stuurjan.nl PZC 14 r Koop een Unicef- sweater en geef twee aidswezen een toekomst www.unicefshop.nl of 070 333 93 00 donderdag 28 december 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur. plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum 28 december 1956 28 december 2006 Lieve (O)pa en (O)ma Welleman-Boone Van harte gefeliciteerd met jullie 50-jarig huwelijk. We hopen dat de I-leere jullie nog lang voor elkaar en ons zal sparen. Kinderen en kleinkinderen Plein 43 4454 AV Borssele Overleden Enige en algemene kennisgeving Herinner je gisteren, droom van morgen maar leef vandaag. Bedroefd om de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons om ringde, geven wij u kennis dat is overleden mijn man en vader Joop Blatter In de leeftijd van 60 jaar Vlissingen: Ank Nijmegen: Pascal 26 december 2006 Aalbersestraat 9 4584 HM Vlissingen Joop is overgebracht naar uitvaartcentrum Over toom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op zaterdag 30 december om 14.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten wij elkaar in Grand Café Raymondo, aan de Boulevard Everlsen 2 8 te Vlis singen. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Ziekenhuis Walcheren afd. Oost 4. Bedroefd namen wij kennis van hel overlijden van onze oud-collega Joop Blatter Wij wensen zijn echtgenote Ank, zoon Pascal en ove rige familieleden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Verslagen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van het lid van onze vereniging J.L.H. Blatter (Joop) Wij wensen zijn vrouw Ank, zoon Pascal en verdere familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit R.R. van der Maas, voorzitter Vlissingen, 27 december 2006 Na een langdurig en moedig gedragen ziekte, is he den overleden onze geliefde schoonzus en tante Susanna A.A.M. Goossens Jeanne Echtgenote van Emile Simon Boonman 's-H. Arendskerke: G.M. Boonman Dronten: M.G. Remijn-Boonman P.W. Remijn Heinkenszand: D.J. Boonman J. Boonman-Rijk f Dorst: L.C. van Koeveringe-Boonman J.H. van Koeveringe Wij wensen Emile en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies van zijn vrouw en moeder. Familie: Boonman Kinderen en kleinkinderen Dag lieve Kees Wij zullen je vriendschap missen Bob en Leanne Paul en Magda Ben en Nanette Miranca Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer C.S. Dingemanse oud-medewerker van de gemeente Goes De heer Dingemanse is bijna 39 jaar verbonden ge weest aan onze gemeente waarvan 23 jaar aan de openbare basisschool "De Kattenschulp" te Katten- dijke en aansluitend bijna 16 jaar als medewerker bij het bureau cultuur, jeugd en samenlevingsopbouw. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere fa milie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, drs. D.J. van der Zaag De secretaris, drs. C.G.M. Maas Goes, 27 december 2006 Als mensen die ons verlaten weggaan, verlaten ze ons nooit echt. Ze blijven in ons hart, waar we ook zijn We zijn verdrietig om het heengaan van onze lieve Tante Marie We zullen haar missen. Vera en Theo Stephan-Brenda Lenny-Henri Ina en Robbie Robin Mark De Heren is mijn herder Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad. want Gij zijt bij mij; uw stok en uw staf, die vertroosten mij. Psalm 23: vers 4 Met grote droefheid geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze lieve en zorg zame vader, schoonvader, Nanna en Panna Mustafa Gulzar weduwnaar van Zohra Gulzar-Begum Lahore (Pakistan), 13 juni 1926 t Oostburg, 26 december 2006 Breskens: Gladys Massey Lahore (Pakistan): Gloria Massey Breskens: Samina en Mare de Wever-Massey Joshua Tirzah Oost-Souburg: Sarah en Marlon Mercelina-Massey Elisha Sifra Immanuel en verdere familie Ghistelkerke 346 4511JH Breskens Onze vader, schoonvader, Nanna en Panna is opge baard in het mortuarium van hel Antonius zieken huis te Oostburg. Er is gelegenheid tol afscheid ne men op zaterdag 30 december van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 2 januari 2007 om 14.00 uur in de Ontmoeting naast de S.O.W. Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Ont moeting. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. 23 december heeft de Heere na een jarenlange vriendschap van mij weggenomen mijn geliefde vriendin mevrouw Verhulst-de Rijke Dat de Heere haar man, kinders, kleinkinderen en achterkleinkinderen moge troosten in dit verlies. Pietje Verstraate-van Keulen Eenvoud en waarachtigheid, genieten van een kleinigheid, zo blijft zij in brede kring een dankbare herinnering. Na een kortstondig ziekbed is toch nog plotseling overleden mijn lieve moeder, mevrouw J. Jansen-van Schaick *Wageningen, 29-9-1924 t Ede, 25-12-2006 J. Jansen en T. Meertens Middelburg, 25 december 2006 In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij, veilig wonen. Psalm 4 vers 9 Bedroefd, maar dankbaar denkend aan zijn liefde en trouw voor ons, geven wij u kennis van het overlij den van onze lieve zorgzame man, vader en schoon vader Willem Jannis Kommers echtgenoot van Maria Nonnekes Vlissingen 9 augustus 1922 Vlissingen 26 december 2006 Vlissingen: M. Kommers-Nonnekes Middelburg: Liesbelh en Leo Tromp-Kommers Boulevard Bankert 340 4382 AC Vlissingen De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op zaterdag 30 december om 11.00 uur in uit vaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Vol droefheid hebben wij afscheid genomen van onze geliefde zwager W.J. Kommers Moge onze zus Rie, Liesbeth en Leo de kracht ontvangen dit verlies te verwerken. Uit aller naam J. van de Wall-Nonnekes B. van de Wall Tot onze grote ontsteltenis bereikte ons het bericht dat op 26 december 2006 is overleden onze medebe woner de heer W.J. Kommers Wij gedenken hem als een rustige maar betrokken en sympathieke bewoner van het eerste uur. Wij wensen zijn echtgenote, zijn dochter en verder familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. VvE Residence Belvédère Boulevard Bankert, Vlissingen Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een kort ziekbed is overleden, onze vader, schoonvader en opa Jozias Krijger weduwnaar van Cornelia fan na Hanse Oost- en West Souburg t Middelburg 4 januari 1922 26 december 2006 Lewedorp: With en Addy Martijn en Janine Michiel en Susan Middelburg: Rinus en Coby Correspondentieadres: Roompotstraat 37 4456 BD Lewedorp De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Met dank aan het personeel van Zorgstroom, het Sint Jans hospice De Casembroot en dr. Albers voor hun goede zorgen. Bedroefd delen wij u mede, dat de Heere uit ons mid den heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Albert Adrianus Bakker echtgenoot van C. Bakker-den Boer in de leeftijd van 85 jaar Zierikzee: C. Bool t N. Boot-den Boer t Goes: L. den Boer Zierikzee: A.M. den Boer-Post Kerkwerve: C. Post J. Post-den Boer t Kerkwerve: M. den Boer J. den Boer-Boot Enschede: D. Merbis t P. Merbis-den Boer t Neven en nichten Benthuizen. 24 december 2006 Bedroefd delen wij u mede, dat de Heere uit ons mid den heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoon zuster en tante Neeltje Boot-den Boer sinds 2 augustus 2006 weduwe van Cornelis Boot in de leeftijd van 89 jaar. Goes: L. den Boer Zierikzee: A.M. den Boer-Post Kerkwerve: C. Post J. Post-den Boer t Kerkwerve: M. den Boer J. den Boer-Boot Benthuizen: A.A. Bakker C. Bakker-den Boer Enschede: D. Merbis t P. Merbis-den Boer t Neven en nichten Zierikzee, 21 december 2006 Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Magriet Le Due Wij herinneren haar als een strijdbare en betrokken vrouw. Zij heeft zich als lid van de ledenraad van de Woning bouwvereniging Middelburg jarenlang actief ingezet voor de volkshuisvesting in Middelburg. Namens Woongoed Middelburg Jaap Gelok, voorzitter raad van commissarissen Eric de Ceuster, directeur-bestuurder Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 Verdrietig, maar ook dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat God zijn moegestreden kind tot zich heeft genomen, onze lieve (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder Suzanna Cornelia Maria Verlinde-van Leeuwen sinds 2003 weduwe van Jan Verlinde in de leeftijd van 89 jaar. Allen die in de Regenboog" onze moeder liefdevol