PZC OGEBR.DOMMCUSBV woensdag 27 december 2006 14 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/Jn vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Verslagen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de vader van onze Esta, fordy. Wij wensen /only en zijn familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd 's-Gravenpolder: Scouting Voortrappersgroep Leiding, leden en bestuur Afgelopen Kerstmis bereikte ons het droeve bericht dat na een langdurige ziekte is overleden onze vrijwillige brandweercollega Harry Bracke Lid in de Orde van Oranje Nassau Harry was gedurende bijna 32 jaar lid van de Brand weer Hulst. Bij de brandweer heeft Harry de brand weeropleidingen tot en met Brandmeester gevolgd. Tevens heeft hij een aantal jaren de taak als groeps commandant uitgeoefend. Toen zijn ziekte te veel van hem ging eisen heeft hij noodzakelijkerwijs een stapje terug moeten doen. Voor zijn vele verdiensten voor de Brandweer Hulst zijn we hem zeer erkentelijk. Afgelopen juni heeft hij hiervoor dan ook een Koninklijke Onderscheiding mogen ontvangen. Onze gedachten gaan uil naar Anne-Marie, Job en IsabeLle. Jochem en Carolien en de verdere naaste familieleden. Wij wensen hun veel kracht toe om dit grote verlies te dragen. Namens de Brandweer Hulst I.F. Mulder, burgemeester. I.P. Rijk, commandant brandweer Nooit vragend Nooit klagend Weinig nemen, veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was, was de wereld niet zo arm. Bedroefd, doch dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar hebben mogen ont vangen, hebben wij na een langdurige ziekte afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenote en onze moeder Susanna Adriana Antonia Maria Boonman-Goossens echtgenote van Emile Boonman Huijbergen t Kwadendamme 10 augustus 1945 23 december 2006 Kwadendamme: Emile Boonman Waalre: Mare Boonman en Penny de Weert Alphen a/d Rijn: Annemieke en Roel Gloudemans-Boonman Nijmegen: Susan en Joost Boonman-Berson Vreelandstraat 3 4434 AK Kwadendamme Onze bijzondere dank gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel van de dagbehandeling van het Oosterscheldeziekenhuis en hei verplegend personeel van thuiszorg Allévo te Goes en allen die afgelopen maanden hun hulp en medeleven geboden hebben. Op donderdag 28 december zal er voor haar om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendam me. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 29 december om 14.00 uur in de parochiekerk van Kwadendamme, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het verenigings gebouw "De Burcht" gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van Jeanne Boonman-Goossens echtgenote van onze oud-collega Emile Boonman Wij wensen Emile, kinderen en verdere familie Gods kracht toe, bij het dragen van dit verlies, namens het team, de leerlingen, de schoolcommissie, de medezeggenschapsraad, de oudervereniging van de Mgr. Heyligersschool te Kwadendamme en het algemeen bestuur van hetSKOB. Na 30 jaar van vriendschap is onze (tante) Jannie er niet meer, We zijn dankbaar dat we haar nog konden zien en spreken. Wij wensen Cor, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met het verlies van vrouw, moeder en oma. Joke en Albert en kinderen v.d. Meulen Tafjord-Noorwegen Liefde isook...loslaten Veel te vroeg, want hij had nog zoveel plannen, heb ben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en 'kleine' opa Kees Cornelis Simon Dingemanse Koudekerke Goes 30 juni 1942 25 december 2006 Addie Jaco Noa, Tatum Marie-Jolieen Marco Simone, Anouk, Kirsten Hoogewei 36,4464 AL Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 29 december van 13.15 tot 13.