PZC RCS verdiende winnaar in Goes Dammer De Leeuw loopt uit op concurrentie Koole sterkste in Kerstloop Vlissingen Arnemuiden 2 uit de beker Gehavend Vlissingen boekt overwinning 30 Walcherse tweedeklasser verslaat in finale Oostkapelle na strafschoppen uitslagen Aagtekerke 2 kan net niet stunten tegen Middelburg agenda woensdag 27 december 2006 wb door Pieter van Klinken GOES - Nadat het speelschema bekend werd, ging RCS direct aan het rekenen. De uitkomst: Goes zou in de halve finale wel eens de tegenstander kunnen zijn. Drie keer verloor RCS van die ploeg tijdens het traditione le kcrstzaalvoetballoernooi. De goden waren de Souburgers dit jaar goed gezind. Goes werd eerder uitgeschakeld en RCS kon eindelijk het toernooi win nen. Daarmee kwam een terechte winnaar uit de bus. De zondag tweedeklasser maakte twintig goals en kreeg er maar twee te gen. Die doelpunten kreeg doel man Roy Sallet in de finale te gen Oostkapelle om zijn oren. RCS had daarvoor in de halve fi nale SSV'65 uitgeschakeld in een wedstrijd tussen de twee beste ploegen: 3-0. In de finale had RCS het moeilijker tegen Oostkapelle, maar dat kwam voornamelijk doordat de ploeg haar eigen niveau niet haalde en Oostkapelle er fysiek goed in- kleunde. Er ontstond daardoor voetballend weliswaar niet zo'n mooie wedstrijd, door de span ning werd het bloedstollend. Al na twee minuten scoorde Bou- zambou met een verdekt schot. Diezelfde speler maakte een ver dedigende fout, waardoor Ri chard Louws makkelijk de ge lijkmaker kon binnenleggen. Weer twee minuten later maak te de uitstekend spelende Ray mond Wolff na een een-tweetje met Dennis de Nooijer 2-1. In de achtste minuut maakte Davy van Geersdaele echter weer ge lijk via een prima combinatie met Maarten van Maldegem. In de minuten daarop vielen geen doelpunten meer en straf schoppen moesten de winnaar beslissen. Nadat Dennis de Nooijer en Dangelo Martien (bei den RCS) en Louws en Van Geersdaele scoorden, misten Af- kir en Serge Quinten (Oostkapel le). De Nooijer schoot ook zijn tweede binnen, waarna Louws miste. „In eerste instantie liep het nog k*SS •-*•••• HOK *y-:' v *sm. vfws mi m-iiXW'sm s a» ma» WK.im ■Ki m*. m sas ■■ix-Ximm - x.- few fe- 58 ij few RCS-speler Raymond Wolff wordt in de finale op de huid gezeten door twee spelers van Oostkapelle. Wolff bekroonde een prima toernooi met een doelpunt in de finale. foto Willem Mieras door Daaf Kasse 's-GRAVENPOLDER - Johnny de Leeuw heeft de voorsprong op zijn concurrenten in het Zeeuws damkampioenschap ver groot tot twee punten. De Goesenaar won in de achtste ronde van Kees Rijk, terwijl zijn twee achtervolgers, Martijn Rentmeester en Jaap de Jonge, op een ge lijkspel bleven steken. De koploper koos tegen zijn voormalige trainer voor een scherp opgezette aan- valspartij, waarin er ook voor de omsin- gelaar kansen lagen. Rijk zat ruimer in zijn tijd dan De Leeuw, maar ging in de beslissende fase in de fout. Een door- braakcombinatie leverde de De Leeuw de vierde overwinning in dit toernooi op. Martijn Rentmeester probeerde er alles aan te doen om de kloof met de Leeuw te verkleinen, maar Aart Walraven verde digde zich sterk en kwam geen moment in de problemen. Ook Jaap de Jonge kon geen kansen creëren tegen Piet AJlaart. Na