Van der Hooft PZC 14 Gebeurtenissen deel je .nl Help ons helpen Giro 6700 /r ARENSMAN "n Uitvaartzorg vrijdag 29 december 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Dankbetuiging Voor de vele kaarten en belangstelling bij ons 50- jarig huwelijksjubileum zeggen wij u na de Heere hartelijk dank. den Hollander T.C. den Hollander-Saaman Aagtekerke november 2006 Overleden Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar ver der lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moederen oma Anja Vink-Immerzeel echtgenote van Peter Vink in de leeftijd van 47 jaar. Peter Vink Sebastiaan en Denise Thirza Yvonne en Guido Justin Marjaen Bart Monique Chantal en Tjardo 27 december 2006 Laustraat 17 4455 AV 's-Heerenhoek De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 2 januari 2007 om 11.00 uur in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats te 's-Heerenhoek. Voor aanvang van de dienst is er van 10.50 - 11.00 uur gelegenheid om afscheid van Anja te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Verslagen hebben wij kennisgenomen van het bericht dat na een kortstondig ziekbed is overleden Anja Vink moeder en schoonmoeder van onze beste vrienden Wij wensen Sebastiaan, Denise, Thirza en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Hanneke en kinderen Leo en Astrid Robert en Andrea Patrick en Danielle Anko en Dineke Damario en Iris Chris Met een blik vol liefde nam hij afscheid van ons. toen zag hij het licht! Gerrit Adriaan Johannes de Meijer Gert In de leeftijd van 53 jaar. Oost Souburg: Gert's partner Coba Verhoek en zijn zoon Bas de Meijer en vriendin Chantal Terneuzen: G.L. de Meijer H. deMeijer-Boerdam Sluiskil: H. de Meijer Middelburg: Ernest en Na Lu ka en üma Roos en Dris Ceriel en Maite Te Awamutu: M. de Meijer Nieuw Zeeland M.R. de Meijer-de Visser Michiel Thomas Floris Samuel Vlissingen, 27 december 2006 Correspondentieadres: Clijverstraat48,4381 PX Vlissingen Gert is thuis. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 2 januari 2007 om 12.00 uur in kerkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 57 in Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in kerk centrum Open Hof. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart toe te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Gert, Je liet me zien wat moedig leven is en je liet me zien wat moedig sterven is. Heieen Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Me vader, De muziek kruipt in een persoon, De gitarist zat in hem, Mijn vader. De muzikale genen gaf hij over aan mij, Ik ben hem dankbaar valt niet genoeg over te praten. De liefde, de kracht en de kunst van het leven, Leerde ik van mijn vader. We hebben een kleur en glansrijke tijd samen gehad, Ook al was het veel te kort, En dat wisten we samen. Ik zie een lach verschijnen bij de lol die we hadden, De humor heb ik van mijn vader. Tot de laatste snik hebben we samen gestreden, Ik weet datje altijd bij me bent, En trots kijkt vanuit de hemel. Eigenlijk kan ik je niet missen papa. Ik ben zo trots om te zeggen dat jij mijn vader bent, We gaan het samen maken. Je was de grootste kracht van me leven, Ik hou van mijn vader. Je zoon Bas Je bent en blijft voor altijd mijn bijzonderste bijzondere vriend. Ik mis je... Sjoek (Jntilllsee you fare thee well ("Pilgrim" by Steve Earle) We zijn geschokt door het vroege overlijden van onze vriend en collega-muzikant Gert de Meijer Gert nam met zijn unieke spel op de 6- en 12-snarige akoestische gitaar al vroeg een bijzondere plaats in en zette een aantal van ons op het goede spoor. Zijn muziek zal voortaan van cd klinken. Champagne Charlie EItjo Haselhoff Henk Feij Henk te Veldhuis Marius Roeting Sjak Zwier Tonie van den Buuse Ons bereikte het verdrietige bericht dat onze medewerker en collega Gert de Meijer is overleden. Wij kenden Gert als een open en warm persoon. Wij wensen de familie en nabestaanden alle kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerk(st)ers RWS partner in wonen Goes Hij zoekt u in uw