^UEELWELDinG iMJ J auffeur PZC Banen COUJN B.V. O lobTrack.nl w Inkoper erotische toys Hoofd Bedrijfsvoering (m/v) R. Swagemakers Verkoper buitendienst m/v Commercieel medewerker binnendienst m/v H Care |K internationaal Kijk ook op 23 DECEMBER 2006 - W30 Wegens continue groei en internationalisering van ons bedrijf zoeken v ter versterking van de afdeling Inkoop op korte termijn een M/V EN WEBSHOP! (38 UUR P/W) Als Europees marktleider beheert de beursgenoteerde holding Beate Uhse diverse dochterondernemingen. Eén daarvan is het succesvolle erotiek-postorderbedrijf PABO, met miljoenen tevreden klanten in de Benelux, Duitsland, Oostenrijk, Engeland, Frankrijk, Tsjechië en binnenkort Spanje. Ons concept is het aanbieden van een breed en prikkelend assortiment, met respect voor ieders wensen en een hoogwaardige privac/garantie. Dat maakt PABO al sinds 1985 dé loonoangevende trendsetter op het gebied van erotiek per postorder. Bestellingen komen via zowel verschillende catalogi als per internet binnen op ons hoofdkantoor in Walsoorden, Zeeuws-Vlaanderen 30 autominuten van Antwerpen). Momenteel biedt PABO werk aan ca. 300 enthousiaste medewerkers. De functie; Het primaire doel van deze functie is het inkopen van erotische hulpmiddelen voor zowel man als vrouw. In een postorderbedrijf zijn inkopers tevens verkopers, daarom moeten onze inkopers beschikken over een sterke creatieve én tegelijkertijd commer ciële visie. Bij de selectie van de artikelen kan gekozen worden uit aangeboden col lecties maar wordt ook veelal een eigen inbreng verwacht. Voor het onderhouden van goede contacten met onze leveranciers (o.a. in Europa, USA en Verre Oosten) is een internationale visie vereist. Vanuit persoonlijke en vaktechnische belangstelling hou den onze inkopers zich op de hoogte van nieuwe trends en ontwikkelingen, o.a. door het bezoeken van beurzen en door intensief gebruik te maken van het internet. Pabo zoekt: Gemotiveerde kandidaten die door opleiding en/of ervaring kunnen werken op HBO-niveau beschikken over inkoopervaring grote affiniteit hebben met internet belangstelling hebben voor nieuwe ontwikkelingen en trends op het gebied van erotiek beschikken over een creatieve en commerciële persoonlijkheid goed in teamverband kunnen werken goed analytisch vermogen en cijfermatig inzicht hebben beschikken over goede contactuele en sociale vaardigheden in verband met de vele interne en externe contacten goede beheersing hebben van de Engelse en Duitse taal (zowel schriftelijk als mondeling) Pabo biedt: Wij bieden een interessante functie voor een veelzijdige persoonlijkheid in een modern en sterk groeiend bedrijf. Deze functie valt onder de directe verantwoording van de mana ger Inkoop. Je werkt in een jong team in een sfeer waar samenwerking en collegialiteit belangrijk zijn. Uiteraard bieden wij voor deze functie een passend salaris en goede secundaire voorwaarden. Kortom: Kun je jezelf vinden in het bovenstaande, stuur dan jé sollicitatiebrief voor 12 januari a.s. naar Pabo B.V. t.a.v. Monique Hol, manager Personeelszaken, Postbus 274, 4560 AG te Hulst of via e-mail naar moniquehol@pabo.nl Meer gedetailleerde informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Helmut Baaten, manager Inkoop, tel. 0114 - 687764 of via e-mail: helmutbaaten@pabo.nl Telefonische acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Steelwelding Group is binnen haar branche toon aangevend In de wijde omgeving op het. gebied'van detacheren van hoog tech nisch personeel. Reeds sinds jaren werken mede werkers van de Steelwelding Grotlp bij diverse grote industriële bedrijven. Ook In de midden- en kleine metaal verwerkende industrie zijn onze mannen vertegenwoor digd. Onze medewerkers zijn graag geziene vakmensen op de werkvloer bij onze opdrachtgevers. Steelwelding Group is dan ook een begrip wanneer het gaat om het detacheren van (vakbekwame, technische 1 werknemers in de scheeps bouw, offshore, petroche- I mie, montagebouw, energie- I productie, voedingsmiddele nindustrie en in algemeen onderhoud aan machines. Zoek je een uitdagende baan? Neem dan nu contact met ons op!! Wegens grote vraag naar onze diensten