Banend ook cPlobTrack.nl PERSONEEL Ik werk voor de Stichting Werkt voor Ouderen. Maar ze werken ook voor mij. Verzorgenden (IG) m/v mm i in.fi Consultants met een technische achtergrond en ervaring met personeelsontwikkeling Je hebt een groot oplossend vermogen Hoofd afdeling communicatie (v/m> Eerste bedrijfswagentechnici (fulltime) M/V Magazijnmedewerkers (fulltime) M/V APM TERMINALS ROTTERDAM 23 DECEMBER 2006 - VV28 VAPRO-OVP helpt industriële bedrijven en haar medewerkers bij het ontwikkelen van menselijk kapitaal, opleiden en subsidie verwerving. Ons doel is de werkinzetbaorheid van (potentiële) werknemers in de maakindustrie te vergroten. Dat doen we door hoogwaardige kennis om te zetten naar praktische diensten en producten in opdracht van de overheid (ministeries OCW, SZ\N en gemeenten), internationale bedrijven en scholen. Onze organisatie kenmerkt zich door een mix van gedreven professionals op het gebied van techniek en menswetenschappen die met grote betrokkenheid en in een open sfeer elkaar uitdagen de beste oplossingen te bieden voorde vragen van onze klanten. Binnen de VAPRO-OVP groep werken 115 mensen die een jaaromzet genereren van 15 miljoen euro. Naast de Nederlandse markt is VAPRO-OVP ondermeer actief in België, Oost Europa en China. Door de sterke groei van "het aantal opdrachten in binnen- en buitenland bij vooraanstaande industriële multinationals zijn wij op zoek naar: voor minimaal 32 uur per week De baan In deze zelfstandige functie geef je vorm aan het beroepsonderwijs ten behoeve van procestechnische opleidingen. Daarnaast adviseer je bedrijven ma'atgerieht over hun bedrijfspecifieke HRD-vraagstukken. Het verzorgen van trainingen, maken van werkplekanalyses en het begeleiden van EVC-trajecten behoort ook tot je takenpakket. Het profiel od-M? Om goed invulling te kunnen geven aan deze veelzijdige functie zoeken wij ondernemende en service- gerichte doeners met gezond verstand en met een afgeronde HBO- of academische opleiding (technische en of chemische richting) en aantoonbare ervaring in de industrie (+/- 3 jaar) waarbij je ook in aanraking kwam met personeel en opleiden. Je bent een praktisch ingestelde adviseur met een goede theoretische achtergrond en een passie voor techniek en mensen. Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden, hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel en bent bereid om te reizen door geheel Nederland en soms ook naar het buitenland. Je bent in bezit van een rijbewijs. VAPRO-OVP biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden waarin goede prestaties extra beloond worden. Reageren? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Jan Ros (06 295 00 312). Je sollicitatiebrief met c.v. kun je voor 15 januari 2007 richten aan VAPRO-OVP t.a.v. Michel van Hooijdonk, Postbus 93, 2260 AB LEIDSCHENDAM of stuur een email naar HRM@vapro-ovp.com onder vermelding van onze referentie MVH/ED/0107. Uitgebreidere informatie kun je viriden op www.vapro-ovp.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. vacaturenummer 05.33.06 .De afdeling communicatie heeft met succes een veranderingstraject afgerond. De afdeling is getransformeerd van een afdeling I r*OVI PIC IG Z66 and voorlichting naar een afdeling communicatie. Communicatie is voor het provinciaal bestuur een strategisch beleidsinstrument. Belangrijke beleidsdossiers zijn aan de orde van de dag. Voorbeelden hiervan zijn: grote gebiedsgerichte projecten, implementatie omgevingsplan, uitvoering sociaal-economisch beleid en de bijdrage in het sociale domein. Salaris bij voltijdsbetrekking bedraagt minimaal 3.974,-- en maximaal 5.678,- bruto per maand. Inlichtingen: