Sponsors pleiten voor een fusie Comité Eneco Tour wacht niet af PZC Je kunt een grotere vuist maken iad van Wijnen: ik maak geen zeepbellen en bouw ook geen luchtkastelen Mj uitslagen agenda ftnr Jan Dagevos zaterdag 23 december 2006 z23 GOES - De ene club staat op de flfdc plaats, de andere club is ro de-lantaarndrager. Kloetinge en SSV'65 lijden dit seizoen een marginaal bestaan in de hoofd klasse B van het zaterdagvoet- tal, Als het aan Aad van Wijnen ai Cor Klos ligt, komt daar ver- adering in. De twee weldoe- iers vinden dat de beide clubs ie krachten moeten bundelen. Een naam voor de nieuwe vere niging is al bedacht. „Hanze- iiad lijkt me wel wat", zegt «oordvoerder Aad van Wijnen. Bet is een paar dagen na de der- k tegen Hoek. Een ontmoeting, s'aarin de jonge selectie van Sloetinge aangenaam verraste, maar Hoek uiteindelijk de winst jokte. De nederlaag heeft Aad -an Wijnen, supporter en spon- ajr van Kloetinge, pijn gedaan. Bog pijnlijker is de gedachte dat aan het eind van het seizoen do betere spelers van Kloetinge iel weer eens weggehaald zou den kunnen worden, zoals in soorgaande jaren ook is ge- 'ceurd. „Bij ons krijgen de spe lers de kans zich te ontwikke- i. waarna ze door de grote dubs in het amateur-voetbal wor den weggeplukt", constateert Van Wijnen. „Als een speler naar het betaalde voetbal gaat heeft dat mijn instemming, maar niet als ze naar een concur rent van ons gaan. Dat steekt." Bolwerken Hoek, Kozakken Boys, ASWH aiDoto zijn door de jaren uitge- id tot bolwerken. Het zijn s, die zich gesteund weten een grote schare aan spon- en voor de hoofdmacht een aardig budget te besteden heb ben. „Zo'n sterk collectief is in Goes ook te maken", meent Van Wijnen. Voorwaarde is dat SSV en Kloe- een huwelijk met elkaar aangaan, „Als de sponsorgroe- pen van beide clubs worden sa mengevoegd, heb je het al over sponsors en praat je al snel overeen bedrag van 150.000 tot 200.000 euro. Nou, en qua le- Vrouwenteam treedt vandaag aan voor eerste oefenwedstrijd door Rudy Booqert denaantal kom je op 1000, dan ben je één van de grootste vere nigingen van Nederland." Van Wijnen heeft in Cor Klos, voorzitter van de sponsorstich ting van SSV'65, een medestan der gevonden. Gezamenlijk brengen ze de bal nu aan het rol len. Zo moet er in januari een commissie worden geformeerd, die onderzoekt of een samen gaan of samenwerking tussen beide zaterdagclubs uit de ge meente Goes te realiseren is. „Kloetinge en SSV zullen moe ten kiezen", meent Van Wijnen. „Of een gezellige sociale club blijven, óf een gezellige sociale club worden die tevens hoog wil voetballen, dus uitgroeien tot een stabiele hoofdklasser. En als straks die topklasse er komt, moet je daar ook bij kunnen zijn." „Weet je, ik heb er moeite mee om dan weer een jaartje hoofd klasse te spelen en dan weer te degraderen. Het is ook fnuikend voor de technische staf om elk jaar je beste spelers te zien ver trekken. Elk jaar kunnen ze weer van vooraf aan beginnen. Dat speelt natuurlijk niet alleen bij Kloetinge, ook bij SSV zijn afgelopen seizoen belangrijke krachten vertrokken. Daarom moeten de bakens worden ver zet." Nieuwe accommodatie Af en toe droomt staalhandelaar Van Wijnen al van hoofdklasser Hanzestad. Een fusieclub met 1000 leden, omringd door een grote groep geldschieters en van af 2009 spelend op een fonkel nieuwe accommodatie. „Ergens in de omgeving van motel Van der Valk", voegt Van Wijnen er aan toe. „Kunnen we eindelijk eens op een echt veld gaan voet ballen. Waar we nu op moeten