een rustige partij kwamen de spelers rond de veertigste zet remise overeen. Omdat Jan van de Weteringh van Ludwig Wilson won, zijn er nu drie ach tervolgers. De man uit Stavenisse speel de een sterke partij tegen de hekkenslui ter. Na bijna zes uur spelen verloor de Vlissinger in een verloren positie op de klok. Peter Schunselaar miste een goede kans om zich bij de achtervolgers te voe gen. Hij bracht Wim Koppejan in grote problemen, maar liet een gewonnen eindspel nog remise lopen. Daaf Kasse herstelde zich van zijn verras- Jos van Belzen tekent bij niet zo bij ons", vond Sallet. „Maar we hebben wel terecht ge wonnen, denk ik. Ik heb geen be tere ploegen gezien dan wij. Dat ik twee pingels pak, ja, dat is lekker." Trainer Alexander van Keulen was blij met de overwinning en de wil binnen het team om mee te doen. „Ik heb gevraagd wie er mee wilde doen, en bijna ieder een wilde. Dat is lekker. Ik kom namelijk om te winnen en dat lukt het beste met een goed team. Ik heb geen zin om met een hele hoop tweede-elftalspe lers te komen en dan zeventien de te worden. Dat is mijn eer te na." Vrijaf Daarmee doelde hij indirect op Serooskerke, waar hij volgend seizoen gaat trainen. „Ik kom dan alleen als er genoeg spelers uit het eerste meegaan. Ik wil na melijk winnen of een kerst vrij af." Ook medefinalist Oostkapelle was niet met een volledig stan daardelftal kwam opdraven. Daar deden Angelo Schaalje uit het derde en Jean Dees uit het vierde mee. Van Geersdaele: „Wij kwamen hierheen met het idee: we kijken wel hoe ver we komen. Als je het dan tot penal ties schopt in de finale, is het een geslaagde dag. En ook voor het veld is het een opsteker. We hebben nu ons gezicht laten zien en getoond dat we niet al leen kunnen verliezen." sende nederlaag tegen Jaap de Jonge. De Middelburger kwam tegen Arjo Kouse maker slecht uit de opening, maar in het late middenspel keerden de kansen. Na dat Kousemaker een remisevariant had gemist streek Kasse de twee punten op. In de promotieklasse had koploopster Rianka Rentmeester het lastig tegen Ad Goudzwaard, maar de damster uit 's-Gra- venpolder speelde desondanks remise. Jaap Veerhoek verkleinde door een mooie overwinning op Aart Slager de achterstand op Rentmeester tot één punt. NIEUWDORP - Jos van Belzen is ook volgend voetbalsei zoen trainer van sv Nieuwdorp. De oefenmeester uit Goes heeft zijn contrcat met een jaar verlengd. Van Belzen is aan zijn eerste seizoen bezig bij zaterdag-derdeklasser Nieuwdorp. De ploeg is momenteel koploper. Leen Koster uit Zierikzee blijft bij SV Duiveland. Het be stuur en de trainer zijn tot de conclusie gekomen dat de samenwerking naar tevredenheid verloopt. Koster is be zig aan zijn eerste seizoen bij Duiveland, dat op de derde plaats staat in de derde klasse A van het zaterdagvoetbaL Hulstenaar Paul Kouijzer stopt aan het einde van hei voetbalseizoen als trainer bij vierdeklasser Hontenisse. Hij vindt het na anderhalf jaar welletjes. Simone de Klerk mist Anale GOES - Simone de Klerk is er net niet in geslaagd de fina ledag van de Masters te halen. De tafeltennisster uit Kloosterzande eindigde in de zeskamp van de voorronden als derde. De eerste twee gingen naar de finaledag: De Klerk bleef Heieen Mulderij (GTTC/Assen), Sandra