zorgen, wil dat u in Hem vertrouwd Bij Hem bent u geborgen omdat Hij van u houdt. Op 25 december is overleden Johanna Maria Christina Luijendijk In de leeftijd van 56 jaar. Middelburg, 't Gasthuis afd. Bolwerk De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden op de begraafplaats te Arnemuiden. Tot ons verdriet hebben wij toch nog plotseling afscheid moeten nemen van onze goede vriend Joop Blatter Wij zullen hem missen en wensen Ank en Pascal veel sterkte toe. Ruud, Greet, Jeroen en Thijs Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij ons achterlaat, geven wij u ken nis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Han Verrijzer Middelburg Middelburg 28 mei 1926 28 december 2006 Suus Verrijzer-de Ruijter Marja en Sjaak Verstraate-Verrijzer Jordy Wenda Rob en Belinda Verrijzer-van Doom lloy Dajo 28 december 2006 De Beaufortstraat 15 4384 CM Vlissingen Indien u afscheid wilt nemen dan is er gelegenheid op dinsdag 2 januari 2007 van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" Indus trieweg 20 Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 13.00 uur plaatsvin den in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van voornoemd cre matorium. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve broer, zwager en (oud) oom Han Verrijzer Nel Franssens-Verrijzer Frans Franssens Karin en Martijn Wilma en Jorgos Annie Kempe-de Ruijter Jaan Kempe (in herinnering) Ruud en Elly Eden Trudy Achterneven en achternichten Onze lieve, altijd belangstellende en behulpzame buurman Han Verrijzer is overleden. Wij wensen Suus en familie veel sterkte toe. Jeanne en kinderen Tijdens haar laatste levensperiode, waarbij ze liefde vol is verzorgd in verzorgingshuis "De Blide", heb ben we plotseling afscheid moeten nemen van Maria Adriana Israël weduwe van D.W.F. Casteleijn eerder weduwe van A.H. Bosseher in de leeftijd van 83 jaar. Steenbergen: |enny en Wierd Hoogsteen Ron en Lisette Sonja en Jos Menno en Astrid Terneuzen: Koos en Johan Schrier Esther en Niels Lydia en Wesley Terneuzen: Pieter en Ellen Bosseher Marjolein en Micha Eelco en Kelly Terneuzen: Dick en Hilke Casteleijn Lennert Joery Stella 28 december 2006 Alb. Thijmstraat 1 4532 CZ Terneuzen Correspondentieadres: P.F. Bosseher Hunzelaan 24 4535 GG Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 2 januari om 16.50 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan onze lie ve vader, schoonvader en opa Dirk Engelbertus Mooij sinds 18september 1997 weduwnaar van E.G.M. van den Broeke in de leeftijd van 86 jaar. Zierikzee: Willij Hage-Mooij Piet Hage Haamstede: Jennij Flohil-Mooij Hans Flohil Miranda en Selman Silvia en Robert Haamstede: Rudi Mooij Sera Mooij-de Wit Richard g? Robbert Whitney Davey Haamstede, 27 december 2006 Zorgcentrum "Duinoord" Kloosterweg 18-267 Correspondentieadres: R. Mooij Appelmeet 18 4328 CK Burgh-Haamstede Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 30 decem ber van 15.00 tot 16.00 uur in Zorgcentrum "Duinoord", kamer 267 aan de Kloosterweg 18 te Haamstede. De crematie zal plaatshebben dinsdag 2 januari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, verzoeken wij u om 13.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen- Bij elk afscheid wordt een herifmering geboren. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u ken nis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa Jan Andries de Nijs echtgenoot van Suzanna Sara Bron in de leeftijd van 88 jaar. Sluis: S.S. de Nijs-Bron Cadzand: André en Gerrie de Nijs-van Exter Kaprijke: Jan en Marianne de Nijs-Dumon Sander, Vincent Breskens: Christianne en Jaap Luteijn-de Nijs Simon, Naomi Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle verzor ging die hij in "Rozenoord" heeft mogen ontvangen. Verzorgingshuis "Rozenoord", 27 december 2006 Correspondentieadres: Boulevard De Wielingen 22 4506 JJ Cadzand De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 2 januari om 11.50 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Een bekende overleden? Mensenlinq.nl, dé