Ambitie verdwenen bij Clausing Alles is groter en mooier op Indoor Zeeland Lindenbergh wil rally's voorkomen 21 Tennisser is wel favoriet bij nationaal ranglijsttoernooi in Goes SSV oefent tegen GBA uitslagen zaterdag 30 december 2006 swb Hans de Nooijer trainer VCK GOES - Hans de Nooijer treedt weer toe tot het trainers- gilde. De Middelburger volgt bij VCK Henk Willemse op. die naar Heinkenszand overstapt. De Nooijer was eerder trainer van onder meer de A-junioren van Middelbuurg, Veere en RCS. De laatste drie jaar had hij geen club en legde hij zich toe op hardlopen. VCK speelt in de derde klasse van het zaterdagvoetbal. Eerste puntverlies Aagtekerke MIDDELBURG - Twee achttallen delen de eerste plaats, in de Zeeuwse damcompetitie. In de derde ronde leed Aag tekerke voor het eerst puntverlies. In Bergen op Zoom werd het 8-8 tegen BDV. Bennie Provoost en David Bosse- laar wonnen namens Aagtekerke, Rob van Lien en Jan van Beeck scoorden tegen. Middelburg profiteerde van het puntverlies van Aagtekerke door GZC met 10-6 te ver slaan. Daaf Kasse, Jan Grim en Jan Moens zorgden voor de overwinningen bij Middelburg, terwijl voor GZC al leen Kees Rijk kon winnen. PWG 's-Gravenpolder 3 wacht nog op betere tijden. Met zeven man speelde de kampioen van vorig jaar met 8-8 ge lijk tegen Lammerenburg. Naast de reglementaire over winning van Jan Boone liet ook Leen van Schagen een tweetje aantekenen voor de Vlissingers. Jaap Veerhoek en Jan de Jonge wonnen namens PWG 3. In de lagere regionen won Tholen/DSVF met 9-7 van hek kensluiter Souburg. Twee winstpartijen van Henk Gunter en Han van de Velde waren genoeg voor de teamoverwin ning. Pim Filius was verantwoordelijk voor de enige Sou- burgse zege. De Ridder en Bezemer geselecteerd ARNEMUIDEN - Petra de Ridder en Corné Bezemer van korfbalvereniging TOP uit Arnemuidien zijn tijdens de ta- lentenchallenge in Rotterdam gekozen in selecties van na tionale korfbalteams. De Ridder maakt deel uit van de selectie tot 19 jaar, Beze mer van de selectie tot 16 jaar. Voor beiden staan volgen de maand trainingen en een oefenwedstrijd te wachten op het KNVB sportcentrum in Zeist. In het weekend van 3 fe- bruari spelen de selecties een zaalinterland tegen België en in juni treffen beide landen elkaar op het veld. Skeelercomité Axel houdt ermee op AXEL - Het comité dat jaarlijks skeelerwedstrijden in Axel organiseerde houdt ermee op. Tien jaar geleden be gon het comité met regionale wedstrijden. Vanaf het vijf de jaar werden wedstrijden voor de Univé-topcompetitie georganiseerd. Skeeleraars uit het hele land kwamen daarvoor naar Axel. Doel was de populariteit van de sport in de regio te vergroten bij publiek en sporters. De organisatie constateert dat dat niet gelukt is. Omdat er geen reden is te verwachten dat het in de toekomst wel lukt, houdt het comité het voor gezien. Tahapary langer bij Kruiningen KRUININGEN - John Tahapary heeft zijn verbintenis als trainer van voetbalclub Kruiningen verlengd. De Goese- naar is aan zijn eerste jaar bezig bij de zaterdag-vierdek lasser. Kruiningen staat op de zevende plaats. door Tom van Gurp GOES - Het nationale ranglijst toernooi van Goes is in volle gang. Favoriet bij de mannen is Frank Clausing, Zeelands beste tennisser van dit moment. Enke le jaren terug koesterde hij nog de drang om internationaal te presteren. Dat is echter verle den tijd: „Ik heb niet zo heel veel ambities meer." Toch wordt van Clausing wel het één en ander verwacht tij dens het toernooi in de hallen van het Goese sportcentrum Schelde International. Gisteren overleefde hij de kwartfinale door. een zege op Tim de Rooij (6-1 6-4). Vandaag (17.15 uur) staat hij in de halve finale tegen Goesenaar René Lindenbergh. De finale en toernooiwinst lon ken. .Ik weet dat ik favoriet ben. Voor mezelf moet ik ook wel winnen, want het blijft een beet je speciaal om hier te spelen. Vanaf mijn negende train ik al Hans van Putte naar eindstrijd GOES - De finale bij het Aanne mingsbedrijf Van Sabben Kerst - jeugdtoernooi in de categorie tot en met zeventien jaar bij de jongens gaat tussen Daan van Seeters en Hans van Putte. De als eerste geplaatste Van See ters kende geen problemen met Rick Westdorp en Van Putte re kende in een spannende pot af met Django Westland. Bij de meisjes tot en met zeven tien jaar kon Stephanie van Sab ben haar goede prestatie van een dag eerder niet voortzetten. Waar de als vierde geplaatste Van Sabben eerder nog de favo riete Liselot Kayser naar huis stuurde, moest zij gisteren haar meerdere erkennen in Linsey Griep: 4-6. Griep ontmoet Xira van Benten in de eindstrijd, omdat Van Ben ten geen moeite kende om Kim Meertens te verslaan: 7-3. ken." Inmiddels heeft Clausing zijn pijlen niet meer alleen op het tennis gericht. Enkele jaren geleden is hij aan een studie commerciële economie begon nen. Hij zit nu in het laatste jaar van zijn studie die hij volgt aan de Randstad Topsportacademie in Rotterdam. Die hogeschool specialiseert zich in opleidingen voor topsporters. Een faciliteit waar onder anderen hockeyer Teun de Nooijer, judoka Edith Bos en kogelstoter Rutger Smith gebruik van maken. Hoewel Clausing zijn tennisam- bities op een laag pitje heeft ge zet, heeft hij nog wel enkele doe len voor ogen. De belangrijkste daarvan is het winnen van het Nederlands kampioenschap dub belspel. In 2006 reikte Clausing op dat toernooi, met zijn vaste dubbelpartner Boy Wijnmalen, tot de kwartfinales. Daarin was het koppel Thiemo de Bakker/ Antal van der Duim echter te sterk. „Het zou mooi zijn als ik volgend jaar kan winnen." De Wild beste sneldammer ZIERIKZEE - Jos de Wild uit Zierikzee is de verrassende win naar geworden van het sneldam- kampioenschap van Schou- wen-Duiveland. Bij de jeugd was zijn plaatsgenoot Sander van der Wekken de sterkste. Bij de senioren was Kees Rijk op papier de te kloppen man. Hij morste echter een puntje door remise te spelen tegen Jan Flikweert. De Wild bleef onge slagen tot hij tegen Rijk moest. Deze speelde een ongelukkige opening, die later tot problemen leidde en zelfs in partijverlies re sulteerde. Uiteindelijk bleef Jos de Wild ongeslagen en werd hij de nieuwe sneldamkampioen. Kees Rijk werd tweede, terwijl Henk Koese als derde finishte. Bij de jeugd was er een barrage nodig om de winnaar aan te wij zen. Sander van der Wekken werd winnaar door Sven de Vos te verslaan. hier." In het verleden heeft Clau sing wel geprobeerd om ook in ternationaal te presteren. Een periode van drie tot vier maan den heeft de speler uit Wemel- dinge buitenlandse toernooien afgewerkt. Tussen de buitenlan ders kon hij zich aardig staande houden, getuige enkele finale plaatsen. „Het niveauverschil zit vooral in de breedte. Op een Nederlands ranglijsttoernooi heb je