0 GRATIS PECHHULP SieMatic LilianepondS *Bij Grote Beurt 1ISH Kerstcadeau van SieMatic PZC Plaats uw familie berichten in de FZC Wii wensen u Gezegend een Voorspoedig Directie en medewerkers van Natuurste I Plieger BV ■Hl Voor een Zorgzame Begeleiding nn.i.idi=tii:Jc»iiu.t-y.i|[mi,iiijjjM t'LMIMdJId.ll.ld.-miiJJidJ.M.JdlIia Het vervolg van de familie berichten van pagina 14 je vader blijft je vader, zo eigen en vertrouwd. Ie wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt. Maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan, je wilt dan niet gaan huilen, maar in je ogen blinkt een traan... Gisteren overleed zacht en kalm onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Gerard Weijermans weduwnaar van Elisabeth Weijermans-Hendriks in de mooie leeftijd van 93 jaar. Vlissingen: Els Kreikamp-Weijermans Teus Kreikamp Patricia en Henk Miranda Oost-Souburg: Betsie Noordhuis-Weijermans Frits Noordhuis Natasja en Niels Cas en Sieb Melany Nieuw- en Sint loos: Ineke Minheere-Weijermans land Theo Minheere Emanuela en Pieter Martin en fudith Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeg huis "TerReede", huisje nr. 6. voor de liefdevolle verzorging aan 1 'ader gegeven. 22 december 2006 Correspondentieadres: Verlorenlandstraat 13,4381 IP Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Gerard te nemen op woensdag 27 december van 17.00 tot 17.10 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal daar aansluitend plaats vinden om 17.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van mijn broer en onze oom Piet Marinisse in de leeftijd van ruim 100 jaar namens de familie: Koudekerke: J. Melis-Marinisse Biggekerke: Kees en Sjaan Francke Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Swerf- Rust" te Middelburg en "de Vliedberg" te Koude kerke en de overburen Wil en Adrie Geschiere. Koudekerke, 22 december 2006. Correspondentieadres: Koudekerkseweg 27 4373 RB Biggekerke De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 27 decem ber om 14.00 uur op de begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Heden is overleden onze overbuurman Piet Marinisse in de leeftijd van 100 jaar Wil en Adrie Geschiere kinderen en kleinkinderen Biggekerke, 22 december 2006 Dankbetuiging Hartelijk dank voor alle reacties bij het ontvangen van mijn koninklijke onderscheiding! Wij wensen u fijne Kerstdagen en een gelukkig en voor spoedig 2007. Jan Margit Bergen Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedan ken. doen wij op deze wijze u allen danken voor de vriendschap, de kaarten en de bloemen. Mede hierdoor is het voor ons een onvergetelijke dag ge worden. Tevens wensen wij u allen gezegende Kerstdagen en een voorspoedig Nieuwjaar. J. van de Linde C. van de Linde-Minnaard Kloetinge Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Janna Adriaantje Abrahamse-Bierens zijn wij u dankbaar voor uw steun en troost. Uit aller naam. M. Christiaanse-Abrahamse Middelburg, december 2006 Troostende woorden, veel kaarten, de komst van zovelen naar het afscheid van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma Rosalia fosepha Dan ka art zijn voor ons een grote steun geweest. Wij danken u hartelijk voor deze overweldigende belang stelling. Alphonsusde Maat Kinderen Kleinkinderen Familie Dankaart Heinkenszand. december 2006 zaterdag 23 december 2006 >16 7SW1 SXÜ' NatuursteenHuis Onze vestigingen in Goes en Middelburg ziin van de 23 december tot en met 1 ianuari a.s. GESLOTEN Vanaf 2 ianuari 2007 ziin wii u weer graag van dienst. Goes s HH kinderendijk 117. T 0113 21 65 55 Middelburg Amesteinweg 40. T 0118 61 25 79 \toor spoedgevallen zijn wij vanzelfsprekend bereikbaar via bovenstaande telefoonnummers. www.natuursteenhuis.nl 't is niet 'tafscheid 't is het gemis De overweldigende en hartverwarmende blijken van mede leven is ons tot grote steun geweest bij het afscheid van mijn bijzondere man. onze vader, schoonvader en opa Ben Vermeule Dat heeft ons bijzonder goed gedaan. Het is voor ons helaas onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, daarom willen wij iedereen langs deze weg hartelijk bedanken. Sjaan Vermeule-Rentmeester Hans. Karin, Nicky en Indy Diana Lieve lieve Lia, lij, de Zon in ons leven, die zoooveel warmte en liefde hebt bent veel te vroeg onder gegaan. Bijna 5 maanden zijn nu verstreken alle dagen elke minuut naar je uitgekeken. Zoals sterren stralen aan de hemel zo straal jij, liefste, nog elke dag één tussen al die miljoenen de mooiste die ik ooit zag. En als op donkere dagen en gebrek aan licht het zicht op jou er even niet is sluit ik mijn ogen en zie toch jouw stralende gezicht. Bij tegenwind voel ik je zachte warme hand langs m'n wang en hoor dwars door de pijn van het gemis zachtjes in mijn oor ga maar door. probeer maar ga door Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het varme en gemeende medeleven in de vele brieven, e-mail-tjes, kaarten, telefoontjes, bloema en de grote belangstelling na het overlijden en bij het afscheid van onze geweldige lieve moeier, dochter en mijn zoo dierbare geliefde Elisabeth Lissdja (Lia) Deij Het leven gaat door zeggen zewij proberei, ieder op zijn eigen manier, stapje voor stap je de draad van het leven weer op te pakken en dagen (het verdriet om het gemis van) Lia voor altijd met ons mee. Het is fijn om te weten dat Lia voor zo velen vee heeft