot afscheid nemen, voorafgaand aan de dienst vanaf 10.15 uur. De teraardebestelling zal vervolgens omstreeks 12.00 uur plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats te Baarland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum te 's-Gravenpolder. Zij, die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze annonce als zodanig te beschouwen. Nog volop interesse en aandacht voor haar geving, boordevol plannen, is in diep ge|< vertrouwen voorzien van hel H. Sacrament Zieken overgegaan Antonia Rijk weduwe van Adriaan Goense 23 september 1917 tl januari 2 De families Correspondentieadres: Exc, J.M.R. Heinrichs Karmelielenstraat 12 4641 KM Ossenclrecht U kunt afscheid nemen van Antonia in het uitva centrum van DELA, Robijnciijk 215 te Roosend op vrijdag 5 januari van 18.00 tot 18.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden in parochiekerk Joannes de Doper, Molenstraat 3 Klundert op zaterdag 6 januari om I 1.30 uur, w na de crematieplechtigheid volgt in de aula van vaartcentrum Zuylen, Tuinzigtlaan 11 te Breda 13.30 uur. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is schriftelijk condoleren. Op 28 december 2006 is op 91 -jarige leeftijd oi leden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Kloet-van der Weele echtgenote van J.A. Kloet J. van der Schelde-van der Wee M. van der Schelde T. Vaane-van der Wéele M.J. Vaane (in herinnering) Neven en nichten Na een lange ziekte moeten wij afscheid nemen*] onze broer, zwager en oom EitT. de Haan echtgenoot van Trees de Haan-Boskuil Henk f en Wippie t Dokkum: Anne en Loes Middelburg: Tjeerd en Jo Middelburg: Jitske en Han t Harderwijk: Aukje en Ton Vlissingen: Wim en Ineke Neven en nichten Benningbroek, 1 januari 2007 Met droefheid geven wij U kennis van het overlijd van onze lieve schoonzuster Gerrie Godeschalk-Mondria weduwe van Andries Godeschalk Middelburg: F.Godeschalk P.Godeschalk-Tilroe (in herinnen Middelburg: I.A.Godeschalk P.Godeschalk-I-Jarinck KrabbendijkeMJGodeschal k AP. Godescha I k- Eversdij k Ameide, 1 januari 2007 Blijf op c/e bocenten kunnen testv>a+erfaa( <Jown(oacfen - kik - Krant in de Klas hooj+e.' jasbh aanvra* Kijk www.krantindekla! Een miljoen extra spaarlampen in Nederland en daarmee het klimaat een flinke hand helpen. Dat wil Greenpeace me: haar nieuwe klimaatcampagne bereiken. Bekende Nederlanders als Sophie Hilbrand, Gijs Wanders en Winston Pos" geven op 1 miljoenspaarlampen.nl het goede voorbeeld. Doe ook mee: koop spaarlampen, ga naar de site en maak kans op een weekend lichtstad Parijs! ^ReenrsAce www.1 miljoenspaarlampen, nl Even je hoofd vrijmaken Even wat anders: collecteren in de frisse buitenlucht. Een mooie kans om je hoofd vr te maken. En de kans om je in te zetten voc 3,5 miljoen mensen met een hersenziekte of psychische aandoening. Met uw hulp kunnen we meer veelbelovende onderzoek financieren en projecten steunen die het leven van patiënten veraangenamen. Bel 030-297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting Nederland en het Fonds Psychische Gezondheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30