2007 Wij wensen u een goede rit in PZC Voor een Zorgzame Begeleiding 10 tot 60% Knorrenburg Gesloten Help het klimaat in een handomdraai .fff. zaterdag 30 december 2006 IÉ Het vervolg van de familieberichten van pagina 14 Beetje bij beetje heb je ons verlaten, wij konden op het laatst niet meer met je praten, die blilc, die stilte, hel deed vaak zeer, de man, de vader of de opa van vroeger wasje niet meer.... We zagen soms je stil verdriet maar helpen konden we je niet Verdrietig maai' dankbaar dat. verder lijden hem be spaard is gebleven delen wij u mede dat van ons is heengegaan, mijn lieve man en onze lieve vader, opa en ouwe opa Joost Breel Gapinge Botjeszee" Veere "Nieuw - Sandenburgh" 2 september i 918 28 december 2006 Dat hij mag ontwaken in het licht van de Eeuwige die geen mens vergeten zal. Wij volgen nu zijn lijfspreuk: "In gezondheid en levenslust verder". Catharina Breel - Buijs Wim Breel t 9 juni 1951 (in gedachten bij ons) André Breel 129 november 1958 in gedachten bij ons) Thijs en Els Breel Miranda en Edward Jochem, Michiel Martijn Jan en Huberdien Breel Remco en Agnes Ashley, Amber, Rik Sandy en Danny joey Koen Els Breel Kim en Hans Willem Anita en Jean-Pierre Mampaey - Breel Nick Ma non Correspondentieadres: Sandenburghlaan 2, Kamer 14351 RL Veere Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Nieuw - Sandenburgh, afdeling Rozenhof, voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 2 januari van 19.30 tot 20.50 uur in rouwcentrum Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 3 januari om 12.45 uur in het kerkgebouw van de PYo- testantse Gemeente Veere, Kapeliestraat 27 te Vee re. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de nieuwe begraafplaats te Veere. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in "de Korenmaat" Kerkstraat 6 te Veere. Maar nu is de dag dat we je moeten laten gaan. Ons verstand zegt dat het goed is maar in onze ogen blinkt een traan Miranda en Edward, Martijn Als wij naar de sterretjes kijken zullen wij altijd aan je denken. Dag lieve opa van de eitjes Jochem en Michiel Lieve opa Bedankt voor al die mooie jaren op 't of. er blijven daar vele mooie herinneringen aan jou achter. Remco en Agnes Ashley, Amber. Rik Sandy en Danny foey Lieve opa Ook al ben je ver van ons vandaan, er is één ding dat je moet weten, in ons hart blijf je altijd voortbestaan, we zullen je nooit vergeten Liefs, Kim en Willem Ik mis je heeeeeeeeeeeel erg. Jij was de liefste opa van de hele wereld. En niemand kan jou vervangen. Nick Met wie kan ik nou spelen, op welke afdeling moet ik nou de snoepjes delen? Ik huil zo snik...snik, ik kan niet meer ophouden. Manon Bedroefd namen wij kennis van het onverwacht overlijden van onze zwager en oom Joost Breel op de leeftijd van 88 jaar. Emmeloord: 1.Buijs I.Buijs-Langebeeke (in herinnering) Middelburg: J.Buijs (in herinnering) C.Buijs-de Buck neven en nichten 28 december 2006 Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van ons erelid Joost Breel Onze gedachten gaan uit naar de nabestaanden. Leden Toneelvereniging "Tot Leringhe ende Vermaeck", Veere Plaats uw familie berichten in de PZC Verdrietig, maar ook dankbaar voor de vele jaren die wij samen mochten zijn. deel ik u mede dat is overle den mijn geliefde vrouw Adriaantje van der Weele echtgenote van Jan Anlh. Kloet 50 januari 1915 28 december 2006 -Looperskapelle- Kapelleweg 56 4322 NJ Scharendijke De afscheidsdienst zal dinsdag 2 januari om 10.30 uur gehouden worden in dorpshuis "De Putmeet", Ingridstraat 32 ie Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de be graafplaats aan de Kapelleweg te Looperskapelle, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet". Hierbij betuig ik mijn hartelijke dank aan de dames van Allévo, voor de hulp die jullie mijn vrouw gegeven hebben. Wat mochten we de dagen vaak opgewekt beginnen