Meeuwsen (Brandersstad, Schiedam) en Marcia Kok (Eed Stars, Venray) voor. De Chinese Li Nan Sun en Linda Creemers, beiden van Westa uit Wessem, waren te sterk. Topdag voor Kimberley 't Hooft GOES - Tafeltennisster Kimberley 't Hooft mag zich sinds zaterdag tot het selecte gezelschap rekenen dat in Nederland een A-selectie bezit. De speelster van ttc Mid delburg en het Rotterdamse FvT kreeg die door in Soest overtuigend de B-meerkampen te winnen, 't Hooft (22) won in de eerste ronde na een 2-0-achterstand van haai teamgenoot Charell Schoonbrood (3-2), klopte vervolgens Mariëtte Holterman (Swift Deventer) en versloeg daarna met gemak haar overige vijf tegenstandsters. Dankzij het behalen van de A-licentie is ze automatisch geplaatst voor het NK, begin maart. „Dit is een fijne afsluiting van het jaar", aldus 't Hooft. „Het spoelt het nare gevoel van de degradatie met FvT uit de eredivisie een beetje weg" Patrick Goverse tweede in Breda BREDA - Patrick Goverse uit Kapelle is als tweede geëin digd tijdens een schaatsmarathon in Breda. Goverse won in de Cl-categorie de spurt van het peloton achter de een zame vluchter Jurgen van der Velden uit Waspik. Maar ten Janse jr (Wolphaarstdijk) werd derde, Andries Min- derhoud (Waarde) eindigde als vierde, terwijl ErwinMe- su (Middelburg) en Jacco Ringelberg (Goes) respectieve lijk vijfde en achtste werden. In de C2-categorie eindigde Niels Mesu uit Middelburg als tweede. Bij de C-junioren pakte Annemarie Pasveer uit Arnemuiden de winst. Niels Mesu (Middelburg) behaalde een tweede plaats bij de jon gens C-junioren. Walcheren naar finaledag soccer TERNEUZEN - Walcheren heeft zich geplaatst voor de fi naledag van het jaarlijkse soccertoernooi in Terneuzen. De club uit Middelburg werd tweede in een poule van vijf, waarvan alleen Aardenburg afviel. Walcheren won van IJzendijke (5-0), Aardenburg (3-0), en Oostburg (3-1) en moest zijn meerdere erkennen in Terneuzen (0-5). Reserves bijna hele wedstrijd gelijke van derdeklasser HW'24 door Sjaak Sinke VLISSINGEN - De Kerstloop van Dynamica was in trek bij de deelnemers. Er kwamen giste ren maar liefst 450 atleten op het evenement af. Bij de wedstrijd over 8 kilome ter was Niels Koole uit Zoute- lande de sterkste. Hij realiseer de een tijd van 29 minuten en 20 seconden. De penningmeester van Dynamica, Robin Hofland, was niet alleen blij met de grote opkomst, hij kon Koole lang vol gen en moest pas in de laatste ki lometers een achterstand van slechts negen seconden toe staan. Michel Schrier (Vlissin gen) maakte het erepodium vol door Wim van Sparrentak (Mid delburg) net achter zich te hou den. Els Verdonck uit het Belgische Torhout hield bij de vrouwen maar liefst tachtig deelnemers achter zich. Met een tijd van 34 minuten en 27 seconden ver sloeg ze Martine Lust (Brielle). Trialete Anne Kwist (Tholen) fi nishte drie minuten achter Lust op de derde plaats. Junior Den nis Witte (Sint Laurens) was de snelste bij de mannen op de 4 ki lometer voor Herman de Grave (Vlissingen) en Wouter Ver- straate (Westkapelle). door Jeremy Deug VLISSINGEN - De basketbal mannen van Vlissingen wonnen hun laatste wedstrijd van het jaar van BC Virtus uit Werken dam: 80-73. De jongens U20 ver loren van New Stars met 56-65. Mannen. BC