O f PZC li' dinsdag 2 januari 2007 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren 30 december 2006 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Sara Janna Wij noemen haar Sanne Chris en Mirjam de Wolf-v.d. Laan Vroon weg 3 4373 RL Biggekerke Overleden Geschrokken zijn wij na het overlijden van onze I schoonzus en tante Anita We zullen je nooit vergeten. Alex en Nicole Samantha en Fayola Brigitte en Bas Beau Opeens was je verdwenen We konden er niets aan doen We hebben niet eens afscheid kunnen nemen Niet eens een kleine zoen De leegte die je hebt achtergelaten Zit nu in ons hart verstopt En de lege gaten Zijn met verdriet volgepropt Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn liefdevolle man, onze lieve vader, schoonvader en opa Joop Baaij in de leeftijd van 66 jaar. Anny Baaij - Huybregts Alfred en Marijke Baaij Daniel, Tim, Stef John en Marloes Baaij Joost, Tijs Vlissingen, 30 december 2006 Correspondentieadres:J.J. Baaij Voorstraat 19 4491 EV Wissenkerke Joop is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen donderdag 4 januari 2007 van 10.45-11.15 uur. De crematie zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Naar de wens van Joop nodigen wij u uit om na de condoleance nog een borreltje te drinken in HCR De Kroon, Voorstraat 17 te Wissenkerke Ons bereikte het verdrietige bericht van het plotse linge overlijden van Joop Baaij Vader en schoonvader van John en Marloes Opa van Joost en Tijs Wij wensen Anny, John en Marloes, Alfred en Marijke veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Peter en Marianne Jeroen en Suzanne en medewerkers van H.C.R. de Kroon Wegens familieomstandigheden zijn wij op donderdag 4 januari de gehele dag gesloten H.C.R. de Kroon, Wissenkerke Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze vaste deelne mer aan de Grote Prijs Joop Baaij Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de organisatie, deelnemers en vrijwilligers Biljarttoernooi De Grote Prijs Wissenkerke Met grote verslagenheid hebben wij kennisgeno men van het plotseling overlijden van onze vriend Joop Baaij Wij wensen Anny, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Cees en Lenie de Ridder André en Suus Filius Wim en Anneke Koole Piet en Truus de Lange Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Geschokt en verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van onze fijne vriend Joop Baaij Onze gedachten zijn bij Anhy; Alfred, Marijke, John, Marloes en de kleinkinderen. We wensen hen veel kracht bij het verwerken van dit grote verlies. Annie en Jan Pattenier Sjors en Corrie van Gaelen Naldy en Nel Pfaff Friedy en Tjitske Geeve en kinderen Geheel onverwacht is onze buurman en voorzitter van de WE Joop Baaij overleden. Wij wensen Anny en de familie heel veel sterkte toe. Leden WE Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze fantastische vader en opa Nikolaas Gijsbert Moelker in de leeftijd van 68 jaar. Met al zijn levenslust'en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Ellemeet, Riet Moelker-van de Stolpe Scharendijke, Willem en Julie Laura Jamie Ben Ellemeet, Aad en Dieneke Janick 31 december 2006 Schelpweg 25 4323 TB Ellemeet De afscheidsplechtigheid voorafgaand aan de crema tie zal donderdag 4 januari om 12.30 uur gehouden worden in de aula van het crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na het afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend plotseling uit ons leven gedreven blijf je in onze harten voortleven. Diepbedroefd, totaal verslagen werden wij gecon fronteerd met het plotseling overlijden van mijn maatje, mijn alles, onze zorgzame vader en lieve opa Bastiaan Bal Saan in de leeftijd van 71 jaar 12 juli 1935 131 december 2006 Heinkenszand: Lenie Bal-Ma rtens 's-Gravenpolder: Adrie en Silvia Youri, Ilona Nisse: Rinus en Angela Matthew, Bryan Heinkenszand: Antoine en Annelies Heinkenszandseweg 51,4451NW Heinkenszand Saan is thuis, vanaf woensdag bent u welkom om persoonlijk afscheid van hem te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zater dag 6 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius, Kerkdreef te Heinkenszand. Aansluitend zullen we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de r.