zoeken wij op kort termijn nieuwe vakkundige medewerkers voor onderstaande functies: Constructiebarikwerkers Pijpfitters een pré is om in bezit te zijn van certificaten in de methodes SMAW, FCAW en/of GTAW. iri"de^Kèt'woordzbVvir'in de zware constructies alswel de machinebouw. voor het samenstellen van grote pijpconstructies en het kleine leiding- werk in de instrumentatie. Leerlingen/schoolverlaters scholing in de bovenstaande disciplines behoort tot de mogelijkheden. In het bezit van een geldig VCA certificaat is noodzakelijk om bij onze klanten geplaatst te kunnen worden. Naast een goed salaris kunnen wij tot prima secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomen, zoals pensioenopbouw, spaarloon en opleidingsmogelijkheden. "Optimaal voor personeel in staal" info@steelwelding.nl www.steelwelding.nl Steelwelding Group Havennummer 5994 Frankrijkweg 5 4389 PB Ritthem (Vlissingen-Oost) Tel. 0113-614024 COLLEGE C GROEN COLLEGE GOES Edudelta Onderwijsgroep Edudelta Onderwijsgroep verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO, MBO en contractopleidingen) en in de technische sector (VMBO- techniek en -economie) en voert het bevoegd gezag over een OPDC met bovenschoolse opvang. Met ruim 350 medewerkers wordt op de diverse locaties inhoud gegeven aan de opleidingsprogramma's met bijzondere aandacht voor de persoonlijke en maatschap pelijke ontplooiing van leerling en deelnemer. De volgende onderwijsinstel lingen vormen Edudelta Onderwijsgroep: Groen College Goes Groene School Sommelsdijk De Gaarde, Barendrecht De Vliedberg, Goes Technische School Middelharnis Deze vacature is gelijktijdig intern aangeboden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Edudelta Onderwijs groep respecteert de NVP- sollicitatiecode. Het Groen College Goes is een scholengemeenschap voor VMBO en MBO onderwijs in de groene sector. De school biedt onderwijs aan circa 880 leerlingen, waarvan 420 VMBO en 460 MBO leerlingen. Daarnaast verzorgt de school een groot aantal cursussen dat gerelateerd is aan de sector waar de school zich in begeeft. Edudelta Onderwijsgroep zoekt een voor het Groen College Goes! Het Hoofd Bedrijfsvoering draagt zorg voor de beleidsvoorbereiding, beleidsuitvoering, controle en evaluatie ten aanzien van de deelnemers administratie, administratieve ondersteuning, het coördineren van werk zaamheden op het gebied van beheer, onderhoud, toezicht en dienst verlening in het gebouw, de postverzorging en reproductiewerkzaam heden, de Mediatheek, Roosterzaken en verhuur en geeft leiding aan de medewerkers van het Bedrijfsbureau. Profiel: Natuurlijk overwicht Ondernemend Flexibel Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij beschikt over: HBO werk- en denkniveau Ervaring in het onderwijs is een pré Kennis van nOISe is een pré Aanvullende informatie: De functie heeft een omvang van 1,0000 wtf De functie dient nog gewaardeerd te worden (indicatieschaal 10/11 CAO Bve) De selectiegesprekken zullen plaatsvinden op 17 januari 2007 en een eventuele tweede ronde op 25 januari 2007. Geïnteresseerd? Telefonische informatie wordt verstrekt door de vestigingsdirecteur, de heer A.A. Tissink, bèreikbaar onder telefoonnummer 06-53182391 U kunt voor algemene informatie ook kijken op: www.aroencolleQeaoes.nl en www.edudelta.nl In verband met de kerstvakantie zullen er geen ontvangstbevestigingen verzonden worden. Schriftelijke sollicitaties dienen vóór 5 januari 2007 gericht te worden aan: Groen Collége Goes, t.a.v. mevrouw J.F.M. Zwanenburg, postbus 95, 4460 AB Goes. Transport, op- en overslag R. Swagemakers Transport Vof is een dynamische, betrouwbare en flexibele transportonderneming die gespecialiseerd is in het internationaal transport, de op- en overslag van maritieme- en buikcontainers, industriële producten en stukgoed. Voor onze afdeling planning zoeken wij een: Ervaren transportplanner (m/v> De functie: - Efficiënt plannen van transportorders - Het onderhouden van contacten met opdrachtgevers en chauffeurs - Geven van leiding aan de chauffeurs - Bewaken van het vereiste kwaliteitsniveau - Controleren van uren- en ritstaten (autorisatie) - Alert reageren op wijzigingen of afwijkingen in het transportproces. Functie-eisen: - Ervaring in de transportbranche - Een MBO-opleiding - Kennis van arbeidstijdenwetgeving - Kennis van ADR-regelgeving - Goede communicatieve vaardigheden - Stressbestendig en flexibel - Kennis van de Engelse taal Franse taal - Bereidheid om cursussen en bijscholing op vakgebied te volgen Wij bieden u een interessante functie die marktconform wordt beloond. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend te noemen. Chauffeursbegeleider wagenparkbeheerder (m/v) (part-time 2 a 3 dagen /week) Deze functionaris zal ook fungeren als preventiemedewerker. De functie: - Het begeleiden en corrigeren van onze chauffeurs en charters op het gebied van o Kwaliteit o Veiligheid, gezondheid en milieu (VGM) - Ziekteverzuim begeleiding en reïntegratie i.s.m. de Arbodienst - Het onderhouden van contacten met de Arbo-dienst etc. en de chauffeurs - Geven van voorlichting m.b.t. o kwaliteit en VGM o schadepreventie - Actualiseren van de Risico inventarisatie en evaluatie ARBO - Beheer van het wagenpark - Bijhouden van de wagenparkadministratie Functie-eisen: - Ervaring in de transportbranche - Een MBO-opleiding - Kennis van ARBO-zorg en -wetgeving - Kennis van ADR-regelgeving - Kennis van wagenparkadministratie/beheersystemen - Kennis van onderhoudschema's van transportmiddelen - Goede communicatieve vaardigheden - Bereidheid om cursussen en bijscholing op vakgebied te volgen Wij bieden u een interessante combinatiefunctie die marktconform wordt beloond. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend te noemen. Wanneer u interesse in deze functie heeft en bij ons een boeiende uitdaging aan wilt gaan richt dan uw reactie inclusief uw curriculem vitae aan: R. Swagemakers Transport V.o.f. t.a.v. dhr. R. Swagemakers Finlandweg 10 4554 LW Westdorpe U kunt ook per email reageren op: romain rswaaemakers.nl Voor nadere informatie over deze functie kunt u bellen met: Dhr. R. Swagemakers, telefoon 0115 - 47 74 77. Resultaat in techniek" rr Novatio Holland BV is een succesvolle, snelgroeiende handelsonderneming gespecialiseerd in een breed assortiment bijzondere reparatie- en onderhoudsartikelen voor automotive, bouw en industrie, welke rechtstreeks op garage en professioneel eindverbruikers niveau worden afgezet. Teneinde het succes te continueren en Novatio verder uit te bouwen zoeken wij op korte termijn een Regio: zeeland (goes, middelburg eo.) Wat wij van u verwachten: U bent familiair stabiel, uw opleiding ligt op middelbaar technisch en commercieel niveau en u heeft grote affiniteit met voertuig of bouwtechniek. Wij zoeken een commerciële doe-het-zelver welke door de combinatie van technische kennis en commercie, verkoop resultaten realiseert. U bent een zelfstandige verkoper, een doorzetter en wilt d.m.v. een goede salaris- en provisieregeling een goed inkomen verwerven. Kandidaten dienen in het rayon woonachtig te zijn. Wat u van Novatio kunt verwachten: Novatio biedt u een steeds wisselend programma exclusieve producten, professionele scholing en begeleiding, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een interessante job in de prettige werksfeer van een gezond (reeds 29 jaar) en groeiend bedrijf. Geïnteresseerd? Schrijf dan een korte sollicitatiebrief of email met CV. T.a.v. Rogier Op hel Veld Voor telefonische inlichtingen: 0475 - 318159 (tijdens kantooruren). Postbus 36, 6040 AA Roermond Tel.: 0475 - 318159, fax: 0475 - 331401 E-Mail: info@novatio.nl, website: www.novatio.nl Assurantiekantoor Boidin Temeuzen is een onafhankelijk tussenpersoon met meer dan 8000 relaties. Ons kantoor is gespecialiseerd op het gebied van verzekeringen, hypotheken en pensioenen, zowel particulier als zakelijk.Tevens zijn wij ZLM adviseur in de kanaalzone. Wij zijn op zoek naar: Betreft duobaan of fulltime job. Werkzaamheden: - verwerken van nieuwe aanvragen, polismutaties en schades - telefonisch, schriftelijk en per e-mail contact onderhouden met relaties en maatschappijen - ontvangen en voorlichten relaties op kantoor Profiel: - MBO/HBO werk en denkniveau - Assurantie B diploma - vriendelijk, flexibel, stressbestendig, klantgericht, commercieel, en