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alge mene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsplechtig- heid worden gehouden in de aula van bovenge noemd rouwcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de condoleanceruimte van rouwcen trum 'De Bevelanden". Kees zal in besloten kring naar het crematorium worden gebracht. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dag lieve Kees We zullen je missen. Ma Dingemanse Hanneke, Rob Petra, Bas Steven, Mijke Jord, Wyanda Robin, Manouk, Aron Luuk, Jochem Op eerste kerstdag is mijn schoonzoon, onze zwager en oom Kees Dingemanse echtgenoot van onze zus Addie overleden. Hij laat een grote leegte achter, we zullen hem alle maal missen. Ma Ellen en Pieter Andrea en Jan Marken Ria Kinderen en kleinkinderen Bedankt Jans voor je mede-menszijn Joke en Co de Bruyne Annemiek en Ton Kleinegris Ina en Johan Blommaert Theo en Martijn Verschuren |an, Hannie.Tini en Bas Scheele Jenny en Claude van Nieuwenhove Rita. Hans, Mireille en Mike en Perry Smit God is onze schuilplaats Met veel verdriet geven wij u kennis van het over lijden van Loes Wattel- van Osnabrugge echtgenote van onze broer, zwager en oom Piet Wattel overleden 27-09-2006 Leiderdorp 04-08-1952 St. Remy L'eau, Frankrijk 25-12-2006 Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterk te toe. die in zo'n korte tijd een broer, ouders en grootouders moeten missen. Hun gastvrijheid zal altijd in onze herinnering blijven. Oostkapelle: Jac. Wattel A. Wattel-Wondergem I in herinnering) 's-Gravenzande: C. van der Sar-Wattel |ac. van der Sar Pz I in herinnering) Dronten: W. Wattel C. Watiel-Geschiere Middelburg: |.A. Wattel j. Wattel-de Nood Oostkapelle: L. Wattel W. Wattel-Matthijsse Middelburg: E. Siek-Wattel W. Siek Neven en nichten Correspondentieadres: Wattel Ferme de Morvillers 60130 CAT1LLON-FUMECHON FRANKRIJK Onze dierbare moeder en oma Hennie Hengeveld-Weekenstroo weduwe van HenkHengeve/d 08-02-1928 24-12-2006 is na een moeilijke periode op 78-jarige leeftijd over leden. Amsterdam: Olga en Roel Ooltgensplaat: Marijke en Fred Vlissingen: Annelies en Hans Fumke Middelburg: Hans en Corine jasper en Nikki Coiresponden t iead res Hans Hengeveld Van Serooskerkelaan 12 4333 LS Middelburg De afscheidsplechtigheid voor Hennie is op 29 december om 12.00 uur in het crematorium. Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na alloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Plaats uw familieberichten in de PZC Overdenking (cfr)/i(tfi/u>.S- (l'o/t oan (/e/* cf /t/e/i ,sv. Gouden strepen op je mouwen, Je prachtige donkere ogen gaven me vertrouwen, Om stand te houden in deze wereld vol onrechtvaardigheid en schijn, Onze gestolen gesprekjes via de lijn Je was m'n branding en m'n rots, Dat i k je kind mocht zijn, wat was ik trots! Uit het oog, maar nooit uit m'n hart. Ga in vrede. Lieve (k) pap, Vaarwel, behouden vaart. One day we'll meet again. Kamperland: Willy en Riny Tot ons leedwezen hebben wij vernomen dat op 22 december 2006 is overleden, de heer f/o/ut/uu's aan der* Cyelclen. De provincie Zeeland zal de heer Van der Velden dankbaar blijven voor de diensten, die hij aan haar heeft verricht. Wij wensen de familie de kracht om dit smartelijk verlies te kunnen dragen. Gedeputeerde staten van Zeeland drs.W.T. van Gelder, voorzitter rnr. drs. L.J.M, Verduit, secretaris Ik zie een poort wijd openstaan Waardoor het licht komt stromen. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man. onze lieve, zorgzame vader en opa Nicolaas Vleugel echtgenoot van Neeltje Margrietha den Toonder in de leeftijd van 79 jaar. Wolphaartsdijk: N.M. Vleugel-den Toonder Noordwijkerhout: Lenny en Herman Joost, Stijn Oud-Sabbinge: Matty en Hans Jacco. Maarten, Comé 22 december 2006 Van der Baanstraal 16.4471 BR Wolphaartsdijk Mijn man. onze vader en opa is thuis, waar dagelijks gelegenheid is om afscheid te nemen. De afscheidsdienst. waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 28 december om 13.