Banen Vos PZC stoffeerder Kijk ook op ^SJohfTracjcN qb BERGH BOUW Zoekt 3 nieuwe collega's Uitvoerder, Werkvoorbereider en Calculator BANEN LADDER GEZOCHT DOKTERSASSISTENTE Dokters Apothekers assistente Ervaren en gemotiveerde TRANSPORTPLANNERS (Fulltime) Ervaren enthousiaste internationale TANKAUTOCHAUFFEURS (Fulltime/Parttime) LOONTJENS s Manager m/v R>TM Logistics Machine Operators Heftruckchauffeurs 23 DECEMBER 2006 - W31 VAN DEN Samen met je collega's werk je in een open, informele cultuur. Onze relaties bevinden zich voornamelijk in de Zuid Westhoek en dan in het bijzonder in en rondom Bergen op Zoom en Roosendaal. Omdat bouwen mensenwerk is, hechten wij bij Van Den Bergh Bouw veel waarde aan goede opgeleide medewerkers die in projectteams nauw met onze opdrachtgevers samenwerken. Wij baseren onze werkwijze op vakmanschap, vakkundig advies en betrouwbaarheid. Het werkterrein van Van Den Bergh Bouw omvat: Utiliteitsbouw, industriële bouw, woningbouw, renovatie, onderhoud en infrastructurele werken in combinatie met eerder genoemde bouw. Wij bieden je ruimte voor vakinhoudelijke en persoonlijke ontplooiing. Natuurlijk een goed salaris met een pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Is je interesse in ons bedrijf gewekt, stuur ons dan je sollicitatiebrief of e-mail met cv naar: Van den Bergh Bouw BV, t.a.v. Robert Vink, afdeling personeelszaken, Witteveenweg 2, Postbus 303, 4600 AH Bergen op Zoom of e-mail met cv naar: info@berghbouw.nl Meer informatie over deze functies kün je inwinnen bij Sjef Jongbloed, directeur. Telefoonnummer 0164-251240. Zie ook onze website www.berghbouw.nl. Van den Bergh Bouw Postbus 303 4600 AH Bergen op Zoom Telefoon 0164-251240 www.berghbouw.nl Van Vliet Cherrytomaten is een modern en sterk groeiend bedrijf dat gespecialiseerd is in het telen, sorteren en verpakken van tomaten. De organisatie bestaat op dit moment uit 4 productielocaties met 1 verpakkingsstation in het Westland en 1 productielocatie met verpakkingsstation in Rilland. Voor onze vestiging in Rilland zijn wij op zoek naar een: Allround assistent verpakkingsstation Als allround assistent verpakkingsstation: O Ben je samen met de bedrijfsleider verantwoordelijk voor het klantgericht sorteren en verpakken van onze producten. O Ben je samen met de bedrijfsleider verantwoordelijk voor de logistieke processen in ons verpakkingsstation. O Motiveer en stuur je de medewerkers en draag je mede zorg voor een schone, nette werkplek. O Vervang je de bedrijfsleider bij diens afwezigheid. O Ben je belast met het laden en lossen van vrachtwagens. O Wordt er van je verwacht dat je zelf ook actief meewerkt De persoon die we zoeken: O Heeft affiniteit met logistiek en techniek. O Is bekend met het rijden op een heftruck. O Is in staat mensen te motiveren en te coachen en is stressbestendig. O Kan met computers omgaan en is woonachtig in omgeving Rilland. Voel jij je thuis in een jong team. ben je flexibel (geen 9 tot 5 mentaliteit) en heb je ervaring in een soortgelijke functie dan is dit de ultieme uitdaging. Naast een dynamische baan waarin geen dag hetzelfde is, bieden wij een informele werksfeer, en een goed salaris en prima secundaire arbeidsomstandigheden. Van Vliet Cherrytomaten Bathpolderweg 39 4411 RT Rilland www.cherrytomaten.nl Spreekt deze functie je aan? Solliciteer dan voor 6 januari. Bel voor een afspraak met onze algemeen bedrijfsleider. Hans Bouten tel: 06 - 20 57 93 71 of mail naar hans@cherrytomaten.nl. Kijk voor meer informatie over werken bij Va et Cherrytomaten op www.cherrytomaten.nl Interieurhuis Deurloo is een woonwinkel met de gróótste collectie gordijnstoffen, tapijt, binnen- en buitenzonwering. Ook kunt u bij ons terecht voor het stofferen van meubelen. Wij zoeken voor ons dynamisch bedrijf, waar service en kwaliteit hoog in het vaandel staan iemand die interesse heeft voor de woonbranche. Momenteel hebben wij een vacature voor een Misschien ben jij iemand die al in het vak zit of het vak wil leren? Hoofdzakelijk zullen de werkzaamheden bestaan uit: -leggen van tapijt, vinyl, linoleum, laminaat, etc. -monteren van hanggarnituren en gordijnen -plaatsen van binnen- en buitenzonwering -aanbrengen van rolluiken Voel je iets voor deze functie en beschik je over goede contactuele eigenschappen, schrijf dan naar Havenplein 3, 4301 JD Zierikzee. Voor informatie bel 01 1 1 - 41 5951 en vraag dan naar Peter Morks of naar Arie van Beveren. Het volgen van opleidingen of cursussen behoren tot de mogelijkheden binnen het bedrijf. Salaris volgens cao wonen. Wij wensen u allen Fijne Kerstdagen en een Coed 2007! Op 2 januari zijn wij gesloten. Per 1 januari gezocht voor 