nauwkeurig Wij bieden: - Een leuke en afwisselende baan, goede werksfeer in een klein team met een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer weten? Voor meer informatie kun je bellen met Peter Mol 0115-614982 Solliciteren? Stuur dSn je sollicitatie met CV per post of per mail naar Assurantiekantoor Boidin Terneuzen Postbus 27 - 4530 AA Terneuzen - terneuzen@boidin.nl Graag vermelden of je interesse hebt in een duo baan of fulltime job =f Assurantiekantoor Boidin Terneuzen -^7 Axelsestraat 62 - 4537 AL TERNEUZEN =- T. 0115 - 614 982 - F. 0115 - 621 855 - www.boidin.nl Colijn B.V. is een dynamisch technisch bedrijf met installatiebedrijven voor beveiliging en telecommunicatie. Voor onze afdeling Beveiliging zoeken wij een betrouwbare en enthousiaste: MONTEUR BEVEILIGINGSINSTALLATIES (vacaturenummer 4609) Functie-eisen: Diploma VEV monteur sterkstroom installaties Of een diploma MTS elektrotechniek Bekend met PC en Windows applicaties Ervaring in elektrotechniek, montage en aansluittechnieken In bezit van rijbewijs Ook zijn wij op zoek naar een: AANKOMEND BEVEILIGINGSMONTEUR (vacaturenummer 4409) Functie-eisen: VBO diploma Elektrotechniek In opleiding voor VEV monteurdiploma Ervaring in montagetechnieken In bezit van rijbewijs Werkzaamheden omvatten het realiseren van beveiligingsinstallaties voor inbraak en brand alsmede de aanleg van toegangscontrole systemen en CCTV installaties. Voor beide functies geldt als voorwaarde dat men zich verder in het vak wil ontwikkelen. Als u van afwisselend en zelfstandig werk houdt en u verder in de beveiliging wil ontplooien is dit een unieke kans. Heeft u belangstelling voor één van bovenstaande functies stuur dan uw sollicitatie en CV onder vermelding van het vacaturenummer vóór 8 januari 2007 naar: Colijn B.V., t.a.v. dhr. H.J. Colijn, Lewestraat 43, 4481 BC Goes/Kloetinge, of per email: administratie@colijnbv.nl. Voor informatie: tel. 0113 - 213720. Aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Jielp System ERKEND TELECOM MUNICATIE BEDRIJF Minnaard Transport B.V. te Krabbendijke is op zoek naar een inter nationale chauffeur. Wij verzorgen groupage en geconditioneerde transporten door geheel de Benelux, Frankrijk en een deel van Duitsland Spreekt dit jou aan, neem dan contact op met het onderstaande adres. WBt, wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: het bezit van ADR stukgoed is een pre reactie: Minhaard Transport B.V. t.a.v. W.J. Minnaard postbus 14, 4413 ZG Krabbendijke tel 0113 - 501 478, vAm@minnaardtransport.nl I De Van Pelt Vlees Groep BV is een groothandel in vlees en vleesproducten met vestigingen in Hellevoetsluis, Scherpenzeel en Middelburg en levert ambachtelijk en voorverpakt vlees aan supermarkten. Binnen de Van Pelt Vlees Groep BV zijn circa 400 medewerkers werkzaam. Wij zoeken met onmiddellijke ingang voor onze vestiging in Middelburg een: MEDEWERKER REINIGING In deze functie ben je samen met je collega's verantwoordelijk voor: Het schoonmaken van kratten met de krattenwasmachine, het sorteren van kratten, het opgeruimd houden van het buitenterrein, het assisteren met het schoonspuiten van de productieruimte en het verrichten van algemeen ondersteunende productiewerkzaamheden. De nadruk in deze functie zal echter komen te liggen op het productieklaar maken van de kratten. Voor deze functie geldt dat wij verwachten dat u inzicht heeft in en belangstelling toont voor de bestaande bedrijfsprocessen. U beschikt over een analytische, zelfstandige en kritische instelling en bent een open, sociale, collegiale en energieke persoonlijkheid. Daarnaast dient u te beschikken over een hands-on mentaliteit (passend bij branche en bedrijf). Wij bieden u werkzaamheden in een klein teamverband, goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (conform de CAO voor de vleesgroothandel) en een 36-urige werkweek. Heeft u belangstelling voor deze functie, dan kun u uw schriftelijke sollicitatie sturen aan: Van Pelt Vlees b.v. Tav:afdeling personeelszaken Christiaan Huygensweg 3 3225 LD Hellevoetsluis e-mail: personeelszaken@vanpeltvleesgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 62