voetballen is een belediging voor de club. In de hoofdklasse is Kloetinge vooral bekend van wege zijn knollentuintje. Af schuwelijk." Het initiatief zal met veel scepsis ontvangen wor den, beseft Van Wijnen. Beide clubs hebben hun eigen cultuur en de leden zullen niet meteen bereid zijn om samen te gaan. Er zullen ook mensen zijn die Van Wijnen en Klos voor gek verslijten en het plan meteen in de prullenbak gooien. „Ach", haalt Van Wijnen zijn schouders op, „mijn hele leven is weer stand. Ik ben doodserieus en heb het beste voor met het voet bal, net als Cor Klos trouwens. En als mensen roepen dat ik gek ben, dan moet dat maar. De men sen die me goed kennen, weten dat ik geen zeepbellen maak en ook geen luchtkastelen bouw." De commissie moet in januari de fusieplannen voorleggen aan de sponsors van beide verenigin gen. Daarna zullen de voorzit ters van beide clubs geraad pleegd worden. „Als je mensen van de beide clubs afzonderlijk spreekt, zijn ze ervan overtuigd dat er iets moet gebeuren", stelt Van Wijnen. „Maar daar blijft het dan ook bij. Vervolgens is het ja maar, of ze zeggen dat het nog wel een keer komt. Daarom moeten de besprekingen onder begeleiding van de commissie worden gevoerd. Anders blijft het bij ambtelijk gelul en wordt Aad van Wijnen: „Er moet nu eindelijk eens iets gebeuren." foto Willem Mieras alles weer op de lange baan ge schoven. Er moet nu eindelijk eens iets gebeuren." „Ik vind dat er een keuze ge maakt moet worden, op een de mocratische manier. Als er dan uiteindelijk wordt gekozen voor die leuke sociale, gezellige club kan ik daar wede mee hebben. Dan is er in elk geval gekozen, alleen wordt mijn positie dan an ders. Dan trek ik me terug als sponsor. Ik ben 99 procent sup porter en één procent zaken man, maar ik ben wel te veel za kenman om dat dan te kunnen accepteren. Als je zaken doet, wil je namelijk ook slagen." GOES - Na een eilandelijke voetbalselectie voor spelers bo ven 23 jaar, onder 23 jaar en voor veteranen heeft Schou- «en-Duiveland nu ook een ver- legenwoordigend vrouwenteam. De primeur vindt vanmiddag 13.30 uur plaats in Dreischor, waar het team tegen eersteklasser Smerdiek speelt. Het idee komt eigenlijk uit de ioker van de trainer van Smer- üek, Wim Scherpenisse. Hij be naderde vorige week voetbal- vriend Wim Kommer, jarenlang trainer van het vrouwenteam van WIK'57, met het verzoek riendschappelijk tegen een keurkorps van de vier Schou- 'en-Duivelandse vrouwenploe- §en te spelen. Kommer was meteen enthou- sast, evenals de regiocommissie fie hij benaderde met het initia tief en evenals de vier clubs IWK'57, Zierikzee, ZSC'62 en Brouwershaven). Elke club le- •ert vier speelsters aan de selec te. Als gastspeelster benaderde Kommer oud-WIK'57-keepster ?etra Dugardein, die bij het 't Zand speelt en uitkomt voor het militair elftal. Selectie Schouwen-Duiveland: kmy van Beveren, Karlijn de Boer. Anja Stouten en Bianca 'Kloet (allen WIK'57), Iris Vroegop, Kristen Siewold, Judith Zweistra a: Marscha Dissel (allen ZSC'62), Marjan Koster, Annique den Boer, 'rieken Deïst, Veerle Kok (allen Brouwershaven), Nelleke Romijn, l'jyce Brand, Ellen Bijzet, Stella ran Trierum (Zierikzee). Trainer: firn Kommer. Poortvliet blijft j Arnemuiden SC Heerenveen oefent op veld RCS OOST-SOUBURG - SC Heerenveen, de nummer zeven van de eredivisie, speelt op zaterdag 13 januari een oefen duel in Oost-Souburg. De Friese formatie treedt op het veld van zondag-tweedeklasser RCS om 14.30 aan tegen het Belgische Cercle Brugge. De voormalige