GRATIS PECHHULP •Bij Grote Beurt PZC 46 Wii wensen u Gezegende Kerstdag een Voorspoedig Nieuwjaar. Directie en medewerkers van Natuürs als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta W De Voorzorg ■u1ii1iii.u-u.ulj-j1uij1w pbovab Het vervolg van de familie berichten van pagina 14 Maar ik vertrouw op U, HERE. Psalm 31:15 Op de gezegende leeftijd van 89 jaar is onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Boot-den Boer sinds 2 augustus 2006 weduwe van Cornelis Boot rustig ingeslapen. Wij zijn verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend. 's-Heer Arendskerke, Lenie en Henk Kasteleijn-Boot Leiderdorp. Ina Boot Kerkwerve, Leen en Ingeborg Boot-Erbrink Wouter Thomas Zierikzee. 21 december 2006 Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Heuvelsweg I 4321 TE Kerkwerve De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den donderdag 28 december in de Ger. kerk, St. Do- musstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 15.35 uur gelegen heid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in het "Kerkerf" aan de Ring te Kerkwerve. - Geen bloemen - Sporen in het zand het tij dat keert verdwenen voetstappen blijvende herinneringen Bedroefd, omdat we hem moeten missen, maar dank- fi baar voor de vele fijne herinneringen die hij ons heeft lgegeven. berichten wij u van het overlijden van mijn ij lieve man en onze vader Eliza Pieter Lindenbergh Wemeldinge, 14 juli 1920 Vlissingen: J.P. Lindenbergh-Lindenbergh Amemuiden: David en janneke Leiden: Netty Correspondentieadres: j Hogewcg 108 '4582 RK Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. t Koudekerke. 18 december 2006 a secret thought a silent tear keeps his memory ever dear rTot ons groot verdriet is overleden mijn lieve man, ipnze vader. Oom Aal, schoonvader, grootvader, over grootvader, broer en oom Adam Adriaanse Leendert de Lint eerder gehuwd met C.L. Brevet t echtgenoot van C.M. van Schaardenburg 11 januari 1920 21 december 2006 Oostkapelle: C.M. de Lint-van Schaardenburg Wickham. Australië: Aat en Sandy de Lint-Morris 's-Gravenhage: Govert-Jan en Carola de Lint-Cox Amstelveen: Reinieren Mares de Lin t-Geilenkirchen Breda: Eric en Patty van Rhede van der Kloot-van Loon Tiel: Peter en Liesbelh van Rhede van der Kloot-Boer Baarn: Yvette en Joris Craandijk-van Rhede van der Kloot Kleinkinderen en achterkleinzoon 's-Gravenhage: H. Kruize-de Lint Neven en nichten Veel dank voor de fantastische zorg in NieuwSandenburgh Beukenlaan 31 jt 556 HK Oostkapelle De herdenkingsdienst zal worden gehouden op don derdag 28 december om 15.00 uur in de Dorpskerk, ingang Waterstraat 2 te Oostkapelle. -Vervolgens bent u welkom in Hotel "de Moerbei". Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de "begraafplaats te Domburg. Heden overleed mijn lieve moeder, oma en overgroot moeder Menke Maria Lugthart-Eleveld weduwe van Cornelis Lugthart -8-2-1919 18-12-2006 Nieuwerkerk: M.C. Lugthart a/d IJssel Niels en Esther Iullian, Thijmen Karin 4506 JT Cadzand, 18 december 2006 Kievitenlaan 4 De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgehad te -Cadzand. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgsaam 'Thuis voor hun liefdevolle zorgen. >Met droefheid geven wij kennis van hel overlijden wan onze lieve schoonzuster en tante C. de Haze-Bakker W. de 1-laze A. de Haze N. de Haze-van Gilst Neven en nichten Verdrietig, maar met dankbare herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze lieve Tante Kaatje Gerrit Versluijs Magda Marteijn Matty en Arie Reijngoudt Adrie en Canh Schrier Gerrit en Tonia Bakker Leo en Elly Bakker Cora Bakker Marja Bakker Colijnsplaat. 20 december 2006 zaterdag 23 december 2006 Familie, vrienden, kennissen k en het hele personeel van St. Willebrord wens ik u f- prettige j feestdagen en een gezond J 2007 toe l X Mevrouw J. Kluijfhout-de Potter x Met droefenis namen wij kennis van het overlijden van Mevrouw M. Le Duc-Simpelaar Margriet was een strijdbare vrouw, actiefin vakbond en woningbouw en prominent lid van de Partij van de Arbeid. Vechtend tegen onrecht, opkomend voor gelijke rechten en voor de mensen die in de knel zaten. In de periode 1986-1990 was ze raadslid voor de PvdA in Middelburg. We blijven haar dankbaar voor haar grote betrok kenheid bij d.e partij. Onze gedachten en medeléven gaan uit naar haar familie. Fractie, bestuur en leden PvdA Middelburg Je vader blijft je vader, zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt. Maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan, je wilt dan niet gaan huilen, maar in je ogen blinkt een traan... Gisteren overleed zacht en kalm onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Gerard Weijermans weduwnaar van Elisabeth Weijermans-Hendriks in de mooie leeftijd van 95 jaar. Vlissingen: Els Kreikamp-Weijermans Teus Kreikamp Patricia en Henk Miranda Oost-Souburg: Betsie Noordhuis-Weijermans Frits Noordhuis Natasja en Niels Cas en Sieb Melany Nieuw- en Sint Joos: Ineke Minheere-Weijermans land Theo Minheere Emanuela en Pieter Martin en Judith Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeg huis "TerReede", huisje nr. 6, voor de liefdevolle verzorging aan vader gegeven. 