PZC 18 mijn oma helpen?? M woensdag 27 december 2006 Het vervolg van de familie berichten van pagina 16 Opgewekt en zorgzaam. Nooit vragend, nimmer klagend. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "de Vurssche", en gesterkt door de zie kenzalving, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Reina Maria Elisabeth Borm weduwe van Augustinus d'Hert 13-12-1921 124-12-2006 Graauw en Langendam Axel Westdorpe: Dorien en Egbert Bart en Annabel Ruud en Anda Temeuzen: Peteren Jolanda Marlijn Sascha Familie Bonn Familie d'Hert Westdorpe, 24 december 2006 Polderdreef 30,4554 AD De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 29 december om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve vrouw Visitatie te Westdorpe. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat plotseling, voorzien van de H. Sacramenten der Zieken, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en opa van de paardjes Robert Rudolf van Rie echtgenoot van Diana Maria Alma Cusse in de leeftijd van 85 jaar. Aardenburg: Diana van Rie-Cysse Sas van Gent: Rita en Henny Compiet-van Rie Sluis: Erik van Rie t Oostburg: Greet en Rini Buijck-van Rie Schoondijke: Eddy en Ina van Rie-Marsille Aardenburg: Rudi en Mies van Rie-Vanhulle Groede: Freddy en Yvonne van Rie-Lamijns Kleinkinderen en achterkleinkinderen 22 december 2006 Gaaiperswei 31 4527 HD Aardenburg Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woon zorgcentrum Coensdike waar hij mede dankzij de liefdevolle zorg de laatste jaren met plezier heeft gewoond. Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oost burg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen woens dag 27 december van 18.00 tot 18.30 uur. Woensdag 27 december is er om 19.00 uur een avondwake in Zorgcentrum Coensdike. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 28 december om 10.30 uur in de parochiekerk H. Maria Hemel vaart te Aardenburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een arbeidzaam leven en een dapper gedragen handicap is op 85-jarige leeftijd gestorven Ida Christina van der Stelt weduwe van Daniël Cornelis Schieman Bert en Carla Hooftman-de Groote Danny en Hilda Claudia Ilse enTammo Oostburg, 19 december 2006 Corresponden tiead res Van Diesenstraat 207 2521 EH Den Haag De crematie heeft in besloten kring plaatsgehad. Als ik zo oud geworden ben Dat ik geen mensen meer herken En niet eens jouw naam meer weet Pak dan mijn hand maar even beet En zeg me zo gedag En laat me voelen dat jij me mag Wellicht dat ik dan het gevoel herken Dat ik voor iemand, iemand ben... Onvermijdelijk is het verdrietige moment gekomen dat we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma Wilhelmina Aplonia (Miep) Grootjans-van der Linden sinds 2 juni 1996 weduwe van Jacob Grootjans in de leeftijd van 86 jaar. Veere: Jaap en Rita Grootjans-van de Velde Marleen en André Daniël, Hélène Ciska en Hans Winke, Nelle Oost-Souburg: Dick en Magda Grootjans-Geers Marcel en Carina Remy en Claudia Damian, Wesley Kloetinge: Rob en Gré Grootjans-van den Dries Bas Niels Ruben Koudekerke: Wilma Grootjans Annemarie en Gertjan Jolien Een bijzonder woord van dank aan de medewerksters van Ter Reedevoor de liefde\>olle verzorging van onze moeder. Vlissingen, 23 december 2006 Correspondentieadres: Burgemeester Dregmansstraat 11 4371 EE Koudekerke Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 28 december van 10.00 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", In dustrieweg 20 te Vlissingen Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Oma Miep Veel plezier hadden wij bij alles wat wij samen deden, winkelen, kletsen bij de koffie, strand, reizen, zelfs naar de bergen... Totdat het met jou zelf snel bergafwaarts ging... Rust nu maar zacht, lieve mam, want in ons hart blijf je lekker bij ons. Liefs, Wilma, Annemarie, Jolien Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen onze moeder en oma Adriana Leenhouts-Siereveld weduwe van AartLeenhouts In de leeftijd van 86 jaar. G. de Klerk-Leenhouts P. de Klerk Ad en Nancy Rianne en Johan A. van Belzen-Leenhouts C. van Belzen Dingenis en Thea Annemieke, Matthijs Anja en Marcel Jacky, Corné Langs deze weg willen wij alle medewerkers van verpleeghuis Vliedberg (app. 8) bedanken voor hun goede zorgen. Koudekerke, 24 december 2006 Correspondentieadres: G. de Klerk-Leenhouts Molenzicht 23 4341 CRArnemuiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. donderdag 28 december om 10.30 uur in de zaal Rehoboth, Markt 10 te Arnemuiden. Aansluitend zal aldaar om 11.00 uur de rouwdienst, geleid door Ds. A. Goedvree, worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Ame- muiden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in zaal Rehoboth. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Adriana Siereveld weduwe van A. Leenhouts Familie Siereveld-de Nooijer Neven en nichten Amemuiden, 24 december 2006 Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt, zijn ogen hebben ons tot 't laatst gezocht. Bedroefd geven wij u kennis dat, rustig en kalm, op de hoge leeftijd van 88 jaar, van ons is heengegaan onze lieve papa, opa en overgrootvader Otmar Hubertus Hoelen weduwnaar van Eline Marcia Hoelen-Brunings Paramaribo, t Terneuzen, 24 augustus 1918 23 december 2006 Sterven in vrede dat is: met een gerust hart je ogen sluiten. Hoensbroek: Marijke en Louis Curagao: Ingrid en Arthur Helmond: Robert Curasao: Lucille en Rudolph Temeuzen: Meredith en Peter Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mozarthof 22, 4536 AV Temeuzen U kunt afscheid nemen van papa in het Uitvaartcen trum De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen, op donderdag 28 december van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 29 december om 13.30 uur in de evangelische gemeente de Kandelaar, van Cantfortstraat 36 te Temeuzen, waarna de begrafenisplechtigheid volgt op de Zui derbegraafplaats aan de Bellamystraat aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant "De Kreek", Noteneeweg 28 te Temeu zen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Genadig is de Here en rechtvaardig Psalm 116:5a Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een leven van eenvoud en goedheid voor ons allen in alle rust is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Caljouw - van den Bosse Sinds 1964 weduwe van Cornelis Caljouw In de leeftijd van 88 jaar. Middelburg: Piet Caljouw Maijan Caljouw - Nieuwstraten Astrid Sandra Cees Veere: Corrie Caljouw Poeldijk: Hannie Caljouw Aad van Dijk Het personeel en de vrijwilligers van 't Gasthuis, afdeling Watertoren willen wij bedanken voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, zorgcentrum 't Gasthuis 23 december 2006 Correspondentieadres Zanddijkseweg 3a 4351 NN Veere De dienst van Woord en Gebed, waarin voorgaat Ds. G. Klein zal worden gehouden op vrijdag 29 decem ber om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Protes tantse GemeenteKapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Veere. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot een persoonlijke condoleance in voornoemde kerk. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Neeltje Caljouw - van den Bosse in de leeftijd van 88 jaar. B. V. d. Bosse, in herinnering G. v. d. Bosse - Joosse, in herinnering Veere: J. v. d. Bosse, in herinnering S. v. d. Bosse - Meijers Veere: M. Goedbloed-v. d. Bosse L. Goedbloed Neven en nichten Veere, 23 december 2006 Dankbaar voor haar grote zorg om en liefde voor ons allen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, zuster en oma Clara Cornelia Jongepier-Broekman Claire weduwe van Hendrik facobus Jonge pi er Zutphen, t Veere, 4 januari 1918 24 december 2006 H.G.A. Jongepier J.C. Jongepier-Vermeulen C.E. Jongepier C.H. Doggen M.A. Broekman M. van Oss A.H.J. Jongepier L.A.M. Dijstelbloem H.M. Delhez-Jongepier J.J. Delhez Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum 'Nieuw-Sandenburgh voor hun liefdevolle verzorging. Corresponden t ieadres H.G.A. Jongepier Polredijk 21 4351 RT Veere De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 29 december a.s. om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren aan de Polredijk 21 te Veere. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, oma en grote oma Jannetje Lydia van Bremen-Feijtel sinds 5 juli 1983 weduwe van Adriaan van Bremen Krabbendijke Goes 10-11-1918 23-12-2006 Krabbendijke: Ko en Corrie van Bremen-Dekker Barcelona: Arjan en Grace Goes: Marco en Kristel Danique, Iris Goes: Nel en Gerrit Rooze-van Bremen Goes: Jörg en Jans Amsterdam: Lyandra en Jeffrey Terneuzen: Miriam en Melchior Verzorging en vrijwilligers van zorgcentrum Ter Weel-Nieulande, hartelijk dank voor alle goede zorgen. Onze moeder heeft een zeer goede tijd bij jullie gehad. Correspondentieadres: Poststraat 8 4413 CK Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt donderdag 28 december om 13.30 uur gehouden in "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Meiboom" gele genheid om afscheid te nemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief heb ben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve Oma Arjan en Grace Marco en Kristel Danique, Iris Hij hield niet van die mooie, dure zinnen. Hij was doodgewoon, inaaro zo echt. Wat hij zei, dat kwam regelrecht van binnen. Na een leven van eenvoud en hartelijkheid voor allen die hij kende is na een langdurige ziekte, die hij moe dig gedragen heeft, overleden mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Jan Allaart echtgenoot van Cathalina Neufeglise in de leeftijd van 91 jaar. Zaamslag: C. Allaart-Neufeglise Axel: Wim en Wies Temeuzen: Ina (in herinnering) en David Klein- en achterkleinkinderen 25 december 2006 Molenstraat 3, kamer 122 4543 CN Zaamslag De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 29 december om 14.00 uur in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in "De Rank". Onze dank gaat uit naar het personeel van De Molenhof, afd. Zwaluw, en huisarts P. de Keyser voor alle zorg en aandacht. Lieve Opa Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Emmy en Theo Karin en Rinie-M/co, Sabina Anita en Ronny-Rowi Arianne Allan en Annet-Jasmijn Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben begin dan een heel oud lied dan zing ik mee en aarzel niet. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Cederhof(unit) is toch nog onverwacht heenge gaan onze lieve zorgzame moeder, oma en over grootmoeder Jozina Jacoba Goud-Bliek sinds 6 oktober 1966 weduwe van Pieter Goud in de leeftijd van 91 jaar Tholen: Co en Ina Goud-Pieterse Middelburg: Janny en Rinus Vermaire-Goud Yerseke: René Goud en Asha Hoogerland Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, 25 december 2006 Correspondentieadres: Goudplevierhof 1,4332 CM Middelburg De afscheidsdienst waarin voorgaat Dhr. G. de Jongh, zal worden gehouden op zaterdag 30 december om 10.00 uur inde Chr. Ger. Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Met droefheid geef ik kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve schoonzus Jozina Jacoba Goud-Bliek Kapelle: Corrie Smallegange-Goud Ik zal haar erg missen. In Uw hoede zijn wij wel geborgen. God nam uit ons midden weg onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Suzanna Maria Keijmel weduwe van Johannes Pieter Hooftman 3 februari 1912 t 20 december 2006 Breskens: E.A. Hooftman Nieuw Vennep: J.Ph. Hooftman G.E. Hooftman-Flama Hoofddorp: Paul en Wendela Robin Myrthe Nieuw Vennep: Christine en Remco Wulpenlaan 8 4511 XB Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 23 december om 11.00 uur in de Hervormde Kerk te Groede. Voor ganger is mw. H. Pasma-v/d Berg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Breskens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting" naast de SOW Kerk aan de Dorps straat te Breskens. Velig in Jezusarmen. In de kerstnacht is heel rustig ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Jacoba Andriena Engelse-de Waal echtgenote van Pieter Engelse f 28 augustus 1906 125 december 2006 "haar laatste kaarten hebben wij geschreven" Best: Francien en Albert Letty en Michel Bas, Lana Jako Lydia en Jack Michael, Joyce Krabbendijke: Nel en Ad Anique en Eric Juliëtte Diederik en Viviënne Nieukerckestraat 131 4413 EL Krabbendijke Moeder is op haar kamer in Zorgcentrum "Poelwijck", Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke, waar gelegen heid is tot afscheid nemen op donderdag 28 decem ber van 16.00 tot 16.30 uur. De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 29 december om 13.00 uur in de Dorpskerk van de Protestantse Gemeente te Heinkenszand. Aansluitend zullen we haar om plm. 14.00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Kerklaan te Heinkenszand. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dienstgebouw achter de Dorpskerk. "In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat rus tig is ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Toontje van de Zande-Stoel weduwe van Leendert Adriaan van de Zande in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Burgh, Arie en Tineke Leon en Elske Hanneke en Bas Elsje Johan en Nelly Marco en Angela Cindy en Arjan Burgh-Haamstede, 23 december 2006 Zorgcentrum "Duinoord" Correspondentieadres: Lageweg 1 4328 RR Burgh De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. donderdag 28 december worden gehouden in de Chr. Gereformeerde Kerk aan de Dapperweg te Haamstede, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Burgh, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de zaal van de kerk. Plaats uw familie berichten in de PZC Dankbetuiging Al uw hartverwarmende belangstelling, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoek hebben ons bijzonder goed gedaan, tijdens haar ziekte en na het overlijden van Els Jumelet-den Bleijker Het was een mooi afscheid. Bedankt. Jan, Johanneke en Niels Papendrecht, december 2006 De zeer vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen, zowel persoonlijk alï schriftelijk, tijdens de korte, ernstige ziekte en na he overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve zorg zame papa, onze geliefde zoon, schoonzoon, broer, zwager, oom en mijn kleinzoon Leendert Marinus Schrijver hebben ons heel goed gedaan. Onze welgemeende dank daarvoor. Agnes Schrijver-van Nifterik Inge. Laura L.M. Schrijver C. Schrijver-Dekker A.G. van Nifterik A.N. van Niflerik-Terlouw A. Dekker-Lambregtse Broers en zussen Tevens wensen wij u Gods onmisbare Zegen toe vóórhel nieuwe jaar. December 2006 Schoorkenszandweg 13 4431 NC 's-Gravenpolder Mireille helpt mensen die gevlucht zijn voor geweld. Zij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. K/iet *2» www.artsenzondergrenzen.nl giro 7 800 800 's-Hertogenbosch Idriss Kabrel is vier jaar en woont in Kameroen. Zijn benen zijn vergroeid, daarom loopt hij met beugels. Idriss gaat 5" graag naar school. In de pauze voetbalt hij samen met zijn jj vriendjes. Zolang hij groeit, heeft Idriss begeleiding nodig. o De revalidatiekosten tot nu toe bedragen 114,76 euro. Het Liliane Fonds helpt kinderen zoals Idriss; kinderen die - zonder steun geen kans maken op medische en of sociale revalidatie. Helpt u mee? Hét speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden Hoe kan een 'zomerzegel KOOP NU ZOMERZEGELS! En steun het gevecht tegen eenzaamheid en armoede onder ouderen! O.a. te koop bij postkantoor en op www.ouderenhulp.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18