werkgever van Dennis en Gerard de Nooijer zal tijdens een kort trai ningskamp, dat op 11 januari begint, ook trainen op de velden van RCS. Opnieuw Kerstloop in Breskens BRESKENS - Voor de liefhebbers van trimlopen is er am per sprake van een kerstreces. Daags na de kerstdagen roepen de Breskens Runners het peloton lopers weer op om deel te nemen aan de Kerstloop in Breskens. De orga nisatie is in handen van Willy Faro en Peter Nicolai. Start en finish van de Kerstloop zijn bij camping Napo leonhoeve aan het Zandertje in Breskens. Er is een om loop uitgezet van 4300 meter die één-, twee- of drie maal mag worden gelopen. De start is om 14.10 uur. Eerst staan er jeugdlopen over 750 en 1500 meter geprogram meerd. De starttijd hiervoor is 13.45 uur. De Quelery vertrekt bij Walcheren VLISSINGEN - Tom de Quelery stopt aan het eind van dit voetbalseizoen als hoofdtrainer van Walcheren. De oe- fenmeester doet een stapje terug. Het bestuur van de zon- dag-vierderklasser gaat proberen De Quelery in een ande re functie te behouden voor de club. Damtoernooi in 's-Gravenpolder 's-GRAVENPOLDER - De damvereniging PWrG 's-Gra venpolder houdt zaterdag 30 december een internationaal toernooi. Er is deelname vanuit België en Frankrijk. Het evenement wordt in het Dorpshuis gehouden en begint om 10.00 uur. Longo richt haar blik op Peking PARIJS - Jeannie Longo-Ciprelli heeft zich een dag na dat ze een profcontract onderschreef bij de Oostenrijkse wielerformatie Uniqa een nieuw, groot doel gesteld. De 48-jarige Franqaise gaat zich voorbereiden op de Olympi sche Spelen van 2008. Het zou haar zevende olympische toernooi betekenen. „Ik ben nog altijd topfit. Peking is voor mij dus niet onrealistisch", liet de dertienvoudig we reldkampioene optekenen. „Ik ga de komende twee jaar trainen voor de Spelen." Longo stond ook al in 1984, toen de wegrensters voor het eerst om de olympische medailles mochten strijden, aan de start. ANP/SÏD Chilavert wil president worden ASUNCION - De kleurrijke oud-doelman José Luis Chila vert wil president worden van Paraguay. De 'paradijsvo gel', die onder meer tijdens de WK's van 1998 en 2002 de aandacht op zich vestigde, maakte dat voornemen in een radio-interview bekend. Behalve als keeper onderscheid de Chilavert zich indertijd ook als doelpuntenmaker. De Paraguayaan scoorde in zijn loopbaan 62 keer, voorname lijk uit strafschoppen en vrije trappen. ANP/SID De derby tussen Kloetinge (gestreept shirt) en SSV'65 zou wel eens tot verleden kunnen gaan behoren. door Jan Daqevos GOES - Voorzitter Jan van der Weele van Kloetinge ziet een fu sie of samenwerking met buur man SSV'65 wel zitten. „Als het ten gunste van het voet ballen is, heb ik nergens proble men mee", zegt de preses. Van der Weele doelt hierbij op het be houd van het niveau, maar ook op de opvang van de leden, de accommodatie en de know-how. „Volgens mij kun je met elkaar een grotere vuist maken", zegt Van der Weele. „Je kunt altijd met elkaar van gedachten wisse len, maar het moet natuurlijk geen discussie om deze keizers baard zijn. Als je met elkaar om tafel gaat, moet je je duidelijk uitspreken. De suggestie voor een gesprek vind ik niet zo gek. Als het zover komt, zal ik dat ge sprek zeker niet uit de weg gaan." Voorzitter Henk Hoogerland van SSV'65 staat positief tegen over een fusie. „Maar dat is mijn persoonlijke opvatting. Ik weet dat het in SSV-kringen niet zal meevallen om over een fusie te praten. De echte SSV'er heeft het nog altijd over zijn clubje. Die zit niet op Kloetinge