Vlissingen - BC Vir tus 80-73: De ploeg van coach Victor Vermue miste zes spelers, waardoor vier junioren voor ver sterking moesten zorgen. Het eerste kwart ging redelijk gelijk op: 20-17. Ook het tweede kwart ontliepen de ploegen el kaar weinig. Bij rust was het 36-30. Na de pauze begon Vlis singen scheip en kwam op een haast onoverbrugbare 57-39- voorsprong, maar Virtus kwam terug tot 59-50 aan het eind van het derde kwart. Het vierde deel was het kwart van Dorde Karad zic. Met tien punten zorgde hij eiwoor dat de verdiende zege niet meer in gevaar kwam. In de stand bleef Vlissingen vierde. Scores BC Vlissingen: Erwin Hil- bert 24, Dorde Karadzic 18, Julian van der Maas 12, Wytse de Jong 8, Dennis de Paauw en Tommy Rad- kiewicz 7 en Benjamin Steenbeek 4. Jongens U20. BC Vlissingen - New Stars 56-65: Vlissingen toonde aanvankelijk weinig be leving. De thuisploeg keek hier door al snel tegen een achter stand aan: 14-22 na het eerste kwart. Het tweede kwart ging gelijk op. Vlissingen kon voorko men dat de gastploeg verder uit liep, maar had grote moeite de marge te verkleinen. De stand bij rust was 29-40. Ook in de tweede helft bleef Vlissingen achter de feiten aanlopen. De Zeeuwen kwamen nog terug tot zes punten, maar in de slotfase liep New Stars uit naar een 56-65 overwinning. Scores BC Vlissingen: Benjamin Steenbeek 16, Dorde Karadzic 13, Wytse de Jong 11, Michel Bosters 10, Menno de Jong 7, Abdel el Kharbouchi 5 en Dennis de Paauw Beljaars negende MIDDELHARNIS - Kilometer vreter Franky Beljaars uit Vlis singen is in de Pallandtloop van Middelhamis over tien Engelse mijlen op de negende plaats geëindigd. Beljaars noteerde voor de ruim 16 kilometer een tijd van 57 minuten en 34 secon den, waarmee hij best tevreden was. Deze derde westrijd in het Van Buuren runningcircuit werd gewonnen door Wim Pad mos uit Rockanje in 54.15. Pad mos gaat in het klassement met drie overwinning ruimschoots aan de leiding, vóór Fouat Fer- toute (Oud Beijerland). Wouter Verstraate uit Westkapelle won met ruime voorsprong de jeugd- loop over 1000 meter in 3 minu ten en 37 seconden. door Peter van Kouteren HULST - Het was halverwege de tweede helft, toen HW'24 in het bekerduel met de reserves van Arnemuiden de mooiste aan val produceerde en voor de eni ge keer de handen van het pu bliek op elkaar kreeg. Kana da Rosa Bernardo ontdeed zich op rechts handig van een paar te genstanders en bediende Evert van den Berg op maat. De mid denvelder schoot zwaar gehin derd uit de draai op de lat. Daardoor bleef het 2-0 voor de Zeeuws-Vlamingen, die zich met die uitslag van een plaats bij de laatste zestien in het dis trict Zuid 1 verzekerden en de cupfighter uit Arnemuiden een halt in het bekertoernooi toerie pen. De formatie van Michel Leonhart treft in de vijfde ron de Steenbergen en rekent stie kem al op een duel tegen Kozak ken Boys of Baronie. „Dat zou een mooie affiche zijn", zei de trainer na afloop. Ook Leonhart had bij zijn ploeg een gebrek aan motivatie gecon stateerd, maar wilde dat zijn spelers niet verwijten. „Dit was voor ons een verplicht nummer, dat we alleen maar konden ver liezen. Het ging mij puur om het resultaat. Wij zijn één van de twee Zeeuwse ploegen bij de laatste zestien." De frivool