Onze dividenduitkering van 2006. is We hebben een schilderdag georganiseerd voor basisscholen. Rabobank Achterhoek-Noord. We hebben initiatieven van lokale verenigingen financieel ondersteund. Rabobank Achterhoek-Oost. We hebben bijgedragen aan sport activiteiten voor kinderen met overgewicht. Rabobank Alkmaar-Heerhugowaard e.o. We hebben de schoolbibliotheek voorzien van boeken voor de leesbevordering van kinderen. Rabobank Altena. We hebben een workshop internetbankieren georganiseerd voor senioren. Rabobank Amerstreek. We hebben een zorggroep vier rolstoelen en een duofiets gegeven. Rabobank Amstel en Vecht. We hebben het initiatief 'De Dag van de Dialoog' gesteund. Rabobank Amsterdam e.o. We hebben een ontmoetingsplek gecreëerd voor verenigingen en bedrijven. Rabobank Apeldoorn e.o. We hebben met medewerkers, leden en contacten geholpen bij vrijwilligersprojecten. Rabobank Arnhem e.o. We hebben voor leden een culturele avond georganiseerd in het Drents Museum. Rabobank Assen- Rolde-Smede. We hebben bijgedragen aan de nieuwe inrichting van peuterspeelzaal Olleke Bolleke. Rabobank Barneveld-Voorthuizen. We hebben voor onze leden een mobiel kantoor gerealiseerd: de Rabobus. Rabobank Bergambacht-Vlist. We hebben onze kennis en ons netwerk beschikbaar gesteld voor starters op de huizenmarkt. Rabobank Bergeijk. We hebben geholpen het clubgebouw van Tytsjerksteradiel op te knappen. Rabobank Bergum-Oostermeer e.o. We hebben een Rabobank-ambassadeur als aanspreekpunt voor onze leden. Rabobank Berkel-IJssel. We hebben bijgedragen aan de verbetering van schoolpleinen. Rabobank Best-Oirschot- De Beerzen. We hebben samen met senioren een bezoek gebracht aan het Historisch Museum. Rabobank Beveland. We hebben samen met kinderen kennisgemaakt met het boerderijleven. Rabobank Bodegraven-Woerden. We hebben financieel bijgedragen aan de Boodschappen PlusBus, een project ter bevordering van het contact tussen senioren. Rabobank Bollenstreek. We hebben bijgedragen aan de verhalentafel voor zorg en verpleeghuizen. Rabobank Bommelerwaard. We hebben bij zorginstellingen vrijwilligerswerk gedaan. Rabobank Boxtel-Liempde We hebben voor ondernemers de Economische Barometer ontwikkeld. Rabobank Breda. We hebben vrijwilligers in het zonnetje gezet. Rabobank Dalfsen-Hasselt. We hebben een verhalentafel aangeschaft voor senioren. Rabobank De Dollard. We hebben gehandicapten een dagje in de watten gelegd. Rabobank De Kempen-West. We hebben een agrarisch symposium georganiseerd met als thema 'Ondernemen is Topsport'. Rabobank De Lauwers. We hebben bestuursleden van verenigingen uitgenodigd voor een netwerkmiddag. Rabobank De Leijstroom. We hebben ouders en verzorgers van kinderen met een beperking een dagje in het zonnetje gezet. Rabobank De Zuidelijke Baronie. We hebben de vakopleiding van verstandelijk gehandicapte kunstenaars ondersteund. Rabobank Den Haag e.o. We hebben een informatieavond georganiseerd over veiligheid op het boerenerf. Rabobank Didam. We hebben ons atrium beschikbaar gesteld voor overzichts- tentoonstellingen. Rabobank Drachten-Ureterp. We hebben de renovatie van clubhuis Stichting Jong Nederland mede mogelijk gemaakt. Rabobank Drunen. We hebben bijgedragen aan een educatief programma voor scholen in dierenpark Echt. Rabobank Echt e.o. We hebben van de Veldhovense Revue een begrip gemaakt. Rabobank Eindhoven-Veldhoven. We hebben innovatieve en creatieve activiteiten ondersteund. Rabobank Emmen. We hebben judo voor gehandicapten mogelijk gemaakt. Rabobank Enschede-Haaksbergen. We hebben bewegwijzering voor wandelroutes mogelijk gemaakt. Rabobank Flevoland. We hebben de 'gouden peer' uitgereikt aan het beste project dat bijdraagt aan de buurt. Rabobank Geldermalsen e.o. We hebben startende ondernemers een netwerk gegeven. Rabobank Geldrop en Heeze-Leende. We hebben initiatieven ondersteund ter bevordering van de lokale leefbaarheid. Rabobank Gemert-Bakel. We hebben een prijs uitgereikt aan de lokale dartvereniging voor hun positieve bijdrage aan de buurt. Rabobank Gouderak. We hebben het lokale bikepark mede mogelijk gemaakt. Rabobank Groningen e.o. We hebben het buurthuis De Koe opgeknapt. Rabobank Hage-Beek. We hebben lesboeken verstrekt aan de cursisten van SeniorWeb. Rabobank Hardinxveld-Giessendam. We hebben een bijdrage geleverd aan een gedichtenbundel van Baukje Wytsma. Rabobank Heerenveen. We hebben verenigingen en stichtingen een tweedehands computer gegeven. Rabobank Helden-Kesel-Maasbree. We hebben jongeren geholpen ideeën te realiseren met het Rabobank Jongeren Plan. Rabobank Helmond. We hebben voor onze leden een borrel georganiseerd tijdèns het jazzweekend. Rabobank Het Markiezaat. We hebben een jaarlijkse verkiezing Maatschappelijk Project. Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk. We hebben voorbereidingen getroffen om in 2007 De Sociale Beursvloer te hosten. Rabobank Hilversum-Vecht en Plassen. We hebben een fietsdag georganiseerd waarbij verenigingen geld hebben ingezameld. Rabobank Hoeksche Waard. We hebben een bakoven gedoneerd aan kinderboerderij Canteleer. Rabobank IJsselmond. We hebben als vrijwilligers geholpen op de zorgboerderij voor verstandelijk gehandicapten. Rabobank Kromme Rijnstreek. We hebben een taaiproject georganiseerd voor het stimuleren van de Friese taal. Rabobank Leeuwarden- Noordwest Friesland. We hebben schooltuintjes aangelegd voor een lokale basisschool. Rabobank Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest. We hebben voor jongeren een informatieavond ondernemen georganiseerd. Rabobank Lek en IJssel. We hebben een studiedag voor stichtingen en verenigingen georganiseerd. Rabobank Leusden. We hebben de jaarlijkse uitreiking van de prijs Vrijwilliger van het Jaar ondersteund. Rabobank Maas en Waal. We hebben sociaaleconomische activiteiten in de buurt gestimuleerd. Rabobank Maashorst. We hebben een horecagelegenheid gerealiseerd waar verstandelijk gehandicapten gastheer/-vrouw zijn. Rabobank Meppel-Steenwijkerland. We hebben Hospice Midden Salland geholpen met een fondsbijdrage. Rabobank Midden Salland. We hebben activiteiten georganiseerd voor jeugd uit arme gezinnen. Rabobank Midden Groningen. We hebben Stichting Dierenambulance Hof van Twente financieel ondersteund. Rabobank Midden Twente. We hebben de opbrengst van de jubileumshow 'Samen' gedoneerd aan goede doelen. Rabobank Montfoort- Linschoten-Oudewater. We hebben een natuureducatieproject voor basisscholen georganiseerd. Rabobank Nieuwerkerk-Moordrecht. We hebben een financiële bijdrage geleverd aan Stichting Vrienden van de Trappenberg voor een speeltuin. Rabobank Gooiland. We hebben de opknapbeurt van het dorpshuis De Boswal gefinancierd. Rabobank Noordenveld. We hebben de Rabobank Museumdag georganiseerd. Rabobank Noord-Groningen. We hebben projecten ten gunste van maatschappelijke ontwikkelingen gesteund. Rabobank Noord-Holland Noord. We hebben een digitaal informatie- en ondersteuningsloket voor vrijwilligers tot stand gebracht. Rabobank Noordoostpolder-Urk. We hebben geholpen bij het schoolvoetbal van gemeente Epe. Rabobank Noordoost-Veluwe. We hebben in samenwerking met de Stichting Alzheimer een stadswandeling georganiseerd. Rabobank Noordwest-Twente. We hebben nieuw meubilair aangeschaft voor het lokale gemeenschaps centrum. Rabobank Noordwest-Veluwe. We hebben voorbereidingen getroffen voor tal van activiteiten in 2007. Rabobank Nootdorp-Pijnacker. We hebben een ontmoetingsruimte voor ouderen gerealiseerd. Rabobank Nuenen- Son en Breugel. We hebben de Stichting Welzijn Ouderen Lingewaard gesteund. Rabobank Oost-Betuwe. We hebben Automatische Externe Defibrillatoren voor iedere kern beschikbaar gesteld. Rabobank Ootmarsum-Denekamp. We hebben het strobalen theater 'Het vierde Gewas' gesteund. Rabobank Regio Schiphol. We hebben Allochtone Ondernemings-vereniging Nijmegen financieel ondersteund. Rabobank Rijk van Nijmegen. We hebben een techniek- kast geschonken aan een lokale basisschool. Rabobank Rijssen-Enter. We hebben geholpen bij de opbouw van een multicultureel zorgcentrum. Rabobank Roermond e.o. We hebben sport voor mensen met een beperking mede mogelijk gemaakt. Rabobank Roosendaal-Woensdrecht. We hebben een diversiteitsoptocht en de uitreiking van de antidiscriminatieaward georganiseerd. Rabobank Rotterdam. We hebben Voedselbank Velsen financieel ondersteund. Rabobank Velsen e.o. We hebben lokale zorgcentra computers geschonken voor een internetcafé. Rabobank Schagen-Wieringerland. We hebben een