site met alle overlijdens berichten uit uw regio Zoek. vind en reageer. uitvaartvzxzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118- 612868 j Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdckam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Hij was een man van weinig woorden, vol liefde voor degenen die bij hem hoorden. Vanaf nu nooit meer compleet. Na een leven van liefde, goedheid en hartelijkheid voor óns allen, is op 89-jarige leeftijd, kort na 't over lijden van zijn dochter, van ons heengegaan mijn lie ve man, onze goede vader, opa en opa-opa Gustaf Maria Paridaen Staf echtgenoot van Yvonne Maria Clara Waterloos Aardenburg: Yvonne Paridaen-Waterloos Oostburg: Lucy t en Roger de Jonge-Paridaen Inge en Niels Lisa, Sven Mark en Maarlje IJzendijke: Trees en André van de Wijnckel-Paridaen Martin Sjoerd en Petra Ralph 4527 HD Aardenburg, 27 december 2006 Gaaiperswei 9 De Uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 2 januari 2007 om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Aardenburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Er is voor de dienst gelegenheid tot schriftelijke con doleance. Samenkomst om 10.15 uur in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Coensdikevoor de liefdevolle zorgen aan hem bewezen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. En als ik doodga huil maarniet ik ben niet echt dood moet je weten 't is maar een lichaam wat ik achter liet dood ben ik pas als jullie mij zijn vergeten. Verdrietig en met een gevoel van groot gemis, delen wij u mede dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Maatje de Ruijsscher weduwe van Gerard Hubert Gillissen in de leeftijd van 96 jaar. Goes: Gerard en Jannie Gerard en Mona IlseenAnand, Rishi, Sandro, Shudella Terneuzen: Bram enTannie Gert en Femke Terneuzen, 27 december 2006 Correspondentieadres: G. Gillissen Rooseveltlaan 19 4463 GL Goes De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 3 januaii om 13.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Dankbetuiging Tijdens de ernstige ziekte en na het overlijden van onze dierbare Leendert Nicolaas Hanse heeft uw aandacht, op welke manier dan ook, gevoeld als een arm die om ons heen geslagen werd en die ons troost en steun gaf in deze moeilijke periode. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Wij beseffen dat LEEN in zijn leven niet alleen voor ons van grQte betekenis is geweest en putten hier moed en kracht uit om weer verder te kunnen. Tanny Hanse-ten Haaf Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, december 2006 Mireille helpt mensen die gevlucht zijn voor geweld. Zij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor €5 per maand. Wiet olenites Koop een Unicef-sweater en geef twee aidswezen een toekomst Met kaarten en cadeaus van Unicef maakt u het verschil. Bestel via www.unicefshop.nl of 070 333 93 00, ook voor verkooppunten. UNITE FOR CHILDREN UNITE AGAINST AIDS Plaats uw familieberichten in de PZC 1 Fonds Slachtofferhulp Nederland www.fondsslachtofferhulp.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mail: kokhome@hetnet.nl www.vanderhooftuitvaarlzorg.nl Rouwcentrum: Bosseweide 2, 's-Gravenpolder Het leven en de dood zijn onlos- IJ makeli|k met elkaar verbond©" I Maar deze wetenschap maakt te', i definitieve afscheid van een dier- I bare niet tot een alledaagse, eer voudige zaak. Hoe oud of ae< iemand ook is geweest, het over lijden komt toch bijna altijd nc= onverwacht In de korte periode tussen overlijden en uitvaart moe er veel worden geregeld De ra bestaanden staan voor een aantal belangrijke beslissingen juist op een moment dat emoties de boventoon voeren. Eer professionele steun in de rug b dan van wezenlijk belang. Van der Hooft Uitvaartzorg biedt die steun, in de vorm van hoogs: persoonlijk advies en begeleiding voor een uitvaart die past b' de overledene en diens na bestaanden. Al meer dan 50 jaar Uw vertrouwen waard voor een persoonlijkebegeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48