en de nacht tegemoet zien. Niet alleen door de hulp. ook door de gesprekjes en de wijze waarop jullie dat alles deden. Nogmaals hartelijk dank. J.A. Kloet Vandaag is van ons heengegaan onze geliefde schoonzuster en tante Adriaantje Kloet-v.d. Weele Zierikzee: J.A.C. Oosterling-Kloet Renesse: J.P. Oosterling t Burgh-Haamstede: A.J. Kloet f J. Kloet-Verton Renesse: J.A. de Ruiter-Kloet J. de Ruiter t Scharendijke: A.C.J. v.d. Panne-Kloet t J. v.d. Panne f Renesse: M.L. Kloet N.M. Kloet-de Jonge en alle neven en nichten 29 december 2006 De Heer is mijn herder. Dankbaar dat ze zolang bij ons mocht zijn en dat haar verwarde gedachten van de laatste tijd nu rust hebben gekregen, geven we u kennis van het heen gaan van onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Christina Dansen-Weststrate sinds 26 januari 1990 weduwe van J.J. Dansen in de leeftijd van 91 jaar. Kapelle: M. Akkerman-Dansen P.E. Akkerman 's-Gravenpolder: W. Leendertse-Dansen J.M. Leendertse klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 29 december 2006 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Maalstede 11 4421ED Kapelle Een dankdienst voor haar leven zal worden gehou den op woensdag 3 januari 2007 om 14.00 uur in kerkgebouw de Levensbron, Valckenisseweg te Rilland. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen ge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. De vele hartverwarmende blijken van medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Katharina Jacomina de Laat-de Hamer hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Namens de familie: A.L. de Laat December 2006 Oostmolenweg 10 4481 PLKIoetinge Als je door verdriet wordt neergeslagen l-Jet waarom van dit aan niemand kunt vragen Dan is het goed dal je zoveel goede mensen ziet Ook al vinden ze soms de juiste woorden niet Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, in wel ke vorm 'dan ook, bij het overlijden van onze lieve moe der, schoonmoeder en oma Geertruida Tli alen-Rouw willen wij u graag bedanken. Mallhijs en Jenny Thalen-Dieleman Youri en Yannick Eline en Cor van Strien-Thalen Kimberly en Megan Terneuzen, december 2006 Onze dank gaat uit naar het verplegend, v erzorgend personeel en vrijwilligers afdeling D van zorgcentrum Ter Weel te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. "geen flesje bier meer alstublieft lieve Hoos van Goes Veel wisten we niet van jou, maar we zullen je erg missen Jepoolvrienden van Michieltje Dankbetuiging Voor alle goede wensen en kadoos die wij t.g.v. ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen zeggen wij u hartelijk dank. Tevens wensen wij u allen een voorspoedig 2007 toe. P. Francke C. Francke-Wattel Dorpsstraat 54,4352 AD Gapinge Voor de vele geschenken en gelukwensen op onze 50-jarige huwelijksdag willen wij iedereen heel hartelijk danken. Bram en Leintje Luteijn Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die wij mochten ontvangen na hel overlijden van mijn geliefde vrouw, onze liqve moeder, oma en overoma Ida Christina Biok-Blok betuigen wij u onze welgemeende dank. Joh. Blok Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Rilland, december 2006 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen - in welke vorm dan ook - na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve mama Pauline Hoevers-Veennan Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Evert F1 oevers Karei Piéter Hoek, december 2006 Moeders gaan maar sterven niet ze leven waar ze geven zolang men moeders kinderen ziet zolang blijft moeder leven Flet heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en omi Jozina Verhage-Davidse Heel veel dank daarvoor. J. Verhage kinderen klein- en achterkleinkinderen Middelburg, december 2006 Wij willen iedereen bedanken voor de blijken van mede leven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader. Marinus