betekend. De kids, vader Herman en Arie Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Bastiana Cornelia (Jeanne) de Wilde De vele kaarten, telefoontjes en bovenal uw persoonlijke aanwezigheid heeft ons goed gedaan. Familie de Wilde Familie Kwekkeboom Heinkenszand, december 2006 kla het heengaan van mijn Lieve Liesbeth lebben haar vriendinnen, collega's, oud-collega's, voor- nalige klasgenoten en al die andere betrokken mensen ïun medeleven laten blijken door de uitvaart bij te vonen, bloemen op het graf te leggen of door kaarten en Drieven te sturen. -liervoor betuig ik u allen mijn welgemeende dank. Uit aller naam: 5 December 2006 Cederweg 12 4328 KB Burgh-Haamstede De aanwezigheid van zoveel mensen bij het afscheid, de kaartjes, bloemen of lieve woorden na het overlijden van Laura de Jong-van Keulen geeft aan hoe geliefd zij was. Dit is voor ons een enorme steun. Wij willen u hiervoor dan ook van harte bedanken. lohan, Daniëlle en Ruud de Jong Ploni van Keulen Oostkapelle, december 2006 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Gilles Overtveld zeggen wij u hartelijk dank. Het is ons tot steun geweest. A.P. Overtveld A. Overtveld-Koppejan Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, december 2006 Als ik toch moet sterven wil ik in stilte gaan. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn dierbare man, onze vader, schoonvader en opa. Martin us Jan Rouw Pastor Come Rouw-Bol ier Kinderen Kleinkinderen Axel, december 2006 Als een schip achter de horizon verdwijnt is het niet weg. We zien het alleen niet meer. Uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze papa en mijn man Henk Remmerswaal heeft ons diep getroffen. Wij vonden er steun, troost er bemoediging in. Het is voor ons onmogelijk om iedereer persoonlijk te bedanken. Langs deze weg danken wij aller die op welke manier dan ook met ons hebben meegeleefd. Vivienne Laure en Luuk Remmerswaal Ovezande. december 2006 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze zorgzame vader schoonvader en opa Christiaan Feij Chris betuigen wij u oprechte dank. Tevens spreken wij onze dank uit voor de goede zorgei van alle medewerkers en vrijwilligers van het Gasthuis unit Watertoren. Familie Feij Middelburg, december 2006 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 FIJNE FEESTDAGEN EIM EEN GOED EN GEZOND 2007 TOEGEWENST! Huisartsenpraktijk Het Rafoelken: Familie Thijssen C.M.H. Schoot Margriet de Kunder Elly van de Sande Kim de Schipper De praktijk is gesloten: van 22 dec t/m 5 jan Wij wensen een ieder een goed gevuld 2007! v" Familie, vrienden, kennissen en het hele personeel van St. Willebrord wens ik u prettige een gezond 2007 toe Mevrouw J. Kluijfhout-de Potter Kamer 217 Het nieuwe SieMatic Keukenideeënboek ligt gratis voor u klaar in onze showroom. 240 pagina's informatie, ideeën en handige tips. Kom even langs en haal uw boek. Gezellige kerstdagen! 't Liefst een SieMatic Nansenbaan 15 4462 GR Goes Tel. 0113-246465 www.plieger.nl Ook voor sanitair UiTvaaRTveRzonqinc, jjobse Uw zong in onze handen voort geheel WaLcherten Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 46220! www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-ultW vM Tevens beschikken wij overee Alle familie, vrienden en kennissen wensen wij Gezegende Kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar! Familie J. Meulmeester-van Belzen Radermacherstraat 1, 4341 GW Arnemuiden Even je hoofd vrijmaken Even wat anders: collecteren in de frisse buitenlucht. Een mooie kans om je hoofd vrij te maken. En de kans om je in te zetten voor 3,5 miljoen mensen met een hersenziekte of psychische aandoening. Met uw hulp kunnen we meer veelbelovende onderzoeken financieren en projecten steunen die het leven van patiënten veraangenamen. Bel 030 -297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting Nederland 0 en het Fonds Psychische Gezondheid. -tl- Idriss Kabrel is vier jaar en woont in Kameroen. Zijn benen zijn vergroeid, daarom loopt hij met beugels. Idriss gaat graag naar school. In de pauze voetbalt hij samen met zijn vriendjes. Zolang hij groeit, heeft Idriss begeleiding nodig. De kosten voor zijn revalidatie tot nu toe bedragen 114,76 euro. Het Liliane Fonds helpt kinderen zoals Idriss; kinderen die zonder steun geen kans maken op medische en of sociale revalidatie. Helpt u mee? T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl giro 7 800 800 's-Hertogenbosch Hét speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 V Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! ,,SCHOUWEN-DUIVELAND" M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl s 24 uur per dag, 7 dagen per week Overal in Europa, dus ook in uw woonplaats Vervangend vervoer Repatriëring vanuit het buitenland Vraag naar de voorwaarden bij uw Bosth Car Servite Pethhulp in de buurt EnnEfflsgaiaESEffir Drieschouwen-zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20 45 BORSSELE, Autobedrijf de Muynck Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dirk Dronkersweg 15, Telefoon 0113 - 27 36 65 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Voltaweg 33, Telefoon 0118 - 62 76 80 lm miM dif Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 1524 hidrii>dddrTflrmiJiiam.tu;j Boerenweg 4, Telefoon 0111 - 41 26 86 www.boschcarservice.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 68