te wachten. Die vraagt zich af wat Kloetinge bij ons moet zoe ken." „Maar als je het minder gevoels- ARNEMUIDEN - Jan Poortvliet taft zijn contract bij Arnemui- ton met één jaar verlengd. De «-international is nu ruim een jaar actief bij de koploper in de tweede klasse van het zaterdag se in Eindhoven woonachtige Poortvliet is momenteel ook nog trainer van zondag-eersteklas- #r Nuenen. Het is nog niet dui- toüjk of hij eveneens aan die club verbonden blijft. Adrie van Belzen, trainer van tot tweede elftal van Arnemui- ton, blijft eveneens aan. Organisatie in Terneuzen weigert slachtoffer te worden van een conflict door Ad Pertijs TERNEUZEN - Opmerkelijk. Het organisatiecomité dat eind augustus 2007 de Eneco Tour naar Terneuzen wil halen, be legt donderdag 28 december een persconferentie. Op een mo ment dat nog niet duidelijk is waar het heen gaat met de ron de. Een week later pas doet de rechtbank van Arnhem uit spraak in het conflict dat is ontstaan tussen de beide 'ba zen' Rob Discart (België) en Henk van Mulukom (Neder land). „We willen nu duidelijk laten blijken dat wij geen slachtoffer mogen worden van dit con flict", verklaart secrertaris Jo van Remortele het opmerkelij ke tijdstip van de persconferen tie. Terneuzen kwam in septem ber tot een mondelinge overeen komst met de Nederlandse tak van de Eneco Tour*. „Vastge legd door camera's van Om roep Zeeland. Daarop is duide lijk te horen: 'We have a deal'." Die woorden kwamen uit de mond van Henk van Mulukom, de man met wie Discart niet langer samen wil werken. Via de rechter probeert Van Muluk om nu te verhinderen dat Dis cart de Beneluxronde in zijn eentje voortzet. De Zeeuwen Jo van Remortele: „Sinds september zijn we bezig alles uit de kast te halen om straks in augustus de Eneco Tom- goed te ontvan gen. Dat willen we niet voor niks gedaan hebben." foto Peter Nicolai wollen zich niet mengen in het conflict, maar volgens Van Re mortele zijn ze wel enigszins verontrust. „Tot dusverre zijn we niet meer dan een meewer kend voorwerp. We willen ver hinderen dat we het lijdend voorwerp worden", zegt de se cretaris. Terneuzen heeft een 'deal' en Van Remortele wil dat de Ene co Tour zich daar aan houdt. „Als blijkt dat door dit alles de hele ronde niet meer doorgaat, is het een ander verhaal, maar ook daarvoor zijn we eigenüjk niet bang. De koers staat niet voor niets op de ProTour-kalen- der." Henk van Mulukom is ook uitgenodigd voor de pers conferentie. „Ik zal er niet zijn", zegt de Gelderlander. „Het lijkt me niet verstandig om hangende de uitspraak van de rechtbank, in Terneuzen din gen te gaan zeggen. Ik begrijp wel dat ze nu naar buiten ko men. Er ligt een principe-over eenkomst en ze moeten nu bij sponsors geld gaan binnenha len." Licentie Van Mulukom is voorzitter van de Nederlandse tak van de Ene co Tour. Tot voor enkele jaren organiseerde die de Profronde van Nederland. Op verzoek van de UCI is die ronde in 2005 opgegaan in de Eneco (Bene lux) Tour. De Belgische tak van die samenwerking staat on der aanvoering van Rob Dis cart. „Ik wil dolgraag verder werken met de Nederlanders. Alleen niet met Henk van Mu lukom", zegt de Belg. Zo een voudig ligt het echter niet. De licentie van de koers ligt bij de Nederlandse tak. Bij Van Mu lukom dus. Die is niet bereid de ProTour-li- centie over te dragen aan Dis cart. Onduidelijk is nu voor ie dereen hoe het verder moet. Van Mulukom en Discart wach ten de uitspraak van de rechter (op 3 januari) af, voor ze daar over uitspraken doen. De kans is