0 PZC Zeeuws Vlaanderen Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman zaterdag 30 december 2006 14 r~ Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberiGhten@pzc.nl Geboren 28 december 2006 Dankbaar en blij zijn we met de geboorte van ons eerste kleinkind Quinn zoon van: Mathieu van der Weele Angelique Roelandt Tuin van Gerlagh 16 4741 AN Hoeven Grootouders: Wim en Margaret van der Weele Jubileum 1 januari 2007 mevrouw S.Z. Bastinck-Heijboer 90 jaar We vieren haar verjaardag op Zaterdag, 6 januari 2006. In hotel "Arneville" te Middelburg. Gelegenheid om haar daar te feliciteren Van 16.00-17.30 uur. Haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Overleden Alles waar je echt van houdt zal warmte blijven ge\>en. Ook al is het niet gebleven, 't Blijft altijd een deel van jou een stukje van je leven. Geschokt en niet beseffend wat ons is overkomen delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, mijn maatje, mijn alles, mijn lieve moeder en vriendin, onze dochter, mijn zus, onze schoondochter en mijn kleindochter Anita de Waal-Cosijn Middelburg geboren: 12 november 1968 overleden: 28 december 2006 Zij stond altijd voor iedereen klaar. Frans de Waal Chantal de Waal Pa en Ma Cosijn René Cosijn (in herinnering) Pa en Ma de Waal Oma Cosijn-de Kam Prinsenhove 130 4336 HE Middelburg .Anita is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', al waar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 3 januari a.s. om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Anita Wat jij voor ons betekende is niet in woorden uit te drukken. De leegte die je achter laat doet pijn. We zullen je heel erg missen. Dikke kus. Wij wensen Frans, Chantal, Kees, Ans en overige familieleden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Rob, Karin Kevin, Melissa, Elroy Remy, Suzan Matthijs, Max Lieve Anita Wie had dit ooit gedacht? Zo plotseling, zo onverwacht. Vol ongeloof en vol verdriet. Beseffen doen we het nog niet. Wij wensen Frans, Chantal en verdere familie veel sterkte toe. Robert en Anne Angela, Natascha Harold en Adéla Mike, Jason Hugo en Edith Niels Wij zijn erg geschokken en ontdaan door het plotseling overlijden van onze buurvrouw Anita Wij wensen Frans. Chantal en ouders veel sterkte toe met dit grote verlies. Harry en Marina Wilco, Miriam, Martijn en Elise mevr. de Haas Elly en Peter Door en Floor Ian en Mieni Bob en Jacqueline, Frederique, Rutger Kees en Riet Op donderdag 28 december 2006 hebben wij plotse ling afscheid moeten nemen van onze medewerkster Anita de Waal-Cosijn Zij overleed in de leeftijd van 38 jaar. Anita was binnen onze supermarkt in Middelburg le verkoopmedewerkster op onze brood- en banketafde ling. Zij deed haar werk met veel inzet en enthousiasme en was voor haar collega's een vrolijke en opgeruimde persoonlijkheid. Wij zijn Anita veel dank verschuldigd voor de ruim 21 jaar dat zij voor onze organisatie heeft gewerkt. Onze gedachten zijn bij haar man en dochter die wij veel sterkte toewensen om dit verlies te kunnen dra- Directie en medewerkers EM-TÉ Supermarkten en Slijterijen B.V. Veghel Middelburg Op donderdag 28 december hebben wij de intens ver drietige mededeling ontvangen dat overleden is op de leeftijd van 38 jaar Anita de Waal-Cosijn Een voor ons niet te bevatten en onbegrijpelijk bericht, dat na enige tijd pas goed tot ons doordrong. Het spreekt voor zich dat ieder op zijn eigen wijze dit verdriet moet verwerken, maar dat valt voor niemand mee. In het bijzonder willen wij Frans en Chantal alle sterk te toewensen om dit verlies te dragen. Voor ons allemaal was Anita een vrolijke collega, met een gouden hart, sociaal erg betrokken en een ijzersterk Karakter. Iedereen wil van dit verdriet gespaard blijven, jammer genoeg is dat onmogelijk. Het heeft ons allemaal diep geraakt. Anita, een collega om NOOIT te vergeten. EM-TÉ Supermarkt Middelburg Magistraat Heel erg geschrokken waren we toen we hoorden dat ons medebestuurslid Anita de Waal plotseling is overleden. Anita was heel actief binnen de wijkvereniging Zuid. Zij was de motor achter o.a. de bingo's, het sinter klaasfeest en wanneer ze kon was ze bij alle activitei ten aanwezig. Het gat, dat zij binnen het bestuur achterlaat, zal moeilijk op te vullen zijn. Onze activiteiten zullen voor altijd veranderd zijn, want we zullen haar inbreng, humor, enthousiasme en vrolijkheid heel erg missen. Wij wensen Frans, Chantal, de ouders van Anita en familie en vrienden heel veel sterkte toe. Bestuur Wijkvereniging Zuid, Wim en Gonny Geertse en kinderen Karin en Rob van der Stap en kinderen Suzan en Remy Al ting en kinderen Arnold en Sylvia van Sommeren en kind Frank en Myrna Thienpont en kinderen Trudy en Wim Vader en kinderen Felix Antheunisse I.v.m. het overlijden van ons bestuurslid Anita de Waal gaat de kerstboomverbranding op 5 januari 2007 NIET DOOR. Bestuur Wijkvereniging Zuid Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Willemina Haaze-Hogerheide Kerkwerve Vlissingen 13 mei 1932 28 december 2006 Vlissingen: Jacob Haaze Middelburg: Karei Haaze Jolande Haaze-Lourense Annoeska Olaf Amemuiden: Ruud Haaze Willeke I-Iaaze-Busé Daphne Rutger Jurgen Sterre 28 december 2006 Schutterijstraat 203 4381 GP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 2 janu ari 2007 van 9.