de heer mr. drs. L.J.M. Verduit, provinciesecretaris, telefoon (0118) 63 13 11. Een assessment is onderdeel van de selectieprocedure. Stuur voor 10 januari 2007 uw sollicitatiebrief met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar provincie Zeeland, Postbus 60014330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl. Wij bieden u een professionele werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indiensttreding van gehandicapten, allochtonen en jongeren, die voldoen aan de functie-eisen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen, indien zij voldoen aan de functie-eisen, nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Diverse werkplaatsen binnen de bedrijfswagendivisie, met in het bijzonder in Hulst, zijn wegens uitbreiding van activiteiten op zoek naar: POSTBUS 21.29 4800 CC BREDA TELEFOON: (076) 578 79 11 INTERNET: WWW.TB.NL Kom werken voor Zeeland V -'ni Werken, 'wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekfend samen. Prachtige stranden, ruime woningkeuze, volop fietspaden en geen files. Een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor een van de mooiste kust provincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 werknemers werkzaam. De Van Tilburg-Bastianen Groep is sinds 1934 actief in de automotive-sector en is opgesplitst in twee hoofddivisies: de bedrijfswagendivisie en de personenwagendivisie. Bij de bedrijfswagendivisie zijn circa 135 personen werkzaam. Onder de bedrijfswagendivisie vallen de volgende activiteiten: verkoop en service van alle bedrijfswagens, waaronder het merk DAF, getrokken materieel en universeel schadeherstel. De divisie heeft vestigingen in Breda, Roosendaal, Hulst, Gorinchem, Tiel en Vianen. Verantwoordelijkheid: Zorgen voor en coördineren van de administratieve en operationele werkzaamheden m.b.t, inkomend en uitgaand weg-/railtransport, zodanig dat de werkzaam heden tijdig en efficient worden uitgevoerd. Daarnaast moeten de fysieke container-/truck-/rail-flows zo efficiënt mogelijk doorgang vinden. Taken: Verdelen van de werkzaamheden per ploeg en as sisteren in de shiftplannmg, monitoren van de fysieke flows en hierop aanpassen van de prioriteiten; Bewaken en onderhouden van werkwijzen, procedu res en deadlines van de eigen afdeling en aandragen van verbeteringen aan het hoger management; Bewaken van het proces dmv. data in diverse ge automatiseerde systemen en indien nodig bijsturen, Oplossen van problëmen, die door de medewerkers niet opgelost kunnen worden en overdragen van kennis; Informeren en adviseren van verantwoordelijke par tijen in kritieke situaties en activeren van noodmaat regelen (in opdracht/in overleg/zelfetandig); Voorbereiden van werkplanningen, zodanig dat de continuïteit van de werkzaamheden, ook buiten de eigen werktijden, gewaarborgd is en de shiftover- gangen efficiënt en zonder informatieverlies plaats- Waar nodig en/of gewenst zelf uitvoeren van de werkzaamheden. Wij vragen: i HBO werk- en denkniveau; Aantoonbare leidinggevende ervaring; Acuratesse en een pragmatische aanpak, Uistekende kennis van de Engelse taal; Het bezit van eigen vervoer. Wij bieden: Prettige werksfeer in een professionele omgeving. Gelegenheid om te leren en om te gaan met de modernste sofwarepakketten op uw gebied; Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na verschij-mng van deze advertentie sturen aan: APM Terminals Rotterdam B.V., ta v. Personeelszaken. Antwoordnummer 931, 3190 WN Maasvlakte-RL Of per e-mail naar rotapmthrdgen@apmterminals.cora A.P. Moller - Maersk A/S is een internationaal bedrijf van Deense origine, bekend om haar activiteiten in de scheepvaart, energie, offshore, detailhandel