ogende thuisploeg had het moeilijk met het no-non- sense voetbal van de bekerwin naar voor reserveteams, maar sloeg na vijf minuten al een bres in cle Arnemuiden-verdediging. Evert van den Berg mocht aan leggen en mikte in de verre hoek raak:1-0. Kort na rust toucheerde Chris- toph Praet een voorzet van Van den Berg licht met het achter hoofd: 2-0. Veel meer kansen had de thuisploeg niet nodig. Christoph Praet was voor rust op aangeven van Jaimy de Vis ser nog dicht bij een treffer. Ver der gaf de keihard werkende op ponent nauwelijks kansen weg. De derdeklasser stuitte op meer dan verdienstelijke tegenstand van Arnemuidens tweede keus. De nummer tien van de hoofd klasse voor reserves schakelde eerder de standaardelftallen van Wemeldinge, Renesse, WIK, Yerseke en Aardenburg uit en was op de eerste tien minuten na de gelijke van HW'24. „Ik sta hier met een beetje twee HW'24-speler Jaimy de Visser springt hoog op om een tackle van Arnemuidenaar Coen Dijke te ontwij ken. foto Wim Kooyman slachtig gevoel", stelde trainer Adrie van Belzen met recht vast. „Ik vond ons niks minder. Tegen de bij na-koploper van de derde klasse hebben we heel goed gevoetbald. HW'24 was al leen wat effectiever." Keurkorps Met Patrick Sierevelcl en Mar vin Meerman had Arnemuiden twee spelers in de gelederen die een aantal wedstrijden in het keurkorps achter hun naam heb ben. Verdei- bestond het team vooral uit jongelingen die al een heel seizoen in het tweede elftal uitkomen. De ploeg kreeg voor rust kansen via Pierre la Grand (twee keer: schot op de lat, red ding van doelman Siersema), Pa trick Siereveld (rakelings naast) en Thijs Roovers (uit een hoek schop net naast). Bovendien werd Arjen Reijnoudt na een vlagsignaal van HW'24-grens- rechter William van Nispen door de goed leidende scheids rechter Simonse uit Goes ten on rechte wegens buitenspel terug gefloten, waar de weg naar het doel open lag. door Daaf Kasse 4-4. In de barrage won Middel burg met 7-1. 's-GRAVENPOLDER - In de eer ste ronde van de Zeeuwse dam- beker zorgde Aagtekerke 2 bijna voor een stunt tegen Mid delburg. Arie den Hollander ver sloeg Daaf Kasse, maar dankzij een zege van Jaap de Jonge op Jo Houmes werd het toch nog De overige favorieten maakten geen fout. PWG 's-Gravenpol der, Aagtekerke, Tholen/DSVF, GZC en Oostkapelle plaatsten zich met de vrijgelote ploegen GZC 2 en PWG 's-Gravenpolder voor de kwartfinales. Ook na de hervatting waren de beste mogelijkheden voor Arne muiden 2. Linksback Jaimy de Visser van HW'24 lag aan de ba sis van een dot van een kans voor Mai'io de Nooijer. De spits faalde na een terugspeelbal van de verdediger oog-in-oog met Siersema. Marvin Meerman mik te een vrije trap via de handen van de HW'24-doelman op de lat. HVV'24-Arnemuiden 2 2-0 (1-0). 