workshop fondsenwerving georganiseerd. Rabobank Schiedam- Vlaardingen. We hebben lokale initiatieven ondersteund. Rabobank Schijndel. We hebben vanwege het 100-jarig jubileum een bijdrage geleverd aan lokale projecten. Rabobank 's-Hertogenbosch e.o. We hebben in bibliotheken een informatiedag voor kinderen met leesproblemen mogelijk gemaakt. Rabobank Sint-Michielsgestel. We hebben voor leden de workshop 'Werving en Behoud vrijwilligers' georganiseerd. Rabobank Sliedrecht-Graafstroom. We hebben een bijdrage geleverd aan het Dorpsvernieuwingsfonds Koudum. Rabobank Sneek-Zuidwest-Friesland. We hebben namens de bank ieder lid €10 laten doneren aan lokale verenigingen en stichtingen. Rabobank Swentibold. We hebben cursussen bedrijfs-hulpverlening georganiseerd. Rabobank Terneuzen-Sas van Gent. We hebben in de openbare speeltuin de Vossetuin in Oud-Vossmeer een kabelbaan geplaatst. Rabobank Tholen. We hebben geholpen bij de realisatie van Gehandicapten Eethuis Buitensporig in Tiel Rabobank Tiel-Culemborg. We hebben vraag en aanbod van 75 bedrijven en verenigingen bij elkaar gebracht. Rabobank Tilburg e.o. We hebben Stichting Aveleijn de Wieken geholpen aan een nieuwe bewonersbus. Rabobank Tubbergen. We hebben stageplekken voor ROC-leerlingen van Kanaleneiland gerealiseerd. Rabobank Utrecht e.o. We hebben samen met 'Samen voor Zeist' maatschappelijk betrokken ondernemen gestimuleerd. Rabobank Utrechtse Heuvelrug. We hebben een slotfeest voor alle lokale basisscholen georganiseerd. Rabobank Valkenburg aan de Geul. We hebben Internetcafé Rapelenberg geholpen aan nieuwe apparatuur. Rabobank Valkenswaard en Waalre. We hebben een technotheek beschikbaar gesteld voor basisscholen. Rabobank Veenstromen. We hebben het buddyproject voor autistische kinderen ondersteund. Rabobank Veghel-Erp. We hebben de lokale voedselbank een doorstart en een nieuwe bestelbus gegeven. Rabobank Velsen e.o. We hebben een winteravondlezing georganiseerd voor leden. Rabobank Venray. We hebben ondernemingen ondersteund die bijdragen aan duurzame ontwikkeling en innovatie. Rabobank Vijfheerenlanden. We hebben stichting Kinder Kunst Academie helpen oprichten. Rabobank Vlietstreek-Zoetermeer. We hebben bijgedragen aan de boekenautomaat voor mensen die minder mobiel zijn Rabobank Waalwijk-Loon op Zand. We hebben de lokale jeugd een mobiele skatebaari gegeven. Rabobank Walcheren/Noord-Beveland. We hebben vrijwilligers geleverd voor het oud-Limburgs Schuttersfeest. Rabobank Weerterland en Cranendonck. We hebben een gratis cursus internetbankieren aangeboden aan senioren. Rabobank West-Groningen. We hebben werklozen gestimuleerd te re-integreren in het arbeidsproces. Rabobank West-Twente. We hebben leslokaal en computers beschikbaar gesteld voor computerles aan senioren. Rabobank West-Brabant Noord. We hebben de deuren voor een dag gesloten om samen vrijwilligerswerk te doen. Rabobank Westfriesland-Oost. We hebben een ontmoetingsruimte voor ouderen gerealiseerd. Rabobank Westland. We hebben gratis cursussen internetbankieren georganiseerd. Rabobank West- Zeeuws-Vlaanderen. We hebben kinderen kennis laten maken met klassieke muziek en muziekinstrumenten. Rabobank Woudenberg e.o. We hebben de leerstoel Zaanstreek 'First In Food' gerealiseerd. Rabobank Zaanstreek. We hebben restaurant De Ripper, een werkplek voor jongeren, nieuwe stoelen geschonken. Rabobank Zuid-Kennemerland. We hebben de opknapbeurt van het verenigingsgebouw van Turkse arbeiders mogelijk gemaakt. Rabobank Zuidwest- Drenthe. We hebben bijgedragen aan een paardenwagen voor het lokale jeugdspeelpark. Rabobank Zwijndrecht/ Hendrik-ldo-Ambacht. We hebben vrijwilligerswerk gedaan bij verschillende verenigingen. Rabobank Zwolle-Hattem. De Rabobank is een coöperatie en keert dus geen dividend uit aan aandeelhouders, want die hebben we niet. Wij hebben leden. Samen met onze leden bepalen we jaarlijks naar welke lokale projecten een gedeelte van de winst gaat. Dit noemen we coöperatief dividend. Het kan ook iets anders zijn, zoals het inzetten van onze mensen of het netwerk van de bank. Hierboven ziet u wat de lokale Rabobanken afgelopen jaar hebben gedaan. Het is tijd voor een bank die het anders doet. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30