groot dat ook de rechtbank geen klip en klare duidelijk heid brengt. „Voor 2008 kan ik proberen een nieuwe licentie aan te vragen op de naam van mijn bedrijf", zegt Discart. Op de achtergrond speelt ook nog de dwingende wens van spon sor Eneco om de organisatie professioneler te maken. De Ne derlandse sponsor lijkt op de hand te zijn van Discart. Van Remortele wil niet ingaan op de vraag of hij met Van Mu lukom op het juiste paard wedt. „Ik weet alleen dat we destijds in september zaken hebben gedaan met de man die het toen voor de Nederlandse etappeplaatsen voor het zeggen had." Discart laat weten dat hij bij het doorgaan van de ronde de bestaande mondelinge afspra ken zoveel mogelijk wil respec teren. „Maar formeel is er met de nieuwe etappeplaatsen nog niets getekend. Juist omdat er nog geen duidelijkheid is", zegt hij. Secretaris Van Remortele ver wacht dat die duidelijkheid er wel snel komt. „Sinds septem ber zijn we bezig alles uit de kast te halen om straks in au gustus (finish op zondag 26 au gustus, start de dag erop) de Eneco Tour goed te ontvangen. Dat willen we niet voor niks ge daan hebben." De komende dagen gaat hij daarom ook met Discart bel len. Voor het geval dat. foto Ronald den Dekker matig en dus rationeel bekijkt, dan zou het in mijn ogen slim zijn om te proberen iets tot stand te brengen, een fusie of sa menwerking. Als ik voor een ge sprek word uitgenodigd ga ik, al zal ik dan wel formeel de toe stemming van mijn bestuur en de leden van SSV'65 moeten hebben." NBA. New York: Cleveland Cavaliers- Detroit Pistons 71-87, Sacramento Kings-Washington Wizards 119-126. Tweede klasse: FC Dauwendaele-Pub- bles 2 3-5. Stand: 1. FM Sranang 2 15-45, 2. Kloetinge 13-36, 3. Matisse 2 14-364. FC Dauwendaele 14-33, 5. Bie- zentrappers 15-25, 6. SSV'65 3 15-25, 7. Pubbles 2 13-24, 8. Biezentrappers 3 14-23, 9. Matisse 14-18, 10. Amigo's/De Post 13-13,11. SSV'65 4 15-10, 12. ZVV/ TMF 16-10, 13. Biezentrappers 2 15-9, 14. Biezentrappers 4 14-6, 15. SSV'65 2 Hulst. Bedrijfsvolleybalcompetitie. Mannen. Eerste klasse: Versmarkt Taxado-BVH Stuntmarkt/Rhodos 0-4, 8VH Outokumpu-Ambulo 0-4, Party Max/Smash 2000-Kole Luctor 2-2, Doolaege Matthijs-Stuntmark 2-2. Stand: 1. Party Max/Smash 2000 13-42; 2. BVH Outokompu 13-38; 3. BVH Stuntmarkt/Rhodos 13-38; 4 Stunt- markt 14-35; 5. Doolaege Matthijs 13-20; 6. Kole Luctor 13-17; 7. Vers markt Taxado 14-16; 8. Ambulo 13-5. Vrouwen. Eerste klasse: Van Water- schoot-SC Morres 1 3-0, Didi-Ferket en de Maat 1-2, Zaman Sport-Notaris Vroome 3-0, Voorwaarts-PC Place 3-0. Stand: 1. Zaman Sport 14-35; 2. Nota ris Vroome 13-28; 3. Ferket en de Maat 14-26; 4. Van Waterschoot 14-24; 5. Voorwaarts 14-20; 6. PC Place 14-14, 7. SC Morres 1 13-13; 10. Didi 14-4. Tweede klasse: WC Rhodos-Tènce 2-1, SC Morres 2-De Sterre 2-1, Van We- semael-Multiklus 1-2, Wentzler Pau- wels-SC Morres 3 3-0. Stand: 1. WC Rhodos 13-33; 2. Van Wesemael 14-29; 3. Multiklus 13-26; 4. Wentzler Pauwels 13-19; 5. De Sterre 14-19; 6. Tènce 14-13; 7. SC Morres 2 13-13; 8. SC Mor res 3 12-7. Eredivisie: Heracles Almelo - FC Groningen 0-1 (O-O). 