22 december 2006 Correspondentieadres: Verloren lands traat 13,4381 JP Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Gerard te nemen op woensdag 27 december van 17.00 tot 17.10 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal daar aansluitend plaats vinden om 17.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het' crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te'beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Hierbij geven wij u kertnis van het overlijden van mijn broer en onze oom Piet Marinisse in de leeftijd van ruim 100 jaar namens de familie: Koudekerke: J. Melis-Marinisse Biggekerke: Kees en Sjaan Francke Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Swerf- Rust" te Middelburg en "de Vliedberg" te Koude kerke en de overburen Wil en Adrie Geschiere. Koudekerke, 22 december 2006. Correspondentieadres: Koudekerkseweg 27 4573 RB Biggekerke De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 27 decem ber om 14.00 uur op de begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Heden is overleden onze overbuurman Piet Marinisse in de leeftijd van 100 jaar Wil en Adrie Geschiere kinderen en kleinkinderen Biggekerke, 22 december 2006 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedan ken, doen wij op deze wijze u allen danken voor de vriendschap, de kaarten en de bloemen. Mede hierdoor is het voor ons een onvergetelijke dag ge worden. Tevens wensen wij u allen gezegende Kerstdagen en een voorspoedig Nieuwjaar. J. van de Linde C. van de Linde-Minnaard Kloetinge Hartelijk dank voor alle reacties bij het ontvangen van mijn koninklijke onderscheiding! Wij wensen u fijne Kerstdagen en een gelukkig en voor spoedig 2007. Jan Margit Bergen Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Janna Adriaantje Abrahamse-Bierens zijn wij u dankbaar voor uw steun en troost. Uit aller naam, M. Christiaanse-Abrahamse Middelburg, december 2006 NatuursteenHuis Onze vestigingen in Goes en Middelburg zijn van de 23 december tot en met 1 ianuari a.s. GESLOTEN Vanaf 2 ianuari 2007 zijn wii u weer graag van dienst. Goes 's HH kinderendi|k 11 7. T 0113 21 65 55 Middelburg Arnesteinweg 40. T 0118 61 25 79 Voor spoedgevallen zijn v/ij vanzelfsprekend bereikbaar vla bovenstaande telefoonnummers. www.natuursteenhuis.nl uit -vaardig t 0113 214291 06 10730321 info@uitvaartinzeeland.nl .uitvaartinzeeland.nl alexandramar|<USse uitvaartverzorging Lieve lieve Lia, Jij, de Zon in ons leven, die zoooveel warmte en liefde hebt gegeven bent veel te vroeg onder gegaan. Bijna 5 maanden zijn nu verstreken alle dagen elke minuut naar je uitgekeken. Zoals sterren stralen aan de hemel zo straal jij, liefste, nog elke dag één tussen al die miljoenen de mooiste die ik ooit zag. En als op donkere dagen en gebrek aan licht het zicht op jou er even niet is sluit ik mijn ogen en zie toch jouw stralende gezicht. Bij tegenwind voel ik je zachte warme hand langs m'n wang en hoor dwars door de pijn van het gemis zachtjes in mijn oor ga maar door, probeer maar ga door Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het warme en gemeende medeleven in de vele brieven, e-mail-tjes, kaarten, telefoontjes, bloemen en de grote belangstelling na het overlijden en bij het afscheid van onze geweldige lieve moeder, dochter en mijn zoo dierbare geliefde Elisabeth Lisseija (Lia) Deij Het leven gaat door zeggen zewij proberen, ieder op zijn eigen manier, stapje voor stap je de draad van het leven weer op te pakken en dragen (het verdriet om het gemis van) Lia voor altijd met ons mee. Het is fijn om te weten dat Lia voor zo velen veel heeft betekend. De kids, vader Herman en Arie Troostende woorden, veel kaarten, de komst van zovelen naar het afscheid van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma Rosalia Josepha Dan ka art zijn voor ons een grote steun