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkeslraat 1 te Wolphaarts dijk. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Oud-Sabbinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug', Oostkerkeslraat 3 te Wolphaartsdijk. Indien wij vergelen zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve opa, Bedankt voor alles, we zullen je missen. Comé Stijn Joost Maarten Jacco Tot ons grote verdriet overleed na een kortstondige, ernstige ziekte onze lieve jongste broer, zwager en oom Nicolaas Vleugel op de leeftijd van 79 jaar. Wolphaartsdijk: J. Mculenberg-Vleugel G.M. van Loo-Vleugel G. van Loo K. Meulblok-Vleugel W. Bosschaart-Vleugel Neven en nichten Wolphaartsdijk. 22 december 2006. Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde vriend Nico Vleugel We zullen hem erg missen. We wensen Nellie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte Anthon en Aagje Reijnhout-Anthonisse Kinderen en kleinkinderen Heden is zacht en kalm ingeslapen, in de leeftijd van 80 jaar. mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Eva Kip-van de Wal echtgenote van Hans Kip moeder van Eri en Annelies Middelburg: J.D. Kip Great Baddow (Eng.): E.H. Heilijgers Middelburg: A. Kip 18 december 2006 Europalaan 40 4334 EC Middelburg Naar wens van de overledene heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE. COMBINATIES Y+» MET STEEN, GLAS, RVS I EN BRONS Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions.nl Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch zo graag maar of dat lukte blijft steeds de vraag. Bedroefd, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Blaauwe Hoeve", op afdeling "Elzeboom". van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Christina Rozalia de Kort Roos echtgenote van Aloysius Jacobus Reijns 7 januari 1926 t 24 december 2006 Kloosterzande: A.J. Reijns Ossenissc: Stanny Reijns t Ossenisse: Marij en Frans Cindy en Simon Walsoorden: Wies en Kees Anjaen Pascal, Melissa. Dominique Saskia en Werner, Emy 's-Heer Arendskerke: Tiny en Kees Carola en Niels Stephanie Ramon Ovezande: Marleen en Giel Stefan en Suzanna William en Danique Kloosterzande: Marcel en Meriam Kloosterzande: Rozet en Leo Kim Evi Nisse:Ceciel en Wim Brian Shirly WoonZorgCentrum Antonius K 319 Pastoor Versterplein I 4587 CW Kloosterzande De avondwake wordt gehouden donderdag 28 december om 19.00 uur in de kapel van WoonZorg Centrum Antonius. waarna gelegenheid is tot afscheid nemen. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op vrijdag 29 december om 14.00 uur in de kerk van de H. Martinus, paro chie Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Kloosterzande. Alleen schriftelijke condoleance in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Eenvoud en waarachtigheid, genieten van een kleinigheid, zo blijft hij in brede kring een dankbare herinnering. Na een kortstondig ziekbed is toch nog plotseling overleden onze lieve, zorgzame broer, zwager en oom Arie Vingerling Zuidland, f Goes, 12 december 1926 23 december 2006 Wij geloven dat hij in Gods ontferming is opge nomen. Wij zullen hem heel erg missen. Rotterdam: P.W. Vingerling Goes: A.P. Vingerling Heemstede: M. Vingerling Voorlhuizen: B. Vingerling Haarlem: A. Vingerling (in herinnering) C. Vingerling-van Rijswijk Lisse: B. Dijkhuizen-Vingerling C.J. Dijkhuizen Werkendam: C. van Eersel-Vingerling G. van Eersel Neven en nichten Leliestraat 100 4461 PJ Goes De Dienst van Woord en Gebed waarin