misschien vier toppers. In ternationaal zijn alle spelers goed." De belangrijkste factor voor het wel of niet internationaal slagen lag echter niet zozeer bij Clau- sings tenniskwaliteiten, maar eerder een geldkwestie. „De top 300 kon ik wel halen. Het kostte alleen zoveel geld. Je moet alles zelf betalen: het hotel, het ver voer, het eten, de trainer." Clau sing kon toen te weinig sponsors vinden waardoor hij al snel moest stoppen met het spelen van buitenlandse toernooien. Zijn speltechnische kwaliteiten doen volgens 24-jarige tennisser niet onder voor die van nationa le toppers. „Qua techniek ben ik min of meer even goed. Het ver schil zit hem in de conditie. Die is iets minder bij mij. En ik laat de tegenstander te veel terugko men. Ik kan niet zo goed wed strijden afmaken." Clausing ziet dat niet veranderen de ko mende jaren. „Als je je spel wilt verbeteren, moet je dat eigenlijk op jongere leeftijd doen. Het is moeilijk om op mijn leeftijd nog aan mijn zwakke plekken te wer- Frank Clausing versloeg gisteren in de kwartfinale van het nationale ranglijsttoernooi Tim de Rooij met 6-1 6-4. foto Willem Mieras door Sven Bakker GOES - René Lindenbergh uit Goes heeft er dankzij winst op Menno van der Zweep (6-3 6-2) voor gezorgd dat er bij het natio nale ranglijsttoernooi in Goes een Zeeuwse halve finale op het programma staat. De negentienjarige Linden bergh speelde niet zijn beste par tij, maar was over het algemeen best tevreden. „De wedstrijd be gon met redelijk zware games, maar op een gegeven moment had ik door dat Menno last had met lage ballen en dropshots." Lindenbergh mag het nu probe ren tegen de Zeeuwse favoriet voor de eindzege, Frank Clau sing. „Dat ik tegen Frank speel vind ik sowieso erg leuk. Het wordt de eerste keer dat ik hem tref in het enkelspel. Ik ga probe ren aanvallend te spelen en wat proberen af te wisselen met dropshots en mijn service moet goed lopen. Als ik de rally aan ga, dan ben ik vrij kansloos." De andere halve finale van van daag gaat tussen Roel Pluk en Fabian Koning. Pluk, als vierde geplaatst, versloeg Ivo Hu met 6-4 en 6-4 en de ongeplaatste Koning was met 6-2 en 7-6 te sterk voor Martijn Helmonds, als tweede ingeschaald. Van Aerde nieuwe trainer van RCS OOST-SOUBURG - Romeo van Aerde wordt met ingang van vol gend voetbalseizoen trainer van RCS. De 39-jarige oefenmeester is bij de zondag-tweedeklasser een verbintenis voor een jaar aangegaan. Van Aerde wordt bij RCS de opvolger van Alexander van Keulen. Van Aerde begon zijn trainers carrière bij Tholense Boys (twee seizoenen). Daarna verkaste hi] naar Zierikzee, waar hij één sei zoen bleef. De oefenmeester is op dit moment bezig aan zijn tweede seizoen bij zondag-der deklasser Goes. Van Aerde speelde in het verle den betaald voetbal bij VC Vlis- singen, RKC, VCV Zeeland en Dordrecht'90. De trainer die hij opvolgt in Oost-Souburg, Van Keulen, staat volgend seizoen aan het roer bij zaterdag-derdeklasser Serooskerke. GOES - Voetbalclub SSV'65 speelt volgende week zaterdag een oefenwedstrijd tegen het Belgische Germinal Beerschot Antwerpen (GBA). Deze Antwerpse club belegt vol gende week een trainingskamp in Cadzand en zocht voor zater dag 6 januari nog een tegenstan der. Hoofdklasser SSV'65 werd bereid gevonden als sparring partner te fungeren. Het duel be gint om 14.00 uur op Sportpark Het Schenge in Goes. GBA staat