2 dagen per week Voor alle voorkomende werkzaamheden in de huis artsenpraktijk, waaronder fiinctieonderzoeken zoals ecg, spirometrie, audiometrie en aansluiten van bloeddrukmeters, het verzorgen en maken van uit- strijkjes voor het bevolkingsonderzoek, geven van vaccinaties, meten van suikers en bloeddrukken etc. Als je beschikt over goede communicatieve vaar digheden, stressbestendigheid, verantwoordelijk heidsgevoel, accuratesse, flexibiliteit, goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal, en goed zelfstandig kunt werken, schrijf dan snel een brief of bel of mail naar bovenstaand adres. Huisartsenpraktijk M. Hamelink Badhuisstraat 46 4381 LT Vlissingen 0118-412950 hahamel ink@zeelandnet.nl Vacature Gevraagd voor 22 uur per week. Wij zoeken een medewerker met de kenmerken: Gediplomeerd Flexibel Accuraat Goed zelfstandig maar ook in teamverband kunnen werken Liefst iemand met ervaring (promedico) e Goede sociale vaardigheden Salaris volgens CAO. Schriftelijke reactie's graag voor 7 januari 2007 naar: R. B. T. Wolbers Korte Achterweg 16 4458 BG 's-Heer Arendskerke Op deze wijze kunt u óók personeel werven! Wilt u meer informatie over de voorwaarden en het speciale tarief van deze BANENLADDER? Verkoopteam arbeid, educatie en zorg Telefoon: 076- 5 312 240 E-mail: aez@pzc.nl Eikelenboom European Food Transport is gespecialiseerd in het transport van vloeibare levensmiddelen. Wij vervoeren kwalitatief hoogwaardige producten, waarbij het merendeel van onze bestemmingen binnen de Benelux ligt. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden, zijn wij per direct op zoek naar geschikte en enthousiaste kandidaten voor de volgende functies: De transportplanner vormt de spil van het logistieke proces. Na een gedegen inwerkperiode zal de transportplanner deel gaan uitmaken van het planningsteam, dat als kerntaak heeft het inplannen van de transport-opdrachten en het aansturen van de vloot. Vereisten hierbij zijn nauwe communicatie met klanten en chauffeurs. Uw profiel: u heeft een opleiding op MBO/HBO niveau en een goede kennis van de moderne talen, zowel in woord als in geschrift. Daarnaast bent u stressbestendig en in staat om aan onze opdrachtgevers klantvriendelijke en creatieve oplossingen aan te bieden. U bent een teamplayer, maar zeker ook in staat om zelfstandig goed te kunnen functioneren. Bovendien heeft u geen '9 uur tot 5 mentaliteit' en bent u bereid om roostermatig tijdens weekenden telefoondienst te draaien. Voor deze functie is een hoge mate van zelfstandigheid vereist, CCV-diploma, rijbewijs C+E, goede communicatieve eigenschappen, evenals een goede beheersing van de Nederlandse taal. Bent u op zoek naar een leuke functie binnen een dynamisch en groeiend bedrijf, en her kent u zich in het bovenstaande profiel? Stuur dan uw reactie met CV en motivatie naar: Eikelenboom European Food Transport, Postbus 227, 4600 AE, BERGEN OP ZOOM, tel. 0164 - 272 783 (tijdens kantooruren) E-mail: info@eikelenboom.com Voor meer informatie, zie ook onze internetsite: www.eikelenboom.com Acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld In verband met toegenomen export van onze kwaliteitsbiljarts zijn wij op zoek naar een Loontjens Biljarts B.V. in Middelburg is de grootste leverancier van biljarts in de Benelux. Zij houdt zich bezig met de fabricage van eigen merken zoals Roothaert en Gabriels biljarts die wereldwijd verkocht worden. Binnen de organisatie zijn 10 goed opgeleide medewerkers werkzaam. Het bedrijf maakt deel uit van de Christoffel Groep waartoe ook Loonfjens Automaten behoort, die actief is in de exploitatie van kansspel-, behendigheidsautomaten en biljarts aan horeca- en recreatiebedrijven en aan eigen amusementscentra. De Christoffel Groep is een familiebedrijf dat is opgericht in 1920. Bij de werving en selectie van deze vacature laten wij ons ondersteunen door: den Hartog 'V Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op Werkzaamheden Na een gedegen inwerkperiode, waarin je kennis maakt met het assortiment en de werk- en denkwijze van de organisatie, ben je als manager belast met de inkoop, het aanleveren en het beheren van onderdelen en accessoires van biljarts, het emballeren van in onderdelen uiteengenomen biljarts en voor het transport ervan naar de klant. Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van de afgeleverde producten en voor de after sales. Verder stuur je (indirect) de medewerkers aan die biljarts op locatie assembleren en/of repareren. Functie-eisen Een relevante MBO+ of HBO opleiding richting bedrijfskunde Aanvullende managementopleiding Commerciële ervaring bij inkoop van goederen en of diensten Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Stressbestendig, integer en flexibel Profiel Je bent bekend met logistieke processen. Je bent een natuurlijke leider, weet mensen enthousiast te maken, neemt initiatieven en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Je bent flexibel en je hebt geen 9 - 5 mentaliteit. Je hebt affiniteit met het product en je hebt bij voorkeur ervaring in een gerelateerde branche. Je bent verder gewend bedrijfsmatig te denken en te rapporteren over de resultaten. Je moet woonachtig zijn in of nabij de provincie Zeeland, of bereid zijn te' verhuizen naar de regio Middelburg. Wij bieden Een verantwoordlijke en afwisselende functie binnen een informele werksfeer en in een dynamische werkomgeving met evenzo enthousiaste collega's. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden passend bij het niveau van de functie. Spreekt het profiel je aan en herken je je in de functie-eisen, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV aan: den Hartog - PersoneelsAdviesDienst, Postbus 2129,4460 MC Goes. Mailen kan ook aan: info@personeelsadviesdienst.nl. Informatie Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.C. Oomes, tel.nr. 0118-634400. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Op zoek naar een reclamebureau? Kies dan voor de zekerheid van een bureau met ROTA erkenning. Want zo'n bureau voldoet aan alle voorwaarden die de ROTA stelt. Word collectant voor de Hoofdcollecte van Nederland 3,5 miljoen menSen in.Nederland lijden aan een hersenziekte of psychische aandoening. Met uw hulp kunnen we wat aan die 'hoofd'- problemen doen: meer veelbelovende onderzoeken financieren en projecten steunen 3ie het leven vanfiatiënten veraangenamen. Bel 030 -297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichtihg Nederland (cëf en het Fonds Psychische Gezondheid. Vos Logistics is een toonaangevende Europese logistieke dienstverlener. Actief op het gebied van 4PL, forwarding diensten, transport, silo logistiek, warehousing en tankreiniging. Vos Logistics heeft 5.000 medewerkers in dienst, verspreid over 45 vestigingen binnen Europa. Gevoed door kennis, visie en praktijkervaring lopen wij voorop bij de ontwikkelingen in de markt. Hierbij spelen alternatieve logistieke concepten, zoals de ontwikkeling en inzet van intermodale netwerken, flexibele hubs en floating stock, een steeds belangrijkere rol. Het succes van onze organisatie vertaalt zich in een groeiende vraag naar onze diensten. Daarom zijn wij voor onze vestiging Vos Silo Logistics Terneuzen BV, waar men zich richt op Silo logistiek op zoek naar medewerk(st)ers voor de volgende functies: De functie: De Machine Operator is verantwoordelijk voor het verpakken van kunststof granulaten. U maakt hierbij gebruik van geavanceerde afzakmachines en moderne paletiseer-lijnen. Daarnaast verzorgt u het onderhoud en de housekeeping van de machines. De kandidaat: U bent in staat om op basis van opgeven prioriteiten uw productiedoelen te stellen en deze op een accurate en effectieve wijze te behalen. Pro-activiteit, flexibiliteit, stressbestendigheid en een hands-on mentaliteit behoren tot uw kernkwaliteiten. Tevens beschikt u over een afgeronde technische opleiding en bent in het bezit van een hef truckcertificaat cq. -diploma, VCA-1 en VAPRO-A. De functie: De Heftruckchauffeur draagt de zorg en verantwoordelijkheid voor het correct laden en los sen van vrachtwagens en containers. Daarnaast verplaatst u op een veilige, verantwoorde en efficiënte manier de goederen op de locatie. De kandidaat: U bent in staat om op basis van opgeven prioriteiten uw productiedoelen te stellen en deze op een accurate en effectieve wijze te behalen. Pro-activiteit, flexibiliteit, stressbestendigheid en een hands-on mentaliteit behoren tot uw kernkwaliteiten. Tevens bent u in het bezit van een Heftruckcertificaat cq diploma en een VCA-1 certificaat. Vos Logistics biedt u: Wij bieden u een marktconform salaris met interessante secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals deelname aan een collectieve ziektekostenverzekering en pensioenregeling. U werkt in een prettige, informele werksfeer binnen een sterk groeiende internationale organisatie. Geïnteresseerd? U kunt uw schriftelijke sollicitatie met CV richten aan Vos Silo Logistics Terneuzen BV, ter attentie van Sander Minderhout, Postbus 259 4530 AG te Terneuzen. Of via e-mail: pz.terneuzen@voslogistics.com Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Sander Minderhout, telefoon 0115 683 232 Kijk voor meer informatie over Vos Logistics en andere vacatures op www.voslogis- tics.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 63