5. Evert van den Berg 1-0, 52. Chri stoph Praet 2-0. Scheidsrechter A.J.A. Simonse (Goes). Aantal toe schouwers: 150. HW'24: Tim Siersema; Dim de Waal (75. Davy Kerstens), Maar ten Scheerders, Jorn Knibbeler, Jaimy de Visser; Kieran O'Shea, Jeroen Claessens (46. Kana da Ro sa Bernardo), Evert van den Berg, Tim Mechelink (65. Ruben van der Hoeven); Jari Vyaene, Christoph Praet. Arnemuiden 2: Gerl-Jan Ringel berg; Marvin Meerman, Werner van Belzen (67. Wilbert Kusse), Ronnie Moerdijk, Thijs Roovers; Cor Schroevers (28. Mario de Nooijer), Coen Dijke, Patrick Sie reveld, Jarco Siereveld; Pierre La Grand (46. Jeannot Wolf), Arjen Reijnoudt. Vlissingen Kerstloop 8 kilometer. Mannen: 1. Niels Koole (Zoutelande) 29.20, 2. Robin Hofland (Vlissingen) 29.29, 3. Michel Schrier (Vlissingen) 29.37, 4. Wim van Sparrentak (Middel burg) 29.58, 5. Edwin de la Ruelle (Koe wacht) 30.00, 6. Sjaak Brouwer (Middel burg) 30.20,7. Floris Jan Koole (Oostka pelle) 30.40, 8. Franky Beljaars (Vlissin gen) 30.45, 9. Erik Cappon (Zuidzande) 30.48, 10. Jesper Francke (Koudekerke) 31.02, 11. Micha Janse (Zoutelande) 31.15, 12. Arjo Verhage (Aagtekerke) 31.32. Vrouwen: 1. Els Verdonck (Tor hout) 34.27, 2. Martine Lust (Brielle) 34.47, 3. Anne Kwist (Tholen) 37.47, 4. Eline Francke (Biggekerke) 38.36, 5. Mar- tje Wisse (Koudekerke) 39.19, 6. Eva de Kraker (Middelburg) 39.57, 7. Anja Vo gel (Middelburg) 40.01, 8. Suzanne Ge- schiere (Sint Laurens) 40.05, 9. Saskia Groote (Kapelle) 40.09,10. Ellie Wester- weele (Vlissingen) 40.15, 11. Irene Jan se (Zoutelande) 40.34, 12. Petra Ver hulst (Westkapelle) 41.21. 4 km Man nen: 1. Dennis Witte (Sint Laurens) 16.13, 2. Herman de Grave (Vlissingen) 16.17, 3. Wouter Verstraate (Westkapel le) 16.42.4. Wibo Verstraate (Westkapel le) 16.48, 5. Robbert Beilo (Vlissingen) 17.28 Vrouwen: 1. Nora Smits (Souburg) 17.34, 2. Sabine Cijsouw (Souburg) 17.36, 3. Berbel Franse (Vlissingen) 19.39. 4. Kim Verhagen (Souburg) 20.59, 5. Nadine Kooman (Veere) 21.06. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Brothers in arms - Imtech 1-3, Jamïn/Pets place - Allie an gel 4-0, Ysvogel - Goes 2 0-4, Mijako - Computerservice 3-1, TCR - Jaguliens 2-2, De Reutel - Duck/Spar 4-0, Letter- net- Hoven.bedr. Walcheren 0-4. Dins dagleague: Doemarwa - Pro hair 2.5-1.5, M2 - American bulldogs 4-0, Flaix - Schrobbelerke 1-3, TFS - Dow 4-0, Schoonen elektro - Van der Zwan 3-1, Sita - BHV training 3-1, Steady sta te - Pinhunters 1-3, Dream team - Spruijt pallet 1-3. Woensdagleague: Cheerz - Braber groen 3-1, Teka rekla- me - Your partymusic 2-2, Inventive - Binnenuit 4-0, Boomkwekerij Haamste de - Full house 1-3, Eetlokaal - Trio pins 0-4, Poseidon - Op de Meir 4-0, Tempo team - Timmerwerken 3-1, Stadscafe - Herwegh 0-4. Donderdagleague: Bow- lirooz - Brabant mobiel 1-3, EPZ - EPZ 3 2-2, Auto Smart-Wondergem 0-4, East man - Fonsies 1-3, EPZ 2 - Pro shop 3-1. PZDB-bekercompetitie. Eerste ron de. GZC-PWG 's-Gravenpolder 3 5-3; Tholen/DSVF- Souburg 6-2; Oostkapel- le-PWG 's-Gravenpolder 4 4-4; Aagteker ke 2-Middelburg 4-4 (Middelburg wint barrage met 7-1); Lammerenburg-Aag- tekerke 1-7. Regio Walcheren. Eerste klasse: VA W-S VS W '72 2 5-7, TCV-SVSW '72 3-4, VZV/Hydrofa-Alfonds/zuidwest ne gen 2 5-4, MO de Schuur-Murre/de Vis ser 12-7, Alfonds/zuidwest negen-Tym- paan 11-5, Eastman/LFA-Melveld 1-1. Stand: MO de Schuur 11-31, SVSW '72 2 11-25, Meiveld 11-24, Murre/de Visser 11-21, TCV 11-15, VZV/Hydrofa 11-15, Alfonds/zuidwest negen 11-14, VAW 11-11, SVSW '72 11-11, Tympaan 11-11, Eastman/LFA 11-5, Alfonds/zuidwest ne gen 211-4 Tweede klasse: Milano-To- ma 16-2, sv Sloga-Domburg 8-7, VZV/Hydrofa 2-PSVW 7-6, Onderande- re-Geenidee 3-5, Voskamp boys-WZP 0-5, Slijterij Souburg-Akkerdaas