momenteel op de achtste plaats in de hoogste Bel gische klasse. De bekendste spelers van de club zijn de Colombiaan Daniel Cruz, die tussen 1999 en 2002 bij Ajax speelde, en de Belg Jür- gen Cavens, die één seizoen voor FC Twente uitkwam. De club heeft vijf Argentijnen onder con tract staan. Cross afgelast in Wemeldinge WEMELDINGE - De eindejaars- motorcross die vandaag in We meldinge zou worden verreden, is afgelast. De oorzaak is de re genval van de afgelopen dagen, die de baan onberijdbaar heeft gemaakt. door Koen de Vries GOES - Mensen die de afgelo pen jaren kind aan huis waren op Indoor Zeeland zullen de ko mende twee weken niet weten wat ze zien. De 28e editie van het paardensportspektakel wordt weliswaar op dezelfde plaats gehouden, de locatie ziet er totaal anders uit. Alles is gro ter, alles is mooier. Met dank aan Libéma, het Brabantse be drijf dat de Zeelandhallen een facelift gaf. Indoor Zeeland wordt tussen 2 en 13 januari gehouden in drie hallen. De Noordzeehal is de gloednieuwe hal die de komen de dagen door de paarden wordt ingewijd. De tweede ring was tot vorig jaar de eerste. Deze be vindt zich in de ruimte die nu de Oosterscheldehal genoemd wordt. De Oosterscheldehal wordt niet het hele concours ge bruikt. De ijsbaan is hier ook ge vestigd en slokt een deel van de ruimte op. De wijd en zijd be kende inrijhal heeft de naam Wester scheldehal meegekregen. Vorig jaar moest de organisatie een flink aantal deelnemers nee verkopen omdat het programma was ingekrompen. Extra ruimte Wie per se aan Indoor Zeeland wilde meedoen, diende zich te kwalificeren via een of meerde re wedstrijden in Zeeland of om geving. Die wijziging werd niet met gejuich ontvangen. Dankzij de extra ruimte zijn de voorwed strijden weer verdwenen. Boven dien werd het programma in ver gelijking met vorig jaar met twee dagen uitgebreid, van ze ven naar negen dagen. De animo voor de dressuur in de klasse L en M bleek desondanks zo gi'oot dat vanaf begin decem ber een wachtlijst moest worden aangelegd. De eerste twee dagen van Indoor Zeeland staan in het teken van de dressuur. Ook op de showavond, vrijdag, speelt dressuur de hoofdrol. De show avond vervangt de clinicavond. „We merkten een teruggang in de belangstelling en ook onze sponsors vonden het mooi ge weest", geeft voorzitter van het organisatiecomité Piet Huige aan. „Het was ook moeilijk om origineel te blijven." Publiekstrekker Donderdag staat het springen in de klassen L en M gepland, vrij dag het springen voor de pony's. Voor de wedstrijden aangespan nen rijden, oftewel mennen, komt zaterdag een groot deel van de Nederlandse top naar Goes. Publiekstrekker is natuur lijk tweevoudig wereldkampi oen in de vierspannen IJsbrand Chardon. Andere menners van naam zijn Geert de Brouwer, Wim de Wandel (België), Carol Daily (Canada), Aart van de Kamp, Harry Verstappen en Ge rard Leyten (allen Nederland). Bij de een- en tweespannen zijn nagenoeg alle Zeeuwse toppers van de partij. Zondag is de dag voor de min der validen, waarna op woens dag de gebruikelijke hengsten- competitie wordt gehouden. De echte topspringers zijn op don derdag 13, vrijdag 14 en zater dag 15 januari te bewonderen. De rubrieken in de internationa le klassen (CSI) zijn drukker be zet dan ooit. Dit jaar komen 165 paarden met hun berijders aan de start, tegen over 130 vorig jaar. De groei heeft vooral te maken