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "de Voorzorg" Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, worden gehouden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Ha- vendijk 3- Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Hierbij bedank ik Dr. Wielenga en het verplegend per soneel van afd. oost-4 Streekziekenhuis Walcheren voor de liefdevolle zorg aan mijn vrouw. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het verlies van mijn schoon zuster, onze tante Rie Haaze-Hogerheide E. Haaze t G. Haaze-la Soe Erwin en Rénu Sonja Ella achterneefjes en -nichtjes Begrafenis- en Cremalieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Een Engel keek neer op de aarde en zag jouw vermoeid gezicht. Stil nam hij je in zijn armen om je te brengen naar hem die jij zo mist. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame ma, oma, omama, oma Sasje en zus Maria Serlecia de Ridder Riet in de leeftijd van 78 jaar. Beatrix en Joop Manon, Jean-Pierre, Kerstin Elsbeth, Marcel, Ronan-Shay Jacob Robby (t) en Leun Emmy Kris, Anouk Leontien, Shiva en Shanti-Shakti Sally Sas van Gent, 28 december 2006. Corr.adres: Populierestraat 75 4431 CL 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 3 januari om 16.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28 c, waarna crematie zal plaatsvinden. Samenkomst aan crematorium. Na afloop van de afscheidsbijeenkomst is er ter plaatse gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve oma, Je ogen straalden als wij bij jou waren, we zullen je zachte zoentjes bewaren in ons hart. Dag lieve omama, Manon, Jean-Pierre en Kerstin Elsbeth, Mardcel en Ronan-Shay Jacob Dag lieve oma Sasje, Kris en Anouk Leontien, Shiva en Shanti-Shakti Met droefheid geven wij kermis dat plotseling is overleden mijn broer, schoonbroer en oom Jacques Eduard Jean van den Neste echtgenoot van N.A. Geelhoed Terneuzen, 08 maart 1927 Drunen, 28 december 2006 Wij zullen hem missen. E.J.A. van den Neste J. van den Neste-de Jong Kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve broer, zwager en (oud)oom Han Verrijzer Nel Franssens-Verrijzer Frans Franssens Karin en Martijn Wilma en Jorgos Annie Kempe-de Ruijter Jaap Kempe (in herinnering) Ruud en Elly Ed en Trudy Achterneven en achternichten Bedroefd vernamen wij dat is overleden ons erelid Han Verrijzer Han is vele jaren bestuurslid geweest van onze vereniging, en heeft tot lang na zijn pensionering belangeloos vele onderhoudswerkzaamheden en an dere klussen verricht aan en in ons clubhuis en onze sportzaal. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur Vlissingse Turn Vereniging Vggy Een stukje verleden is weg... maar de herinnering blijft. Tot het einde toe liefdevol verzorgd in verpleeghuis 'Ter Valcke'te Goes is op 81 -jarige leeftijd overleden DolfNagelkerke Uit aller naam: Mineke van Luijk-Allewijn 29 december 2006 Corresponden tiead res Leeuwerikenstraat 3,4461 RD Goes Dolf is overgebracht naar rouwcentrum 'De Beve landen', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen ge legenheid tot bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden dinsdag 2 januari om 12.00 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. UiTvaaKTveuzonging H. jjjobse Uw zorg in onze handen voor GebeeL WaLcbeRen Rouwcentra beschikbaar Middelburg Vlissingen Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 46220! www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uitv Tevens beschikken wij over MUYui"*' "Een moeder sterft nooit, zij blijft eeuwig in onze herinnering" Je handen hebben voor ons gewerkt je hart heeft voor ons geklopt je ogen hebben ons tol het laatst gezocht je bent nu in het land van louter licht Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht, maar kalm en rustig is heengegaan onze lieve zorgza me moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Cornelia van Minnen-Romeijn 9 november 1924 t 28 december 2006 Koog a/d Zaan: Coby en Willem Anne-Marieke Marjolein en Martijn Lev Liselotte Middelburg: Kees en Diana Terneuzen, verpleeghuis "Ter Schorre", woning A27 Correspondentieadres: Wagenaarstraat 14 4331 CZ Middelburg De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 3 januari om 11.