-k. begraafplaats aldaar. Hierna is er gelegenheid om uw medeleven te betuigen in ontmoetingscentrum "De Stenge". Wegens familieomstandigheden zaterdag 6 januari gesloten. Slagerij Bal, Stalstraat 17-19 4461JD Goes Als God ons thuis brengt uit onze ballingschap, dat zal een droom zijn. Zijn ziekte was ernstiger dan wij konden ver- ij moeden. j: Slechts enkele dagen leefden wij tussen hoop en j; vrees. Nu bereikte ons tot onze grote ontsteltenis en droefheid het bericht van het overlijden van onze dierbare zwager en oom Saan Bal echtgenoot van onze zus Lenie Wij wensen Lenie, de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe om samen verder te gaan. Familie Martens Heinkenszand, 31 december 2006 Met droefheid geven wij u kennis, dat op oudejaars avond is overleden onze lieve broer, zwager en oom Marinus Meijaard in de leeftijd van 75 jaar Wemeldinge, 9 mei 1931 t Goes, 31 december 2006 Yerseke: Marie Duinkerke-Meijaard (in herinnering) Jan Duinkerke (in herinnering) Kloetinge: Piet Meijaard Jo Meijaard-Hoogesteger Middelburg: Anton Meijaard Leunie Meijaard-de Mul neven en nichten Goes, Ter Valcke Correspondentieadres: Westeinde 26, 4481 BT Kloetinge Dank aan de medewerkers van Ter Valcke, Ooster- scheldeziekenhuis en Allévo voor de liefdevolle verzorging. Voorafgaand aan de begrafenis, zal er op donderdag 4 januari om 13.30 uur een kort samenzijn worden gehouden in dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis om plm. 14.00 uur plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Wemel". Optimistisch tot het laatste Niet moeilijk maken voor je naasten Gesloopt van al je krach ten Bleef je op een betere dag wachten Jij streed vol moed en kracht Lieve Daaf rust nu maar zacht. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en schoonvader David Scherp 17 februari 1931 t 30 december 2006 René en Myran «P Loebas, Gompie en Lodde Dianne en Leo Westdijk 13 4484 NEKortgene De bijeenkomst zal worden gehouden donderdag 4 januari om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 12.50 uur aanwezig te zijn. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn we over het verlies van onze broer, zwager en oom Daaf Scherp Rinus Scherp Hans Scherp Corien Scherp-Moens Nadine Scherp Erik Kruse Remo Mart Scherp Dhani Scherp-Zapata Maxim Onze beste vriend David Scherp is van ons heengegaan. De herinnering blijft. Jannie en Kees van Damme Kinderen en kleinkinderen Kortgene, 30 december 2006 Leeg is zijn plaats mooi zijn de herinneringen voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart Grandpa we will miss you Toch nog onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die hem omringden, overleden mijn geliefde man, onze pa en opa Theo Petrus Irma Verdegem echtgenoot van Marie Ongenae in de leeftijd van 75 jaar. IJzendijke, t Terneuzen, 8 juni 1931 30 december 2006 Biervliet: Marie Verdegem-Ongenae Draper (USA): Peter en Petra Verdegem-Bom Nynke en Quinten Correspondentieadres: Singel 18,4521 BT Biervliet De afscheidsdienst, waarvoor u beleefd wordt uit genodigd, zal worden gehouden op donderdag 4 januari 2007 om 10.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Bier vliet, aansluitend volgt de crematie in het cremato rium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen, alwaar ook gelegenheid is tot condoleren. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 3 januari 2007 om 20.00 uur in het mortuarium van ziekenhuis de Honte te Terneuzen. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie dan als zodanig te be schouwen. Gij weet, o God, hoe 'k zwerven moet op aard', mijn tranen hebt G' in Uwe fles vergaard. Psalm 56:4 (Berijmd) Heden overleed na een ziekbed van enkele dagen onze lieve en altijd zorgzame man, vader, opa en overgrootvader Anton de Leeuw geboren te Rilland op 3 juni 1929 overleden te Goes op 1 januari 2007 Goes: J.D. de Leeuw-de Bat Klaaswaal: Lia en Kees Timmerman-de Leeuw Ronald en Dorinda, Mariene Maurice en Henriëtte, Noa, Marith Ruben en Hannah Laura, Eduard, Remy, David, Matthias Wolphaartsdijk: Maaike en Leo Kramer-de Leeuw Jo-Anne, Salome Willemien, Pieter, Anton, Lennard, Marlinde Middelburg: Dineke en Nico Davidse-de Leeuw Ilja, Max Zaagmolenstraat 10 4461 BL Goes De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 5 januari om 14.00 uur gehouden in rouwcentrum "De Bevé- landen", Geldeloozepad 20 te Goes. (Naast de Alge mene Begraafplaats). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene Begraafplaats te Goes. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in het rouwcentrum gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Ter nagedachtenis van Louis Douws onze geliefde collega Rudie, Dirk, Peter, Ronald, Jan en Redgy Redebootbemanning, afd.vloot En nu nog maar alleen het lichaam los te laten - de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen - en de weg te gaan. Het werd, het was, het is gedaan M. Vasalis Omringd met liefde is uit ons midden heengegaan onze dierbare vader, opa en vriend Ludovicus Anthonius Poppe op de leeftijd van 77 jaar Weduwnaar van Cornelia Antonia Martina Melisse Vriend van Gré Dooms-Hamelinck Riet Elderson-Poppe, Marten Elderson, Nieck Elderson Tiny Poppe, Luca van Bambost Gerard Poppe, Aafke Kluin, Sanne Poppe Nikol Poppe, Kees Rijsenbrij, Sil Rijsenbrij, Twan Rijsenbrij Terneuzen, 30 december 2006 Correspondentieadres: Jacobus van Looystraat 9 4532 GC Terneuzen Wij nodigen u van harte uit om samen met ons af scheid te nemen tijdens de uitvaartdienst die wordt gehouden op donderdag 4 januari 2007 om 13.30 uur in de kerk van de Emmaüsparochie, Alb. Thijm- straat 2 te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafe nis plaats op de Zuiderbegraafplaats. Er is gelegen heid tot condoleren in het Monuta Rouwcentrum, Rooseveltlaan 6. Een Engel keek neer op de aarde en zag jouw vermoeid gezicht. Stil nam hij je in zijn armen om je te brengen naar hem die jij zo mist. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lij den bespaard is gebleven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame ma, oma, omama, oma Sasje en zus Maria Serlecia de Ridder Riet in de leeftijd van 78 jaar. Beatrix en Joop Manon, Jean-Pierre, Kerstin Elsbeth, Marcel, Ronan-Shay Jacob Robby (f) en Leun Emmy Kris, Anouk Leontien, Shiva en Shanti-Shakti Sally Sas van Gent, 28 december2006. Co rr. ad res: Populierestraat 75 4431 CL 's Gravenpolder De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 3 januari om 16.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bella mystraat 28 c, waarna crematie zal plaatsvinden. Samenkomst aan crematorium. Na afloop van de afscheidsbijeenkomst is er ter plaatse gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve oma, Je ogen straalden als we bij jou waren, we zullen je zachte zoentjes bewaren in ons hart. Dag lieve omama, Manon, Jean-Pierre en Kerstin Elsbeth, Marcelen Ronan-Shay Jacob Dag lieve oma Sasje, Kris en Anouk Leontien, Shiva en Shanti-Shakti Het plotseling overlijden van onze oud-medewerker, de heer J.C. van Leeuwen heeft ons erg getroffen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Brouwershaven: C.J. Slager T. Slager-Roodenburg J. van derWeele P.G. van der Weele-Slager Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat hij voor ons betekende, geven wij u kennis van het heengaan van onze zorgzame vader en lieve groot- en over grootvader Jacobus Buijs weduwnaar van Grietje Buijs-Mik 9 september 1923 Middelburg t 25 december 2006 Willy en Jo de Rijke-Buijs Margriet en Frans Daniëlle, Harold Hero en Corrie Buijs-Schuiling Dennis f Mariska Joop en Samantha Chantal, Lisa Wij danken de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis 't Gasthuis (afd. Bolwerken Watertoren) voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Fam. de