Wondergem H.A. Wondergem-Baveco kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen In Mem or iam (O)PA ETIENNE Al een jaar geleden hebben we afscheid van je genomen. - Met veel verdriet, omdat je nooit meer terug zou komen. Alle herinneringen aan je doen nog zo'n pijn. Toch zijn deze ook heel fijn. Je weet zelf niet, hoe je hier mee om moet gaan. Je kan ook niet meer vragen, hoe had je dat dan gedaan. We missen je nog iedere dag. Wantje was een (o)pa die je nooit vergeten mag. Ina Pascal, Marion, Justin, Eline Wendy, Danny, Reyno, Jara LIEVE OPA TJEN, Wij kijken naar de sterren En zwaaien naar de maan, dan straalt daar weer die ene ster Dus is onze opa eigenlijk nooit weggegaan. Justin. Reyno, Eline en Jara Rietje in liefdevolle gedachten aan je denkend elke dag Grafmonumenten, ^NATl/ty S™ens' Ontwerp en 0?* realisatie naar uw wens. Opschriften Nijverheidsstraat 53/55 graveren, stralen 4538 AX Terneuzen en laseren. Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Dag en nacht bereikbaar op (0111)45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om diuis op te baren Aandacht voor uw persoonüjke wensen Vraag om ons gratis informatiepakker! Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl SAUER OONK Badhuisstraat 181 telefoon 0118-418110 Postbus 181 fax 0118-411599 4380 AD Vlissingen email notarissen sauerenoonk.nl website: www.sauerenoonk.nl Bij Koninklijk Besluit van 20 november 2006 is mevrouw mr. A.M. Bouwman-Pijper per I januari 2007 benoemd tot notaris te Vlissingen, als opvolger van de heer mr. A.J. Sauer. Bij hetzelfde Koninklijk Besluit is per I januari 2007 eervol ontslag verleend aan nocaris Sauer. Mevrouw 'Bouwman zal de praktijk van de heer Sauer voortzetten in maatschaps- verband met de heren mr. M.H.A.M. Oonk en mr. E.M. Sturkenboom, waarbij de naam Sauer Oonk Notarissen gehandhaafd blijft. De heer Sauer blijft de komende tijd aan het kantoor verbonden. Sauer Oonk Notarissen en al hun medewerl<(st)ers wensen u een voorspoedig niéuwjaar. rOPRUIMIN^ANKSTEU^N EETHOEKEN-KASTEN EN SLAAPKAMERS-RELAXFAUTEUILS i.v.m. grote collectiewisseling nu extra hoge kortingen van MINDERHOUD WONEN ZUIDSTRAAT 116. 4361 AJ WESTKAPELLE Tel.: 01-18-571212 www.ininderhoudwonen.nl Geopend ma. t/m vr. 9.00-12.00, 13.00-18.00 mi! zaterdag van 9.00-T6.30 uur Fa. A. Houmes Zn. Aagtekerke bedankt relaties voor het vertrouwen in 2006 en wenst u een voorspoedig 2007 Wij staan weer graag voor u klaar. Piet Kodde Dorpsplein 29, Aagtekerke Wenft ieder een (/elukkitj Nieuwjaar Plaats uw familie berichten in de PZC Wegens inventarisatie zijn onze zaken.in Westkapelle en Arnemuiden op dinsdag 2 en woensdag 3 januari EIGEN REPARATIE-ATELIERS JUWELIER MINDERHOUD AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen-Zuid 18, Telefoon 0145 - 56 20 45 Quistenburg 8,Telefoon 0113 - 35 15 51 GOES, Bosch Car Service Goes Dirk Dronkersweg 15, Telefoon 0113-27 36 65 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 -34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Voltaweg 33, Telefoon 0118 - 62 761 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 15 24 ZIERIKZEE, Autobedrijf Legemaate Boerenweg 4, Telefoon 0111 - 41 26 86 Eén miljoen extra spaarlampen in Nederland en daarmee het klimaat een flinke hand helpen. Dat wil Greenpeace met haar nieuwe klimaatcampagne bereiken. Bekende Nederlanders als Sophie Hilbrand, Gijs Wanders en Winston Post geven op lmiljoenspaarlampen.nl het goede voorbeeld. Doe ook mee: koop spaarlampen, ga naar de site en maak kans op een weekend lichtstad Parijs! QKseNTeAce- www.1miljoenspaarlampen.nl Jan Peter leidt een noodhulpproject na een natuurramp. Hij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. piLT L>€VR&N hwAAK-PO&M ARTSEN 'N i- ZONDER GRENZEN www.artsenzondergrenzen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 68