voorgaat Ds. A.A.R. Kamermans. zal gehouden worden op don derdag 28 december om 13.00 uur in de Oostkerk, ingang aan de van Mellestraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Job 14:1 Met diepe droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een moeite- vol leven, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma Maria Verhulst-de Rijke in de leeftijd van 81 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. WestkapelleK.P. Verhulst MiddelburgCorrie en Wim Houmes-Verhulst AagtekerkePiet en Koos Verhulst-de Visser AagtekerkeJoke en Bram de Korte-Verhulst Apeldoorn Bram en Leonie Verhulst-Monster AagtekerkeChrista en Sander Wisse-Verhulst Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn de medewerkers van Zorgstroom, afd. Thuis zorg dankbaar voor de liefdevolle verzorging. 23 december 2006 Zuidstraat 52 4361 AD Westkapelle Woensdag 27 december is er gelegenheid tot condo leren van 19.00 lot 19.45 uur in de kerk van de Gere formeerde Gemeente, Rookstraat 1 te Westkapelle. Hier zal D.V. ook de rouwdienst voor familie en belangstellenden gehouden worden op donderdag 28 december om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. geen bloemen Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 H Uw adviseur voor een uitvaartverzekering op maat Voor het vervolg van de familie berichten zie ook pagina 16 Wij zijn verdrietig omdat onze lieve, altijd meelevende Oma Verhulst is overleden. Wij wensen Opa veel sterkte toe. Envin en Angeli Ralph, Miclia Christian en (amine Annemieke Martin Marieke en Hu biecht Jaron, Manuel Gilbert Corina en Willem Hanneke en Kees-Jan Kris Pieter Peter en Gilde Aron, Sjantine, Anne-joëlle Marijke en Jan Jesse, A me Willemieke en Sander Christine Barend Jochem Chris Arico Eli ze Marnick Annemijn Marlie Kars Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde schoonzus en onze tante Maria Verhulst-de Rijke Echtgenote van K.P. Verhulst Vlissingen: M. de Rijke-van Deurse L. de Rijke (in herinnering) P. de Rijke j. de Rijke Wij wensen de familie veel sterkte toe. Westkapelle. 25 december 2006 Zaterdagavond overleed onze bure Rie We wensen buurman Chris, hun kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe. Peter en Monique Arco, Carolien, Rick en Noa Bure Pie, Joop en )oke Kornelis en José Bep en Arjen Kees en Nellie Wim, Cora, Luuk Joni, Rianda en Huib Na een laatste moeizaam levensjaar is een dag voor haar 84e verjaardag overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Pieternella de Nooijer-Buijs weduwe van Adriaan de Nooijer Rinus de Nooijer Ineke de Nooijer-Jansen Yuri de Nooijer Cindy de Nooijer-Kole Bo Niels de Nooijer Maike de Nooijer-Vermeulen Noah Peter de Nooijer Liesbeth de Nooijer-Willeboordse Kevin de Nooijer Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging en betrokkenheid van het personeel van Zorgcentrum "Scheldehof" te Vlissingen. Vlissingen, 23 december 2006 Correspondentieadres: Dijkstraat 5 4388 CJ Oost-Souburg Er is gelegenheid om van haar afscheid te nemen op vrijdag 29 december van 11.00 tol 11.15 uur in de auia van het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de plechtigheid plaatsvinden in bovengenoemde aula. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Met droefheid geven wij kennis van hel overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Nel de Nooijer-Buijs Oost-Souburg: E.G.D. Buijs Oost-Souburg: P.A. Baas-Buijs Middelburg: S.F.L. Buijs-Fleming neven en nichten Op 83-jarige leeftijd is overleden onze schoonzus en tante P. de Nooijer-Buijs Nel A. de Nooijer in herinnering J. de Nooijer-Landsman in herinnering J. de Nooijer N. de Nooijer-Epker Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42