verzorgd hebben willen wij daarvoor van harte bedanken. Nelly en Henk Bakker-Verlinde Jeanet en Adri Katinka., Marjolein, Sandra Carolien en Bart Tessa, Lisanne, Alard Eric en Jolanda Tim, Lucas Saskia en Mark Bram en Beatrix Verlinde-van Goethem Wido en Silvia Wilco, Giovanni Igo en Richelle Belinda Marly en Henk van Asselt-Verlinde Mariëlle en Arjan Luna, Aimée Jessica en Ruben Jan en Jennie Correspondentieadres: N. Bakker-Verlinde Lancasterdreef 2,8251 TA Dronten De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden donderdag 28 december om 14.00 uur in de Ichtus- kerk aan de Roerstraat in Dronten. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de algeme ne begraafplaats aan de Wissel in Dronten. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren, vanaf 13.30 uur in de kerk. Strooi uit mijn as voor alle winden dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinden Na een lang. markant, werkend, reizend leven is van ons heengegaan op laatste reis onze stammoeder van vier generaties mevrouw P.J. de Koster-Onkoop 30 november 1908 te Den Helder f 21 december 2006 te Middelburg Namens: Anneke Hens Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter achterkleinkinderen Correspondentieadres: H.P.J. Blok Seisdam 20 4331 NT Middelburg De crematieplechtigheid heeft op haar eigen verzoek in besloten kring plaatsgevonden. Voor jou ging het ster\>en niet ineens. Je hebt heel moedig gestreden maar toch de strijd verloren. Vol goede herinneringen blijf je voor altijd in ons hart. Op maandag 25 december 2006 is na een lange en moedige strijd onze geliefde schoonzus en tante overleden. Jo Feijtel-Fonteine Wij wensen Rien, de kinderen, de kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Machiel - Janny Centina - Arie, in herinnering Annie - Bram, in herinnering Leen - Corrie Diny - Cor, in herinnering Kees Peet - Martha en Neven en nichten Op Kerstdag is na jaren strijd overleden ons geacht lid Jo Feijtel-Fonteine Dat Rien en familie de troost mogen vinden om dit droevige verlies te dragen. Leden der Bejaardensoos Oosterland Tot ons grote verdriet is toch nog onverwachts op le Kerstdag overleden onze broer, zwager en oom Bram Geelhoed Wij zullen hem erg missen. Colijnsplaat: Johan en Annie Kapelle: Nellie en Dries Strijen: Kees en Ina Brussel: Rita Kamperland: Riny en Willy Neven en nichten Naar aanleiding van jouw vertrek op 25 december 2006..., Hoi Aron, Het is niet een vraag Van goed of van kwaad En het is niet een kwestie Van wie heeft gelijk Misschien was het anders Of beter gegaan Op een andere plaats In een andere tijd Ik verdedig mezelf niet Wat zo lang als ik leef Zal ik niet volledig begrijpen Wat ons beweegt Ik geloof niet in afscheid Want zo lang ik besta Weet ik dat jij toch ook eens De zon op ziet gaan Het laatste woord De laatste dans Het laatste licht Dan valt de nacht De laatste tijd Heb ik gedacht Het is niet meer Zoals het was Sterkte, Je broer Ronald (tekst aangepast van Stef Bos) Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Op onze jeugdsite Apel$°ppeïl vind je nog meer informatie. Daar kun je je ook aanmelden voor ons digitale jeugdblad ApeNootje, Brogan zwierf rond achter het stadion van FC Utrecht. De Utrechtse Dierenambulance haalde hem op en bracht hem naar Stichting AAP. Nu woont Brogan gezellig in een groep van 7 stinkdieren. Stichting AAP vangt veel dieren zoals Brogan op, die gesmokkeld, gevonden of weggedaan zijn. AAP vindt dat uitheemse wilde dieren niet gebruikt moeten worden voor het plezier van mensen, bijvoorbeeld in circussen of als huisdier. Meer informatie? ca naar www.aap.nl Frank opereert in een kapot-geschoten kliniek. Hij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. A/iefhnLti www.artsenzondergrenzen.nl Even je hoofd vrijmaken Bel 030-297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting Nederland 0 en het Fonds Psychische Gezondheid. Met kaarten en cadeaus van Unicef maakt u het verschil. Bestel via (ook voor verkooppunten) Giro 121 CHILDREN UNITE AGAINST AIDS UNITE FOR CHILDREN ,-•» G

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38