met de wens van de ruiters uit de Z- of ZZ-klasse om in een hogere klas se uit te komen. Velen van hen laten de wedstrijden op hun ei gen niveau schieten om in Goes eens tussen de grote jongens te kunnen rijden. Dat kan, want er komen tal van springruiters van naam: Wout Jan van der Schans en zijn zoon Patrick, Eric van der Vleuten met zijn zoon Mi chael, Yves Houtackers (dins dag winnaar van de wereldbe kerrubriek in Mechelen), Peter Geerink. Leopold van Asten, Ke vin Olstmeijer en ook Jur Vrie- ling, de winnaar van de belang rijkste rubriek van vorig jaar. De deelnemers komen uit alle windstreken: Jordanië, Egypte, België, Finland, Duitsland, Frankrijk, Zweden, Noorwegen en Engeland. Jur Vrieling won tijdens de vorige editie van Indoor Zeeland de hoofdrubriek van het springen, 1.40 meter klassiek. foto Willem Mieras GOES - Het programma van In- door Zeeland ziet er als volgt uit: Programma Indoof Zeeland gen Z, ZZ, 1.30, 1,35 en 1.40 meter. M. Showcompetitie. Zaterdag 6 januari: mennen. Vrijdag 12 januari: springen Z, Dinsdag 2 januari: dressuur Donderdag 4 januari: springen Zondag 7 januari: dag voor 1.30, 1.35 en 1.40 meter, finales paarden en pony's klassen L en paarden L en M. minder validen. springen L en M. Z. Vrijdag 5 januari: springen po- Woensdag 10 januari: hengsten- Woensdag 3 januari: dressuur ny's, kindermiddag, show- competitie. Zaterdag 13 januari: finaledag paarden en pony's klassen L en avond. Donderdag 11 januari: sprin- springen. Haarlem. Basketbalweek. Halve fi nales: Israël - Soles de Mexicali (Mex) 104-89 (57-42), EiffelTowers Den Bosch (Ned) - Amsterdam Astronauts (Ned) 93-69 (56-37). New York. NBA. Dallas Mavericks - Phoenix Suns 101-99, San Antonio Spurs - Utah Jazz 106-83, Denver Nug gets - Seattle Supersonics 112-98. PZDB-competitie: hoofdklasse, der de ronde: BDV-Aagtekerke 8-8, Tholen/DSVF-Souburg 9-7, GZC-Middel- burg 6-10, Lammerenburg-PWG 's-Gra- venpolder 3 8-8. Stand: 1. Aagtekerke en Middelburg 5; 3. BDV en GZC 4; 5. PWG 's-Gravenpolder 3 en Tholen/DSVF 3; 7. Lammerenburg 1; 8. Souburg 0. Tweede klasse: tweede ronde: Ga- pinge-Lammerenburg 2 5-3, Aagtekerke 2-PWG 's-Gravenpolder 4 4-4, Oostka- pelle-Souburg 2 5-3. Derde ronde: Sou burg 2-Aagtekerke 2 6-2, Lammeren- burg 2-PWG 's-Gravenpolder 5 5-3, PWG 's-Gravenpolder 4-Oostkapelle 4-4. Stand: 1. Gapinge 2-4; 2. Lamme renburg 2 en PWG 's-Gravenpolder 4 3-4; 4. Oostkapelle 2-3; 5. Souburg 2 3-2; 6. Aagtekerke 2 3-1; 7. PWG 's-Gra venpolder 2 2-0. E&ÏSZSHiHIHHUiHHi Oost-Souburg. Oliebollentoernooi. Eindstand na zeven ronden: 1 R Bosters 6,0; 2. C.Boelhouwer 5,5 (33,0 wp); 3. P, Kalisvaart 5.5 (31,5 wp); 4. Mark Naalden 5.5 (29,5 wp); 5. D. van Vliet 5,5 (29,0 wp); 6. H. Porte, R. Steijn, M. Boelhouwer, R. Alders, R. van Loon, E. van Loon, R. van de Braak, M. Rade makers 5,0. Bormio. Wereldbeker afdaling. Man nen: 1. Walchhofer (Oos) 1.51,82, 2. Fill (Ita) 1.52,04, 3. Scheiber (Oos) 1.52,09, 4. Miller (VSt) 1.52,21, 5. Cuche (Zwi) 1.52,32, 6 Lund Svindal (Noo) 1.52,36. WB-stand afdaling: 1. Cuche 330 pun ten, 2. Walchhofer 286, 3. Büchel (Lie) 248. WB-stand algemeen: 1. Lund Svindal 579, 2. Miller 540, 3. Cuche 535. Semmering. Wereldbeker slalom. Vrouwen: 1 Borssen (Zwe) 1.55,15, 2. Zettel (Oos) 1.55,40, 3. Schild (Oos) 1.55,57, 4. Jelusic (Kro) 1.55,98, 5. Cos- tazza (Ita) 1.56,73, 6. Pietilae-Holmner (Zwe) 1.57,31 