en industrie. The A P. Moller - Maersk Croup heeft meer dan 110.000 werknemers en heeft kantoren in meer dan 125 landen. APM Terminals is een van s werelds grootste container terminals met een portfolio van meer dan 45 container terminals binnen de groep waaronder APM Terminals Rotterdam B.V. Gesitueerd op de Maasvlakte, Rotterdam, heeft dit bedrijf rond 900 werknemers en voorziet in stuwadoorsdiensten aan container scheepslijnen, waaronder 's werelds grootste containerschepen, m volcontinudienst, op 92 hectare havenland en 1.6 km kade. Onze activiteiten kenmerken zich door een gestage groei en uitbreiding, nu en in de toekomst. Acquisitie c q iele werving naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De missie van de afdeling is het bevorderen, in- en extern, van een effectieve, doelgerichte en proactieve communicatie van de provincie Zeeland met de Zeeuwse bevolking, gemeenten en maatschappelijke organisaties. Dit doet de afdeling omdat Zeeland het waard is. De werkzaamheden van de afdeling zijn in vijf teams ondergebracht, te weten 3 teams bestuurs- en beleidscommunicatie, het team media, middelen en publieksinformatie en het team interne communicatie. leder tèam kent de functie van senior communicatieadviseur, (junior) communicatieadviseur en communieatieassistent. IntotaSf telt de afdeling 20 medewerkers. Deze enthousiaste afdeling communicatie zoekt een nieuw afdelingshoofd, die: - de uitgezette lijn kan en wil consolideren; - meer dan affiniteit heeft met het vakgebied "communicatie"; - de afdeling communicatie kan positioneren binnen de organisatie (o.a. door de invulling van de adviesfunctie van communicatie; de bedrijfsvoering, het beschrijven en standaardiseren van werkprocessen, het zakelijk vastleggen van afspraken, etc.); - een club zeer enthousiaste professionals kan aansturen. Het nieuwe afdelingshoofd communicatie dient naast de competenties (plannen en organiseren, bestuurs- en organisatiesensitiviteit, omgevingsbewustzijn, samenbindend leiderschap, besluitvaardig en onderhandelen) een ruime relevante ervaring te bezitten en een afgeronde universitaire opleiding. Wij zoeken meerdere klantgedreven, ambitieuze bedrijfs wagentechnici en magazijnmedewerkers met meerdere jaren ervaring, die in staat zijn zelfstandig beslissingen te nemen aangaande de eigen werkzaamheden. Heb je interesse en wil je deel uitmaken van het succes van de Van Tilburg-Bastianen Groep, stuur dan voor 15 januari a.s. een sollicitatiebrief met c.v. aan de afdeling personeelszaken, postbus 3415, 4800 DK Breda of e-mail naar s.v.zessen@TB.nl. Voor meer informatie kun je bellen naar dhr. K.v.d.Heuvel (076-5787439) of dhr. R.v.Putten (076-5787922). Werkzaamheden en functie-eisen: Voor meer informatie over de werkzaamheden en de functie-eisen voor eerste bedrijfswagentechnici en magazijnmedewerkers verwijzen we u naar onze website, www.TB.nl. Hierop vindt u tevens achtergrondinformatie over onze organisaties en de betreffende vestigingen. APM Terminals is op zoek naar een; GATE SUPERVISOR M/V (Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Incorrecte of te late douanedocumentatie verstoort het laad- en losproces van containers. Het afhandelen van douanedocumentatie binnen onze terminal wordt uitgevoerd op een gespecialiseerde afdeling. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een: Verantwoordelijkheid: Vanuit een leidinggevende rol bent u verantwoordelijk voor het coördineren en controleren van de verwerking van documentgegevens en mutaties. Taken: Bewaken en onderhouden van werkwijzen, procedu res en deadlines van de eigen afdeling en operatio nele afdelingen m.b.t. documentatie en aandragen van verbeteringen aan het hoger management; Oplossen van problemen, die door de medewerkers niet opgelost kunnen worden en overdragen van kennis; Voorbereiden van werkplanningen, zodanig dal de continuïteit van de werkzaamheden, ook buiten de eigen werktijden, gewaarborgd is en de shiftover- gangen efficiënt en zonder informatieverlies plaats vinden; Waar nodig en/of gewenst zelf mee uitvoeren van de werkzaamheden. Wij vragen: HBO werk- en denkniveau; Minimaal 3 jaar ervaring met douanedocumenten en regelgeving; Aantoonbare leidinggevende ervaring; Accuratesse en een pragmatische aanpak; Uitstekende kennis van de Engèlse taal; Het bezit van eigen vervoer. Wij bieden: Een prettige werksfeer in een professionele omgeving, Gelegenheid om te leren en om te gaan met de modernste sofwarepakketten op uw gebied; Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie sturen aan: APM Terminals Rotterdam B.V., ta.v. Personeelszaken, Antwoordnummer 931,3190 WN Maasvlakte-Rt. 01 per e-mail naar rotapmthrdgen@apmterminals.com. A.P. Moller - Maersk A/S is'een internationaal bedrijf van Deense origine, bekend om haar activiteiten in de scheepvaart, energie, offshore, detailhandel en industrie. The A P Moller - Maersk Croup heeft meer dan 110.000 werknemers en heeft kantoren in meer dan 125 landen. APM Terminals is een van 's werelds grootste container terminals met een portfolio van meer dan 45 container terminals binnen de groep waaronder APM Terminals Rotterdam B.V. Cesitueerd op de Maasvlakte, Rotterdam, heeft dit bedrijf rond 900 werknemers en voorziet in stuwadoorsdiensten aan container scheepslijnen, waaronder 's werelds grootste containerschepen, in volcontinudienst, op 92 hectare havenland en 16 km kade. Onze activiteiten kenmerken zich door een gestage groei en uitbreiding, nu en in de toekomst. Acquisitie c.q. commerciële werving naai aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl Stichting Wortel voor Ou dor on Je kan zo goed met mensen omgaan', zeiden ze vroeger al. Geen wonder dat ik tegenwoordig als verzorgende werk! Ik zit na drie jaar bij Stichting Werkt voor Ouderen en het bevalt me goed. Leuke sfeer, prima salaris... En als ik 's avonds thuiskom, heb ik echt het gevoel dat ik iets nuttigs heb gedaan. Ja, deze baan werkt gewoon voor mij. Stichting Werkt voor Ouderen zoekt voor het nieuwe verpleeghuis Weyevliet in Vlissingen voor 16 tot 32 uur per week of op basis van een oproepcontract. Hoe jij voor ons werkt Je verleent zorg aan cliënten in het verpleeghuis, begeleidt hen en bevordert hun zelfstandigheid. Ook lever je een bijdrage aan hun persoonlijke zorgplan. Ben je verzorgende (IC) niveau 3, heb je goede sociale vaardigheden en bén je flexibel? Kun je zowel zelfstandig als in een team werken? Denk dan eens na over werken bij Stichting Werkt voor Ouderen. Hoe wij voor jou werken Een passend salaris (FWG-schaal 35 max. €2.1 87,01 bij 36 uur per week); Een arbeidsvoorwaardenpakket dat op maat kan worden toegesneden en een eindejaarsuitkering van 4%; Een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's en een hecht team. Heb je interesse? Stuur dan je schriftelijke reactie vóór 1 5 januari 2007 onder vermelding van vacaturenummer 0691 naar Stichting Werkt voor Ouderen, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, t.a.v mevrouw M.M. van Luijk, Personeelszaken. Mailen is ook mogelijk via info-pz@werktvoorouderen.nl Voor meer informatie is mevrouw M. Kokelaar-Lagendijk, hoofd verzorging Ter Reede, tijdens kantooruren bereikbaar op telefoonnummer 0118 - 448 448. Kijk ook even op www.werktvoorouderen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 60