Rijke-Buijs Veersesingel 3 4332 TA Middelburg De begrafenisplechtigheid heeft in besloten familie kring plaatsgevonden. I uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies wSSm gratis informatiepakket tel. 0118 - 612868 VecrsevVcg 36, 4332 BG Middeltmrg intern er: www.degTootclekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. j V 7: Vele fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart: Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat ze nogj zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat zachij van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Anthonise-Buijze weduwe van Mattheus Abraham Anthonise in de leeftijd van 84 jaar. Vlissingen: Maarten en Annelies Anthonise Liselotte en Sander, Fleur, Lotte Marieke en Jordy Matthijs [- Goes: Suus en Ger Harinck Marco en Jolanda, Naomi tl Remco en Reinske Kwadendamme: Dineke en Jan Zuidhof Jaco en Sandra Karin en John Martijn Goes, 1 januari 2007 Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres: 1 Siguitsedijk 6,4434 AJ Kwadendamme Onze moeder en oma is opgebaard in Rouwcentrumj Van der Hooft, Bosseweide 2 te s-Gravenpolder,|i Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag I januari van 19.30-20.00 uur. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden! zal worden gehouden vrijdag 5 januari om 10.30 uur in bovengenoemd Rouwcentrum, waarna aansluitend! omstreeks 11.15 uur de begrafenis zal plaatsvinden] op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na afloop van de begrafenis is er in het Rouwcentrunl gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrij willigers van Zorgcentrum 'Ter Weel' (Unit 1) Goes, voor de liejdevolle verzorging van onze moeder. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te schouwen. Wegens familieomstandigheden zijn wij vrijdag 5 januari gesloten Decokay 'De Verfbron' Goes Terharu dan penuh kesedihan, karena berpulangnja, Mama, orang tua kekasih kami, bahwa kami berita- hukan melalui berita ini: telah meninggal dunia pada tanggal 30 december 2006 Mama, Nene, Ojang jang tertjinta. Na een liefdevolle verzorging door de thuiszorg en de laatste dagen in het verzorgingstehuis Parkstate is, na een lange moedige strijd, overleden, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Martha Hitijahubessy-Sahetapy Weduwe van Melkias H. Hitijahubessy dalam usia 84 tahun/in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: Max Els Mar ja en Loek Alvarp en Oviëdo Vivian en Dave Giovanno Anita en Edward Jiri en Indy Hoofddorp: Leen Ed Richard en Charlotte Melchior Stephen en Chantal Manoah Peter Kruiningen: Jos Joop Joyce Judy en Jeroen Joëlle Middelburg: Uli t Michaël Ramona Naomi Heinkenszand: Salmon Marina Samira Jermaine Stef Jaco Loes Manila en Brian Joy en Oriana Peter Marjan Youandi en Martin Dazz Rika Richard Yari Esli Orpa Jacqueline Mientje Iwan Middelburg: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Oosterscheldestraat 64,4335 PA Middelburg Correspondentieadres: Zandkreekstraat 42,4335 NN Middelburg. Pelajanan malam penghiburan dilakukan pada hari| rabu tanggal 3 januari djam 20.00 Dan Ibadah Mak- burat dilakukan pada hal kamis tanggal 4 januari! pada djam 11.00 Pelajanan kebaktian-kebaktian ter sebut di laksanakan di rumah Geredja "Bethlehem' Dan pemakaman berlaku pada djam 14.30 siangdi Middelburg. De vertroostingsdienst zal gehouden worden op woensdag 3 januari om 20.00 uur in de Moluks Kerk "Bethlehem" aan de Rijnstraat in Middelburg. De rouwdienst zal gehouden worden op donderdag! januari om 11.00 uur in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Dag lieve Oma Bedankt voor alle liefde. Ralph en Naomi Op 86-jarige leeftijd is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante C. de Rijk-Murre Baarland: C. Murre-Reparon Breskens: C. Priester-Murre Waarde: f. Wagenaar-Murre J. Wagenaar Saanichton B.C. Canada: M. Murre-Raue December 2006 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 18

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40