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat na een moedig gedragen ziekte van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, trotse oma en zuster Elizabeth Misilje echtgenote van Jakob de Vuijst in de leeftijd van 82 jaar. Breskens: J. de Vuijst Vlissingen: Elly Driessen-de Vuijst Ton Driessen in herinnering Liselot en Duncan Piet en Yvon Breskens: Ina Brouwers-de Vuijst Johan Brouwers Ragnar Rüna Oostburg: A. Misilje 4511 XX Breskens, 29 december 2006 Westlandstraat 4 Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op zon dag 51 december van 16.00-16.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 3 januari 2007 om 14.00 uur in de Ontmoeting naast de S.O.W. kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoeting. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Hooge Platen voor hun liefdevolle zorgen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "...een altijd veilig huis, vast als de hemel zelve. Psalm 891 Met intens verdriet geven wij u kennis dat na een le ven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, plotseling is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa Jacobus Cornelis van Leeuwen in de leeftijd van 83 jaar. Zierikzee: J.F. van Leeuwen-van Wijck Nieuwerkerk: M.J. Kleemans-van Leeuwen M. Kleemans Martien en Lonneke Erwin Delft: H.F. Meuldijk-van Leeuwen K. Meuldijk Joyce en Mervin Michael Anne Lisa 28 december 2006 Zorgcentrum "De Wieken" Hoge Molenstraat 13, kamer 111 4301 KB Zierikzee De dienst van Woord en Gebed zal dinsdag 2 januari om 13.45 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente te Zonnemaire. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.35 uur gelegen heid tot condoleren in de kerk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot ontmoe ting in de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brou wershaven. Diep bewogen vernamen wij dat de Heere onver wacht tot Zich heeft genomen de heer J.C. van Leeuwen Vele jaren heeft hij zich als ouderling en kerkelijk ontvanger ingezet voor de belangen van onze kerk. Namens de Hervormde Gemeente Zonnemaire D.J. de Bree Praeses C. Eijskoot - Jonker Scriba Zonnemaire28 december 2006. Heden bereikte ons het droevige bericht dat de heer J.C. van Leeuwen echtgenoot van ons aller "Ifka" geheel onverwachts is overleden. Wij wensen "Ifka"de kinderen en de verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Meisjesclub "de Zonnestraaltjes" uit Zonnemaire J. Fonteine-de Vlieger Zonnemaire, 29 december 2006 "De Heer is mijn Herder" Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Adriana Korstanje-Meijer weduwe van Antonie Korstanje in de leeftijd van 83 jaar. Na de duisternis komt het Licht Raamsdonksveer: Rien en Marianne Korstanje Marion en Bart Tom en Brenda Swifterbant: Toos en Jan Hogendorf Mark en Bianca Robin Inge Roel en Cindy Sam Joost en Reinate 27 december 2006 Correspondentieadres: Toos en Jan Hogendorf De Trippen 2 825514A Swifterbant De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 3 januari 2007 om 15.30 uur in het kerkcentrum De Hoeksteen aan de Poort in Swifterbant. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Wissel in Dronten. Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de dienst vanaf 15.00 uur in het kerkcentrum. Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlij den van de heer D.E. Mooij Met dankbaarheid denken wij terug aan het vele werk dat hij gedurende vele jaren voor de WV Burgh-Haamstede heeft gedaan. Bestuur en medewerkers WV Schouwen-Duiveland Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons Erelid de heer D.E. Mooij De heer Mooij was jarenlang als voorzitter actief bin nen onze vereniging. We zijn de heer Mooij daar heel dankbaar voor. Zijn gezondheid liet het de laatste jaren niet meer toe om op ons Sportpark aanwezig te zijn, maar hij gaf ons aan dat de Sportvereniging DFS hem nog steeds na aan het hart lag. Dat gaf ons altijd een goed gevoel. Onze gedachten gaan uit naar zijn kinderen en ver dere familie. Namens het bestuur van Sportvereniging Door Fusie Sterk, Theo Grefkens voorzitter Kees de Feiter secretaris Hierbij geven wij u kennis dat de Heere op zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Michielsen in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen: E. Michielsen Terneuzen: Z. Michielsen Yerseke: N. Boone-Michielsen Terneuzen: C. Staal Terneuzen: A.A. Michielsen-Oostende Neven en nichten Terneuzen, 28 december 2006 Zorgcentrum "Bachten Dieke" Koninginnelaan 2,4532 BP kamer 107 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 2 januari om 14.45 uur op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Hieraan voorafgaand zal een rouwdienst worden gehouden in zorgcentrum "Bachten Dieke". Aanvang 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het zorgcentrum. Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 16 Voor een zorgzame segeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: vj-m Maaktdeel uit van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 3314 dag en nacht bereikbaar op: nBlE Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder tmW www.uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 60