geweest. Wij danken u hartelijk voor deze overweldigende belang stelling. Alphonsus de Maat Kinderen Kleinkinderen Familie Dankaart Heinkenszand, december 2006 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze zorgzame vader, schoonvader en opa Christiaan Feij Chris betuigen wij u oprechte dank. Tevens spreken wij onze dank uit voor de goede zorgen van alle medewerkers en vrijwilligers van het Gasthuis, unit Watertoren. Familie Feij Middelburg, december 2006 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is om eenieder persoonlijk te be danken voor de overweldigende belangstelling en mede leven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en lieve opa Eddie Hemelsoet willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Uw steun heeft ons gesterkt om dit verlies te helpen dra gen. Marijke Hemelsoet-de Jaeger Marlon en Sandra, Valerie Jasper Westdorpe, december 2006. De aanwezigheid van zoveel mensen bij het afscheid, de kaartjes, bloemen of lieve woorden na het overlijden van Laura de Jong-van Keulen geeft aan hoe geliefd zij was. Dit is voor ons een enorme steun. Wij willen u hiervoor dan ook van harte bedanken. Johan, Danielle en Ruud de long Ploni van Keulen Oostkapelle, december 2006 Dankbetuiging Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigend aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Albertus Franciscus Kroes Voor uw warme belangstelling, in welke vorm dan ook, zijn wij u zeer dankbaar. Onze dank gaat speciaal uit naai de Thuiszorg, afd. Dotterbloem en diegenen die hem de laatste week zo liefdevol hebben verzorgd. Langs deze weg wensen wij u fijne kerstdagen en een gezond 2007 toe. Rosa Kroes-van Bastelaar Kinderen en kleinkinderen Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Gilles Overtveld zeggen wij u hartelijk dank. Het is ons tot steun geweest. A.P. Overtveld A. Overtveld-Koppejan Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, december 2006 Als een schip achter de horizon verdwijnt is het niet weg. We zien het alleen niet meer. Uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze papa en mijn man Henk Remmerswaal heeft ons diep getroffen. Wij vonden er steun, troost en bemoediging in. Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Langs deze weg danken wij allen die op welke manier dan ook met ons hebben meegeleefd. Vivienne Laure en Luuk Remmers waal Ovezande, december 2006 'tis niet 't afscheid 't is hel gemis De ovei-weldigende en hartverwannende blijken van mede leven is ons tot grote steun geweest bij het afscheid van mijn bijzondere man, onze vader, schoonvader en opa Ben Vermeule Dat heeft ons bijzonder goed gedaan. Het is voor ons helaas onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, daarom willen wij iedereen langs deze weg hartelijk bedanken. Sjaan Vermeule-Rentmeester Hans, Karin. Nicky en Indy Diana Alle familie, vrienden en kennissen wensen wij Gezegende Kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar! Familie J. Meulmeester-van Belzen Radermacherstraat 14341 GW Arnemuiden Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel- (0118) 41 27 60 Als ik locli moei sten>en wil ik in stilte gaan. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstellingen medeleven na het overlijden van mijn dierbare man. onze vader, schoonvader en opa. Martinus fan Rouw Pastor Corrie Rouw-Bolier Kinderen Kleinkinderen Axel, december 2006 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Bastiana Cornelia (Jeanne) de Wilde De vele kaarten, telefoontjes en bovenal uw persoonlijke aanwezigheid heeft ons goed gedaan. Familie de Wilde Familie Kwekkeboora Heinkenszand, december 2006 In Memoriam 23-12-2004 23-12-2006 Hannie, ma en oma Wij missen jou steeds meer. Kees, kinderen en kleinkinderen 24 uur per dag, 7 dagen per week Overal in Europa, dus ook in uw woonplaats Vervangend vervoer Repatriëring vanuit het buitenland Vraag naar de voorwaarden bij uw Boseh Cer Servke Pethhulp in de buurt AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen-zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20 45 BORSSELE, Autobedrijf de Muynck Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dirk Dronkersweg 15, Telefoon 0113 - 27 36 65 KAPELLE, Garage Hoogesteger Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Voltaweg 33, Telefoon 0118 - 62 76 80 LVI m i M dIf.ff TTTTffïïiTïïrri^ Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 1524 Boerenweg 4, Telefoon 0111 - 41 26 86 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 80