WB-stand slalom: 1. Schild 360, 2. Borssen 252, 3. Zettel 235. WB-stand algemeen: 1 Schild 597, 2. Hosp (Oos), Zettel 540. Nationaal ranglijsttoernooi Mannenenkelspel, kwartfina les: F. Koning-M. Helmonds 6-2 7-6, F. Clausing-T de Rooij 6-1 6-4 Vrouwen dubbelspel, kwartfinales: N. Kennis/S. Cevoli-M. Wolfert/K. Agten 6-2 6-1, S. Pauwels/L. Mennen-C. Schuitema/L Oranje 6-2 6-7 6-3, I Spronk/S. Kuiper-L. de Jong/E. de Jong Birgit Lavrijsen tiende op NK ALKMAAR - Wielrenster Birgit Lavrijsen is gisteren in Alkmaar tiende geworden bij het NK baan voor nieuweling-meisjes. De renster uit Kapelle werd dat op het onderdeel Omnium: 500 meter tijdrit, sprint, punten- koers en 2km-achtervolging. La vrijsen werd derde in de punten- koers, maar op de andere onder delen kon ze niet met de voors ten mee. 6-1 6-2, S. van den Biggelaar/S. van Har- tingsveldt-M. Ganseman/S. Oranje 6-3 6-3. Goes. Zuid-West Lease Kersttoer nooi. Mannenenkelspel. HE3: E. Pluk-M. Pluk 6-4, R. de Jager-R. Linden bergh 4-2, P. van Aken-R. Pluk 7-6. HE5: P. Boot-R. Anbeek 8-4. Vrouwenenkel spel. DE5: E. Ie Clercq-H. Hilgers 9-2, K. Houmes-D. Wentzel 7-3. Mannendubbelspel. HD5: L. Bendele/M. Goeseije-R. Alders/B. Mul der 9-2. Vrouwendubbelspel. DD3: S. Cevoli/N. Kennis-E. de Jong/L. de Jong 5-5, K. Agten/M. Wolfert-C. Schuitema/K. Dijkstra 7-3. Goes. Aannemingsbedrijf Van Sab ben Kerstjeugdtoernooi. Jongens enkelspel, t/m 12 jaar: L. Wallen burg-N. van Herk 5-4, K. de Bruijn-S. In- ja 8-3. T/m 14 jaar: P. van Hoeve-A. Co- nijn 9-2, R. Kole-S. Geers 16-2. T/m 17 jaar: D. van Seeters-R. Westdorp 9-2, H. van Putte-D. Westland 5-4. Meisjes enkelspel, t/m 12 jaar: C. Volleman-E. Vleugel 5-3, S. Goedegebure-T. Covers 6-4. T/m 14 jaar: K. Meertens-E. Hoon- dert 9-2. T/m 17 jaar: L. Griep-S. van Sabben 6-4, X. van Benten-K. Meertens 7-3. Excelsior - Feyenoord 1-3 (0-2). 31. Buijs 0-1, 34. Hofs 0-2, 49 Huysegems 0-3, 80. Voskamp 1-3. Scheidsrechter: Haverkort. Aantal toeschouwers: 3500. Excelsior: Zwarthoed; Jansen, Van Nieuwstadt, Bandjar en Zijm; Bruins, Van Dieren en Drost (85. Simr), Steur (65. Grot), Dijkhuizen (80. Voskamp) en Piqué. Feyenoord: Timmer; Buijs, Vlaar, Ba- hia en Drenthe; Lucius, Hofs en De Guz man (80. Schreuder); Kolkka (65. Vin- cken), Charisteas en Huysegems. Stand Ajax AZ Feyenoord FC Twente Heerenveen 19 FC Groningen 19 NAC Breda 19 Vitesse 19 FC Utrecht 19 NEC 19 RodaJC 19 Sparta 19 Heracles 19 Willem II 19 Excelsior 20 ADO Den Haag 19 RKC Waalwijk 19 19 16 19 13 19 12 20 12 2 1 50 51- 7 2 4 41 45- 19 4 3 40 52- 19 3 5 39 41- 36 5 3 38 43- 20 2 7 32 34- 25 3 8 27 28- 36 5 7 26 22- 29 1 10 25 34- 32 4 8 25 26- 30 4 8 25 19- 23 4 8 25 21- 26 1 12 19 21- 39 4 11 16 15- 35 1 13 16 20- 46 4 12 16 27- 41 4 12 13 21- 35 7 10 13 16- 38 Robin Bosters wint Oliebollentoernooi OOST-SOUBURG - Sou- burg-schaker Robin Bosters heeft gisteren in Oost-Souburg verrassend het Oliebollentoer nooi op zijn naam geschreven. Met zes punten uit zeven duels bleef hij de concurrentie een half puntje voor. Collin Boelhouwer moest tevre den zijn met de tweede plaats. Laudau-speler Peter Kalisvaart werd derde. In totaal deden 63 schakers mee. Het één-minutenschaak, dat na afloop van het Oliebollentoer nooi gehouden werd, werd een prooi voor René Tiggelman. Boelhouwer was in de finale een maatje te klein.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 21