kado 4-6. Stand: Milano 12-34, sv Sloga 12-32, Domburg 12-26, Slijterij Souburg 12-21, WZP 12-19, Akkerdaas kado 12-16, Voskamp boys 12-15, Geenïdee 12-14, Onderandere 12-12, VZV/Hydrofa 2 12-11, PSVW 12-7, Torna 12-1. Derde klasse: Uiterton 2-Akkerdaas kado 2 22-1, MO de Schuur 2-Baderie 5-0, Woontrend Zeeland-fc Laurens VI, Dekker/Tramper-Uiterton 5-3, TSA brandpreventie-Garderen/Dekker 3-8, SSVW-DKW advocaten 6-7. Stand: MO de Schuur 2 12-34, Uiterton 2 12-30, TSA brandpreeventie 12-24, Uiterton 12-23, fc Laurens 12-22 Garderen/Dekker 12-18, Woontrend Zee land 12-15, SSVW 12-15, DKW advocs- ten 12-15, Baderie 12" Dekker/Tramper 12-7, Akkerdaas kador 12-0. Vierde klasse: Graere ster-Schinkel assurantie 22-2. Stand: Groene ster 10-30, Garderen/Dekker 2 10-27, EPZ 10-22, Domburg 2 10-18,d= Stoof 10-16, Jong Arnemuiden 10-13, Torentijd 10-10, Gouwe gheyt/SVE 10-9, de Mix 10-7, Schinkel assuranfe 10-6, fc Zeeland 10-3. Vijfde klassr. VAW 2-Varian 2-3, Balkan XL-Jobs timmerwerken 9-8, Hiwakos Paauw-Westkapelle 13-4, Murre/de Vir ser 2-AFC 5-5, Sportfysio Knol-Schelde- mond 10-6. Stand: Hiwako/de Paaiw 10-24, Sportfysio Knol 10-24, Murra'É Visser 2 10-22, Balkan XL 10-21, Westt- pelle 10-19, Scheldemond 10-18, Aft 10-12, Jobse timmerwerken 10-9, Ve rian 10-8, VZV/Hydrofa 4 10-2, VAW 2 10-0. Zesde klasse: Nul5-JD Jarsï 3-22, TCV 2-Bouwbedr. Geertse B-2 Ristorante Verdi-Provincie Zeeland 7-5 de Mix 2-Westkapelle 2 3-2, Draadkiab- bers-fc Laurens 2 7-5. Stand: JD Jans 11-33, TCV 2 11-27, Westkapelle 2 11-22, Ristorante Verdi 11-19, Provinw Zeeland 11-17, de Mix 2 11-16, fc rens 2 11-13, Draadkrabbers 11-12 Zeeuwsche stryders 10-9, Bouwbedt Geertse 11-7, Nul5 11-0. 21e Soccertoernooi in Terneuzen. Poule 1: Clinge-Philippine 0-3, Sluis kil-Spui 1-1, Hontenisse-Corn Boys 2-1. Corn Boys-Clinge 2-1, Philippïne-Sluïs- kil 1-2, Spui-Hontenisse 0-1, Clnv ge-Sluiskil 2-0, Spui-Corn Boys 1 -0, Phi- lippine-Hontenisse 0-4, Clinge-Spui2-2 Philippine-Corn Boys 3-1, Sluiskil-Honte- nisse 1-2, Philippine-Spui 2-1, Clin- ge-Hontenisse 3-1, Corn Boys-Sluis® 0-4. Eindstand: 1. Hontenisse 5-12,2. Philippine 5-9, 3. Clinge 5-7, 4. Sluiskil 5-7, 5. Spui 5-5, 6. Corn Boys 5-3. Poule 2: Terneuzen-Aardenburg 5-1, IJzendlj- ke-Walcheren 0-5, Oostburg-Terneuzen 1-5, Aardenburg-Walcheren 0-3, Terneu- zen-IJzendijke 4-1, Oostburg-Aarden- burg 4-2, Walcheren-Terneuzen 0-5, Aar denburg-IJzendijke 1-2, Walche- ren-Oostburg 3-1, IJzendijke-Oostburg 3-2. Eindstand: 1, Terneuzen 4-12,2 Walcheren 4-9,3. IJzendijke 4-6,4. Oost burg 4-3, 5. Aardenburg 4-0. woensdag Atletiek Kerstloop. Locatie: camping Napolecn- hoeve, 8reskens. 13.45 uur: jeugd (750 en 1500 meter). 14.10 uur: 4.300, 8.605 en 12.900 meter. Biljarten Schelde Top toernooi. Locatie: 'tMee lengat. Sluiskil. Aanvang: 12.00 uur. 1 Tennis Nationaal ranglijsttoernooi Hoofdtoernooi. Locatie: TSI-hal R Goes. Aanvang: 8.15 uur. Open Zuid-West Lease Kersttoer nooi. Locatie: TSI-hal te Goes. Aar- vang: 16.30 uur. Aannemingsbedrijf Van Sabben Kerstjeugdtoernooi. Locatie: TSI-l» te Goes. Aanvang: 8.15 uur. Steenenbeertoernooi. Locatie: Racketcentrum Terneuzen. Cees Kole Sjoemel Toernooi. Lot tie: Racketcentrum Kapelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30