62. Lovre 0-1. Scheidsrechter: Van Huiten. Gele kaart: Floren, Sankoh (FC Groningen). Aantal toeschouwers: 8.221 Heracles Almelo: Pieckenhagen; Looms, Smit (71. Schilder) en Boakye; Klavan, Quansah, De Vries, Maas en Bi- seswar (27. Hocher); Tanghe en Ever- ton. FC Groningen: Roorda; Floren, Svej- dik, Sankoh en Silva; Levtsjenko, Lovre, Lindgren en Van de Laak; Nevland (81. Salmon) en Suarez. Jupiler League: VVV Venlo - AG- OVV O-O. Scheidsrechter: Winter. Gele kaart: Ammi (WV Venlo), Risamasu (AGOW). Aantal toeschouwers: 4096. Bijzonderheid: 12. MacDonald (AGOW) mist strafschop. Lansink houdt zijn toppaard LANAKEN - Springruiter Jos Lansink kan tot en met de we reldkampioenschappen van 2010 in Kentucky beschikken over zijn toppaard Cumano. Dat is een gevolg van een sponsorovereenkomst die de Belg gisterem sloot met het bedrijf Al Kaheel uit Dubai. Lansink werd de afgelopen zo mer in Aken wereldkampioen. De geboren Twentenaar is één van de meest succesvolste springruiters van de laatste twintig jaar. ANP De Graafschap - FC Omniworld 6-1 (2-0). 10. Powel 1-0, 26, Volmer 2-0, 51. Van Beukering 3-0, 54. Powel 4-0, 62. De Visscher 5-0 (strafschop), 66. Amra- bat 5-1, 76. Powel 6-1. Scheidsrechter: Steegstra. Gele kaarl: Caravella, Hes- sing (FC Omniworld). Aantal toeschou wers: 8075. Fortuna Sitfard - Helmond Sport 0-1 (O-O). 49. Smeekes 0-1, Scheidsrechter: Janssen. Rode kaart: 89. Simone (Fortu na Sittard), 89. Bochem (Helmond Sport). Gele kaart: Simone, Taiwo (For tuna Sittard), Van Dijk, Calabro, Smeekes, Strijbosch (Helmond Sport). Aantal toeschouwers: 2400. Go Ahead Eagles Cambuur Leeuwarden 1-0 (1-0). 22. Ars 1-0 (strafschop). Scheidsrechter: De Groot. Gele kaart: Schoenmakers (Go Ahead Eagles), Hooyboer, Stam, Ketting, Van Rooijen, Trommel (Cambuur Leeuwar den). Aantal toeschouwers: 3812. FC Eindhoven - Stormvogels/Telstar 2-1 (O-O). 51. Stojanovic 1-0, 54. Nele mans 2-0 (strafschop), 61. Bruin 2-1. Scheidsrechter: Diks. Gele kaart: Hen driks, van der Heijden (FC Eindhoven), Meye, De Ridder, Van Strien (Stormvogels/Telstar). Aantal toeschou wers: 1163. FC Volendam - FC Dordrecht 1-3 (1-2). 5. Hemmen 1-0, 25. Dagher 1-1, 35. Kalisse 1-2, 46. Lopes 1-3. Scheids rechter: Bossen. Gele kaart: Muhama- du. Ramos (FC Dordrecht). Aantal toe schouwers: 2596. Bijzonderheid: 81. Aaf- jes (FC Volendam) mist strafschop. Haarlem - BV Veendam 2-0 (1-0). 16. Ahahaoui 1-0, 90. El Gaaouiri 2-0. Scheidsrechter: Liesveld. Gele kaart: Axwijk (Haarlem), Hamming, Sahetapy, Salome, De Vries (BV Veendam). Aantal toeschouwers: 1845. Emmen - FC Zwolle 3-3 (2-1). 17. Soares 0-1,19. Verweij 1-1. 25. El Khalifi 2-1, 72. Verweij 3-1, 84. Van der Haar 3-2, 90. Korf 3-3. Scheidsrechter: Van Meenen. Gele kaart. Stroeve, Valeev (Emmen), Zandstra (FC Zwolle). Aantal toeschouwers: 3528. TOP Oss - MVV 3-0 (I-O). 14. Van Da len 1-0, 69. Jacobs 2-0, 90. Cicilia 3-0. Scheidsrechter: Van Dongen. Gele kaart: Rook, Van Dalen, Zafarin (TOP Oss), Voorn (MVV). Aantal toeschou wers: 1809. Stand: RBC Graafschap WV Dordrecht Den Bosch GA Eagles Veendam Volendam Haarlem Stormv. Emmen TOP MW Omniworld FC Zwolle AGOW Cambuur L Fortuna S. Eindhoven Helmond Sp 22 15 22 15 22 12 22 11 22 11 22 10 22 7 22 8 5 2 50 54- 21 3 4 48 51- 24 5 5 41 35- 24 4 7 37 36- 24 4 7 37 33- 27 6 6 36 32- 25 11 4 32 36- 28 8 6 32 32- 26 8 6 32 30- 26 2 10 32 40- 37 7 7 31 41 - 33 4 11 25 33- 48 6 10 24 26- 33 6 10 24 31- 46 8 9 23 30- 30 5 11 23 30- 41 5 11 23 24- 37 4 13 19 19- 37 6 12 18 27- 44 5 13 17 21- 50 zaterdag Voetbal Soccertoernooi. Voorronden. Poule 1Clinge, Philippine, Sluiskil, Spui, Hon- tenisse. Corn Boys. Poule 2: Terneuzen, Aardenburg, IJzendijke, Walcheren, Oostburg. Locatie: sportcentrum Vlie gende Vaart in Terneuzen. Aanvang: 10.00 uur. Vriendschappelijk. Vrouwenvoet bal: Schouwse selectie-Smerdiek. Loca tie: voetbalvelden vv Dreischor. Aan vang: 13.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 85